Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Bartex »

Pujol w Belchatowie to calkiem prawdopodobna opcja, ale Samik juz nie bardzo. Wiadomo, ze Pszczoly beda teraz mocno stawac na Bartka Kurka, wiec drugim przyjmujacym musi byc ktos pokroju Antigi. W sumie to strasznie ciekawe jaka filozofie budowy zespolu zaprezentuja dzialacze.
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Urban »

Drugim przyjmującym nie będzie ktoś pokroju Antigi tylko sam Stefan ;p przedłużył kontrakt bodajże do 2011.. No chyba, że go zdrowie zawiedzie to pozostaje Bąku.. Myślę, że Murek w tym sezonie będzie Jokerem.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Davidos
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 22:00
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Davidos »

Patucha w Jastrzębiu, jeszcze nieoficjalnie
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Davidos pisze:Patucha w Jastrzębiu, jeszcze nieoficjalnie
No to widzę, że Jastrzębie dokonuje transferów wzorem Realu Madryt sprzed kilku lat :D Wtedy było Zidanes y Pavones, a tutaj mamy Abramovs y Patuchos...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Daniel AZS
Posty: 73
Rejestracja: 1 cze 2009, o 19:48
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Daniel AZS »

jeżeli sie potwierdzi to mimo pieniędzy , jest bida w jastrzębiu i pewnie sprowadzenie abramova bylo tylko po to by sponsorow nabrac no to :

Yudin-Patucha
szczygieł-czarnowski-sobala-nowik
łomacz-pająk
abramov-hardy-pęcherz-dobosz
Rusek

obstawiam srebrny medal ligi mistrzów :))
jastrzebie da rade z tym składem ....
Kto Wygra Mecz ???!!! AZS !!!
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

przecież w przyjmujących nie ma nikogo kto ma pojęcie o silnym ataku z wysokiej gały..
.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jinx »

yudin pojdzie na przyjecie z abramovem.jw poza 4 jesli sie potwierdzi
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mbor3k »

Narobili huku, ale poza hukiem szkód żadnych... Ślepakami zranić się nie da.
Jedyny ratunek (uwaga odkrywam Amerykę :D ) to:
a) Yudin na przyjęcie + sprowadzenie konkretnego atakującego (marzenia o Schoepsie) ;)
b) Yudin zostaje na ataku + dokoptowanie przyjmującego z nie byle atakiem (może kolega Roberts i kolonia Australijczyków w JW) :P

Jakkolwiek by nie było, obecny skład będzie miał problemy powalczyć z Kędzierzynem, a co dopiero postawić się Resovii czy SKRZE. No chyba, że zawodnicy zagrają na 130% swoich możliwości, Sobala okaże się talentem na miarę Kadziewicza czy śp. Arka Gołasia, Yudin będzie gromił skutecznością... A do tego będą się rozumieli bez zmrużenia powiek. Bajania ludowe.
Ostatecznie pozostaje mi powinszować trybunie zarządzającej kolejnych zaskakujących decyzji (tym razem już pozytywnie).
Subiektywnie
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Daniel AZS
Posty: 73
Rejestracja: 1 cze 2009, o 19:48
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Daniel AZS »

nawet jeśli yudin pójdzie na przyjeciue to zostaje 5 przyjmujacy w obwodzie Dobosz który jest również atakujacym także , niespodziewałbym sie juz transferow w jw , a po pozyskaniu przez czewe dwóch przyjmujacych stawiam ich na równym stopniu . tyle z mojej strony;* . ale chce sie miło rozczarowac. moze cos pozytywnego sie wydarzy . '' nigdy nie jest za późno'' ;)
Kto Wygra Mecz ???!!! AZS !!!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Mate »

Daniel AZS pisze:jeżeli sie potwierdzi to mimo pieniędzy , jest bida w jastrzębiu i pewnie sprowadzenie abramova bylo tylko po to by sponsorow nabrac no to :

Yudin-Patucha
szczygieł-czarnowski-sobala-nowik
łomacz-pająk
abramov-hardy-pęcherz-dobosz
Rusek

obstawiam srebrny medal ligi mistrzów :))
jastrzebie da rade z tym składem ....
Srebrny medal :D :D . Środek dziurawy, Abramov i Hardy bez wartościowych zmienników ;) . Na dodatek Yudin to nie Prygiel. Patucha po rozbracie z siatkówką(on bodajże grał w jakiejś egzotycznej lidze, no ale to też zalicza się do rozbratu :) ) w wybornej formie nie będzie. Jak dla mnie z dużej chmury mały deszcz. Chociaż coś się jeszcze może zdarzyć, ale wszyscy dobrzy gracze mają już pozaklepywane kluby. A przecież nasi działacze nie ruszą rzyci w kierunku południowoamerykańskim.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: blaise »

kurde ale przecież szukali kolejnego przyjmującego. Dostali oferty od Jimmy'ego Hernandeza i Romero, ale uznali ich za zbyt słabych.
.
Daniel AZS
Posty: 73
Rejestracja: 1 cze 2009, o 19:48
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Daniel AZS »

a z jastrzębiem trenuje już Patucha a dojechac ma na testy jeszcze przyjmujacy/atakujący repry Ukrainy
więcej info na supervolley.pl czy cos tam ... no to nie ma jak powalczyć w LM , teraz widzimy jaka różnica między dojściem do JW shoepsa bądź gomeza , na tle patuchy i ukraińca ;)) . poprostu nie ma kasy , kryzys dotknal JW tyle ,
Kto Wygra Mecz ???!!! AZS !!!
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Bartex »

Przeciez oni Bakuna chcieli ...
Troche zal sie robi, jak sie pomysli ze moglismy miec Soto ...
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Biciut »

gość ma zarabiać około 150tys zł to jest około 35tys euro
taki Soto z pewnością zarabia 10 razy tyle... jeżeli mają kogoś konkretnego w planach to mnie wcale nie dziwi taki ruch. Tani być może nawet dobry zmiennik, czego chcieć więcej? O ile jest jeszcze ktoś wartościowy na rynku to powinni się tam kręcić działacze JW i jak widać tutaj chodzi wyłącznie już o atakującego ;)
tomko
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2009, o 21:35
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: tomko »

W co ten Abramov się wplątał, pewnie ucieknie z Polski po pierwszym treningu ;)
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: PGE »

Generał bez wojska... To tak jakby do Wisły Kraków kupili Fernando Torresa... Gdyby jednak udało im się ściągnąć Johena Szypsa, skład na skrzydłach byłby dobry - Yudin na przyjęcie by poszedł. Środek to dziura. Z całym szacunkiem, ale Szczygieł
to paterak. Pokazał, w którymś z meczów, że jego poziom nie jest wyższy od tego, na jakim są zawodnicy SP.
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Domelinho »

i jeszcze Łomacz ktory jestem przekonany nie poradzi sobie jako 1 rozgywajacy.Technicznie jest bardzo rozchwiany.Odbija pilke z bardzo niskiego pulapu,nisko skacze przy wystawie to duzy mankament.To wszystko sprawia ze jego odbicie jest bardzo czytelne.Woicki chodz jeszcze nizszy widzimy jak skacze w gore i do konca nie widac gdzie rozegra.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Biciut »

nie wiem czy dobrze widziałem ale na trasie Żory - Jastrzębie jechał Plamen w swoim Audi S6... głowy nie dam uciąć ale postura i rysy twarzy się zgadzały ;)
mam nadzieje, że to nie było złudzenie 8-)
Daniel AZS
Posty: 73
Rejestracja: 1 cze 2009, o 19:48
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Daniel AZS »

co plamen moze robic w polsce ?:PP , zalatwia jakiegos bułgara dla jw ?^^
Kto Wygra Mecz ???!!! AZS !!!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Nagor »

Co robi Kubiak gdzieś indziej niż w PLS :D ? Świetny, dynamiczny zawodnik, a ma 191 cm. Warto by zainteresował się nim jakiś klub w stylu Warszawy, Częstochowy, Olsztyna czy Radomia.
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Kubiak "grał" w Olsztynie, a właściwie w jego rezerwach... potem przeszedł do KS Poznań, a klub niestety się rozleciał i od tamtej pory jest bezrobotny !!! Myślę że już bardzo, ale to bardzo niedługo taka sytuacja będzie miała miejsce... bo co by nie mówić zagrał całkiem całkiem, jak na zawodnika który nie zagrał w meczu żadnej znaczącej ligi od ponad roku :D W swojej karierze grał też na libero i poza dobrym i przemyślanym atakiem posiada również bardzo dobre przyjęcie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Domelinho »

arff kubiak ostatnio dobry sezon w izraelu...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Arff »

Domelinho pisze:arff kubiak ostatnio dobry sezon w izraelu...
ooo to nawet nie wiedziałem :) Dzięki za poprawienie :) Co nie zmienia faktu, że teraz jest do wzięcia i byłby wzmocnieniem paru ekip PLSu... z Warszawą i Olsztynem na czele...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Chal »

W Olsztynie jest zbyt dużo klubów, w których mógłby pewnie szybko odnowić kartę stałego klienta :| Zresztą mamy Jacyszyna, bardzo podobna charakterystyka, ale chłopak przynajmniej nasz, a do tego pracowity.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Domelinho »

w najblizszym sezonie z tego co pamietam to Kubiak ma grac w Maccabi TelAviv.
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mbor3k »

Zagra w Maccabi i będzie występował w Pucharze Challenge. ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: smelasiatkarz »

Nie wiem jak wy ale ja widziałbym Kubiaka w Polsce w nie w klubie izraelskim. Młody zdolny. Na pewno byłby wzmocnieniem nie jednego zespołu w Plus lidze. Może taka Częstochowa??:D.

Nikt nie wie na ile ma kontrakt z Macabi
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Nowy »

W Izraelu jest pewnie gwiazdą, a on to lubi.
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: mbor3k »

Być gwiazdą w lidze izraelskiej, czy jednym z wielu solidnych, dobrych zawodników w lidze polskiej, gdzie z biegiem czasu można stać się rozpoznawalną osobą, dzięki odniesionym zwycięstwom, sprawionym niespodziankom, a wszystko dzięki pracy i ciągłemu doskonaleniu umiejętności? Jak dla mnie opcja polska jest o wiele atrakcyjniejsza. Nie mówię, że w Izraelu siatkarz się nie rozwija, ale chyba lepiej zagrać w silniejszej lidze, z lepszymi rywalami, niż ze słabszymi pokazywać jakim to się nie jest siatkarzem. Poza tym Kubiak swój rozum ma i wątpię, by nie przyjął propozycji zagrania w rodzimym klubie, gdyby tylko taka oferta się pojawiła. A umowę z Maccabi zawsze można zerwać, ale wiadomo, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
Poza tym - czy on tam był gwiazdą??
:)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Chal »

mbor3k pisze:Poza tym - czy on tam był gwiazdą??
Skoro Damiao był, to i Kubiak pewnie też.

Ja powtórzę jeszcze raz - był on w Olsztynie trzy sezony temu i jedyne, czym się wybił, to oprowadzanie Tanika po olsztyńskich klubach. Przez cały sezon PLS-u nie wszedł na boisko choćby na jedną akcję, a nie wierzę, że Mazur by mu nie dał szansy, gdyby prezentował się dobrze na treningach. Przychodził jako wielki talent, a pożegnaliśmy go bez płaczu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”