Sezon 2007/08 - transfery

Awatar użytkownika
qba92
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: qba92 »

A ja uważam że mam 8 dobrych zespołów bo i Jadar i Politechnika maja wyrównane składy. Najgorzej będzie z Delekta i Płomieniem
Awatar użytkownika
p_p_paulina
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K
Lokalizacja: Lwówek Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: p_p_paulina »

Patrząc na nazwiska, rzeczywiście Skra, Olsztyn i Resovia zapowiadają się obiecująco, ale historia pokazała (i to nie tylko ta siatkarska historia), że przede wszystkim najważniejsze jest, aby te pozyskane gwiazdy potrafiły stworzyć drużynę gotową do walki o najwyższe trofea. Dlatego też trudno jest obstawiać jakiekolwiek wyniki zanim nawet zaczął się sezon. Bo co my wiemy? Właściwie nic, oprócz tego, w jakich składach będą występować poszczególne kluby. A to zdecydowanie za mało...
W moim sercu jeden klub - Jastrzębie!!!
Pln
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:38
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Pln »

qba92 pisze:A ja uważam że mam 8 dobrych zespołów bo i Jadar i Politechnika maja wyrównane składy. Najgorzej będzie z Delekta i Płomieniem
Wybacz, ale w poprzednim sezonie Politechnika miała być tym zaspołem, który może zagrozić "4". Co z tego wyszło? Wszyscy wiemy. Nie sądzę, aby Bydgoszcz była skazana na porażkę w walce z nimi. Może się mylę, ale uważam, że Delecta ma spore szanse na uniknięcie baraży. Ale zobaczymy...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Arff »

Czasem tak bywa że zespół potrzebuje więcej czasu żeby się dotrzeć... być moze tak właśnie jest z Warszawą... jeśli chodzi o ich gre to najbardziej mozna się martwic o problemy finansowe...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
figiel
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:02
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: figiel »

witam

jeśli chodzi o transfery w PLS-ie to najbardziej spektakularne poczyniła Resovia, chociaż niczego w tej kwestii nie brakuje Skrze, która przynajmniej (jak Resovia) nie wymieniła prawie całej szóstki ale kupiła kilku bardzo pożytecznych graczy,zaznaczam >>> minimum europejskiego formatu>>> jeśli chodzi o innej zespoły to Olsztyn nie dokonał wielkich "zakupów", lecz Ci zawodnicy, którzy zostali powinni powalczyć o medale. Wg mnie ta trójkla powinna walczyc o czołowe 3 miejsca w nadchodzącym sezonie >>>> choc nie skreślam zawsze mocnej Częstpchowy i Jastrzębia, którzy równie dobrze mogą stanąć na "pudle"... no i oczywiście Mostostal, wg mnie w tym sezonie mogą być nieobliczalni. jedno jest pewne... zapowiadają się ciekawe rozgrywki :)

pozdro SE
respect and honor

pozdro SE
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: piotrekk »

Czy ja wiem czy Resovia zrobiła aż tak spektakularne wzmocnienia. Można zadac pytanie czy ilośc przechodzi w jakość??. Z całym szacunkiem ale Papke, Gabrych czy Hernandez, którzy szczyt swojej formy mają już dawno za sobą nie gwarantują Resovii walki o medale. Wclae by mnie nie zdziwiło gdyby Resovia nie awansowała do strefy medalowej. Jastrzębski, Mostostal czy AZS nie ustepują personalnie ekipie z Rzeszowa. Na dzień dzisijeszy pewne jest że Skra i Olsztyn sa murowanym faworytami do gryw finale- gdyby któryś z tych zespołów nie zagrał w finale mozna by śmiało mówić o sporej niespodziance. Ja jako kibic JW oczywiscie licze że włączymy sie do walki o medale chodź zdaje sobie sprawe że nie bedzie to łatwe. Jednym plusem jest to że praktycznie nikt nie widzi w nas faworyta do czołowych miejsca wiec i presja na zawdonikach będzie zdecydowanie mniejsza niż rok temu.
figiel
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:02
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: figiel »

Piotrekk >>>> wydaje mi sie ze jednak spektakularne, ponieważ wystarczy popatrzeć na ich skład z poprzedniego sezonu. z ligowych średniaków z poprzedniego sezonu w tym roku zrobili sie jednym z faworytów do walki o medale>>> dlatego myśle, że spektakularne :)

pozdro SE
respect and honor

pozdro SE
Ola
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:15
Płeć: K

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Ola »

spektakularne transfery jeszcze nie gwarantują sukcesu :) Such wymienił 5/6 szóstki, więc potrzeba przede wszystkim zgrania w Resovii! Ale myślę, że tak doświadczeni zawodnicy nie będą mieć z tym problemu... Gorzej będzie z atmosferą w drużynie, bo Igła, Bagrych, Łuka i Such raczej nie są ptulnymi barankami :) Ale mam nadzieję, że się dogadają bo... jestem z Rzeszowa :)
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: plagus »

mewa pisze:Jak co roku :) jak co roku dostanie w skórę :) A może w tym sezonie finał Resovia - AZS Olsztyn?
Wielką niewiadomą będzie postawa Częstochowy. Stworzyła sie tam taka mieszanka wybuchowa, że równie dobrze mogą walczyć o utrzymanie, jak i o medale. Wszystko chyba w ręku trenera, jeśli uda mu się poukładać te klocki, to kto wie....

Z tą grą o utrzymanie to ja bym nie przesadzał Bartku:)..Częstochowa aż tak bardzo się nie osłabiła.. moim zdaniem AZS Cz. zrobił tyci kroczek do przodu w końcu inwestując jak za starych czasów w młodość.. kto jak kto ale Częstochowa zawsze na tym dobrze wychodziła i nie widzę powodu żeby nie miało być w tym przypadku inaczej:) (pamiętajcie.. nazwiska nie grają.. jedna kontuzja u murowanych faworytów i może być klops a nie medal.. a Resovia przerabia wariant Częstochowy sprzed 2 lat.. wymienić pół składu i medal murowany.. tylko że jak wiadomo zderzenie z rzeczywistością może być bardzo ciężkie do "przełknięcia"

pozdrawiam,
marcinp.
are You tough enough?.. to take the heat?
maciek91
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:30
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: maciek91 »

A co powiecie o tfansferach Jadaru bo o tym nic nie bylo?????
redinho
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:13
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: redinho »

im dłużej czytam te wszystkie komentarze, tym bardziej przekonuje mnie opcja, że to jednak Olsztyn może zgarnąć złoto.
od lat tam miało być coś wielkiego jednak zawsze brakowało kropki nad i. wymieniono papkego na gela i to chyba pierwszy strzał w dziesiątkę. wiadomo papke to klasa ale już trochę przyrdzewiała a grzesiek idzie cały czas do przodu. andrae pokazał się choćby podczas memoriału z świetnej strony a przecież na ławce jest jeszcze rucek..
chciałbym się jeszcze wtrącić w dyskusję o Janeczku.
macie racje, że Billings w końcówce 90% spotkań zawodzi i potrzebny jest wartościowy zmiennik.
Janeczek zrobił w tamtym roku furorę, niezaprzeczalnie, ale czy nie prawdą jest, że łatwiej się gra w takiej drużynie jak Gwardia, która leci na łeb na szyje niż w takiej Czewie gdzie się jest jednym z wielu? ten sezon zweryfikuje jego umiejętności. Obserwowałem go na jednym ze spotkań kadry B i wypadł fa-tal-nie. życzę mu jak najlepiej ale dopiero ten sezon pokaże czy jest już aż tak wielkim graczem jak go wykreowano we Wrocławiu.
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: piotrekk »

plagus >>>> z całym szacunkiem ale cały skład to wymieła Resovia a nie Jastrzębie. U nas jedyną formacją która w odróżneniu od poprzedniego sezonu zmieniła się całkowice jest środek. Brak Szymańskiego moze ale wcale nie musi być osłabieniem. Osobiście licze na to że przy słabszej formie Prygla(który moim zdaniem nie będzie naszym czołowym punktującym) do składu wskoczy Kamiński i pod okiem Santiliego rozwinie wreszcie swój wielki talent. Brak Bednaruka również jakims dotkliwym osłabenieniem nie bedzie- tym bardziej ze poprzednich latach jednak więcje przesiedział na ławce. Natoamist przyjęcie i libero jest takie samo jak wp orpzednim sezonie. O Ruska sie nie martwie bo on już w tej chwili ma wyrobioną markę w PLS, natoamist Murek i Sienieniewski to klasa sama w sobie- obok Skry i Olsztyna najlpesze przyjęcie w lidze. Brakuje mi tylko jeszce jednego transferu wąłsnie na pozycje przyjęcia. niby jest Yudin ale to za mało by z powodzeniem grac na dwa fronty- a chcąc powlaczyć w LM trzeba mieć mocną ławkę.
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: plagus »

piotrku...
i obok Częstochowy bo smiem twierdzić że para Gierczyński i WIka nie są słabsi od każdej innej pary (baa...śmiem twierdzić że przyjmujący od paru sezonów są siłą AZSu w Czewie
are You tough enough?.. to take the heat?
redinho
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:13
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: redinho »

tylko Gierek co rok jest o ten jeden starszy.. może wszystko ale do czasu..
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: plagus »

no to prawda.. ja nie mówie nie
Każdy się starzeje (podkreślam że Murek Antiga Gruszka nie stają się nagle jakoś młodsi a tylko Gierek podupada)
are You tough enough?.. to take the heat?
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: piotrekk »

no tak faktycznie o zapomniałem o Czestochowie. Na tle Resovii czy Mostostalu których szanse na medal stawiane są wyzej niż szasne JW i AZS-u jakość przyjęcia w tych dwóch ostatnich jest moim zdaniem duzo większa.
wloneta
Posty: 47
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:51
Płeć: K

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: wloneta »

No Murek to moim zdaniem jest dużo lepszy w ataku a przyjęcie to u niego ... takie sobie. Tanik jeszcze słabsze jeśli o Olsztyn idzie. Moim zdaniem Częstochowa ma najlepsze przyjęcie chociaż w tym sezonie Skra będzie lepsza w końcu Antiga no i Bąkiewicz ale on to w 1 składzie chyba nie będzie grał no ale jak patrzeć na ławke też to w tym sezonie Skra na przyjęciu jest najlepsza bezapelacyjnie
Nieważny jest wynik, ale musimy wygrać


NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH
Steave
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:39
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Steave »

Należy pamiętać, że Skra oprócz doborowej kadry (jak na naszą ligę) ma jeszcze coś więcej, coś co sprawia, że co rok są wyżej od lepszych personalnie Olsztyna i Jastrzębia - mają fantastyczną atmosferę w drużynie, są zgrani i chce im się grać przez cały sezon na najwyższych obrotach. A po za tym to trzeba pogratulować prezesom Resovii za spektakularne transfery. Chyba naprawdę celują w tą "czwórkę" i ja chciałbym, żeby w końcu im się udało. :P
MarekSLU

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: MarekSLU »

W JW na przyjęciu Siezieniewski, Murek - nie jest źle.
PGE ma Antige.

Z JW odeszli Szymański, Kadziewicz, Pliński.
Ostatnio jak byłem na sparingach z Lokomotivem to pierwszy mecz kiepski w ich wykonaniu, przegrali 0:3.
Drugi już lepszy 3:1, pod koniec czwartego seta, jeden z zawodników Lokomotivu (nie pamiętam kto) zdobył 5 asów serwisowych pod rząd.
figiel
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:02
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: figiel »

chcicałbym się wtrącić w dyskusję, w której chodzi o przyjęcie >>> wg mnie Resovia też ma niezłe przyjęcie, zresztą nie wiem czy zauważyliście ale trener Such od jakiegos czasu najpierw stawia na przyjęcie, o czym świadczą wyniki z poprzednich sezonów.
respect and honor

pozdro SE
Bodev (Libero)
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:08
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Bodev (Libero) »

WG mnie najlepszym hitem transferowym jest przejście Krzysia Ignaczaka do Resovii . Marzyłem aby on tam grał.
Awatar użytkownika
ERVIN
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:17
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: ERVIN »

skra - jak zawsze silna zobaczymy co pokaże Antiga,

olsztyn - silnym wzmocnieniem jest zatrzymanie zagumnego, szymański szkoda że nie został w jastrzebiu pograłby w LM, no i ciekawy jest ten niemiec Andrae,

jastrzębski - szkoda w-ce mistrzów świata, brak silnego wzmocnienia, zobaczymy co pokaże w PLS Prygiel, dwóch Ivanov-ów przez wile lat grających razem w reprezentacji może być niezłe, zabrakło lepszego rozgrywającego i środkowego,

częstochowa - postawili na młodych możecoś z tego będzie ale nie teraz

resovia - mieszanka wybuchowa, oby tylko such ich poskładał w zespół, indywidualiści,

kędzierzyn - dobre wzmocnienia: Pilarz i Novotny,

radom - ciekawy będzie Marco Liefke,

warszawa i bydgoszcz - brak jakichkolwiek istotnych wzmocnień

sosnowiec - czerwona latarnia
MarekSLU

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: MarekSLU »

jastrzębski - szkoda w-ce mistrzów świata, brak silnego wzmocnienia, zobaczymy co pokaże w PLS Prygiel, dwóch Ivanov-ów przez wile lat grających razem w reprezentacji może być niezłe, zabrakło lepszego rozgrywającego i środkowego,
Grzegorz Łomacz jest drugim rozgrywającym, naprawdę jest dobry.
Widziałem dwa sparingi gdzie grał w pierwszej szóstce. Zagrywka + rozegranie = rewelacja.

Na środku Patryk Czarnowski, nie jest źle.
Awatar użytkownika
qba92
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: qba92 »

Grzegorz Łomacz ( brat Jakuba ) jest jednym z najlepszych rozgrywaczy młodego pokolenia i jeśli jego kariera rozwijać sie będzie tak jak powinna to będzie w przyszłości pierwszy sypacz reprezentacji. Z Patrykiem Czarnowskim tak samo. Jastrzębie ma młodych zdolnych graczy i miejmy nadzieje że młodzież będzie sie w tym sezonie ogrywać
on_my_own
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:07
Płeć: K

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: on_my_own »

moim zdaniem osłabił sie skład Jastrzębia.. ale mam nadzieje ze dadzą sobie rade... muszą dać rade.... wierze w nich....

Kadziu we Włoszech.. po co on wyjeżdża.. źle mu w jastrzębiu było?? eh...
Awatar użytkownika
Bleider
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Bleider »

Skra zrobiła kilka bardzo dobrych transferów i zdziwiłbym się, gdyby nie wygrali PLS. Pliński za Ivanov'a to moim zdaniem korzystna wymiana, do tego dochodzą Antiga i Bąkiewicz. Bełchatów będzie więc miał trzech, może nie równorzędnych, ale bardzo dobrych przyjmujących, czego brakowało im w zeszłym sezonie. Uznaję więc, że przyjęcie będą mieli najlepsze, siła ataku też chyba największa, blok też najlepszy ... tylko rozegranie będzie w PZU lepsze :P .

Jastrzębski stracił trzech najlepszych siatkarzy - Kadziewicz, Szymański i Pliński (na dodatek do rywala :/ ). Zastąpił ich... Ivanovem (nie tak źle), Czarnowskim ( :o ) i Pryglem (może zastąpi godnie Grzesia). Niestety nie rokuje ten skład wielkich osiągnięć :( . W lidze mistrzów nie mają szans na wyjście z grupy, w PLS szczytowym osiągnięciem byłby brąz, jednak stawiam na 4 miejsce.

Olsztyn trochę się wzmocnił... odszedł Bąkiewicz, ale Andrae powinien powetować tą stratę. Papke przeszedł do Resovii, ale na jego miejsce przyszedł Szymański, myślę więc, że zwiększyli moc ataku i obstawiałbym drugie miejsce.

Resovia baardzo wzmocniła skład. Papke, Ignaczak, Mitrovic, Rivera, Gabrych i Ilic to bez porównania lepszy skład niż w zeszłym sezonie i stawiałbym tu na 3 miejsce.
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Skalar121 »

Bleider pisze: i Pryglem (może zastąpi godnie Grzesia)
Patrząc na występy Prygla w tegorocznej LŚ mam pewne wątpliwości czy będzie w stanie zaprezentować poziom porównywalny z Grześkiem. Na podstawie tak niewielu minut spędzonych na boisku trudno oczywiście wypowiadać się na temat rzeczywistej formy zawodnika, ale sam jego styl ataku wydaję się mało dynamiczny, Robert sprawiał wrażenie ociężałego. Możliwe, że był to wynik ciężkiego sezonu, treningów itp; jednak Lozano również widział go poza dwunastką na ME, więc coś w tym musi być. Nawet w obliczu dolegliwości Mariusza pierwszą myślą trenera było przesunięcie do ataku Gruszki a nie powrót Roberta. Uważam więc, że Zamiana Grzesia na Roberta w dość dużym stopniu zmniejszy siłę ataku JW. Bleider sam nie jesteś chyba do końca pewny czy też nie wierzysz w Prygla stwierdzając, że ten "może" zastąpi godnie Szymańskiego. Ja osobiście w to wątpię.

Co do innych transferów... Skra osłabiła się chyba jedynie na pozycji libero pozbywając się Ignaczaka, reszta zakupów to tylko wzmocnienia i to znaczące. Jeśli dołożyć do tego świetną atmosferę i doskonałe warunki panujące wokół klubu to wydaje się być murowanym faworytem do tytułu. Na szczęście to jest sport i wszystko może się zdarzyć :).
Największym sukcesem PZU jest zatrzymanie w klubie Zagumnego. Z takim rozgrywającym nawet nie mając najlepszego ataku można wygrywać mecze, a przecież atak PZU w tym sezonie nie wygląda wcale na nie najlepszy. Będzie nawet lepszy niż rok temu, bo mimo całego mojego szacunku dla Pawła Papkego najlepsze lata ma on już za sobą i mimo że w dalszym ciągu prezentuje wysoki poziom to jednak do gry w takim klubie jak Olsztyn już trochę mu brakowało. Wymiana Bąkiewicza za Andrae według wielu osób może osłabić w zespole przyjęcie (czy aby na pewno?), ale niewątpliwie wzmocni też siłę ataku.
Jeżeli spojrzymy na resovię tylko pod kątem umiejetności sportowych prezentowanych przez jej nowych graczy to wydaję się, że spokojnie może walczyć o medale. Trzeba jednak wziąć pod uwagę również to, że została wymieniona duża część składu i może to spowodować brak zgrania zawodników oraz że w zespole jest kilka "mocnych" osobowości. W takich okolicznościach drobnostka może spowodować katastrofę w postaci dosyć niskiego miejsca w tabeli.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
Riley Salmon
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:17
Płeć: M
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: Riley Salmon »

czestochowa jest w tym sezonie kandydatem do medalu!!! nikt nie z kluczowych zawodnikow nie opuscil ekipy a w miejsce slabych Zuka i Gawryszewskiego przyszli mlodzi i bardzo dobrze zapowiadajcy sie zawodnicy Wierzbowski i Bartosz " Stanley" Janeczek :D

Zadecydowanym faworytem do mistrzostwa jest olsztyn. Swietne transfery Szymanskiego i Andrae stawiaja ich w znakomitej sytuacji przed rozpoczynajacym sie sezonem

Belchatow nieporozumienie transfer Antigi, blad z Ignaczakiem oraz kolejny blad to pozbycie sie Michala Chadaly :D :D :D
Słuchaj Jezu jak Cie błaga lud
Zrób z AZSu mistrza Polski, zrób
My czekamy ładnych parę lat
Żeby Nasz AZS mistrza Polski miał
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: radio »

Bleider pisze:Skra zrobiła kilka bardzo dobrych transferów i zdziwiłbym się, gdyby nie wygrali PLS.
oj to naprawdę możesz się zdziwić, wydaje mi sie że jednak Olsztyn moze siegnać po mistrza w tym roku- w poprzednim sezonie mieli całkiem dobry skład, tylko brakowało im właśnie takiego "Szymańskiego", który regularnie by punktował. Niby liderem miał być Papke (który za chiny ludowe nie umie obic bloku, tylko bezmyslnie bije piłkę), no i do finału sie nie dostali.

jako kibic Jastrzębia mam nadzieje ze to jednak ten zespół wygra;] i wszystkich pozytywnie zaskoczy tak jak to było, gdy zdobywali złoto
vani
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:53
Płeć: K

Re: Transfery 2007/2008

Post autor: vani »

Jestem ciekawa występów PZU AZS Olsztyn, w szczególności Grześka Szymańskiego.
Jakoś transfer Antigi nie zrobił na mnie wrażenia. Za to zaskoczyło mnie nie przedłużenie kontraktu z Krzyśkiem Ignaczakiem :|
Ciesze sie że Robert Prygiel będzie grał w Polsce. A co do Jastrzębia to słabo widzę go w PLS i Lidze Mistrzów w tym sezonie.
W Olsztynie najważniejsze że został Paweł Zagumny... uf !
Szczerze mówiąc to cieszę się że nie ma już w PZU AZS Pawła Papke. Nie to żebym go nie lubiła, ale jego gra już mnei nei zachwycała wręcz przeciwnie.
Co do reszty klubów to zbytnio się nie interesowałam. Najważniejsze że w Częstochowie zostają Amerykanie :)
Winiar^Dante^Winiar^Zagumny^Winiar^ Rouzier^Winiar^Pierre xD
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”