Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

[skasowano]
Ostatnio zmieniony 13 lip 2009, o 22:17 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post nieregulaminowy.
.
stefek
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: stefek »

Pajac :D
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mbor3k »

Niech to forum nie schodzi na psy. Trzeba ignorować niektóre przypadki, co postanowiłem, tak czynię i proponuję innym zniesmaczonym (sam również jestem nieco) :D ;) 8-)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Biciut »

jeżeli tacy ludzie zostają dyr. w dużych firmach, dodatkowo próbują w jakiś niejasny sposób wywyższyć swoją pozycję na [>forum siatkarskim<] posługując się firmowym tytułem to nic tylko pogratulować...
1) forum to nicki za którymi kryją się ludzie, ich osobowości, pozycje społeczne itd., na forum to jedynie użytkownik X
2) jeżeli jest to prawdą to co napisałeś to mogę śmiało powiedzieć, że niezła pierd*oła z Ciebie, ujawniając takie informacje przed oficjalnym info z klubu, gdzie teraz możesz już tylko zaszkodzić...
Między innymi dlatego wszelkie dane dotyczące transferów są trzymane w tajemnicy, ponieważ zawsze znajdzie się jakaś pierd*oła, która będzie się chciała koniecznie podzielić tym ze światem
mikolaj
Posty: 47
Rejestracja: 25 cze 2009, o 17:21
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mikolaj »

blaise pisze: Wszystkie twoje dotychczasowe posty to albo narzekanie na maksika, a teraz jakieś baśnie..Zastanów się nad tym i przemyśl swoją obecność na forum, bo nie jesteś wśród debili.

Widzisz drogi hmmm blaise :D Ja po prostu czekam na tego Winiarskiego w Skrze , Soto w jastrzębiu i innych którzy już tu na 99% i "jedną nogą" byli ;) I masz rację na mózg mi padło - przecież nie jestem dyrektorem Nike tylko Polkomtela i jeżdżę po Polsce w poszukiwaniu wieści , teraz sobie przypomniałem:D


malbork - tak też robię jak radzisz ;)

jeżeli tacy ludzie zostają dyr. w dużych firmach, dodatkowo próbują w jakiś niejasny sposób wywyższyć swoją pozycję na [>forum siatkarskim<] posługując się firmowym tytułem to nic tylko pogratulować...
1) forum to nicki za którymi kryją się ludzie, ich osobowości, pozycje społeczne itd., na forum to jedynie użytkownik X
2) jeżeli jest to prawdą to co napisałeś to mogę śmiało powiedzieć, że niezła pierd*oła z Ciebie, ujawniając takie informacje przed oficjalnym info z klubu, gdzie teraz możesz już tylko zaszkodzić...
Między innymi dlatego wszelkie dane dotyczące transferów są trzymane w tajemnicy, ponieważ zawsze znajdzie się jakaś pierd*oła, która będzie się chciała koniecznie podzielić tym ze światem
No nic - co właściwie mam powiedzieć ;) Dalej wierzysz w zębową wróżkę ?
-Kogo szukacie?-
-Jezusa z Nazaretu(...)-
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

Czy trzeba to oficjalnie napisać , bo niektórzy nie potrafią się domyślić?
To tylko wybryk mikołaja dla żartów i niech nikt już tu nie pisze, że jest głupi, bo jako dyrektor firmy jakiejśtam ujawnia poufne dane !!! !!!
.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: maksik »

mikolaj pisze: Widzisz drogi hmmm blaise :D Ja po prostu czekam na tego Winiarskiego w Skrze , Soto w jastrzębiu i innych którzy już tu na 99% i "jedną nogą" byli ;) I masz rację na mózg mi padło - przecież nie jestem dyrektorem Nike tylko Polkomtela i jeżdżę po Polsce w poszukiwaniu wieści , teraz sobie przypomniałem:D
heheh...powiem Ci że jesteś niezły egzemplarz. ;)
pozdrawiam Ciebie i wielki szacun.
pozdrawiam również pozostałych .
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Antos »

Ja bym apelowal do moderatora o zamkiecie na pare dni tego tematu. Slonce, plaza, mozna isc na spacer zamiast tutaj sie produkowac.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
bob785
Posty: 234
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 08:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: bob785 »

Ale jaja Kazijski w Skrze i bedzie siedzial na lawce a tylko bedzie gral w LM. Kurde no tego to sie nie spodziewalem. ja myslalem, ze tylko Kurek i Jarosz "sa ambitni" ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dreamer »

Antos pisze:Ja bym apelowal do moderatora o zamkiecie na pare dni tego tematu. Slonce, plaza, mozna isc na spacer zamiast tutaj sie produkowac.
Na kilka dni tematu nie będę zamykał, ale chciałbym wszystkich przywołać do porządku (jeśli to nie pomoże, pomyślimy o propozycji zawartej w cytowanym poście).

Po pierwsze, wszystkim przypominam, że nie z racji wymysłu moderatorskiego, ale na własne życzenie jednego z forumowiczów - założyciela tematu - jesteśmy w temacie:
Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!.
Dlatego proszę, aby nie wyśmiewano i nie obrażano tych forumowiczów, którzy popłyną sobie w kierunku "plotek, słuchów i pomysłów", bo mają do tego prawo.

Do Mikolaja i innych obdarzonych wyobraźnią użytkowników forum mam zaś taką uwagę, aby starali się swoje ciągoty do science fiction przenosić na łamy tego tematu z umiarem, bo co za dużo, to niezdrowo.

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Nagor »

blaise pisze:weź już lepiej siedź cicho błaźnie..
A blaise jak nie umiał tak nie umie kulturalnie i na poziomie zwrócić komuś uwagi. Smutne, ale sam walczy o poziom na forum, po czym obraża kogo się da.

Ps. Giba w Olsztynie
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

Nagor pisze: Ps. Giba w Olsztynie
Kto się giba w tym Olsztynie, w którą stronę i dlaczego?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Robak
Posty: 134
Rejestracja: 5 maja 2009, o 14:06
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Robak »

Patrząc na ostatnie posty to odbiegnę troche od tematu :D
Kubańczyk Yasser Romero nie będzie zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. Jak dowiedział się portal supervolley.pl 30-letni siatkarz grający na pozycji przyjmującego lub libero nie spodobał się trenerowi Roberto Santillemu.
Andrzej Grzyb, który teraz zaproponował jastrzębianom innego Kubańczyka Jimmiego Hernandeza. Jest jednak mało prawdopodobne żeby ten transfer doszedł do skutku.
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: agnieszkaa »

madlark pisze:Jeśli chodzi o JW to podobno umowy są uzgodnione, ale nie podpisane, dlatego nie ma info.
A może wiesz co to za zawodnicy? :D
clinic
Posty: 96
Rejestracja: 25 maja 2009, o 12:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: clinic »

Co to za pierdoły !!! ??? ja żadnych Kubańczyków w JW nie chce .. co ten Andrzej Grzyb za zawodników wyciąga ? Raus z nimi :X jacyś tacy nie bardzo :/ ale to tylko moje zdanie ..
Myślimy i mówimy PRECYZYJNIE.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

clinic pisze:Co to za pierdoły !!! ??? ja żadnych Kubańczyków w JW nie chce .. co ten Andrzej Grzyb za zawodników wyciąga ? Raus z nimi :X jacyś tacy nie bardzo :/ ale to tylko moje zdanie ..
Dla Ciebie to chyba Pan Andrzej Grzyb? Bądź konsekwentny :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

agnieszkaa pisze:
madlark pisze:Jeśli chodzi o JW to podobno umowy są uzgodnione, ale nie podpisane, dlatego nie ma info.
A może wiesz co to za zawodnicy? :D
Nie wiem, lecz na 100% co najmniej jednego podpisu brakuje (tak mi powiedziano), a jak spytałem czy na pewno o dwa kontrakty chodzi to zobaczyłem uśmiech.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

Nagor pisze:
blaise pisze:weź już lepiej siedź cicho błaźnie..
A blaise jak nie umiał tak nie umie kulturalnie i na poziomie zwrócić komuś uwagi. Smutne, ale sam walczy o poziom na forum, po czym obraża kogo się da.

Ps. Giba w Olsztynie
po prostu nazywam rzeczy po imieniu-błazenada jest to dla mnie i tyle..
.
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Domelinho »

Panowie i jak wam sie Andy podobal? xD Po raz kolejny pokazal ze nie warto go zatrudniac w PL. Atak 37,5 % xD,w przyjeciu liczby nienajgorsze ale wizualnie to tez nie brylowal.Dla mnie to taki Bojan Janic.W zadnym elemencie sie nie wyroznia dlatego moze byc uzupelnieniem zespolu gdzie za atak odpowiadaja inni a nie do pary z Gradowskim czy Luką w Czewie.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: maksik »

Porównanie Rojasa do Janica, (ktory zostawił co prawda po sobie skazę będąc w Treflu) jest chyba mimo wszystko nie na miejscu.
Rojas jak dla mnie jeszcze nic nie pokazał ciekawego ale może jeszcze pokaże. Natomiast Bojana wlasnie oglądam (PSE) i widziałem juz kilka razy w tej edycji LŚ i gra wręcz świetnie.
Rojas w Czewie...hmmmmw sumie lepszy rydz niż nic. Jednakże może być on sporym wzmocnieniem dla tej drużyny. Na razie się srednio zapowiada ale..daleko do większych osądów bo nie raz gwiazdy dawaly plamę a te "słabsze" nazwiska były hitami sezonu.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: kuba_miszczu »

A tak właściwie to Janic podpisal z kims kontrakt ?
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: krzysiu »

Andrzej Grzyb mówi także , że przed sezonem Yasser Romero mógł trafić do Trefla , ale oni zdecydowali się na skład krajowy
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

jak oni byli zainteresowani Yasserem, to raczej nie czekajmy na Schopsów :D

w ogóle nie wiem jak mogli być wstępnie zainteresowani tym libero albo przyjmującym bez ataku, skoro mają już Abramova i Hardy'ego..
.
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Florian »

Wie ktos co slychac u Bjoerna Andrae? Bo nie przedluza kontraktu z Pao.
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Dee-Jay »

Florian pisze:Wie ktos co slychac u Bjoerna Andrae? Bo nie przedluza kontraktu z Pao.
Ma przecież jeszcze ważny kontrakt na nowy sezon.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

Dee-Jay pisze:
Florian pisze:Wie ktos co slychac u Bjoerna Andrae? Bo nie przedluza kontraktu z Pao.
Ma przecież jeszcze ważny kontrakt na nowy sezon.
właśnie w tym rzecz, że odchodzi, ale i tak w czekajmy jak się rozwiąże sprawa w Pao, bo może jeszcze się okazać, że Guma, Samik, Rooney będą wolni ;)

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/ ... sci/21416/
to znowu ładnie się wpakował Kadziu.. nie zagra w pucharach, będzie grał z ruską młodzieżą i może czekają na niego jeszcze jakieś późniejsze niespodzianki finansowe..
.
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: PGE »

Gdyby gracze, którzy w poprzednim sezonie wystepowali w plus lidze, a teraz mieli przejść do PANA wrócili do Polski, to wówczas
nasza liga zapewni sobie mocne 3 miejsce w Europie, a nawet w obliczu kryzusu w rosyjskich klubach zajmie 2 pozycje :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

PGE pisze:Gdyby gracze, którzy w poprzednim sezonie wystepowali w plus lidze, a teraz mieli przejść do PANA wrócili do Polski, to wówczas
nasza liga zapewni sobie mocne 3 miejsce w Europie, a nawet w obliczu kryzusu w rosyjskich klubach zajmie 2 pozycje :)
Jasne, bo albo PAO albo +L. Tylko u nas znajdą schronienie, w ten kryzysowy czas. A skoro tak to przyjdą za prawie free, bo nie mają innego wyboru :D :D :D :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: dreamer »

Domelinho pisze:Panowie i jak wam sie Andy podobal? xD Po raz kolejny pokazal ze nie warto go zatrudniac w PL. Atak 37,5 % xD,w przyjeciu liczby nienajgorsze ale wizualnie to tez nie brylowal.Dla mnie to taki Bojan Janic.W zadnym elemencie sie nie wyroznia dlatego moze byc uzupelnieniem zespolu gdzie za atak odpowiadaja inni a nie do pary z Gradowskim czy Luką w Czewie.
1. Możesz powiedzieć na podstawie czego ocenia się czy zawodnik "bryluje wizualnie" ??? (pytania pomocnicze... czy w tej ocenie ma znaczenie kolor i marka stringów, czy tylko styl uczesania ??? a może wzór tipsów i rodzaj kleju którym są przyklejane ??? )

2. Ręce opadają, ale jeszcze jeden wysiłek podejmę. może akurat to będzie ten moment...
Atak nie jest jedynym, a nawet wcale nie najważniejszym elementem którym zespół wygrywa mecze. Pisałem już kilka razy, że są znakomite przykłady sukcesówdrużyn bez ataku. Przykłady sukcesów przy "przechyleniu" proporcji w drugą stronę są nieliczne i wątpliwe.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mbor3k »

Dreamer napisałem raz, że chciałbym zobaczyć na przyjęciu w parze Kurka z Bartmanem, co miało Twój prędki odzew... No i zmieniłem zdanie, choć nie od razu, to po obejrzeniu kilkunastu (dzisięciu?) statystyk LŚ (nie tylko z tej edycji). Oczywiście w pełni zgodzę się z tym, że najważniejsze jest i to bezwzględnie przyjęcie, ale ataku nie można zrzucać na skrajność, chociaż zarówno Ruciak jak i Bąkiewicz potrafią znakomicie atakować. Zależy to rzecz jasna od rozegrania, a to od przyjęcia. ;) Rojas miał dzisiaj przebłyski, ale ogólnie, to rzeczywiście nie ma on zbyt wiele do zaprezentowania... Jestem zdania, że Andy w porównaniu z Ruciakiem (bo mieli podobne zadania) no to rozciągajcie mnie na kole, Michał bije go na głowę. :P
No i rzeczywiście zastanowił bym się, czy zawodnik pokroju Rojasa będzie bardziej potrzebny niż konkretny bombardier, jeśli już to nieco młodszy :)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”