Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: vii »

No ok Juantorena wchodzi do skladu Trentino i maja 5 przyjmujacych teraz. Ale czy jest to zawodnik, ktory mogllby wygryzc ze skladu Winiarskiego? Bo jezeli Juantorena mialby grac pierwsze skrzypce w Trento to Wlosi faktycznie moglby zrezygnowac z Winiarskiego.
Jesli tak by sie stalo to Murek lub Kurek leca na wypozyczenie. Gdyby ten transfer wczesniej doszedl do skutku to pradopodobnie do Czewy. Teraz to trudno powiedziec. Moze dlatego Czewa tez zwleka z transferem liczac ze Winiar pojdzie do SKRY a oni kogos od nich wypozycza.
Niemniej jednak troche powatpiewam w powodzenie tego transferu.

Pzdr.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: KadrO »

vii pisze:No ok Juantorena wchodzi do skladu Trentino i maja 5 przyjmujacych teraz. Ale czy jest to zawodnik, ktory mogllby wygryzc ze skladu Winiarskiego? Bo jezeli Juantorena mialby grac pierwsze skrzypce w Trento to Wlosi faktycznie moglby zrezygnowac z Winiarskiego.
Jesli tak by sie stalo to Murek lub Kurek leca na wypozyczenie. Gdyby ten transfer wczesniej doszedl do skutku to pradopodobnie do Czewy. Teraz to trudno powiedziec. Moze dlatego Czewa tez zwleka z transferem liczac ze Winiar pojdzie do SKRY a oni kogos od nich wypozycza.
Niemniej jednak troche powatpiewam w powodzenie tego transferu.

Pzdr.
Osmany i tak nie może grać w 6 z Kaziyskim więc jakoś tego nie widzę ...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

vii pisze:No ok Juantorena wchodzi do skladu Trentino i maja 5 przyjmujacych teraz. Ale czy jest to zawodnik, ktory mogllby wygryzc ze skladu Winiarskiego? Bo jezeli Juantorena mialby grac pierwsze skrzypce w Trento to Wlosi faktycznie moglby zrezygnowac z Winiarskiego.
Jesli tak by sie stalo to Murek lub Kurek leca na wypozyczenie. Gdyby ten transfer wczesniej doszedl do skutku to pradopodobnie do Czewy. Teraz to trudno powiedziec. Moze dlatego Czewa tez zwleka z transferem liczac ze Winiar pojdzie do SKRY a oni kogos od nich wypozycza.
Niemniej jednak troche powatpiewam w powodzenie tego transferu.

Pzdr.
Pytanie co ze stanem zdrowia Winiara? Może nie będzie od początku w pełni zdolny do gry?
I po drugie czy kłopoty finansowe Trentino to już przeszłość?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: vii »

Winiar bark ma jak nowy. Teraz tylko rehabilitacja i w niedlugim czasie pierwsze lekkie trningi. W pazdzierniku powinien byc juz gotowy do gry i ta przerwaa nie powinna wplynac na poziom jego gry.
No to poczekajmy do jutra. Albo do poniedzialku. Moze okaze sie cos ciekawego.
LUKASJUS
Posty: 85
Rejestracja: 1 cze 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: LUKASJUS »

to sie porobiło :D cos jest na rzeczy bo piechocki nie zaprzeczył, a bosek jest we włoszech. jesli ten transfer dojdzie do skutku to raz mam nadzieje ze Kurek dz czewy(by sie tam ogrywal chłopak), albo do wielunia, a skra bedzie powaznym kandydatem to wygrania LM.Czekam z niecierpliwoscia na ta sobote
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Kurek w Czewie ? Super, ale nie na wypożyczeniu. Nie jesteśmy ich klubem filialnym, już i tak skopaliśmy sprawę z Zatorskim...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Chal »

lucass90 pisze:Kurek w Czewie ? Super, ale nie na wypożyczeniu. Nie jesteśmy ich klubem filialnym, już i tak skopaliśmy sprawę z Zatorskim...
Widzisz Łukaszu, problem jest tylko jeden, a zwie się on Bosek :|

Ale w sumie to nie rozumiem, czemu Kurka na wypożyczenie wysyłacie. Ja tam myślę, że Piechocki & wesoła kompania mają gdzieś to, czy on się będzie rozwijał, a z perspektywy klubu lepiej chyba wysłać gdzieś Bąka, który przy dwóch tak wybitnych specjalistach od przyjęcia jak Winiar i Antiga, którzy mogą dać przy tym o wiele więcej zespołowi w ofensywie, niż on, szanse na grę ma chyba większe na libero, niż na przyjęciu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: madlark »

LUKASJUS pisze:to sie porobiło :D cos jest na rzeczy bo piechocki nie zaprzeczył, a bosek jest we włoszech. jesli ten transfer dojdzie do skutku to raz mam nadzieje ze Kurek dz czewy(by sie tam ogrywal chłopak), albo do wielunia, a skra bedzie powaznym kandydatem to wygrania LM.Czekam z niecierpliwoscia na ta sobote
A może Bartek pójdzie w ślady Jarosza? :D
Mnie to wszystko wygląda na kaczkę SV
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Chal »

Z moich informacji wynika, że AZS Częstochowa ma na swojej liście 3 siatkarzy. Są to najprawdopodobniej Oleksij Gatin, Omar Zapata oraz jeszcze 1 zawodnik.
Oleksij Gatin jest Ukraińcem, mierzy 200 cm, ostatni sezon spędził w greckim klubie Lamia.
Kariera klubowa:
2007-2008 A1 Lamia (GRE)
2006-2007 A1 M. Roma Volley (WŁO)
2005-2006 A2 Prisma Taranto (WŁO)
2004-2005 A1 Son Amar (HISZPANIA)
2003-2004 A1 Olimpiakos Pireo (GRE)
2002-2003 A1 Sira Cucine Ancona (WŁO)
2001-2002 A1 Sira Cucine Falconara (WŁO)
2000-2001 A1 Toyoda Gozej Nagoya (JAP)
1999-2000 A1 Lube Banca Marche Macerata (WŁO)
1997-1999 A1 Ulbra Porto Alegre (BRA)
1996-1997 A1 Jeans Hatů Bologna (WŁO)
1995-1996 A1 Jeans Hatů Bologna (WŁO)
1994-1995 A1 Edilcuoghi Ravenna (WŁO)
1991-1994 A1 Shatar Lugansk (UKR)

O Omarze Zapacie wiem tylko tyle, że jest Kolumbijczykiem urodzonym w 1977, mierzącym 202cm, w ataku skacze 355cm a w bloku 328 i ostatnio grał w Japonii.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Kay »

Najlepsi siatkarze Grecji w sezonie 2007/2008:
1.Marcus Nilsson (atakujący, Iraklis Saloniki) - 17 głosów
2.Plamen Konstantinow (przyjmujący, Iraklis Saloniki) - 10
3.Bojan Jordanow (atakujący, Olimpiacos Pireus) - 5
4.Amaral do Santos Dante (przyjmujący, Panathinaikos Ateny) - 3
5.Nikos Smaragdis (środkowy, Iraklis Saloniki) - 2
6.Jose Rivera (przyjmujący, Iraklis Saloniki) - 1
7.Simon Tischer (rozgrywający, Iraklis Saloniki) - 1
8.Oleksij Gatin (przyjmujący, GS Lamia) - 1
9.Liberman Agamez (atakujący, Panathinaikos Ateny) - 1
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, o 13:44 przez Kay, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS Częstochowa
Daniel AZS
Posty: 73
Rejestracja: 1 cze 2009, o 19:48
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Daniel AZS »

3 to prawdopodobnie ... andy rojas , który oficjalnie nieznalazl nowego klubu , a gadanie pakosza , '' szukamy kogos kto ma lepszy atak '' nie zakonczylo tematu transferu gdyż sam zawodnik niewypowiedzial sie na łamach prasy o swoim nowym klubie
Kto Wygra Mecz ???!!! AZS !!!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

No to możemy już o Gatinie zapomnieć, bo napisaliście o nim forum. Poza tym myślę, że w najbliższym czasie możecie spodziewać się listu z klubu, w którym zostaniecie poinformowani, że to wszystko Wasza wina ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: vii »

Uhu... To w samej młodziezy AZS przebiera. Gatin 35 lat, Zapata 32 Rojas 35. W sumie tylko Rojasa znam lepiej. Pozostalych 2 niestety...
Z tym Winiarskim to naprawde najlpeiej wstrzymac sie z osadami.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: tclancy22 »

Gatin byl bardzo mocnym zawodnikiem w ataku... ale jak gral w ostatnim sezonie w Lamii? Zapaty nie znam wcale. Rojas wg mnie juz dawno jest poza orbita zainteresowan klubu chociaz tego co wiem, to sam zawodnik z racji braku ofert kontaktuje sie z klubem. Ja juz wolalbym Kubiaka, ale skoro Pakosz twierdzi, ze to tylko alternatywa i jeszcze mowi to publicznie to nie oczekiwalbym, ze ten oleje Warszawe ktora na niego liczy. Zobaczymy juz naprawde niedlugo kto do nas trafi...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Mate »

Trochę dziwna sytuacja w Trentino. Herpe ma swój wiek i zbyt długo nie pogra. Na dodatek będzie musiał pokryć Kazyiskiego lub Juantorenę. A wyobrażacie sobie przyjęcie Kazyiski-Bari-Juantorena :D ?? Bo ja nie. Przyjęcie w Skrze, jak na polskie warunki byłoby wyśmienite :) . Winiarski-Gacek-Kurek(Murek) :D . Gdyby jeszcze Murek powrócił do poziomu z Jastrzębia to ja dziękuję.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jacek05 »

Skra jest genialna. Zrobiła w tym okienku jeden transfer niezbyt głośny i to na ławkę, a i tak się o niej najwięcej mówi :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

jacek05 pisze:Skra jest genialna. Zrobiła w tym okienku jeden transfer niezbyt głośny i to na ławkę, a i tak się o niej najwięcej mówi :D
Zapraszam do częstszego odwiedzania forum ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Bartex »

Bajki, bajki, bajki ... Po wysztskich akcjach Soto, Schops, Dante itd. juz nie mozna sie nabierac :|

Ale pogdybac mozna :D JAkby Winiar przyszedl to mogliby oddac Murka albo Kurka do Jastrzebi w wszyscy byli by zadowoleni ;) ale juz koniec bajek
ja wam mówię - jest dobrze.
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Zlatanov »

Jeśli Winiarski przyjdzie do Skry to ja osobiscie zrezygnowalbym z uslug Murka... Z calym szacunkiem ale nie posiada on szczegolnego atutu... Wiadomo ze pewnie sam nie bedzie chcial odejsc, ale przy ewentualnym 'postraszeniu' że będzie poza meczowa 12 może jednak odejdzie... Swoją drogą byłoby to ciekawe gdyby reprezentacyjna para przyjmujących Bąkiewicz-Kurek siedziała na ławce... :) Jeśli miałbym stawiać u buka czy dojdzie do transferu czy nie, to postawiłbym na to że dojdzie...
damianaptek
Posty: 16
Rejestracja: 1 mar 2008, o 15:10
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: damianaptek »

A mi się wydaje,że do tego transferu nie dojdzie.No ale to tylko moje zdanie......
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jacek05 »

lucass90 pisze:
jacek05 pisze:Skra jest genialna. Zrobiła w tym okienku jeden transfer niezbyt głośny i to na ławkę, a i tak się o niej najwięcej mówi :D
Zapraszam do częstszego odwiedzania forum ;)
?
odwiedzam dość często ;) a co ma jedno do drugiego? :P
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

jacek05 pisze:
lucass90 pisze:
jacek05 pisze:Skra jest genialna. Zrobiła w tym okienku jeden transfer niezbyt głośny i to na ławkę, a i tak się o niej najwięcej mówi :D
Zapraszam do częstszego odwiedzania forum ;)
?
odwiedzam dość często ;) a co ma jedno do drugiego? :P
To że Skra jest tu głównym podmiotem rozmów... od dzisiaj.
AZS CZĘSTOCHOWA!
zuczek
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2009, o 10:28
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: zuczek »

Bez wątpienia władcami tego tematu są Czewa i Jastrząbki. I co warte podkreślenia - najciekawszym transferem tych władców okazał się Abramov, którego nikt nie przewidział.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: lucass90 »

Dużo też pisało się o Olsztynie, Bydgoszczy (ostatnio trochę mniej) i Warszawie. Wokół Skry w tym roku nie było nawet zbyt dużo spekulacji, bo i nie było zbyt wielu podstaw ku tworzeniu plotek...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Mate »

lucass90 pisze:Dużo też pisało się o Olsztynie, Bydgoszczy (ostatnio trochę mniej) i Warszawie. Wokół Skry w tym roku nie było nawet zbyt dużo spekulacji, bo i nie było zbyt wielu podstaw ku tworzeniu plotek...
Najwięcej szumu było wokół AZS-ów. Problemy finansowe, roszady kadrowe itd. No i oczywiście Jastrzębie. Chodziło o Abramova, sponsorów, Soto itd. Jeżeli chodzi o Skrę to wiele spekulacji było w kontekście "współpracy" z Wieluniem, czyli czy Skra kogoś pożyczy Wieluniowi :D . Poza tą "współpracą" to Skrze za głośno się nie mówiło(oprócz Winiara i Dante). Wiadomo zawsze mówi się wiele o mistrzu, ale Skra załatwiła sobie zakupy przed sezonem 08/09.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jacek05 »

lucass90 pisze:
To że Skra jest tu głównym podmiotem rozmów... od dzisiaj.
Ale nie chodziło mi o forum, tylko raczej o takie siatkarskie media otwarte na powiedzmy "przeciętnego-może nawet nie zbyt rozgarniętego we wszystkich siatkarskich sprawach" kibica. Bo to w sumie o niego sponsorom chodzi. A burza w okół Winiarskiego i Dante, tylko wg. mnie oczywiście, jest większa niż transfery Resovii i Abramov w Jastrzębiu razem wzięte.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: Mate »

jacek05 pisze: Ale nie chodziło mi o forum, tylko raczej o takie siatkarskie media otwarte na powiedzmy "przeciętnego-może nawet nie zbyt rozgarniętego we wszystkich siatkarskich sprawach" kibica. Bo to w sumie o niego sponsorom chodzi. A burza w okół Winiarskiego i Dante, tylko wg. mnie oczywiście, jest większa niż transfery Resovii i Abramov w Jastrzębiu razem wzięte.
Śmiem się nie zgodzić odnośnie ostatniej części posta. Oczywiście burza z Winiarskim i Dante wywołała wielką falę dyskusyjną, ale Skra miała czy nie miała sprowadzić jednego zawodnika, a Resovia i Jastrzębie po 2-3 graczy na kluczowe pozycje. Reska miała sprowadzić kogoś na środek, rozegranie i przyjęcie, zaś Jastrzębie na przyjęcie, rozegranie, środek i atak(na pewno w Jastrzębiu musieli zakontraktować przyjmującego i środkowego, rozegranie i atak miały być sprawą pośrednią). Po ściągnięciu Abramova do Jastrzębia miał ktoś jeszcze przyjść. Potem sponsorem Jastrzębian została firma, która produkuje maszyny górnicze(nie pamiętam nazwy). Na pewno nie dała 20 tys. euro czy złotych, bo jednak górnictwo to wielka kasa. Pozostaje jeszcze jedna kwestia: zdetronizowanie Skry z tronu. Tak więc przy Resovii i Jastrzębiu pojawiały się nazwiska z najwyższej półki lub z tej nieco niższej.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: jacek05 »

No w sumie zapomniałem o tym nowym sponsorze Jastrzębia, tu się oczywiście zgadzam. Ale odnośnie Resovii nadal twierdzę, że zrobiło to wokół niej mniej medialnego hałasu mimo sprowadzenia bardzo dobrych graczy, niż wypuszczanie plotek przez Skrę.
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: azsiakczwa »

pierwotnie winiar miał iść na przechowanie do czewy,bo przerwa miała trwac do grudnia, ale rehabilitacja idzie sprawniej i raczej weźmie go skra. a do czewy murek i to już się w zasadzie dziś stało
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Plotki, słuchy, pomysły i fakty - czyli transfery 2009!

Post autor: pk+ »

jacek05 pisze:No w sumie zapomniałem o tym nowym sponsorze Jastrzębia, tu się oczywiście zgadzam. Ale odnośnie Resovii nadal twierdzę, że zrobiło to wokół niej mniej medialnego hałasu mimo sprowadzenia bardzo dobrych graczy, niż wypuszczanie plotek przez Skrę.
Bo Resovia zrobiła transfery dość wcześnie więc nie było narastania napięcia, domysłów, zbyt długiego czasu na plotki. No i nazwiska nowych zawodników pojawiały się prawie dzień po dniu. Do tego niektóre informacje jak np. to że przygotowaniem fizycznym będzie zajmowała się ta sama osoba co kadrą Włoch przeszły faktycznie bez większego medialnego echa.

Moim zdaniem jako kibica Resovii tak jest lepiej, im mniej będzie nadmuchiwany balonik przed sezonem tym spokojniej i pewniej powinno iść w sezonie :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”