Plotki transferowe na sezon 24/25

Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Transferow z Izraela na razie nikt nie proponowal.

Nikt rozsadny na tym forum nie proponowal gorszego traktowania dzieci emigrantow czy tez uchodzcow.
Chodziloby raczej o indywidualne decyzje sportowcow odnosnie wyboru mocodawcow. Co do udzialu Gazpromu w finansowaniu wojny raczej watpliwosci nie ma. Wiec nie sadze, by zawodnik zostal zaakceptowany, ani by czul sie tutaj dobrze. Kasy jaka mu daje Gazprom tez nikt tutaj nie zaplaci.

Rodzice Nasevicha logicznie rzecz biorac wyjechali z Bialorusi raczej z powodu malej sympatii dla dyktatora niz z powodu goracego poparcia jakiego chcieli mu udzielic. Mozliwe ze podobnie sprawa miala sie w przypadku rodzicow Gierzota, zreszta podobnie jak brat urodzonego w Polsce.
Graja u nas w mlodziezowce Bialorusini ( np Lesko w AKS), i wielu mlodych Ukraincow. I fajnie. Mykola Kutz byl najlepszym blokujacym ostatnich MP, a potem na EEVZie bardzo dobrze zagral w meczu przeciwko Polsce. Dobrze, ze mlody mial gdzie sie schronic i grac.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2024, o 11:58 przez Diomedea, łącznie zmieniany 5 razy.
Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Diomedea pisze: 17 sty 2024, o 11:40 Transferow z Izraela na razie nikt nie proponowal.
Jedynie z tego powodu, że w Izraelu gra tylu wspaniałych zawodników, że nawet PlusLigowy BBTS wysłany tam na zakupy nic by nie znalazł.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7954
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Izraelczycy mają fajnego przyjmującego z rocznika 2005, który był w składzie na Euro, może drugi Chitigoi, mam nadzieję, że ktoś go obserwuje.

A co do Grebennikova, to trochę takie uroki bycia zagranicznym libero, można oczywiście absolutyzować, że mógł grać gdzie indziej za mniejsze pieniądze, ale odpadły mu Włochy (gdzie gra jeden zagraniczny libero w tym momencie, bo szkoda limitów + dobrzy rodzimi gracze), Azja i ... zostaje kilka klubów w PL. Już abstrahując, że ma rosyjskie korzenie. Generalnie do Rosji albo poszli zawodnicy z nie-antyrosyjskich społeczeństw (Danani, Zhang, Irańczycy, Serbowie i Bułgarzy), albo zawodnicy, dla których rynek był bardzo ograniczony (Christenson, Deroo, Anderson, Kerminen, Grebennikov), bo jak Anderson dostał ofertę z Ziraatu, to od razu uciekł. Jakie kto wyciąga z tego wnioski to nie moja sprawa.

Czy Grebennikov odejdzie z Rosji to się jednak okaże, bo ile on ma alternatywnych etatów na świecie, w porywach ze dwa? Dlatego FIVB w rekomendacjach z ubiegłego roku grzecznie poprosiło żeby nie liczyć libero do limitów (bo oni często są w kiepskiej sytuacji z tego powodu, potem np. Kovacic, czyli europejska czołówka, pyka w lidze słoweńskiej), ale wiadomo, trzeba pilnować miejsca dla nadziei polskiego libero, Damiana Wojtaszka albo innego Massimo Colaciego.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Wiesz moze jak gra Jenia w Rosji? Jako cudzoziemiec (licencja), czy jako Rosjanin (obywatelstwo)?

Dwaj czy 3 nasi najzdolniejsi libero reprezentacyjni sie przebija, kto by tu nie przyjezdzal. Hawryluk, Granieczny, Schadach znajda miejsca bardzo szybko (moze jestem optymistka, bo w koncu Cuprum gra na 2 libero).
Wojtaszek ma miejsce dzieki poziomowi gry.
Jesli juz, to nie przebija sie z powodu limitow tacy libero jak Deren, Kedzierski, Czyli poziom okolo Czunkiewicza, a wyzszy niz Nowowsiaka, tak na moje obserwacje w porownywalnych etapach kariery.

Tak naprawde, przy rozsadnym scautingu, w 14 zespolowej PL starczy miejsc dla Polakow i cudzoziemcow.

Co do Zhanga, to watpie w jego indywidualne mozliwosci wyboru. Juz w Gdansku mial ze soba bodajze 2 chinskich trenerow.
Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze spoleczenstwo Chin prawdopodobnie nie jest anty-rosyjskie, a mozliwe ze te konflikty nie sa tak istotne jak sprawy wewnetrzne, dla tych mogacych sobie pozwolic na luksus wlasnych pogladow.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7954
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Alan w Japonii, J. Balcerzak za: B. Voloch.

Szkoda, jeden z najlepszych atakujących ligi, poprosimy brata w zamian.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

WysokiPortorykanczyk pisze: 17 sty 2024, o 13:24 Alan w Japonii, J. Balcerzak za: B. Voloch.

Szkoda, jeden z najlepszych atakujących ligi, poprosimy brata w zamian.
Brat jest japonofilem, więc też raczej tam pójdzie
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Japonczycy to tradycjonalisci. Moze beda woleli poczekac az poza repra mlody wykaze sie w silniejszej lidze. :] Jest to jakas nadzieje.
Rzeczywiscie milo sie ogladalo, choc i mecze slabe tez byly.
Diomedea
Posty: 4468
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Diomedea »

Ci ludzie siedza tam w wiekszosci dla kasy. Pewnie nawet ci, ktorzy pochodza ze spoleczenstw widzacych konflikt w innym swietle. Zreszta nie tylko bo np Belgowie ani do rusifilow ani do rusofobow nie naleza.
Sporej kasy, z Gazpromu czy struktur silowych, bo chocby personalnie sa ona w rosyjski sport mocno wplecione.
Dla kogo niewiele gorsze pieniadze w innym kraju byly akceptowalne, juz stamtad wyjechal.
Nikt w Polsce nie zaplaci wiecej czy porownywalnie co Gazprom.
Wiec raczej nie bedzie klubow sciagajacych zawodnikow z Rosji.

A czysto teoretycznie, kazdy kibic ma prawo zdecydowac, na ile takie ewentualne trensfery by mu odpowiadaly.

Co do pozycji libero. Mamy w PL 6 zagranicznych libero na 16 dtuzyn. To nie jest malo. Wiec niektore kluby decyduja sie na poswiecenie jednego miejsca, jesli jest to inwestycja warta zachodu. I wlasnie chyba na libero wiekszych flopow transferowych nie notowano. Cennne miejsce, wiec te transfery robi sie rozwaznie. Ostatnio Borgesow czy Cupkowvicov nie bylo wsrod zagranicznych libero.
dyletant
Posty: 5105
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: dyletant »

Bednorz - Cebulj - Zatorski. Co może pójść nie tak? Potem 2137 sezon zaskoczenie, że Fabian (Ropret) musi tyle biegać i co w tej Resovii jakoś ta gra się nie klei...
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

dyletant pisze: 17 sty 2024, o 19:34 Bednorz - Cebulj - Zatorski. Co może pójść nie tak? Potem 2137 sezon zaskoczenie, że Fabian (Ropret) musi tyle biegać i co w tej Resovii jakoś ta gra się nie klei...
W miejsce Cebulja bedzie inny przyjmujacy w podstawowej 6, a jaki to sie wkrótce okaze:)
buzinga
Posty: 1282
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Resfan04 pisze: 17 sty 2024, o 19:47
dyletant pisze: 17 sty 2024, o 19:34 Bednorz - Cebulj - Zatorski. Co może pójść nie tak? Potem 2137 sezon zaskoczenie, że Fabian (Ropret) musi tyle biegać i co w tej Resovii jakoś ta gra się nie klei...
W miejsce Cebulja bedzie inny przyjmujacy w podstawowej 6, a jaki to sie wkrótce okaze:)
Też tak myślę. Skoro odchodzi Kochan to raczej oznacza robienie przestrzeni finansowej na lepszego (droższego) przyjmującego od Luatiego. Tylko ja nie bardzo widzę takiego na rynku, ale może będzie jakieś ciekawe miłe zaskoczenie.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

dyletant pisze: 17 sty 2024, o 19:34 Bednorz - Cebulj - Zatorski. Co może pójść nie tak?
Bednorz Louati Zatorski

Lepszą linie przyjęcia może mieć w przyszłym roku tylko JW, reszta w najlepszym razie porównywalną.
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Shift »

buzinga pisze: 17 sty 2024, o 19:51
Resfan04 pisze: 17 sty 2024, o 19:47
dyletant pisze: 17 sty 2024, o 19:34 Bednorz - Cebulj - Zatorski. Co może pójść nie tak? Potem 2137 sezon zaskoczenie, że Fabian (Ropret) musi tyle biegać i co w tej Resovii jakoś ta gra się nie klei...
W miejsce Cebulja bedzie inny przyjmujacy w podstawowej 6, a jaki to sie wkrótce okaze:)
Też tak myślę. Skoro odchodzi Kochan to raczej oznacza robienie przestrzeni finansowej na lepszego (droższego) przyjmującego od Luatiego. Tylko ja nie bardzo widzę takiego na rynku, ale może będzie jakieś ciekawe miłe zaskoczenie.
Wilfredo? :D
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

Shift pisze: 17 sty 2024, o 21:02
buzinga pisze: 17 sty 2024, o 19:51
Resfan04 pisze: 17 sty 2024, o 19:47
W miejsce Cebulja bedzie inny przyjmujacy w podstawowej 6, a jaki to sie wkrótce okaze:)
Też tak myślę. Skoro odchodzi Kochan to raczej oznacza robienie przestrzeni finansowej na lepszego (droższego) przyjmującego od Luatiego. Tylko ja nie bardzo widzę takiego na rynku, ale może będzie jakieś ciekawe miłe zaskoczenie.
Wilfredo? :D
A dlaczego nie? Resovii zwolniło sie duzo pieniedzy, a po za tym ponoc Leon ma oferty z Polski. A tylko Resovia ma odpowiednia kase.
kamil1999
Posty: 5584
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Pieniądze za DeFalco zwolniły się raczej na Bednorza.
Jeśli Leon ma oferty z Polski to stawiałbym na Zaksę lub Warszawę.
Ta pierwsza powinna mieć jeszcze sporo kasy w zanadrzu bo Szymura, Szymański, ewentualny Muzaj to wszystko tańsze kontrakty a Warszawa też może szukać przyjmujacego no i zawsze może podwyższyć budżet.
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: krzychszp »

kamil1999 pisze: 17 sty 2024, o 21:22 Pieniądze za DeFalco zwolniły się raczej na Bednorza.
Jeśli Leon ma oferty z Polski to stawiałbym na Zaksę lub Warszawę.
Ta pierwsza powinna mieć jeszcze sporo kasy w zanadrzu bo Szymura, Szymański, ewentualny Muzaj to wszystko tańsze kontrakty a Warszawa też może szukać przyjmujacego no i zawsze może podwyższyć budżet.
Zaksa nie będzie walczyć o topkę w przyszłym sezonie, raczej Leona nie będzie interesować gra w zespole ze środka tabeli, który w porywach będzie grać w pucharze Challenge.

Warszawa raczej nie da rady finansowo (zwłaszcza jak wezmą Kochana).
hottakesbot
Posty: 1049
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: hottakesbot »

W sumie sądząc po logice transferowej Resovii, to para Bednorz-Leon by super pasowała, jeszcze do tego Drzyzga i byłby najbardziej rozrywkowy zespół do oglądania w historii Plusligi.
Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

kamil1999 pisze: 17 sty 2024, o 21:22 Warszawa też może szukać przyjmujacego no i zawsze może podwyższyć budżet.
Niby tak, tylko wtedy ten Leon musiałby być chyba zamiast Szalpuka, a nie oprócz. Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie linię przyjęcia Szalpuk - Leon - Wojtaszek.
Resfan04 pisze: 17 sty 2024, o 21:11 A dlaczego nie? Resovii zwolniło sie duzo pieniedzy, a po za tym ponoc Leon ma oferty z Polski. A tylko Resovia ma odpowiednia kase.
Choć z drugiej strony Bednorz - Leon - Zatorski brzmi równie godnie :D

Chętnie bym zobaczył Wilfredo u nas, ale jakoś bardziej obok Śliwki, Fornala czy nawet Kwolka niż Bednorza czy Szalpuka.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: iti »

Resfan04 pisze: 17 sty 2024, o 21:11
Shift pisze: 17 sty 2024, o 21:02
buzinga pisze: 17 sty 2024, o 19:51

Też tak myślę. Skoro odchodzi Kochan to raczej oznacza robienie przestrzeni finansowej na lepszego (droższego) przyjmującego od Luatiego. Tylko ja nie bardzo widzę takiego na rynku, ale może będzie jakieś ciekawe miłe zaskoczenie.
Wilfredo? :D
A dlaczego nie? Resovii zwolniło sie duzo pieniedzy, a po za tym ponoc Leon ma oferty z Polski. A tylko Resovia ma odpowiednia kase.
Czy to prowokacja? ;)
Wyobrażasz sobie przyjęcie Bednorz-Leon? Marzenie rywali.
A i wtedy na środek można dać juniorów, bo nie będą atakować zbyt często.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

iti pisze: 17 sty 2024, o 21:57 Czy to prowokacja? ;)
Wyobrażasz sobie przyjęcie Bednorz-Leon? Marzenie rywali.
A i wtedy na środek można dać juniorów, bo nie będą atakować zbyt często.
To jest typ który kiedyś kręcił temat przejścia Muserskiego do Resovi (temat którego nie było), więc nie przywiązywał bym zbyt wielkiej wagi...
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

qtp pisze: 17 sty 2024, o 23:17
iti pisze: 17 sty 2024, o 21:57 Czy to prowokacja? ;)
Wyobrażasz sobie przyjęcie Bednorz-Leon? Marzenie rywali.
A i wtedy na środek można dać juniorów, bo nie będą atakować zbyt często.
To jest typ który kiedyś kręcił temat przejścia Muserskiego do Resovi (temat którego nie było), więc nie przywiązywał bym zbyt wielkiej wagi...
Ale ja Ciebie kolego tutaj nie obrazam. Kazdy ma swoje info. Ja mam swoje. Ty masz swoje. Wedlug mojego info bedzie nowy przyjmujacy w Resovii i nie bedzie to Leon. Ale skoro masz lepsze info to ok.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Ja nie mam żadnego info, i nie obrażam cie. Jednak to co piszesz wydaje mi się mocno wątpliwe. Ale oczywiście bardzo bym chciał abyś miał racje.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: choe »

Moustapha M'Baye, Paweł Pietraszko i Bartłomiej Mordyl blisko Trefla Gdańsk.
Resfan04
Posty: 133
Rejestracja: 19 lut 2021, o 19:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Resfan04 »

qtp pisze: 17 sty 2024, o 23:34 Ja nie mam żadnego info, i nie obrażam cie. Jednak to co piszesz wydaje mi się mocno wątpliwe. Ale oczywiście bardzo bym chciał abyś miał racje.
Cebulj na dluzsza mete to niestety droga do nikad. Jesli nie przyjdzie jakis mega mocny przyjmujacy to Resovii moze nie byc w play off nawet. Bo bez mocnego przyjmujacego po prostu ten sklad niczego nie gwarantuje 7-8 miejsce max. A przy takich funduszach Resovii to na razie te transfery wygladaja slabo. Wedlug mojego info bedzie nowy przyjmujacy. Nie bedzie to leon. To jedyna logiczna decyzja zeby miec jakies realne szanse walki o cos a nie o 6 czy 7 miejsce.
Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Resfan04 pisze: 18 sty 2024, o 06:55 Jesli nie przyjdzie jakis mega mocny przyjmujacy to Resovii moze nie byc w play off nawet.
Z przecieków póki co wynika: Ropret, Boyer, Bednorz, Cebulj/Louati, Kłos, Niemiec, Zatorski. Chyba rzeczywiście nie wygląda to mocniej niż obecny skład, jak się znacznie nie osłabią Zaksa/JW/Wawa/Zawiercie no to też nie wygląda na skład na medal, ale bez przesady żeby to był skład na nie wejście do play-off'ów :D no chyba że mnożnik umiejętności zawodnika po przyjściu do Resovii spadnie z 0.75 na 0.5 :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: qtp »

Resfan04 pisze: 18 sty 2024, o 06:55 Jesli nie przyjdzie jakis mega mocny przyjmujacy to Resovii moze nie byc w play off nawet.
Bednorz-Louatti-Boyer to skrzydła na walke o medale nawet w tym sezonie, a za rok liga będzie słabsza (Zaksa).
Z mega mocnym przyjmującym ponawiam pytanie który to? Kto jest dostępny na rynku? Bo na ten moment wygląda że takiego zawodnika nie ma.
Szary Wilk
Posty: 8019
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

choe pisze: 17 sty 2024, o 23:48 Moustapha M'Baye, Paweł Pietraszko i Bartłomiej Mordyl blisko Trefla Gdańsk.
A więc środek może być Mbaye-Pietraszko. Rozegranie raczej bez zmian. Na ataku jedynką ma być Nasewicz. Zostaje kwestia przyjęcia i libero. Myślę, że Fin może zostać. Natomiast odchodzi Sawicki i Orczyk raczej też. Nie wiadomo co z Martinezem.

Trochę ciężki temat, bo raczej musi być na przyjęciu jeden Polak. Inaczej jest problem na rozegraniu, bo Kampa by nie mógł grać, nawet jako zmiennik. Byłoby wówczas 4 obcokrajowców na placu.

Orczyk byłby najlepszy, ale skoro nie on, to jest mały problem, bo wszyscy rozsądni są zajęci. W Gdańsku nie ma za bardzo kasy i to widać po ich ruchach.

Wątpię, że przyszedłby Grobelny czy Halaba. Oprócz nich zostają slabsi graczr na polskim rynku - Włodarczyk, Kwasowski, Firszt.

Trefl za rok będzie wyraźnie słabszy niż w ostatnich latach. Chyba idą najcięższe lata dla klubu. W następnym sezonie raczej walka o spokojne utrzymanie, aniżeli play off. Tym bardziej, że spadają aż 3 drużyny.
przemik
Posty: 1582
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

qtp pisze: 18 sty 2024, o 10:34
Resfan04 pisze: 18 sty 2024, o 06:55 Jesli nie przyjdzie jakis mega mocny przyjmujacy to Resovii moze nie byc w play off nawet.
Bednorz-Louatti-Boyer to skrzydła na walke o medale nawet w tym sezonie, a za rok liga będzie słabsza (Zaksa).
Z mega mocnym przyjmującym ponawiam pytanie który to? Kto jest dostępny na rynku? Bo na ten moment wygląda że takiego zawodnika nie ma.
Oni chyba liczą, że wyjmą Trevora.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Streeter
Posty: 7368
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 18 sty 2024, o 10:38 Trefl za rok będzie wyraźnie słabszy niż w ostatnich latach.
O to bym się akurat nie martwił, co roku Trefl w teorii wygląda słabiej. Przecież przed tym sezonem jak na jedynce miał być Sasak, a w poprzednim jak Sawicki miał być podstawowym przyjmującym to się pół forum w głowy pukało. Po Argentyńczyku też się zresztą zbyt wiele nie spodziewano. Podobnie teraz pewnie Nasevich wystrzeli albo stworzą kolejnego Lipińskiego/Halabę/Sawickiego na przyjęciu z jakiegoś np. Firszta.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Miszczu-xdd
Posty: 551
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Miszczu-xdd »

Szary Wilk pisze: 18 sty 2024, o 10:38
choe pisze: 17 sty 2024, o 23:48 Moustapha M'Baye, Paweł Pietraszko i Bartłomiej Mordyl blisko Trefla Gdańsk.
Natomiast odchodzi Sawicki i Orczyk raczej też.

Orczyk byłby najlepszy, ale skoro nie on, to jest mały problem, bo wszyscy rozsądni są zajęci. W Gdańsku nie ma za bardzo kasy i to widać po ich ruchach.
A gdzie Orczyk się wybiera?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”