PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

bono
Posty: 3533
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: bono »

Resovia - Bednorz 1-3.Monstrum 8-)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: kader14 »

Cebulj to takie dno jest ze powinni go spakować i wysłać jak najdalej, przecież z nim nic poważnego nie wygrają
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Bednorz 22/27 (1 błąd) = 81/78 % + 5 asów + 2 bloki
dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: dyletant »

Bartek zanotował występ im Kamila Semeniuka z ostatniego finału LM, ale Podpromie taki one man show to ostatni raz może pamiętać chyba z czasów Grozera i jego 4ego meczu finałowego ze Skrą (ztcp 33 punkty w 4 setach też na jakiejś chorej efektywności)
Grbic nawet nie próbuj...

Swoją drogą ciekawy będzie wybór atakującego. Kaczmarek od genialnego meczu z Trewntino nic nie gra, Butryn faluje i trzeba mu dostosowywać rozgrywających, Bołądź i tak nie jest brany do pierwszej 3, bo by się okazało, że sportowo wcale nie odstaje i by wyszedł przypał.
Nici z wolnego dla Kurka.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2023, o 16:27 przez dyletant, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

ciorny17 pisze: 23 kwie 2023, o 14:21 Odpalił serie Muzaj I już wynik nie taki dramatyczny. Szkoda, że te kilka kontr w ataku mu nie wyszło.
Wcale nie szkoda.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

kamil1999 pisze: 23 kwie 2023, o 14:52
Szary Wilk pisze: 23 kwie 2023, o 14:42 Bednorz gra na 90/90 w ataku, więc ciężko będzie ZAKSĘ zatrzymać
Ale Śliwka z Kaczmarkiem znów dołują.
Gdyby DeFalco pokazał choć połowę tego co w fazie zasadniczej to mogli by powalczyć.
Resovia sobie może pluć w brodę, że Rossard nie jest zdrowy. Tak to zawsze by była jakaś opcja
Siatkówka to sport drużynowy. Śliwka z Kaczmarkiem zagrali wystarczająco dobrze, żeby ich zespół wygrał. Nikt w Resovii nie zagrał tak dobrze, jak Śliwka z Kaczmarkiem.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: dezerter »

- Hey Zawiercie. Jak tam względy bezpieczeństwa na hali?
- Zawiercie - This is fine!

btw. Jak myślicie, naprawili?

Swoją drogą, kto dopuszcza halę do meczów pod kątem bezpieczeństwa? Jest ktoś taki w ogóle, czy niepotrzebnie się czepiam, bo to "tylko" PlusLiga?
Załączniki
Zrzut ekranu 2023-04-22 212134.jpg
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Vivo pisze: 23 kwie 2023, o 15:03
Mordimer Madderdin pisze: 23 kwie 2023, o 14:50 Kiedyś komentarzy czepiali się Ananieva, który miał trochę tęższe ciało, a który to to technicznie nas robił jak chciał. Teraz na forum nagonka, że Fabian to jakiś kondycyjny cienias... Nie wydaje mi się. Widzieli jak pocą się w NBA? A grają. :D
20:21 i wiadomo, że Fabian zagra do pewniaka. Ma tylko Muzaja... Taki obraz Sovii.
To powinien być wasz, kibiców Resovii, problem.
Jeśli uważacie, że tak jest ok, to ja też jestem z tym ok.
Tak jest. Dwie rzeczy wprawiają mnie w dobry humor. Kontrakt z Kacprem na czas nieokreślony i długoterminowy kontrakt z Fabianem. A także jego pozycja w klubie (jeśli to, co piszą, jest prawdą). Jedna i druga sprawa zwiększa szanse Zaksy na śrubowanie rekordów. Niestety w JW nic takiego nie ma.
Nuriel
Posty: 846
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Nuriel »

Dopiero odkryłeś, że Mag z Michałem żyją w swoim świecie, w którym każdy jest przeciwko Zaksie?

Monster Bednorz. Nie wiem czego się chłop nałykał, ale niech tego jeszcze nie odstawia ^^ potwór
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Vivo »

1. To, na jaki poziom wszedł Bednorz, to jest niesamowite.

2. Jeśli już nawet Kaczmarek ma ubaw z decyzji sędziowskich (do tej pory w takich sytuacjach porywczy człowiek), to jest to podsumowanie na jaki poziom weszli sędziowie w tych PO. Na koniec sezonu, tak jak w polskiej polityce, premia i tak wpadnie. Porażka.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

ciorny17 pisze: 23 kwie 2023, o 15:20 Szybciutko karma Cebulja dopadła

Fatalnie gra Janusz, masa błędów niedokładności
A Fabian, dla odmiany, świetnie!
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Delont »

KentuckiFan pisze: 23 kwie 2023, o 15:14 Boshee, nie wiem po co ten trener wpuszcza kopalnie punktów w przyjęciu Zalinskiego, zamiast dać Staszewskiego. Mogę odszczekać, natomiast będą go mocno celować.
Z tego co widziałem na hali, to Staszewskiego nie było na ławce i w kwadracie. Wczoraj był, więc nie wiem czy jakaś kontuzja/przeziębienie?
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Sędziowanie dzisiaj Bulgaria style. Pindral nie był umieszczony w zbiorze nielubianych tylko przez słabą pamięć. Dzisiaj przypomniał o sobie.
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: bryt.bryt »

Istnieje proste wyjaśnienie tego, co robi ZAKSA. Zwyczajnie są zmęczeni i chcą wreszcie odpocząć.
vdzg
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2021, o 18:13
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: vdzg »

Vivo pisze: 23 kwie 2023, o 16:38 1. To, na jaki poziom wszedł Bednorz, to jest niesamowite.

2. Jeśli już nawet Kaczmarek ma ubaw z decyzji sędziowskich (do tej pory w takich sytuacjach porywczy człowiek), to jest to podsumowanie na jaki poziom weszli sędziowie w tych PO. Na koniec sezonu, tak jak w polskiej polityce, premia i tak wpadnie. Porażka.


kaczmarek nawet po prawidłowych decyzjach był w stanie ruszyć z kopniakami na sędziego, więc nie brałbym pod uwagę jego zdania na temat sędziowania.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Simao »

Pamiętam jak podczas MP juniorów w 2013, kiedy to Bednorz został MVP tego turnieju rozmawialiśmy z kolegami, że On może zrobić dużą karierę. Już wtedy wyglądał lepiej na tle wszystkich, znacznie wyróżniał się, choć grało tam wtedy kilku Naszych obecnych kadrowiczów i czołowych obecnie siatkarzy PlusLigi. Ciężko było na Niego znaleźć sposób, aby go zneutralizować. Trochę przygasł w Skrze, ale po wyjeździe do Włoch jego kariera nabrała rozpędu. Tak jak ostatnio pisałem Bednorz i Fornal to moi ulubieńcy. Dzisiaj jest bardzo przykro, bo moja Resovia przegrała. Największy udział w tym miał Bednorz, nie wiem czy nie najlepszy siatkarz nie tylko w Polsce, ale na świecie w chwili obecnej. Jak w kadrze nie będzie pierwszoplanową postacią to będę stanowczo za zmianą selekcjonera. Leona, uważanego za najlepszego siatkarza na świecie w chwili obecnej nakrywa czapką. To jest moje subiektywne zdanie, ale Leon nawet w najlepszej formie jest słabszym graczem w przyjęciu i obronie od Bednorza. Pewnie będę miał nie przychylne komentarze, ale Fornala w najwyższej formie uważam również za lepszego przyjmującego od Leona. Kwestie przyjęcia, gry w defensywie nie ma co porównywać, ale ofensywnie też potrafi wykręcić bardzo dobre liczby. Jest graczem bardzo wartościowym. To nie przypadek, że JW grał w finale PP, awansował do finału LM, a niedługo będzie w finale MP.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: MAG siatki »

Simao pisze: 23 kwie 2023, o 16:32
MAG siatki pisze: 23 kwie 2023, o 16:20 Słychać smutek w głosach komentatorów. Mnóstwo żalu ten wynik wywołał dziś na salonach. Ostatni gasi światło. Do widzenia !!!

P.S. Łączymy się w bólu i zapraszamy do K-K. U nas na taką wolną amerykankę przyzwolenia już nie będzie. Ostrzegam w imieniu bardzo wielu kędzierzyńskich kibiców, którzy dość nerwowo reagują na patologiczne zjawiska !!!
Ty żyjesz w jakimś swoim świecie, nikt nie życzy źle, ani nie atakuje ZAKSY, a wielu ludzi jest wręcz zachwycone tą drużyną, klubem. Resovia próbowała coś, ale wiadomo, że nie ma odpowiedniej jakości, głównie na przyjęciu. Ty tworzysz jakiś mit o oblężonej twierdzy, cały świat siatkarski przeciw ZAKSIE 🤦
Z całym szacunkiem, ale to jest trochę żenujące zachowanie, sędziowie też ciągle pomagali Resovii. Jednak tak osaczona ZAKSA ze wszystkich stron potrafiła zwyciężyć, pewnie ku zaskoczeniu wszystkich. Spodziewało się tego większość środowiska siatkarskiego, taka prawda ;)
Ja wiem, że jesteś sfrustrowany wynikiem i moje wpisy Cię irytują. Nikt nie życzy źle, ani nie atakuje ZAKSY ??? ??? ???
Ty naprawdę nie widzisz pewnych zjawisk, czy tylko udajesz, że tego nie widzisz ??? Nie mam nic do fanów Resovii, którzy kulturalnie i z klasą kibicowali na Podpromiu. Nawet gratulowali ZAKSIE świetnej gry. Ja pisałem o SALONACH, które są cięte na Kędzierzyn, jeszcze od czasów Mostostalu-Azotów. Kto jak kto Simao, ale Ty powinieneś o tym wiedzieć, a nie chrzanić mi tutaj utarte farmazony o oblężonej twierdzy. No chyba, że o pewnych rzeczach nie masz bladego pojęcia, ale to już nie moja wina. To może chociaż oceń OBIEKTYWNIE dzisiejszą pracę sędziów. Spróbuj, postaraj się...
dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: dyletant »

Dajmy jednak trochę czasu Bednorzowi na stabilizację. Jeszcze w maju ub. roku Semeniuka nazywano najlepszym zawodnikiem na świecie, jak Kamil sobie radzi obecnie wszyscy wiemy. Co by się okazało, gdyby Bednorz położył nam np kwalifikacje olimpijskie (to spore science-fiction, bo grupa jest banalna, ale niech będzie coś tej skali). Formę ma wyborną, ale nie da się być kosmitą cały czas, no chyba że jesteś Leonem albo Juantoreną odciążonym z gry w kadrze.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Pan Wacek
Posty: 348
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pan Wacek »

Sytuacja z ręką podłożoną przez Kaczmarka. Po cholerę sędzia nie widzący dokładnie akcji gwiżdże? Spokojnie można to puścić i ewentualnie drużyna przeciwna sobie po skończonej akcji to sprawdzi, albo sędzię weźmie dla świętego spokoju chalenge na siebie.
No one likes us, we don't care!
Patrol035
Posty: 370
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Patrol035 »

Ależ Bednorz dał popis. Czapki z głów!!!
Simao pisze: 23 kwie 2023, o 16:59 Pamiętam jak podczas MP juniorów w 2013, kiedy to Bednorz został MVP tego turnieju rozmawialiśmy z kolegami, że On może zrobić dużą karierę. Już wtedy wyglądał lepiej na tle wszystkich, znacznie wyróżniał się, choć grało tam wtedy kilku Naszych obecnych kadrowiczów i czołowych obecnie siatkarzy PlusLigi. Ciężko było na Niego znaleźć sposób, aby go zneutralizować. Trochę przygasł w Skrze, ale po wyjeździe do Włoch jego kariera nabrała rozpędu. Tak jak ostatnio pisałem Bednorz i Fornal to moi ulubieńcy. Dzisiaj jest bardzo przykro, bo moja Resovia przegrała. Największy udział w tym miał Bednorz, nie wiem czy nie najlepszy siatkarz nie tylko w Polsce, ale na świecie w chwili obecnej. Jak w kadrze nie będzie pierwszoplanową postacią to będę stanowczo za zmianą selekcjonera. Leona, uważanego za najlepszego siatkarza na świecie w chwili obecnej nakrywa czapką. To jest moje subiektywne zdanie, ale Leon nawet w najlepszej formie jest słabszym graczem w przyjęciu i obronie od Bednorza. Pewnie będę miał nie przychylne komentarze, ale Fornala w najwyższej formie uważam również za lepszego przyjmującego od Leona. Kwestie przyjęcia, gry w defensywie nie ma co porównywać, ale ofensywnie też potrafi wykręcić bardzo dobre liczby. Jest graczem bardzo wartościowym. To nie przypadek, że JW grał w finale PP, awansował do finału LM, a niedługo będzie w finale MP.
Akurat Leon od kilku lat jest dawno poza swoją formą i nie ciężko jest być innym zawodnikom lepszym od niego. Ja w ogóle Wilfredo nie widzę w kadrze, ewentualnie jako atakującego, ale przyjmującego absolutnie nie.
Semper fidelis
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Pomocniczka pisze: 23 kwie 2023, o 16:30
kamil1999 pisze: 23 kwie 2023, o 14:52
Szary Wilk pisze: 23 kwie 2023, o 14:42 Bednorz gra na 90/90 w ataku, więc ciężko będzie ZAKSĘ zatrzymać
Ale Śliwka z Kaczmarkiem znów dołują.
Gdyby DeFalco pokazał choć połowę tego co w fazie zasadniczej to mogli by powalczyć.
Resovia sobie może pluć w brodę, że Rossard nie jest zdrowy. Tak to zawsze by była jakaś opcja
Siatkówka to sport drużynowy. Śliwka z Kaczmarkiem zagrali wystarczająco dobrze, żeby ich zespół wygrał. Nikt w Resovii nie zagrał tak dobrze, jak Śliwka z Kaczmarkiem.
Jesteś albo cyniczny, albo po prostu niezbyt ogarnięty, skoro twierdzisz, że Kaczmarek zagrał dziś lepiej od Muzaja. Wczoraj zresztą też zagrał zauważalnie gorzej. Kaczmarek zagrał po prostu mizerne spotkanie.
PioterZJastrzebia
Posty: 1261
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: PioterZJastrzebia »

A co to są te słynne SALONY, panie Magu? Jak szeroki jest ich zasięg? Komu sprzyjają i jaki mają w tym interes?

Pytam z ciekawości, chciałbym wiedzieć na co zwracać uwagę.
Nuriel
Posty: 846
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Nuriel »

Składam wniosek formalny o zaprzestanie dyskusji z Magiem.
Sam się zobowiązuje go ignorować ^^ chłop jest tak odklejony i zakopany w tej twierdzy, że serio nie ma sensu z nim dyskutować.

Swoją drogą bardzo mnie zastanawia czy Bednorz wytrzyma do końca. Jak chłop da radę na takich obciążeniach do końca, to chyba specjalnie pojadę do KK żeby zdjąć przed nim czapkę. Na ten moment to on chyba jeszcze "rośnie".
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1588
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: lukecik »

Bednorz jest zjawiskowy. Pod kątem sięgnięcia po medal olimpijski widzieliśmy zbawcę najpierw w Leonie, potem w Semeniuku, a może to na Bartka czekaliśmy? Jeśli utrzyma tę formę na sezon reprezentacyjny, to będzie nie do wygryzienia przez nikogo.
dezerter pisze: 23 kwie 2023, o 16:34 - Hey Zawiercie. Jak tam względy bezpieczeństwa na hali?
- Zawiercie - This is fine!

btw. Jak myślicie, naprawili?

Swoją drogą, kto dopuszcza halę do meczów pod kątem bezpieczeństwa? Jest ktoś taki w ogóle, czy niepotrzebnie się czepiam, bo to "tylko" PlusLiga?
Co zrobić, taki mamy klimat. Słabo to wygląda, ale to nie jest żadna cegła czy inne groźne ustrojstwo. To zwykły, styropianowy kaseton, który oberwał wczoraj od Popiwczaka. Zero zagrożenia dla zdrowia zawodników.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: niepoinformowany »

Nuriel pisze: 23 kwie 2023, o 17:45 Składam wniosek formalny o zaprzestanie dyskusji z Magiem.
Sam się zobowiązuje go ignorować ^^ chłop jest tak odklejony i zakopany w tej twierdzy, że serio nie ma sensu z nim dyskutować.
A jeszcze ten post z płaczem o banie dla Michałka, że jak to szkoda, że taki merytoryczny :] gdzie każdy post to albo prostackie wyśmiewanie, słaba ironia, ewentualnie zakazywanie dyskusji innym. No szukałem tej merytoryki i do dziś szukam ;)

Fajne mecze. Każdy wiedział jakie ma ograniczenia Resovia. Szkoda tego 2-0 wczoraj, szkoda dziś drugiego i czwarty do stanu 18-19 i kosmicznej serii Bednorza był bardzo przyzwoity.

Świetne Podpromie, aż się przypomniały stare, dobre czasy. Szkoda tylko decyzji transferowych na pozycji przyjmującego, jak zrobić postęp w takiej sytuacji?

Bednorz show, ciągnie w pojedynkę na skrzydle, no gość jest niesamowity. Atak, blok, zagrywka. W przyjęciu bezpośrednio prawie nic nie puszcza, a co szarpnie to i tak wyczyści na wysokiej. Czapki z głów
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Szary Wilk »

Btw - Chcieliście dobrego Defalco i mieliście. Dziś kulał w przyjęciu, ale w ataku czyścił, dokładał zagrywką i blokiem. Poza tym Muzaj zagrał znowu dobrze. I co? Nie wystarczyło i tym razem, a nawet było znacznie gorzej.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Vivo »

Szary Wilk pisze: 23 kwie 2023, o 17:59 Btw - Chcieliście dobrego Defalco i mieliście. Dziś kulał w przyjęciu, ale w ataku czyścił, dokładał zagrywką i blokiem. Poza tym Muzaj zagrał znowu dobrze. I co? Nie wystarczyło i tym razem, a nawet było znacznie gorzej.
+ Fabian wytrzymał ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: niepoinformowany »

Wynik był gorszy (w po to i tak przecież bez znaczenia) ale gra i ogólny poziom meczu lepszy niż wczoraj.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
filapczak
Posty: 16
Rejestracja: 22 lut 2019, o 15:51
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: filapczak »

PioterZJastrzebia pisze: 23 kwie 2023, o 17:39 A co to są te słynne SALONY, panie Magu? Jak szeroki jest ich zasięg? Komu sprzyjają i jaki mają w tym interes?

Pytam z ciekawości, chciałbym wiedzieć na co zwracać uwagę.
Podpinam się pod pytanie. :)
Ja wiem, że z Magiem nie powinno się dyskutować, ale strasznie nurtują mnie te salony...
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

MAG siatki pisze: 23 kwie 2023, o 17:04
Simao pisze: 23 kwie 2023, o 16:32
MAG siatki pisze: 23 kwie 2023, o 16:20 Słychać smutek w głosach komentatorów. Mnóstwo żalu ten wynik wywołał dziś na salonach. Ostatni gasi światło. Do widzenia !!!

P.S. Łączymy się w bólu i zapraszamy do K-K. U nas na taką wolną amerykankę przyzwolenia już nie będzie. Ostrzegam w imieniu bardzo wielu kędzierzyńskich kibiców, którzy dość nerwowo reagują na patologiczne zjawiska !!!
Ty żyjesz w jakimś swoim świecie, nikt nie życzy źle, ani nie atakuje ZAKSY, a wielu ludzi jest wręcz zachwycone tą drużyną, klubem. Resovia próbowała coś, ale wiadomo, że nie ma odpowiedniej jakości, głównie na przyjęciu. Ty tworzysz jakiś mit o oblężonej twierdzy, cały świat siatkarski przeciw ZAKSIE 🤦
Z całym szacunkiem, ale to jest trochę żenujące zachowanie, sędziowie też ciągle pomagali Resovii. Jednak tak osaczona ZAKSA ze wszystkich stron potrafiła zwyciężyć, pewnie ku zaskoczeniu wszystkich. Spodziewało się tego większość środowiska siatkarskiego, taka prawda ;)
Ja wiem, że jesteś sfrustrowany wynikiem i moje wpisy Cię irytują. Nikt nie życzy źle, ani nie atakuje ZAKSY ??? ??? ???
Ty naprawdę nie widzisz pewnych zjawisk, czy tylko udajesz, że tego nie widzisz ??? Nie mam nic do fanów Resovii, którzy kulturalnie i z klasą kibicowali na Podpromiu. Nawet gratulowali ZAKSIE świetnej gry. Ja pisałem o SALONACH, które są cięte na Kędzierzyn, jeszcze od czasów Mostostalu-Azotów. Kto jak kto Simao, ale Ty powinieneś o tym wiedzieć, a nie chrzanić mi tutaj utarte farmazony o oblężonej twierdzy. No chyba, że o pewnych rzeczach nie masz bladego pojęcia, ale to już nie moja wina. To może chociaż oceń OBIEKTYWNIE dzisiejszą pracę sędziów. Spróbuj, postaraj się...
Oczywiście, że tak. Właśnie od Mostostalu. Cała śmietanka. Swędro, Papa, Bednaruk, Mazur, Jarosz, nawet Dacewicz. Jedyny komentator potrafiący bezstronnie komentować to Mielewski - największy profesjonalista ze wszystkich. Tym większa satysfakcja po wygranych.

I tak samo z drabinkami. Jasne, że lepiej smakuje zwycięstwo w LM po Lube, Zenicie i Trentino; Po Zawierciu, Trentino, Perugii i (mam nadzieję) JW, niż po Berlinie i Ankarze.

Natomiast sprawę tej oblężonej twierdzy widzę zupełnie inaczej, niż ogół. Jest sporo kibiców, którzy nie mogą "przeżyć" sukcesów Zaksy, starają się więc ją krytykować nieco bezsensownie a to z jednej a to z drugiej strony. Zdają sobie sprawę z miałkości swoich argumentów, więc jeśli się im na to zwraca uwagę, to wyskakują z tą twierrdzą. Prawda zaś jest taka, że oni sami w niej przebywają.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2023, o 18:17 przez Pomocniczka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”