Plotki transferowe 23/24

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

Wczoraj Pasini napisał o Jeaschke w Panasonic, temat podłapali Turcy a dziś już dyskusje u polskich celebrytów na twiterach i fejsach. Generalnie nic nowego, tak to działa prawie z każdym wpisem Włocha, z tym, że o takim planie Japończyków po raz pierwszy przeczytałem na ruskich forach jakieś 2 - 3 tyg temu. Dodając do tego fakt, że w grudniu agent Kubiaka oferował go w Warszawie może faktycznie jest coś na rzeczy?
PioterZJastrzebia
Posty: 1265
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Kubiak zakończył sezon brązowym medalem ze łzami w oczach, co może sugerować że to był jego ostatni mecz w barwach Panter. Oczywiście mogę to też naditerpretować.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Artem pisze: 7 kwie 2023, o 14:21
Gerrard pisze: 6 kwie 2023, o 15:06
Bartek O pisze: 6 kwie 2023, o 14:45 I trzeba poczekać, bo w tej sytuacji nie jest wcale powiedziane, że np. Butryn nie trafi do innego zespołu ;)
Butryn prawdopodobnie do Gdańska.
Nie słyszałem nic o Gdańsku. Zawiercie jest nim zainteresowane.
Artem, wiesz może teraz coś więcej? Wczoraj Bednaruk w trakcie transmisji mówił, że plotki o zainteresowaniu Zawiercia Butrynem są nieprawdziwe.
themiel
Posty: 94
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: themiel »

A wiadomo coś o Michale Kubiaku? Podobno Jaeschke zajmie jego miejsce. Po ostatnim meczu płakał tak jakby rzeczywiście to był jego ostatni mecz w klubie .
proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: proforma »

Jeśli Butrynowi wysypała się Skra i Zawiercie to chyba najlepszą opcją jest iść na kolanach do prezesa Jankowskiego i odkręcić zamieszanie.Zna miasto, klub, nowa hala, po co na siłę zmieniać.
PioterZJastrzebia
Posty: 1265
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

themiel pisze: 16 kwie 2023, o 10:51 A wiadomo coś o Michale Kubiaku? Podobno Jaeschke zajmie jego miejsce. Po ostatnim meczu płakał tak jakby rzeczywiście to był jego ostatni mecz w klubie .
Słyszałem coś o przenosinach do Chin, ale ile w tym prawdy nie wiem.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

PioterZJastrzebia pisze: 16 kwie 2023, o 11:03
themiel pisze: 16 kwie 2023, o 10:51 A wiadomo coś o Michale Kubiaku? Podobno Jaeschke zajmie jego miejsce. Po ostatnim meczu płakał tak jakby rzeczywiście to był jego ostatni mecz w klubie .
Słyszałem coś o przenosinach do Chin, ale ile w tym prawdy nie wiem.
Yep, zastąpi BB w Shanghai Bright najprawdopodobniej. To samo Averill.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Indyk AZS Ol »

proforma pisze: 16 kwie 2023, o 11:01 Jeśli Butrynowi wysypała się Skra i Zawiercie to chyba najlepszą opcją jest iść na kolanach do prezesa Jankowskiego i odkręcić zamieszanie.Zna miasto, klub, nowa hala, po co na siłę zmieniać.
Tym bardziej, że Alan pod względem urazów to zagadka i przydałby się dobry zmiennik. Myślę że AZS znalazłby dodatkowe fundusze najwyżej podpisany zostałby aneks do umowy sponsorskiej w sprawie zwiększenia finansowania. Ależ byłby to atak Alan, Butryn :D
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
85jacek
Posty: 110
Rejestracja: 18 lut 2022, o 08:54
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: 85jacek »

Życzę Karolowi i Olsztynowi aby się jednak dogadali, o ile Alan nie jest już podpisany. Wtedy przy polskim środku mogliby klepnąć Andringę na kolejny sezon.
Diomedea
Posty: 4529
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

proforma pisze: 16 kwie 2023, o 11:01 Jeśli Butrynowi wysypała się Skra i Zawiercie to chyba najlepszą opcją jest iść na kolanach do prezesa Jankowskiego i odkręcić zamieszanie.Zna miasto, klub, nowa hala, po co na siłę zmieniać.
Serio?

Jest jeszcze Gdansk. Wiatr od morza uskrzydla.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, o 12:05 przez Diomedea, łącznie zmieniany 4 razy.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

No cringe. Butryn sobie poradzi, to Olsztyn się musi martwić. Co to w ogóle za przeświadczenie, żę zawodnik jest winny klubowi jakąś służalczość czy nie wiem
Paprykarz
Posty: 149
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paprykarz »

Ja się dziwie ze taki gracz jak Lisinac przychodzi do Warszawy z zespołu absolutnie top do naszego średniaka bo Lm tam nie będzie. A z drugiej strony kasę Warszawa mogła by przeznaczyć na jakiegoś top atakującego. Bo Boladz ma ograniczenia tak jak i Weber.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

Środkowi są tańsi, niż atakujący. A patrząc na ten sezon to przyda się Warszawie jeszcze jeden top środkowy bardziej, niż zawodnik może odrobinę lepszy od Bołądzia na ataku.
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bryt.bryt »

Paprykarz pisze: 16 kwie 2023, o 12:06 Ja się dziwie ze taki gracz jak Lisinac przychodzi do Warszawy z zespołu absolutnie top do naszego średniaka bo Lm tam nie będzie. A z drugiej strony kasę Warszawa mogła by przeznaczyć na jakiegoś top atakującego. Bo Boladz ma ograniczenia tak jak i Weber.
Średniaka? :D
Jeżeli uzgodnił warunek, że przychodzi o ile będzie LM, to może zrezygnować.
Diomedea
Posty: 4529
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

Niemniej uwazam, ze Warszawa moglaby powoli odmladzac sklad. W koncu kilku obiecujacych srodkowych jest na rynku, badz bedzie na niego wchodzic po wyjsciu ze Spaly.

Jesli potwierdzi sie Granieczny w Cuprum (wypozyzczenie?/transfer definitywny?) to pokaze to, ze niektore kluby mysla dlugofalowo.
proforma
Posty: 174
Rejestracja: 17 lis 2020, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: proforma »

Orzi pisze: 16 kwie 2023, o 12:02 No cringe. Butryn sobie poradzi, to Olsztyn się musi martwić.
No nie masz racji :)
Adriano
Posty: 601
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Adriano »

Tego Konarskiego w Zawierciu to powinni spakować razem z jego kontraktem i odesłać gdzieś w Polskę. Niech biorą tego Butryna i za rok dodatkowo bez tego pajaca z Serbii będą wymiatać. Aha Winiraskiego niech pakują razem z Konarskim za to że dał sobie wejść na głowę temu miłośnikowi ruskich kontraktów.
filipek88
Posty: 182
Rejestracja: 28 maja 2020, o 13:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: filipek88 »

85jacek pisze: 16 kwie 2023, o 11:28 Życzę Karolowi i Olsztynowi aby się jednak dogadali, o ile Alan nie jest już podpisany. Wtedy przy polskim środku mogliby klepnąć Andringę na kolejny sezon.
Andringa sam chce odejść. Po tylu latach szuka zmiany powietrza.
parfek
Posty: 20
Rejestracja: 22 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: parfek »

Łukasz Kozub w przyszłym sezonie wraca do naszego kraju, zasili szeregi GKS'u Katowice
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2812
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

parfek pisze: 16 kwie 2023, o 17:02 Łukasz Kozub w przyszłym sezonie wraca do naszego kraju, zasili szeregi GKS'u Katowice
To jest fajna informacja, będzie tam niekwestionowaną jedynką.
Pisał ktoś o ataku w Olsztynie: Alan, Butryn. Moim zdaniem Karol bez problemu będzie miał miejsce, jako jedynka w klubie przynajmniej zbliżonym poziomem do AZS Olsztyn. Dla klubu lepiej byłoby pomyśleć o jakimś dobrym, pewnym przyjmującym, gwarantującym stabilny poziom na przestrzeni całego sezonu, typu Louati.
Stal Nysa
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Stal Nysa »

Chętnie zobaczyłbym Butryna zamiast Muzaja w Nysie.... Myślę że te 120tys miesięcznie wystarczyłoby na Karola...
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Zksiak »

Stal Nysa pisze: 16 kwie 2023, o 21:04 Chętnie zobaczyłbym Butryna zamiast Muzaja w Nysie.... Myślę że te 120tys miesięcznie wystarczyłoby na Karola...
Z Zhukoskim na rozegraniu to ani Muzaj ani Butryn nie pogra niestety.
bialasqq
Posty: 92
Rejestracja: 22 gru 2016, o 20:00
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bialasqq »

Stal Nysa pisze: 16 kwie 2023, o 21:04 Chętnie zobaczyłbym Butryna zamiast Muzaja w Nysie.... Myślę że te 120tys miesięcznie wystarczyłoby na Karola...
Butryn w Nysie by i nawet chciał być bo tam niedaleko ma do swojej miejscowości. Ale mister Maciej M. zabrał mu i wypłatę i miejsce w składzie w Nysie :D. Swoją drogą nie nastawiałbym się na Butryna w następnym sezonie w Polsce bo największe szanse (aczkolwiek małe) na jego zatrzymanie ma Olsztyn, tylko kwestia tego czy oni chcą teraz Alana odkręcać a z tego co słyszałem to nawet nie myślą o tym po tym jak sam Karol zaproponował wpisanie buyoutu w trakcie trwania kontraktu tylko po to aby móc odejść do Skry. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2812
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

bialasqq pisze: 16 kwie 2023, o 21:41
Stal Nysa pisze: 16 kwie 2023, o 21:04 Chętnie zobaczyłbym Butryna zamiast Muzaja w Nysie.... Myślę że te 120tys miesięcznie wystarczyłoby na Karola...
Butryn w Nysie by i nawet chciał być bo tam niedaleko ma do swojej miejscowości. Ale mister Maciej M. zabrał mu i wypłatę i miejsce w składzie w Nysie :D. Swoją drogą nie nastawiałbym się na Butryna w następnym sezonie w Polsce bo największe szanse (aczkolwiek małe) na jego zatrzymanie ma Olsztyn, tylko kwestia tego czy oni chcą teraz Alana odkręcać a z tego co słyszałem to nawet nie myślą o tym po tym jak sam Karol zaproponował wpisanie buyoutu w trakcie trwania kontraktu tylko po to aby móc odejść do Skry. Pozdrawiam
Mam nadzieję, że będzie można oglądać Karola Butryna w PlusLidze, nieistotne w jakim klubie. Chciałbym, aby ponownie zgrał w Resovii zamiast Boyer i jakiś konkretny przyjmujący zamiast Cebula do szóstki, tylko takich jest mało. Najlepiej ktoś z trójki Bednorz, Fornal, Semeniuk. Znając życie, to Resovia zakontraktuje jeszcze Michała Kubiaka. W sumie do rotacji, to może nie byłoby złe, taki drugi libero jak jest w formie i coś tam skończy również. Tylko pewnie dalej ma duże wymagania finansowe.
Szary Wilk
Posty: 8082
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

bialasqq pisze: 16 kwie 2023, o 21:41
Stal Nysa pisze: 16 kwie 2023, o 21:04 Chętnie zobaczyłbym Butryna zamiast Muzaja w Nysie.... Myślę że te 120tys miesięcznie wystarczyłoby na Karola...
Butryn w Nysie by i nawet chciał być bo tam niedaleko ma do swojej miejscowości. Ale mister Maciej M. zabrał mu i wypłatę i miejsce w składzie w Nysie :D. Swoją drogą nie nastawiałbym się na Butryna w następnym sezonie w Polsce bo największe szanse (aczkolwiek małe) na jego zatrzymanie ma Olsztyn, tylko kwestia tego czy oni chcą teraz Alana odkręcać a z tego co słyszałem to nawet nie myślą o tym po tym jak sam Karol zaproponował wpisanie buyoutu w trakcie trwania kontraktu tylko po to aby móc odejść do Skry. Pozdrawiam
Butryn jest z miejscowości, której miastem powiatowym jest Lublin ;) Jak LUK stać, to by pewnie chętnie tam poszedł, bo podobno tam chce żyć po karierze.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Indyk AZS Ol »

Butryn urodził się w Puławach na Lubelszczyźnie i z niej pochodzi.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kicu »

Indyk AZS Ol pisze: 17 kwie 2023, o 06:29 Butryn urodził się w Puławach na Lubelszczyźnie i z niej pochodzi.
Nieprawda. Pochodzi z miejscowości Zagrody, która jest w połowie drogi między Puławami, a Lublinem. To gdzie się urodził to inna kwestia, bo po prostu w Zagrodach nie ma szpitala.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

Kicu pisze: 17 kwie 2023, o 07:48
Indyk AZS Ol pisze: 17 kwie 2023, o 06:29 Butryn urodził się w Puławach na Lubelszczyźnie i z niej pochodzi.
Nieprawda. Pochodzi z miejscowości Zagrody, która jest w połowie drogi między Puławami, a Lublinem. To gdzie się urodził to inna kwestia, bo po prostu w Zagrodach nie ma szpitala.
Z cytowanego przez Ciebie zdania wynika, że podchodzi z Lubelszczyzny, a nie konkretnie z Puław (niej zamiast nich).

W każdym razie mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i Olsztyn wykaże dobrą wolę. Butryn zachował się fair, a nie jak jakiś Ma'a i teraz w play offach jest głównym motorem napędowym na historyczny wynik.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kicu »

Orzi pisze: 17 kwie 2023, o 07:58
Kicu pisze: 17 kwie 2023, o 07:48
Indyk AZS Ol pisze: 17 kwie 2023, o 06:29 Butryn urodził się w Puławach na Lubelszczyźnie i z niej pochodzi.
Nieprawda. Pochodzi z miejscowości Zagrody, która jest w połowie drogi między Puławami, a Lublinem. To gdzie się urodził to inna kwestia, bo po prostu w Zagrodach nie ma szpitala.
Z cytowanego przez Ciebie zdania wynika, że podchodzi z Lubelszczyzny, a nie konkretnie z Puław (niej zamiast nich).
Ok faktycznie. Mój błąd ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2812
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

W takim razie Butryn do LUK, tam może być dobra drużyna, która może zagrać w play-offach w kolejnym sezonie. Na pewno nie będzie to dół tabeli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”