Skra Bełchatów

blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: blaise »

a do czego?
pokaż mi drużynę dla której posiadanie 7 reprezentantów to nie powód do dumy..
.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

tylu reprezenatow jest przez to byly trener skry jest trenerem,wspanialy tez siegal po swoich. wszystko sie okaze niebawem czy trener dokonal dobrych wyborow
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antos »

Czyli de facto reprezentacje Polski mozna nazywac reprezentacją Belchatowa.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

http://www.tvn24.pl/-1,1614220,0,1,rzad ... omosc.html

Mam pytanie odnośnie tego artykułu, bo na biznesie za bardzo się nie znam. Chodzi w nim o sprzedaż udziałów w KGHM, PGE, Turonie i Lotosie. Ile Skarb Państwa musi sprzedać udziałów(procentowo), żeby PGE weszło na GPW??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Mate pisze:http://www.tvn24.pl/-1,1614220,0,1,rzad ... omosc.html

Mam pytanie odnośnie tego artykułu, bo na biznesie za bardzo się nie znam. Chodzi w nim o sprzedaż udziałów w KGHM, PGE, Turonie i Lotosie. Ile Skarb Państwa musi sprzedać udziałów(procentowo), żeby PGE weszło na GPW??
sprzedaż jako taka nie ma związku z wejściem na GPW
Żeby wejść na GPW trzeba złożyć prospekt i być dopuszczonym do obrotu
to są dwie różne sprawy
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
luna
Posty: 26
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 17:02
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: luna »

Mam pytanko!
Jak myślicie? Przy obecnie dobrej dyspozycji, czy Kurek (jak ją zachowa) będzie wychodził w pierwszej 6 ? Kogo wygryzie: Antigę czy Murka?
Wg mnie niestety będzie głównie znowu grzał ławkę rezerwowych. Antiga jest poza tematem, a Murek nie pogodzi się z rolą tego 2 i mimo gorszego 1 sezonu w SKRze jest od Kurka lepszy-wszechstronniejszy. Znając Murka ma zawsze drugi sezon w klubie fenomenalny i po odpoczynku letnim będzie rewelacyjny.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

Oczywiście, że za Murka, jeśli w ogóle. Wymień Antigę na Kurka to ze Skrą wygrają kadeci, bo ją zagrywką rozstrzelają.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

a Murek nie pogodzi się z rolą tego 2 i mimo gorszego 1 sezonu w SKRze jest od Kurka lepszy-wszechstronniejszy.
A co ma Murek do gadania ??? Jeśli będzie słabszy, a przy formie z zeszłego sezonu nie dorasta Kurkowi do pięt, nic na to nie poradzi...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Dee-Jay »

Dennis Guilder pisze:Oczywiście, że za Murka, jeśli w ogóle. Wymień Antigę na Kurka to ze Skrą wygrają kadeci, bo ją zagrywką rozstrzelają.
To czemu reprezentacji Polski z Kurkiem w składzie nie rozstrzelali np Włosi którzy mają dobrą zagrywkę?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

Dee-Jay pisze:
Dennis Guilder pisze:Oczywiście, że za Murka, jeśli w ogóle. Wymień Antigę na Kurka to ze Skrą wygrają kadeci, bo ją zagrywką rozstrzelają.
To czemu reprezentacji Polski z Kurkiem w składzie nie rozstrzelali np Włosi którzy mają dobrą zagrywkę?
A zauważyłeś, żeby Kurek przyjmował jakąś zagrywkę? Pewnie jedną na set, albo jak Savani serwował... Bonku z libero go kryli, graliśmy dwoma atakującymi, taka prawda. W skrze Murek i Kurek to wymarzona para... dla przeciwnika. Zero przyjęcia.
...
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kay »

Dee-Jay pisze:
Dennis Guilder pisze:Oczywiście, że za Murka, jeśli w ogóle. Wymień Antigę na Kurka to ze Skrą wygrają kadeci, bo ją zagrywką rozstrzelają.
To czemu reprezentacji Polski z Kurkiem w składzie nie rozstrzelali np Włosi którzy mają dobrą zagrywkę?
To akurat nie jest dobry przykład, bo kiedy w 3cim secie siadła(w sensie zaczęła wchodzić :D) Włochom zagrywka to właśnie nas rozstrzelali w wyniku czego przegraliśmy do 17... :P
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Urban »

A ja myślę, że Murek musi być po prostu w znakomitej dyspozycji zeby posadzić Kurka.. Jeśli będą w podobnej dyspozycji to będzie grał Kurek.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

luna pisze:Mam pytanko!
Jak myślicie? Przy obecnie dobrej dyspozycji, czy Kurek (jak ją zachowa) będzie wychodził w pierwszej 6 ? Kogo wygryzie: Antigę czy Murka?
.
Moim zdaniem nie.. Moim zdanime 6 Skry: Falasca Antiga Plinski Wlazły Bakiewicz Mozdzonek Gacek
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Skra Bełchatów

Post autor: nulon »

Jasne, że jeśli Kurek utrzyma formę to będzie grał w pierwszej 6, razem z Antigą. Murek i Bąkiewicz na zmiany i już. Inaczej tego nie widzę.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

Dee-Jay pisze:
Dennis Guilder pisze:Oczywiście, że za Murka, jeśli w ogóle. Wymień Antigę na Kurka to ze Skrą wygrają kadeci, bo ją zagrywką rozstrzelają.
To czemu reprezentacji Polski z Kurkiem w składzie nie rozstrzelali np Włosi którzy mają dobrą zagrywkę?
Nie doczytałeś chyba do końca. Widziałeś w meczu z Włochami Murka obok Kurka? Bo ja nie, tylko albo Ruciaka, albo Bąkiewicza. I o tym pisałem. Nie chodzi tylko o Kurka na boisku, bo z reguły jeden z przyjmujących ma ten element gorzej opanowany. Tyle, że Murkowi też ostatnio nie szło przy odbiorze.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Skra Bełchatów

Post autor: mbor3k »

SKRA budowała zespół bardzo mocny już od jakiegoś czasu. Krzyknę im brawo, bo chyba mają, czego chcieli. Mają najlepszy i to zdecydowanie zespół w Polsce, może troszkę Resovia im podskoczy i ZAKSA, ale tylko podskoczy. Na każdej pozycji obsadzony reprezentant swojego kraju. Przyjęcie: bajka, środek reprezentacyjny, atak Wlazły/Novotny, do tego na skrzydle może pojawić się Kurek/Murek, czegóż więcej chcieć? W tym składzie pokładać się powinno ogromne nadzieje.
Tylko teraz rzecz się ma następującego rodzaju: Murek czy Kurek? Gdyby to zależało ode mnie - Kurek na wypożyczenie, choćby do Częstochowy, bo jeśli miał by grzać ławę- znowu- to dzięki, ale "jestem na nie" :| Murek niby że niepewny, bo jeśli nie będzie miał formy... Bajania! Dawid Murek pokaże jeszcze nie raz, że to gracz nietuzinkowy i że warto na niego stawiać. Ale i tak pewnie wyląduje pod Jasną Górą, co częstochowian powinno usatysfakcjonować, bo takiego gracza potrzebują. :)
Pozdrawiam
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: niepoinformowany »

Też byłbym za tym, aby wypożyczyć jednak Kurka.

Murek obiektywnie patrząc nie pociągnie jeszcze zbyt dużo. Teraz po długim odpoczynku i przygotowaniach może zbudować dobrą formę (taką jak w Jastrzębiu) a wtedy Nawrocki raczej będzie na niego stawiał.

Proponowałbym Jastrzębie lub Częstochowę.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Skra Bełchatów

Post autor: mbor3k »

Problem w tym, że my, kibice, nieco inaczej to postrzegamy. Stawiamy wyłącznie na rozwój młodego zawodnika kosztem nawet poziomu sportowego w klubie, na co sam klub pozwolić sobie nie może, jeśli stać go na utrzymanie najlepszych zawodników. Wyjaśniło się, że żaden zawodnik na razie nigdzie z Bełchatowa nie odleci, tak przynajmniej twierdzi prezes.
SKRA pozamiatała ;) Ale Resovia i tak powalczy. :P
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Bartex »

BTW Dzisiaj sa urodziny Barka Kurka, takze prezencik od dzialaczy troszke kontrowersyjny :P
ja wam mówię - jest dobrze.
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Skra Bełchatów

Post autor: piranha »

Nie wierzyłam, że Winiar znajdzie się w Skrze, a jednak wrócił do Polski.

Skra się ogromnie wzmocniła, z tak zabezpieczonym przyjęciem i siłą w ataku, cel minimum to FF LM.
W lidze złoto jak zwykle zarezerwowane dla Skry.

Bogactwo u nich na przyjęciu. Kogoś trzeba będzie oddać. I sadzę, że Murek odpadnie po tych 3 miesiącach. Bąku jak Bąku, potrafi wejść i uratować mecz. Jego nie oddadzą. Gdyby zaś wypożyczyli Kurka, grałby więcej, a to jest teraz dla niego bardzo ważne. Żeby nie zmarnować tego, co wypracował podczas tegorocznego sezonu reprezentacyjnego. Jednak chciałabym zobaczyć Winiara i Kurka razem jako podstawowych przyjmujących Skry. Może szalony pomysł, ale fajnie by się uzupełniali. Z drugiej jednak strony sadzać na ławkę Antigę (załóżmy w formie)...
Ale to już Nawrocki będzie się zastanawiał jak to poukładać żeby działało.

Ja tam czekam z niecierpliwością na LM.
; )
karibu
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2008, o 13:48
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: karibu »

Kurek na dzień dzisiejszy wydaje się być trochę lepszy od Murka więc jeśli Skra będzie po prostu chciała zatrzymać lepszego siatkarza, to prawdopodobnie wypożyczą Dawida.
Natomiast jeśli postanowią myśleć przyszłościowo, to wypożyczą Kurka, który będzie się mógł ograć i wróci do Skry jako prawdopodobnie jeden z najlepszych przyjmujących w Polsce. Z Murka po 3 latach raczej nie będą mieli takiego pożytku.
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Skra Bełchatów

Post autor: piranha »

Patrząc już tak bardziej trzeźwo. Winiar ma jednak spore kłopoty zdrowotne. Lepiej oszczędzać go na tę LM, a ligę grać rezerwami. Bo może się ten transfer jeszcze gorzej odbić na zdrowiu Michała. Jak bezmyślnie (jak w ubiegłym sezonie z Wlazłym) będą postępować to nic dobrego z tego nie wyjdzie.
; )
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

piranha pisze:Patrząc już tak bardziej trzeźwo. Winiar ma jednak spore kłopoty zdrowotne. Lepiej oszczędzać go na tę LM, a ligę grać rezerwami. Bo może się ten transfer jeszcze gorzej odbić na zdrowiu Michała. Jak bezmyślnie (jak w ubiegłym sezonie z Wlazłym) będą postępować to nic dobrego z tego nie wyjdzie.
To Winiarski ma dostawać kasę za granie całego sezonu czy tylko za zagranie ok. 12 spotkań?? Tu jest Polska, tu się gra! :D . Poza tym trudno nazwać rezerwy Skry "rezerwami" :D . Każdy chciałby mieć takie rezerwy, a dla kilku drużyn rezerwy Skry byłyby podstawowym składem ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Urban »

Myślę, że początek sezonu będzie grał Bąku z Kurkiem.. Potem stopniowo bedą wprowadzani Winiarski, Antiga i Wlazły. A na najważniejsze mecze podstawowy skład będzie ten z Winiarem i Antigą. Kurek jako uzupełnienie.. Na tym transferze najbardziej może przegrać Bąkiewicz.. Bo jego przyjęcie jest fenomenalne ale Winiara i Antigi chyba jeszcze lepsze ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: hubert »

Latka lecą a na emeryturę trzeba odłożyć i najlepiej się przy tym nie napracować. Winiarski pozazdrościł koledze na "W" i mamy go w kraju. Zawsze lepiej popykać na pół gwizdka i wygrać 3:0 z Wieluniem, Olsztynem czy Jadarem niż męczyć się z Piacenzą, Treviso czy inną Maceratą.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

mi się wydaje , że Winiar nie chciał ryzkować zdrowia we Włoszech, podobno nie wytrzymywał obciążeń a nie jak niektórzy mówią odkładać na emeryturę.Takie jest moje zdanie
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Skra Bełchatów

Post autor: mbor3k »

hubert pisze:Latka lecą a na emeryturę trzeba odłożyć i najlepiej się przy tym nie napracować. Winiarski pozazdrościł koledze na "W" i mamy go w kraju. Zawsze lepiej popykać na pół gwizdka i wygrać 3:0 z Wieluniem, Olsztynem czy Jadarem niż męczyć się z Piacenzą, Treviso czy inną Maceratą.
krzysiu pisze:mi się wydaje , że Winiar nie chciał ryzkować zdrowia we Włoszech, podobno nie wytrzymywał obciążeń a nie jak niektórzy mówią odkładać na emeryturę.Takie jest moje zdanie
SKRA zapewni Winiarowi warunki rehabilitacyjne, medyczne itp. podobne jak w Italii, w Polsce nie wymęczy się aż tak bardzo sezonem, w LM pokaże, że nie ma z nim żartów. Po co ma ryzykować zdrowiem? A za granicą zawsze będą go chcieli. Ja tam nie mam nic przeciwko temu transferowi ze względu na prestiż i poziom sportowy. A czy pojawi się podczas meczu z Wieluniem? Może tylko przeciw czołowym zespołom będzie wystawiany.
Skład w każdym razie piękny. Trochę mi tu Nawrocki nie pasuje. Aż się prosi, żeby na jego miejscu siedział Daniel C. i wywalczał złoto w LM. :D ;) Czas pokaże.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Elgarten »

mbor3k pisze: Trochę mi tu Nawrocki nie pasuje. Aż się prosi, żeby na jego miejscu siedział Daniel C. i wywalczał złoto w LM. :D ;) Czas pokaże.
Nie martwcie się tak o tego Nawrockiego. Myślę, że sobie poradzi :) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

Nawrocki może być najsłabszym i najmocniejszym ogniwem Skry. Jednak kilka finałów MPJ z Lechią nie są przypadkiem. "A jestem człowiekiem nerwowym i dosyć ekspresyjnym, o czym moi uczniowie wiedzą." :D . Myślę, że te słowa będą odwzorowaniem przyszłej sytuacji w Skrze :D . Poza tym Skra do dyspozycji mieć będzie 6 przyjmujących, bo jest jeszcze Frankowski. Czyli skład Skry będzie wyglądać tak:
rozegranie - Falasca, Dobrowolski
przyjęcie - Winiarski, Bąkiewicz, Murek, Kurek, Antiga, Frankowski
środek - Pliński, Możdżonek, Wnuk, Kolanek, ew. Cedzyński
atak - Novotny, Wlazły, Cedzyński, Walczykowski
libero - Gacek, ew. Bąku
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: blaise »

wygląda to jak kadra drużyny piłkarskiej :)
.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”