Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

abramov
Posty: 239
Rejestracja: 27 cze 2009, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: abramov »

na stronie głównej jest wywiad z Gibą i on powiedział że może kiedyś + liga ale szczerze ja licze że zostanie do końca w Brazyli bo z regóły tak jest że zawdnik na ostatnie zezony wraca do ojczyzny
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

abramov pisze:na stronie głównej jest wywiad z Gibą i on powiedział że może kiedyś + liga ale szczerze ja licze że zostanie do końca w Brazyli bo z regóły tak jest że zawdnik na ostatnie zezony wraca do ojczyzny
chyba myślisz, czujesz, sądzisz, że zostanie do końca w Brazylii, jeśli większość wraca do ojczyzny, a nie liczysz.. bo dziwnie to zabrzmiało-liczyć to możemy, że zagra kiedyś w +L, ale jak nie za sezon to już lepiej żeby w ogóle ;)
.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: krzysiu »

niewiem czy was to zainteresuje ale podam wam wycinek z serwisu Supervolley odnośnie PAO:
,,W klubie od tygodnia jest nieciekawa atmosfera, bowiem prezydent, Thanasis Giannakopoulos, który wraz ze swoim bratem, Pavlosem, są również szefami sekcji koszykówki, zapowiedzieli rezygnację z prowadzenia kilku zespołów, włączając w to sekcję siatkarską Panathinaikosu. Wszyscy zastanawiają się jak będzie wyglądała przyszłość klubu, którego szefowie nie są pewni, czy chcą dalej inwestować w siatkówkę. Media są jednak pewne, że zespół siatkarski przetrwa, a co więcej, jest w stanie walczyć o kolejne trofea."
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

buhahaha Guma z deszczu pod rynnę :]
a Samik niech żałuje, że nie został w JW ;)
.
clinic
Posty: 96
Rejestracja: 25 maja 2009, o 12:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: clinic »

Nie no myślę, że PAO nie upadnie, nie ma takiej opcji ;) bo po co inaczej ściągali by Gume i Samika ? chyba, że teraz im się coś odwidziało ;)
Myślimy i mówimy PRECYZYJNIE.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Znalazłem bardzo ciekawe zdanie w artykule o Brinkmanie:
Przed podjęciem rozmów z Brinkmanem AZS przymierzał się do Brazylijczyka Marcelo Hargreavesa z Paris Volley.
Czyli nie jest tak źle z tymi funduszami i możemy spodziewać się solidnego przyjmującego z zagranicy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

blaise pisze:buhahaha Guma z deszczu pod rynnę :]
a Samik niech żałuje, że nie został w JW ;)
http://www.volley24.pl/index.php/Inne/Z ... -pod-rynne
ej no zgapili ode mnie :D
Rozgrywający reprezentacji Grecji, 36-letni Sakis Psarras wyraził zainteresowanie grą w barwach Jastrzębia dowiedział się serwis supervolley.pl. Polski zespół, który występować będzie w Lidze Mistrzów stał się interesującym miejscem dla obcokrajowców.

Gdyby udało się porozumieć z Psarrasem, byłby to pierwszy grecki zawodnik w barwach polskiego klubu. – Dlaczego nie miałbym być pionierem? – zastanawia się Grek, który – jak sam powiedział – marzy o tym, aby zagrać przeciwko Panathinaikosowi Ateny. – Grałem w tym klubie w zeszłym sezonie. Byliśmy w Łodzi, gdzie walczyliśmy z bełchatowską Skrą. Chciałbym stanąć teraz po przeciwnej stronie siatki.

Zawodnik jest dość dobrze zorientowany w składzie polskiego teamu. – Abramow czy Hardy to uznani gracze. Nie wiedziałem, że Freriks nie zagra w klubie w nowym sezonie, tym bardziej przyda się ktoś doświadczony – żartuje Grek.

Grek kontaktował się w sprawie ewentualnego transferu z trenerem Jastrzębskiego Węgla, Roberto Santillim. – Tak to prawda, rozmawiałem z Roberto. Czekam teraz na oficjalną propozycję. Mam nadzieję, że się pojawi, bo nie ukrywam, że chciałbym spróbować sił w polskiej lidze.
Sakis Psarras ma za sobą występy we włoskiej Serie A, w sezonie 2004/2005 bronił barw Teleunit Gioia del Colle, w której występował m.in. z Rafaelem Pasqualem. Z Panathinaikosem Ateny pięciokrotnie sięgnął po mistrzostwo kraju a także czterokrotnie po puchar.

hm?
.
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Domelinho »

hahah smieszne.Jesli byl dopiero zmiennikiem Depestele to jakie to mialoby byc wzmocnienie? xD Jestem pewien ze Jastrzebie go nie wezmie.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Elgarten »

Też mi się nie chcę wierzyć w przyjście Psarrasa. Po pierwsze, nie jest to delikatnie mówiąc przyszłościowy zawodnik. Po drugie, po co do klubu został sprowadzony Pająk? To chyba nie ta pozycja powinna być dla Jastrzębian priorytetem. Po trzecie, jeżeli nie została jeszcze wysłana mu nawet oferta, to do transferu daleka droga. Tym bardziej, że o transferach w JW mieliśmy się dowiedzieć jutro. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Choć po powrocie do Polski pewnego 38 latka, nic już mnie nie zdziwi ;) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Tanceti »

O nowych grajkach w JW dowiemy się jutro. jak myślicie kto to będzie?
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

Tanceti pisze:O nowych grajkach w JW dowiemy się jutro. jak myślicie kto to będzie?
tzn wiesz to czy tak myślisz, że dowiemy się jutro, bo kończą się kontrakty tym zawodnikom?
.
diamond27
Posty: 44
Rejestracja: 22 cze 2009, o 18:01
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: diamond27 »

Kto powie mi kim oni sa bo cos mi sie sie wydaje ze jutro poznamy i beda dobre transfery bo tak musi byc . :o :o
LUKASJUS
Posty: 85
Rejestracja: 1 cze 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: LUKASJUS »

Z tymi kontraktami JW to może volley24 ma racje i zciagna Mlyakowa....bo gral przecierz w lidze mistrzów.To nie byłby glupi transfer bo to byloby dobre zabezpieczenie niedoswiadczenia Yudina na pozycji atakujacego.No i pewnie bulgarowi konczy sie 30 umowa z czestochowa. Tylko mam nadzieje ze jest to ten solidny gracz,a nie gwiazda ktora zapowiadali forumowicze :D No i czekam na jakiegos "herosa" na przyjecie do spółki z Abramowem.Napiecie rosnie :D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Horstink i Shoeps <hahaha> <lol> taki żarcik :D

Ale powiedzmy że zakładamy Science fiction... z takimi skrzydłami Skra mogłaby sobie co najwyżej seta ugrać :)
blaise pisze:
Tanceti pisze:O nowych grajkach w JW dowiemy się jutro. jak myślicie kto to będzie?
tzn wiesz to czy tak myślisz, że dowiemy się jutro, bo kończą się kontrakty tym zawodnikom?
podpinam się pod pytanie :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Tanceti »

Skrzydła by były super ale środek do bani. Ja bym ściągnął Winiara na przyjęcie kogoś pokroju Hubnera na środek i Szopsa na tak. JW MP. Żarcik
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

dziękujemy za odpowiedź:*
.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Biciut »

Elgarten pisze:Choć po powrocie do Polski pewnego 38 latka, nic już mnie nie zdziwi ;) .

o kogo chodzi?
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

Biciut pisze:
Elgarten pisze:Choć po powrocie do Polski pewnego 38 latka, nic już mnie nie zdziwi ;) .

o kogo chodzi?
Kardos ma 35 lat :)
.
bob
Posty: 64
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:50
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: bob »

A czy ktoś wie czy Abramov był jednym z tych dwóch nabytków, czy JW zakontraktowało dodatkowo dwóch??
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Domelinho »

38 stelmach bodaj mial jak do skry przychodzil
Aloha
Posty: 65
Rejestracja: 21 gru 2008, o 14:32
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Aloha »

Domelinho pisze:38 stelmach bodaj mial jak do skry przychodzil
Albo od razu 48. http://www.azsczestochowa.pl/index.php? ... odnik&id=5
parodia
Posty: 96
Rejestracja: 23 cze 2008, o 17:15
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: parodia »

Aloha
Posty: 65
Rejestracja: 21 gru 2008, o 14:32
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Aloha »

Przepraszam, zwracam szacunek.
abramov
Posty: 239
Rejestracja: 27 cze 2009, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: abramov »

musimy mieć jeszcze jednego dobrego atakującego i conajmniej jakiekos w miare porządnego środkowego
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: krzysiu »

podam wam wypowiedź Pakosza dla Super Volleya:
Częstochowski Domex Tytan AZS wciąż nie skompletował składu na najbliższy sezon. Pod Jasną Górą trwa poszukiwanie dwóch przyjmujących, którzy mogliby wzmocnić AZS. Wśród potencjalnych wzmocnień najczęściej wymienia się nazwiska Piotra Łuki, Wenezuelczyka Andy Rojasa i Kubańczyka Jimmy Hernandeza. Konrad Pakosz, prezes AZS-u w rozmowie z Super Volleyem potwierdza zainteresowanie dwoma pierwszymi zawodnikami.
– Faktyczniemy prowadzimy z nimi rozmowy, ale to nie są jedyne nazwiska na naszej liście. Prawdę mówiąc Piotr Łuka jest już jedynym Polakiem, którego bierzemy pod uwagę przy budowaniu składu. Ponieważ w składzie mamy tylłko jednego obcokrajowca, możemy sobie pozwolić na pozyskanie dwóch zagranicznych zawodników – mówi prezes częstochowskiego klubu.
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Raymond »

Jezu, tylko nie Rojas. Specjalnie przyglądałem mu się podczas meczów Wenezueli w LŚ i uważam że nie jest zawodnik który nas zbawi (a nie ma co ukrywać, że na przyjęcie musi przyjść ktoś mocny żeby ta gra jakoś wyglądała). Lekka zagrywka, był obiektem większości serwisów rywali i często sobie z nimi nie radził, do tego jeszcze wybija się z prawej nogi (;))...
Kończy się czerwiec, mam nadzieję że w w przeciągu tygodnia już poznamy skład.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Tak jak pisałem... każdy podstawowy zawodnik pierwszych 30 najlepszych reprezentacji świata, posiada umiejętności wzmocnieniem klubu plus ligi i potencjalną gwiazdą... a już na pewno zawodnik czołowej reprezentacji ameryki południowej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Raymond »

Zobaczymy co przyniesie boisko... ja z tego co widziałem jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu.
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: fifok »

lepiej 2 obco niż ten Łuka :)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Guilder »

Łuka też się przyda, w ataku gra nie najgorzej, a przyjmuje bardzo dobrze. Jakby do niego dać solidnego przyjmującego o specyfice gry Bartmana czy Kurka to będzie dobrze.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”