Plotki transferowe na sezon 24/25

kuchyk1ng
Posty: 235
Rejestracja: 3 mar 2021, o 16:53
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kuchyk1ng »

w sumie to skra może dojść do prawdopodobnie dobrego wniosku, że nie ma co zmieniać składu co sezon i zbudować swoją wiarygodność na doświadczonych siatkarzach. Wiśniewski, Konarski, Łomacz to będzie za rok (w sumie już teraz jest) zestaw naprawdę dobrych ligowców, często tez reprezentantów, którzy starzeją się jak widać powoli. Medalu może już nie zdobędą dla Skry, ale stabilne top8 jak najbardziej. Po za tym, żeby Skra wróciła w wir obracania reprezentantami kraju musiałaby zapewne nadpłacić za takiego grajka przykładowego jakieś naprawdę ładne parenaście procent.

I oczywiście lepiej by to wyglądało jakby budowali skład na młodych potencjalnie reprezentantach, a nie na byłych reprezentantach, ale chyba nie wychodzi to najgorzej.

Na przyjęciu zapewne będzie wiercony w dalszym ciągu rynek francuski. Nie wiem czy Aciobanitei i Derrouillon zostaną, ale obaj mają za mało przebłysków, żeby stabilne top8 zagwarantować. Zresztą to samo się tyczy Lipińskiego. Z całego trio najlepiej byłoby zostawić jednego jako "trójkę" i ściągnąć nowy duet. Nie wiem kto tam teraz na zachodzie trenduje, ale sporo się pojawiło Kanadyjczyków. Może jakiś Elser, chorwat Hanzić, Rohrs, Pothron, młody Henno. Jedyne czego się w tym kontekście boję to przywiązania Skry do ściągania głośnych nazwisk ponad potencjałem.
Streeter
Posty: 7451
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

Czy nie da się z Konarskim zdobyć medalu to w sumie zależy kto jest obok Konara, jak Lipiński no to się nie da, ale z dwójką porządnych zagranicznych przyjmujących to byłaby inna gadka.

W zasadzie mając trzon Łomacz - Konarski i środek Wiśniewski - Lemański to można przyjęcie zbudować dowolnie. Jak są pieniądze, to są i możliwości.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Bruninho »

Ptaszki ćwierkają o rozpadzie Warszawy po sezonie.
Pomocniczka
Posty: 2176
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Pomocniczka »

To by było naturalne dla tego sztucznego tworu.
Paprykarz
Posty: 146
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Paprykarz »

Streeter pisze: 25 sty 2024, o 16:50 Czy nie da się z Konarskim zdobyć medalu to w sumie zależy kto jest obok Konara, jak Lipiński no to się nie da, ale z dwójką porządnych zagranicznych przyjmujących to byłaby inna gadka.

W zasadzie mając trzon Łomacz - Konarski i środek Wiśniewski - Lemański to można przyjęcie zbudować dowolnie. Jak są pieniądze, to są i możliwości.

Streeter
Jak się warszawa rozpada to skra niech bierze Szalpuka i możicie jak kasę maja
bono
Posty: 3533
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Plotki, ploteczki odnośnie KK, Szalpuk,Leon,Szymura,Chitigoi,Szymański out.
Atak - Muzaj,Dulski,Bołądź.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

bono pisze: 25 sty 2024, o 23:03 Plotki, ploteczki odnośnie KK, Szalpuk,Leon,Szymura,Chitigoi,Szymański out.
Atak - Muzaj,Dulski,Bołądź.
Złożenie oferty, czy zainteresowanie zawodnikami do
zastąpienia tych co odchodzą , a głównie wielkością mogą przebić kontrakty i to o wiele co mieli w dotychczasowych klubach ,oprócz Leona bo to jeden z najlepszych opłacanych siatkarzy na świecie .
W tych pojawiających się plotkach na nowy sezon to jest tylko nowe nazwisko Szalpuk , chociaż już jak Semeniuk odchodził nimi byli zainteresowani.
Co do stwierdzenia, że Warszawa się kończy to się nie zgadzam , być może ktoś od nich odejdzie, niby Kochanowski ma przyjść, budżet to mieli średni, ale też mogą zastąpić też ubytki i będą się liczyć w czołówce w przyszłym roku .
landka
Posty: 232
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: landka »

A czemu Warszawa miałaby się rozpaść? Skoro w tym sezonie stać ich na 6 dobrych środkowych, to chyba nie z powodów finansowych? Trochę szok, bo dla mnie to był jeden z tych klubów, które raczej będą dążyć do utrzymania obecnego składu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

landka pisze: 26 sty 2024, o 02:52 A czemu Warszawa miałaby się rozpaść? Skoro w tym sezonie stać ich na 6 dobrych środkowych, to chyba nie z powodów finansowych? Trochę szok, bo dla mnie to był jeden z tych klubów, które raczej będą dążyć do utrzymania obecnego składu.
Śmierć, podatki, Kevin sam w domu na Święta, plotki o rozpadającej się Warszawie i jej niepewnej przyszłości.

<ten mem z Jamesem Franco z kadru z filmu braci Coen mówiącym 'first time?'>
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

landka pisze: 26 sty 2024, o 02:52 A czemu Warszawa miałaby się rozpaść? Skoro w tym sezonie stać ich na 6 dobrych środkowych, to chyba nie z powodów finansowych? Trochę szok, bo dla mnie to był jeden z tych klubów, które raczej będą dążyć do utrzymania obecnego składu.
Kędzierzyńskie copium

Swoją drogą KK raczej podpisze Leona albo Szalpuka, bo wątpię że wezmą obu
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

Pomocniczka pisze: 25 sty 2024, o 22:03 To by było naturalne dla tego sztucznego tworu.
A powiedz mi, kiedy twór jest sztuczny, a kiedy naturalny?
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Bruninho pisze: 25 sty 2024, o 22:00 Ptaszki ćwierkają o rozpadzie Warszawy po sezonie.
Znowu ? Ileż można się rozpadać.
___
Noworoczny Kibic Siatki
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bryt.bryt »

Nic nie wskazuje na rozpad, ale pogadać o rozpadzie można, czemu nie. :D
kamil1999
Posty: 5595
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: kamil1999 »

Orzi pisze: 26 sty 2024, o 09:03
landka pisze: 26 sty 2024, o 02:52 A czemu Warszawa miałaby się rozpaść? Skoro w tym sezonie stać ich na 6 dobrych środkowych, to chyba nie z powodów finansowych? Trochę szok, bo dla mnie to był jeden z tych klubów, które raczej będą dążyć do utrzymania obecnego składu.
Kędzierzyńskie copium

Swoją drogą KK raczej podpisze Leona albo Szalpuka, bo wątpię że wezmą obu
Nie weźmie Szalpuka bo ten ma kontrakt z Warszawą
Czy weźmie Leona to myślę, że nie, ale jest to prawdopodobne, ale mimo wszystko dla mnie większe prawdopodobieństwo, że Zaksa nie weźmie nikogo z tej dwójki

A co do informacji kolegi Bruninho to polecam zrobić taki szybki przegląd jego postów
Na samym początku okienka pisał choćby, że Zaksa ma już podpisany cały skład na następny sezon a jakiś czas temu, że w Zaksie prawie nic nie wiadomoXD
WysokiPortorykanczyk pisze: 26 sty 2024, o 08:59
Śmierć, podatki, Kevin sam w domu na Święta, plotki o rozpadającej się Warszawie i jej niepewnej przyszłości.

<ten mem z Jamesem Franco z kadru z filmu braci Coen mówiącym 'first time?'>
Dodałbym jeszcze wieszczenie upadku Zaksy. Co sezon można tu poczytać, że Zaksa to już nie będzie ten klub i spadnie z piedestału.
Kiepski
Posty: 791
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Kiepski »

Nie powiem, Leona zobaczyłbym bardzo chętnie w Pluslidze obojętnie w którym zespole, ale po pierwsze pewnie musiałby się dołożyć jakiś sponsor indywidualnie, bo nawet jeśli Leon zszedłby z ceny, to dalej bardzo naszych klubów nie byłoby na niego stać (może Resovia na upartego, ale tam na ofensywnego idzie już Bednorz).
Po drugie nie wiem czy w Zaksie nie była to plotka kontrolowana, w sensie może i było jakieś zapytanie, ale to po to żeby odwrócić uwagę od tego co się dzieje i dać kibicom nadzieję na lepsze jutro. Wiadomo, na chwilę obecną same odejścia zawodników, wyrzucony trener, kiepska dyspozycja zespołu i atmosfera wokół klubu fatalna więc żeby uspokoić troszkę kibiców puszczamy newsa o zainteresowaniu Leonem. Tylko obawiam się że może być jak z pewnym Brazylijczykiem w Skrze.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 26 sty 2024, o 10:30 Dodałbym jeszcze wieszczenie upadku Zaksy. Co sezon można tu poczytać, że Zaksa to już nie będzie ten klub i spadnie z piedestału.
Przed tym sezonem akurat nikt takich rzeczy nie pisał i proszę, od razu Żaliński z tylnego siedzenia (tzn. za bandami) wzniecił kaczmarkowo-bednorzowy zamach stanu w postaci inwazji fińsko-szpaczkowskiej.

Zaksa w sezonie 2024/2025 to już nie będzie ten sam klub i spadnie z piedestału.
Kiepski pisze: 26 sty 2024, o 10:42 Po drugie nie wiem czy w Zaksie nie była to plotka kontrolowana, w sensie może i było jakieś zapytanie, ale to po to żeby odwrócić uwagę od tego co się dzieje i dać kibicom nadzieję na lepsze jutro. Wiadomo, na chwilę obecną same odejścia zawodników, wyrzucony trener, kiepska dyspozycja zespołu i atmosfera wokół klubu fatalna więc żeby uspokoić troszkę kibiców puszczamy newsa o zainteresowaniu Leonem. Tylko obawiam się że może być jak z pewnym Brazylijczykiem w Skrze.
Zaproponowałem randkę Jennie Ortedze. Na instagramie, na 99,9% nie odczyta, a jak odczyta, to mnie zbanuje, ale fakt pozostaje faktem.

To nie jest 2010 rok żeby 'zabrakło 24 godzin' wywołało poruszenie, raczej mało kto w Leona w Zaksie wierzy, a jak ponownie skończy się jakimś Karjaginem (a po prawdzie, naprawdę fajnych opcji na rynku może nie być), to te posty Ewy Mac i innych tego typu artykuły Drągów się źle zestarzeją.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2024, o 10:54 przez WysokiPortorykanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

Warszawa ostatnio podpisała Kochanowskiego i nagle mieliby się rozpaść? Raczej wątpliwe, niepokojące sygnały dochodziłyby do klubu wcześniej.
Dobre źródło mi mówi, że z Warszawą to jest zwykły fejk. Chyba, że coś wyszło dziś rano i jeszcze nie każdy wie. Ja bym to traktował jako albo coroczny fejk, albo nieczyste zagranie ze strony konkurencji co do wyścigu o pozyskanie zawodnika/przedłużenia kontraktów.

Dulski był dla ZAKSY opcją numer 3 po Bołądziu i Muzaju. Bołądź niedawno podobno przedłużył w Warszawie. Zostaje Muzaj lub właśnie Dulski. I ja myślę, że raczej będzie to ten 1.

ZAKSA ma kasę na zagranicznego przyjmującego i takiego postara się ściągnąć. Na ten moment wygląda to mniej więcej tak:

Janusz-Muzaj-Smith,Urbanowicz-Szymura,(?)-Shoji(?)

Kwestia, czy dojdzie jakiś solidy środkowy z zagranicy, czy zostawią Takvama, dlatego wstawiłem Urbanowicza, bo o nim wiadomo, że zagra. Zostaje do ogarnięcia wspomniany przyjmujący i wybór między Dulskim a Muzajem.

ZAKSA to już nie będzie ta ZAKSA, bo po prostu niektórzy zawodnicy, których chcą wziąć, nie są na tym poziomie i wątpliwę, żeby na taki weszli. Chyba, że z Dulskim to by była super inwestycja, ale oplaciłaby się za jakieś 2 lata. Natomiast może jest w tym jakiś plan, że za te 2 lata nagle Chitigoi i Dulski by zamiatali ligę, Urbanowicz by też dojrzał i wtedy ZAKSA by na nowo stała się potentatem. Dla mnie całkiem rozsądny plan.

Brać Dulskiego, z Chitigoi zrobić przyjmującego numer 3 jako zmiennika mocniejszego nazwiska i ogrywać Urbanowicza. Tak powinni zrobić. I tak nie będą już tak silni jak w ostatnich latach, ale mogą sobie zagwarantować dobrą przyszłość.
Streeter
Posty: 7451
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 sty 2024, o 10:51 Zaproponowałem randkę Jennie Ortedze. Na instagramie, na 99,9% nie odczyta, a jak odczyta, to mnie zbanuje, ale fakt pozostaje faktem.
Mało tego, w 50% się dogadaliście - Ty chciałeś, Ona nie. Zadecydowały detale.
Kiepski pisze: 26 sty 2024, o 10:42 żeby uspokoić troszkę kibiców puszczamy newsa o zainteresowaniu Leonem. Tylko obawiam się że może być jak z pewnym Brazylijczykiem w Skrze.
Nie rozumiem. Jeżeli Zaksa zakontraktuje Muagututie po uprzednim rozmawianiu z Leonem, to będzie lepiej niż jak zatrudni go po uprzednim rozmawianiu z Patrykiem Łabą? Po mojemu ważniejsze kto ten podpis na kontrakcie złożył, a nie kto się przewijał, no ale może się nie znam.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 26 sty 2024, o 11:09
WysokiPortorykanczyk pisze: 26 sty 2024, o 10:51 Zaproponowałem randkę Jennie Ortedze. Na instagramie, na 99,9% nie odczyta, a jak odczyta, to mnie zbanuje, ale fakt pozostaje faktem.
Mało tego, w 50% się dogadaliście - Ty chciałeś, Ona nie. Zadecydowały detale.
Kiepski pisze: 26 sty 2024, o 10:42 żeby uspokoić troszkę kibiców puszczamy newsa o zainteresowaniu Leonem. Tylko obawiam się że może być jak z pewnym Brazylijczykiem w Skrze.
Nie rozumiem. Jeżeli Zaksa zakontraktuje Muagututie po uprzednim rozmawianiu z Leonem, to będzie lepiej niż jak zatrudni go po uprzednim rozmawianiu z Patrykiem Łabą? Po mojemu ważniejsze kto ten podpis na kontrakcie złożył, a nie kto się przewijał, no ale może się nie znam.

Streeter
Przypomnij sobie zeszły rok i jak kibice byli podekscytowani słynnym "łączeniem kropek". Że skończyło się Karyaginem to inna sprawa.

Tu może być podobnie, są sygnały do kibiców, że przychodzi Leon, to są spokojniejsi. Jakby is początku było, że podpisują Labę do szóstki, to by był jeszcze gorszy PR że strony kibiców niż jest obecnie
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

Streeter pisze: 26 sty 2024, o 11:09
WysokiPortorykanczyk pisze: 26 sty 2024, o 10:51 Zaproponowałem randkę Jennie Ortedze. Na instagramie, na 99,9% nie odczyta, a jak odczyta, to mnie zbanuje, ale fakt pozostaje faktem.
Mało tego, w 50% się dogadaliście - Ty chciałeś, Ona nie. Zadecydowały detale.
Kiepski pisze: 26 sty 2024, o 10:42 żeby uspokoić troszkę kibiców puszczamy newsa o zainteresowaniu Leonem. Tylko obawiam się że może być jak z pewnym Brazylijczykiem w Skrze.
Nie rozumiem. Jeżeli Zaksa zakontraktuje Muagututie po uprzednim rozmawianiu z Leonem, to będzie lepiej niż jak zatrudni go po uprzednim rozmawianiu z Patrykiem Łabą? Po mojemu ważniejsze kto ten podpis na kontrakcie złożył, a nie kto się przewijał, no ale może się nie znam.

Streeter
Te wszystkie zaproszenia na randkę dla zawodników to jak wysłanie oferty propozycji gry w swoim klubom , niektórzy będą mogli zobaczyć nawet w 4 oczy na żywo , ale tylko będzie ten scięsciarzem co za zaciągnie ją do ołtarza i złoży przy nim też urzędowy podpis na zgodę , przyjęcia jego nazwiska . Największe szansę ma ten co sypnie jej kasą (tak zwana blachara kiedyś tak się określano , teraz na same blachy to nie poleci,tylko kasa kasa kasa kasa ). :D

Samo stwierdzenie plotek transferowych powołując się na źródło powinno brzmieć zawodnik zagra w przyszłym sezonie ( będzie grał to jakby zgodziła się ale jeszcze formalnego związku jeszcze nie ma ) . :]

Co do plotek chodzących w obiegu o Zaksie , tylko teraz w dołączył Szalpuk . Jak układanie samego składu i skompletowanie w Zaksie na przyszły sezon zobaczymy jak się skończą . Podobnie co w dotychczasowych plotek na temat innych klubów.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: KibicSiatki »

Pamiętacie w zeszłym sezonie Bednorz przyszedł w styczniu 2023 z ligi chińskiej , a już ledwo co się zjawił już został zawodnikiem JW na przyszły sezon. :D

Wypisywanie wymienianie Bednorza do JW trwało do momentu przedłużenia kontraktu z Zaksą . :D

To był FEYK podany ze strony Szarego Wilka .
bono
Posty: 3533
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie nastawia się w KK na Leona ;) - wysłaliśmy zapytanie i tyle - KS Rudziniec też może wysłać - to nie karalne.
Mimo że Szalpuk podpisał w zeszłym roku na 2 lata - to też jedna z opcji.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Szary Wilk »

bono pisze: 26 sty 2024, o 12:05 Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie nastawia się w KK na Leona ;) - wysłaliśmy zapytanie i tyle - KS Rudziniec też może wysłać - to nie karalne.
Mimo że Szalpuk podpisał w zeszłym roku na 2 lata - to też jedna z opcji.
Ani Szalpuka nie będzie w ZAKSIE, ani Bołądzia, którego Warszawa powinna za jakiś czas potwierdzić na następny sezon.
KibicSiatki pisze: 26 sty 2024, o 12:04 Pamiętacie w zeszłym sezonie Bednorz przyszedł w styczniu 2023 z ligi chińskiej , a już ledwo co się zjawił już został zawodnikiem JW na przyszły sezon. :D

Wypisywanie wymienianie Bednorza do JW trwało do momentu przedłużenia kontraktu z Zaksą . :D

To był FEYK podany ze strony Szarego Wilka .
To była gierka agenta i nabrało się więcej osób niż użytkownicy tego forum i to znacznie poważniejsi niż moja skromna osoba, a ja wtedy pisałem również o Huberze i Patrym w JW, ale łatwiej mi wyrzucić jedną, jedyną rzecz. Możesz spytać @kamil1999 o info, które mu podawałem na priv i Bednorz był jedyną wtopą. O Zaleszczyku w JW też go informowałem przed oficjalką. O Kochanowskim wiedziałem też szybciej w tym sezonie i nie tylko o nim. Poza tym, nigdzie nie napisałem, że jestem insiderem i nie mam idealnych źródeł, ale czasem mam jakieś przecieki i info z dobrego źródła, to się nimi dzielę, kiedy nie jest to rażące naginanie cudzego zaufania (bo jednak większość zostawiam dla siebie). Jak widać po przykładzie - bez sensu, ponieważ potem jest to tylko wykorzystywane przeciw mnie i nawet jak podam kilka informacji, to zapamiętana zostanie tylko ta, która się nie sprawdziła.

W takim razie może nie bawmy się to i ty nas zaskocz swoimi świetnymi informacjami, albo pochwal się, co ciekawego wiesz, a ja sobie dam spokój i rozkminiaj sobie ploty od Pasiniego i będziesz zadowolony.

W tym sezonie na forum latało info o Fornalu w Skrze i ta sama osoba teraz podaje wiadomość o rozpadzie Warszawy i Szalpuku w ZAKSIE, a ty sobie przypominasz co było rok temu z Bednorzem.
buzinga
Posty: 1298
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: buzinga »

Szary Wilk pisze: 26 sty 2024, o 10:53 Warszawa ostatnio podpisała Kochanowskiego i nagle mieliby się rozpaść? Raczej wątpliwe, niepokojące sygnały dochodziłyby do klubu wcześniej.
Dobre źródło mi mówi, że z Warszawą to jest zwykły fejk. Chyba, że coś wyszło dziś rano i jeszcze nie każdy wie. Ja bym to traktował jako albo coroczny fejk, albo nieczyste zagranie ze strony konkurencji co do wyścigu o pozyskanie zawodnika/przedłużenia kontraktów.

Dulski był dla ZAKSY opcją numer 3 po Bołądziu i Muzaju. Bołądź niedawno podobno przedłużył w Warszawie. Zostaje Muzaj lub właśnie Dulski. I ja myślę, że raczej będzie to ten 1.

ZAKSA ma kasę na zagranicznego przyjmującego i takiego postara się ściągnąć. Na ten moment wygląda to mniej więcej tak:

Janusz-Muzaj-Smith,Urbanowicz-Szymura,(?)-Shoji(?)

Kwestia, czy dojdzie jakiś solidy środkowy z zagranicy, czy zostawią Takvama, dlatego wstawiłem Urbanowicza, bo o nim wiadomo, że zagra. Zostaje do ogarnięcia wspomniany przyjmujący i wybór między Dulskim a Muzajem.

ZAKSA to już nie będzie ta ZAKSA, bo po prostu niektórzy zawodnicy, których chcą wziąć, nie są na tym poziomie i wątpliwę, żeby na taki weszli. Chyba, że z Dulskim to by była super inwestycja, ale oplaciłaby się za jakieś 2 lata. Natomiast może jest w tym jakiś plan, że za te 2 lata nagle Chitigoi i Dulski by zamiatali ligę, Urbanowicz by też dojrzał i wtedy ZAKSA by na nowo stała się potentatem. Dla mnie całkiem rozsądny plan.

Brać Dulskiego, z Chitigoi zrobić przyjmującego numer 3 jako zmiennika mocniejszego nazwiska i ogrywać Urbanowicza. Tak powinni zrobić. I tak nie będą już tak silni jak w ostatnich latach, ale mogą sobie zagwarantować dobrą przyszłość.
To jest najrozsądniejszy kierunek, żeby systematycznie obudowywać Chitigoia zawodnikami w jego przedziale wiekowym po to, żeby razem dojrzewali i za te mniej więcej 3 lata zaczęli coś wygrywać. Dlatego sam wymieniałem Marttilę z Poręby może coś jeszcze być. W Urbanowicza nie wierzę. Hawryluk z tego co kojarzę ma jeszcze rok kontraktu w Olsztynie. Wypadałoby o niego zawalczyć. Pod obserwacją powinien znaleźć się Bakaj, który też ma jeszcze rok kontraktu z AGH (rocznik 2004). Monitorowanie Majchrzaka i Kuby Nowaka również. No tak na przekroju 2 lat systematycznie dodawać po jednym młodym. Epoka sukcesów Zaksy z tą generacją zawodników właśnie się kończy. Nie kojarzę, żeby jakiś zespół potrafił mniej więcej zdominować grę na dłużej. Tu są i tak 3 wygrane LM z rzędu. Może uda się zawalczyć o 4. Naprawdę powinien teraz wejść nowy projekt sportowy, ale mam obawy o to, że Szpaczek jest na to za krótki i będziemy teraz tacy mocno przeciętni bez jakichś super widoków na przyszłość.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 625
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: MAG siatki »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 sty 2024, o 10:51
kamil1999 pisze: 26 sty 2024, o 10:30 Dodałbym jeszcze wieszczenie upadku Zaksy. Co sezon można tu poczytać, że Zaksa to już nie będzie ten klub i spadnie z piedestału.
Przed tym sezonem akurat nikt takich rzeczy nie pisał i proszę, od razu Żaliński z tylnego siedzenia (tzn. za bandami) wzniecił kaczmarkowo-bednorzowy zamach stanu w postaci inwazji fińsko-szpaczkowskiej.

Zaksa w sezonie 2024/2025 to już nie będzie ten sam klub i spadnie z piedestału.
Kiepski pisze: 26 sty 2024, o 10:42 Po drugie nie wiem czy w Zaksie nie była to plotka kontrolowana, w sensie może i było jakieś zapytanie, ale to po to żeby odwrócić uwagę od tego co się dzieje i dać kibicom nadzieję na lepsze jutro. Wiadomo, na chwilę obecną same odejścia zawodników, wyrzucony trener, kiepska dyspozycja zespołu i atmosfera wokół klubu fatalna więc żeby uspokoić troszkę kibiców puszczamy newsa o zainteresowaniu Leonem. Tylko obawiam się że może być jak z pewnym Brazylijczykiem w Skrze.
Zaproponowałem randkę Jennie Ortedze. Na instagramie, na 99,9% nie odczyta, a jak odczyta, to mnie zbanuje, ale fakt pozostaje faktem.

To nie jest 2010 rok żeby 'zabrakło 24 godzin' wywołało poruszenie, raczej mało kto w Leona w Zaksie wierzy, a jak ponownie skończy się jakimś Karjaginem (a po prawdzie, naprawdę fajnych opcji na rynku może nie być), to te posty Ewy Mac i innych tego typu artykuły Drągów się źle zestarzeją.
Ależ oczywiście, że nikt nie wieszczył ROZPADU ZAKSY. No może poza BOŻYSZCZEM, które trąbiło na ten temat już 13 listopada.
Ależ oczywiście, że nikt nie wieszczył ROZPADU ZAKSY. No może poza BOŻYSZCZEM, które trąbiło na ten temat już 13 listopada.
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: przemik »

Bożyszcze.... tfu ...
Artem donosi na X , że Bartosz Kwolek przedłużył umowę z Aluronem.
[+]
Bartosz Bołądź przedłużył umowe "ze sztucznym tworem chylącym się ku upadkowi" czyli Projektem W-wa.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2024, o 14:07 przez przemik, łącznie zmieniany 1 raz.
___
Noworoczny Kibic Siatki
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: ciorny17 »

buzinga pisze: 26 sty 2024, o 13:32
To jest najrozsądniejszy kierunek, żeby systematycznie obudowywać Chitigoia zawodnikami w jego przedziale wiekowym po to, żeby razem dojrzewali i za te mniej więcej 3 lata zaczęli coś wygrywać.
Siatkówka to nie NBA, gdzie grając i przegrywając przez 3 lata, robiąc delikatne korekty jesteś w stanie zbudować dynastię na miarę Zaksy z lat ostatnich. Sorry, ale trzeba być naiwnym żeby wierzyć, że nawet osłabiony klub, błąkający się w okolicach półfinałów Plusligi zostanie nienaruszony przez lata "procesu".

W siatkówce kontrakt zawodnika nie jest żadnym assetem, który wymienisz za coś. Przychodzi bogatszy i zawodnik, który miał być na lata Twoja kotwicą, nagle ląduje tam, gdzie będzie chciał, a Ty zostajesz z niczym. Rozumiem koncepcję i wiarę w młodego Rumuna, ale on ani za rok, ani za dwa nie będzie wiodącym graczem dla drużyny, która ma się bić o coś. Jak pokazują ostatnie mecze, jedno słabsze ogniwo, bądź nawet element tego ogniwa i sypie Ci się cała koncepcja gry, a ci co są wokół, nawet jak są wybitni, to funkcjonując w ograniczonym środowisku, nie wygrają za dużo - vide Leon w Perugii. Nawet Juanotrena jak i sam polski Kubańczyk, w rozmowach o wybitności mają tło swoich kolegów i tego z kim grali. Nie jest przypadkiem, że Leon z Michajłowem i Andersonem wygrał wszystko, a z Lanzą czy Ter Horestem już nic. Nie umniejszając nikomu, mówienie, że młody Chitigoi jest przyszłością Zaksy, jest lekko naiwne.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7988
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

MAG siatki pisze: 26 sty 2024, o 13:50 Ależ oczywiście, że nikt nie wieszczył ROZPADU ZAKSY. No może poza BOŻYSZCZEM, które trąbiło na ten temat już 13 listopada.
Ty z tym symbolem oblężonej twierdzy to już nawet postów do których się odnosisz nie czytasz, po prostu musisz pobiadolić na biedną Zaksunię.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: Orzi »

MAG siatki pisze: 26 sty 2024, o 13:50
WysokiPortorykanczyk pisze: 26 sty 2024, o 10:51
kamil1999 pisze: 26 sty 2024, o 10:30 Dodałbym jeszcze wieszczenie upadku Zaksy. Co sezon można tu poczytać, że Zaksa to już nie będzie ten klub i spadnie z piedestału.
Przed tym sezonem akurat nikt takich rzeczy nie pisał i proszę, od razu Żaliński z tylnego siedzenia (tzn. za bandami) wzniecił kaczmarkowo-bednorzowy zamach stanu w postaci inwazji fińsko-szpaczkowskiej.

Zaksa w sezonie 2024/2025 to już nie będzie ten sam klub i spadnie z piedestału.
Kiepski pisze: 26 sty 2024, o 10:42 Po drugie nie wiem czy w Zaksie nie była to plotka kontrolowana, w sensie może i było jakieś zapytanie, ale to po to żeby odwrócić uwagę od tego co się dzieje i dać kibicom nadzieję na lepsze jutro. Wiadomo, na chwilę obecną same odejścia zawodników, wyrzucony trener, kiepska dyspozycja zespołu i atmosfera wokół klubu fatalna więc żeby uspokoić troszkę kibiców puszczamy newsa o zainteresowaniu Leonem. Tylko obawiam się że może być jak z pewnym Brazylijczykiem w Skrze.
Zaproponowałem randkę Jennie Ortedze. Na instagramie, na 99,9% nie odczyta, a jak odczyta, to mnie zbanuje, ale fakt pozostaje faktem.

To nie jest 2010 rok żeby 'zabrakło 24 godzin' wywołało poruszenie, raczej mało kto w Leona w Zaksie wierzy, a jak ponownie skończy się jakimś Karjaginem (a po prawdzie, naprawdę fajnych opcji na rynku może nie być), to te posty Ewy Mac i innych tego typu artykuły Drągów się źle zestarzeją.
ARTEM.JPG
Przed zeszłym sezonem. Na ten ma rację, bo Kacz, Benji i Olek Wam odchodzą. Pisał w listopadzie zeszłego roku, czyli raczej oczywiste, że to było o sezonie 24/25

Serio Zaksiacy, głównie Ty Magu i Kibicu Siatki, czasem wypada nie być zacietrzewionym i nie iść na noże z każdym kto powie coś innego. Nawet jak nie macie racji to idziecie w zaparte tylko po to, aby broń boże ktoś czegoś na Zaksę nie powiedział. Męczące to jest i zniechęca postronnych kibiców do waszego klubu
Chyba, że lubicie być w oblezonej twierdzy
bono
Posty: 3533
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plotki transferowe na sezon 24/25

Post autor: bono »

Też kompletnie nie rozumiem tej fascynacji Chitigoiem - owszem jest dynamiczny i skoczny na ataku (+wiek)ale widać u niego problem z dobrym przyjęciem co nie gwarantuje że w przyszłości będzie kompletnym graczem.Ja raczej przestawiłbym go na atak(zresztą właśnie na tej pozycji w SP sprawdził się najlepiej)
A to jak Zaksa funkcjonuje z nim na boisku to już inna historia.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”