Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

Coś mi się wydaje, że Andrzejek dobije pasiaki, ludzie mają krótką pamięć, z jakiegoś powodu Kowal odszedł ( albo raczej został de facto zmuszony do odejścia) po poprzednim sezonie.
Vivo
Posty: 477
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Vivo »

Andrew wraca i juz wywolal poruszenie w plusligowym swiecie.

Uzytkownicy przegladajacy to forum: 17 i 73 gosci :D

A tymczasem jutro premiera nowego polsatowskiego magazynu siatkarskiego i i od razu temat na pierwsza strone :)
Ostatnio zmieniony 3 gru 2017, o 20:33 przez Vivo, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

W trakcie to Kowal bedzie nietykalny, bo wiadomo, ze forma to na PO.
A potem powie, ze straty byly za duze w momencie objecia druzyny albo cos innego w tym stylu :] :] :]

Ale ja sie ciesze. Wiekszosc zawodnikow to Kowal wybieral, min. obu atakujacych i sypaczy.
Taraz niech nimi gra. :D
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mmb »

Andrew wrócił, czyli bez względu na wynik budżet w nowym sezonie znów wyższy i zaś koncepcja dwóch wyrównanych szóstek? W lesie bez zmian :]
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: b^free »

No cóż... po sezonie przynajmniej będzie miał wymówkę. To nie on składał zespół :] :] :]
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Camillo Marcotti »

Tak zwątpiłem, że aż wróciłem tutaj...

Swoją drogą mistrzowska zagrywka dla januszokibiców.

Musimy zwolnić Andrzeja, bo kibice mają dość. Ok, zwolnimy, naciągamy Jaroszów i innych wynalazków, nowy trener poprzegrywa co się da i wróci jego ekscelencja Kowal na białym koniu. W tym już nic nie osiągnie bo co, Serniotti przyznał w wywiadzie, że miał wpływ na skład, wywali się Jarosze po sezonie i z powrotem zbuduje normalny skład i będzie, że ten sezon nieudany był przez zwolnienie jedynego słusznego trenera!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: drukjul »

lobmar pisze:Drzyzga Ignaczak i Achrem,Jak powroty to na całego.
Najbardziej prawdopodobny z tego jest pewnie powrót Serniottiego... do Berlina. Reynoldsowi w BR Volleys idzie w tym sezonie jak po grudzie i przynajmniej według niemieckiej prasy menadżer tego klubu Kaweh Niroomand chętnie by już zrezygnował z usług Australijczyka.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: hubert »

Może problemem nie są trenerzy a zarząd ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: iron »

drukjul pisze:
lobmar pisze:Drzyzga Ignaczak i Achrem,Jak powroty to na całego.
Najbardziej prawdopodobny z tego jest pewnie powrót Serniottiego... do Berlina. Reynoldsowi w BR Volleys idzie w tym sezonie jak po grudzie i przynajmniej według niemieckiej prasy menadżer tego klubu Kaweh Niroomand chętnie by już zrezygnował z usług Australijczyka.
To Reynolds do Jastrzębia bo przygotowanie niektórych zawodników kuleje. Prawdziwy efekt domina.
No sympathy for fools...
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: cwirek »

W takim razie niech Reynolds wróci do Jastrzębia, trochę odbuduje Olivę fizycznie, bo nieco się chłopak zapuścił:)

A co do Resovii...wszyscy raczej negatywnie odbieramy powrót Kowala do Resovii, ale może chłop potrzebował takiego kilku miesięcznego odpoczynku? Ja tam mu osobiście kibicuję, mimo wszystko.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: weary_skier »

No tego to się nie spodziewałem.

W ogóle jakieś głosy się pojawiają, że atmosfery nie było na treningach. Prawda to?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kamien »

Michal5 pisze:Na mikołajki Kowal, na święta Fabian i jesteśmy w domu ;)
to kto sie pakuje?- Lukas?ps. pytanie do osób znających zasady funkcjonowania klubu sportowego. Jaki wpływ w szatni/udział w treningach/"codzienny kontakt" z zawodnikami ma dyrektor sportowy?
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Szary Wilk »

Ta zmiana to akt rozpaczy i desperacji. Prezes wierzy, że Kowal to pociągnie, bo ma doświadczenie w pracy z drużyną z Rzeszowa i wyratuje Resovie, doprowadzając ich do półfinału. Może faktycznie coś zawsze lepiej działać, tym bardziej, że Jastrzębie osłabiona przez numer z Tillie, a druzyny z miejsc 3-7 są na bardzo zbliżonym poziomie. Natomiast na jego niekorzyść przemawia to, że zawsze miał dobrą pake, a tutaj bida z nędzą

Pewne jest tylko to, że ZAKSA i Skra do playoffów będą na pierwszych dwóch miejscach. Reszta tabeli to wielka niewiadoma, ale ja typowałbym do półfinału Trefla i jako 4 Jastrzębie bądź Polibudę, a powalczą jeszcze o te 4 lokatę właśnie Resovia i AZS.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: nikt wazny »

i cała siatkarska polska reaguje w ten sposób:

https://vader.joemonster.org/upload/rbo ... daef13.mp4
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: cba »

cwirek pisze: ale może chłop potrzebował takiego kilku miesięcznego odpoczynku? Ja tam mu osobiście kibicuję, mimo wszystko.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
odpoczynek czyimś kosztem? trochę słabe. ciekawe jak zareagują zawodnicy którzy swoje przyjście/pozostanie uzależnili od zmiany trenera=braku Kowala?
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kuchcik77 »

Pojada do Usa lub pojda za dotychczasowym trenerem np do Niemiec.ciz wypełnia kontrakt i odejda. Dobry trener to byl...
sal
Posty: 285
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: sal »

Będą jaja jak się okaże,że decyzję o zmianie w sztabie szkoleniowym, po wnikliwej analizie, podjął dyrektor sportowy. :D
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: cwirek »

cba pisze:
cwirek pisze: ale może chłop potrzebował takiego kilku miesięcznego odpoczynku? Ja tam mu osobiście kibicuję, mimo wszystko.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
odpoczynek czyimś kosztem? trochę słabe. ciekawe jak zareagują zawodnicy którzy swoje przyjście/pozostanie uzależnili od zmiany trenera=braku Kowala?
Daleki jestem od teorii spiskowych, jakoby to wszystko było wcześniej zaplanowane :-) choć przy tym układzie, powrót Andrzeja wydawał się oczywisty.

Chodziło mi raczej, że Kowal miał czas spojrzeć na ten zespół z nieco innej perspektywy, może akurat wyjdzie mu to na dobre, bo przez ostatnie lata był bardzo krótkowzroczny jeśli chodzi o prowadzenie zespołu.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
cba
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2009, o 19:54
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: cba »

cwirek pisze:
cba pisze:
cwirek pisze: ale może chłop potrzebował takiego kilku miesięcznego odpoczynku? Ja tam mu osobiście kibicuję, mimo wszystko.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
odpoczynek czyimś kosztem? trochę słabe. ciekawe jak zareagują zawodnicy którzy swoje przyjście/pozostanie uzależnili od zmiany trenera=braku Kowala?
Daleki jestem od teorii spiskowych, jakoby to wszystko było wcześniej zaplanowane :-) choć przy tym układzie, powrót Andrzeja wydawał się oczywisty.

Chodziło mi raczej, że Kowal miał czas spojrzeć na ten zespół z nieco innej perspektywy, może akurat wyjdzie mu to na dobre, bo przez ostatnie lata był bardzo krótkowzroczny jeśli chodzi o prowadzenie zespołu.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
w żadnym miejscu nie sugerowałam ze było to zaplanowane. uwazam jednak całą sytuację za mało honorową, żal że spotyka to tak zasłużony klub jak Resovia, żal kibiców Resovii - nie kibiców Asseco. korpo pozostanie korpo. wstyd dla Zarządu. trochę dziwię się Kowalowi -jeżeli mu nie wyjdzie to kibice wyniosą go z hali, czyżby miał aż takie wysokie mniemanie o własnych umiejętnościach?
edit:patrząc na terminarz najbliższych tygodni to pewnie uda sie Kowalowi coś wygrać ;) czy ktoś jeszcze pamięta w jakim stylu przegrał finał MP w 2016 roku?
Ostatnio zmieniony 3 gru 2017, o 23:01 przez cba, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: drukjul »

cwirek pisze:
Chodziło mi raczej, że Kowal miał czas spojrzeć na ten zespół z nieco innej perspektywy
I pewnie też vice versa.

-Jak to szło?

-Przez ostatnie 8 tygodni Polki i Polacy nie mieli okazji oglądać Andrzeja Kowala na ławce trenerskiej. W dobie sukcesów polskiej myśli trenerskiej taki widok kibicom jest teraz potrzebny i na niego w pełni zasługują. :D
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Ked »

Ale przecież przy takim składzie jaki jest w Resovii, wasze wyniki były dobre. Co to za ściema z tym Serniottim? Przecież to jest żałosne.

,, tak się nie robi...
Panowie, wychodzimy"
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

yyyyyyyyy.... znaczy yyyyyyyyyyyyy.... :o

Czyli coś co cechowało Zarząd Resovii i było ogólnie rzadkie w polskim sporcie - cierpliwość i brak pochopnych decyzji, to nie była ogólna zasada, tylko coś co tyczyło konkretnie Kowala.

Serniotti podejmował dziwne decyzje w ostatnich dwóch meczach, ale jednak biorąc pod uwagę skład jakim dysponuje, to jednak ciężko powiedzieć, że zawiódł na całej linii.

Zgadzam się z przedmówcami, że Kowal po przerwie może być innym Kowalem, ale jednak cała sytuacja wygląda na bardzo słabą.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: skrowiec »

a czepialiście się zawsze Piechockiego serniora... :D
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Ktoś na forum Resovii wspomniał że ciężko to zwolnienie obronić w kwestii wyników sportowych:
Sezon aktualny: 12 kolejek, 5 porażek (Zaksa, Skra, Warta, Trefl, Onico)
Sezon 15/16: 12 kolejek, 5 porażek (JW, Zaksa, Cuprum, Politechnika, Czarni)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Aranger »

Oczywiście, że ciężko. Według mnie Resovia w tym sezonie przegrała tylko jeden mecz z rywalem posiadającym na papierze słabszy skład i był to pojedynek z Wartą Zawiercie. Oczywiście, można się przyczepić do stylu w meczach z Treflem czy OW, bo były to porażki do zera we własnej hali, ale moim skromnym zdaniem, to Gdańszczanie posiadają w drużynie siatkarzy lepszych, a Warszawianie mają bardzo podobny potencjał. Trochę to jednak wygląda jakby ktoś tam czekał na pretekst do zwolnienia Sernittiego by przywrócić na stanowisko Kowala. Cóż, czas i wyniki pod wodzą polskiego szkoleniowca wszystko zweryfikują.
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ajsmen90 »

Oczywiście niech dadzą Kowalowi umowę na przynajmniej 3 lata, żeby mu potem zapłacić odszkowanie za wcześniejsze zwolnienie. Oczywiście z pieniędzy, których nie ma. :]
Szary Wilk
Posty: 8032
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Szary Wilk »

Ked pisze:Ale przecież przy takim składzie jaki jest w Resovii, wasze wyniki były dobre. Co to za ściema z tym Serniottim? Przecież to jest żałosne.

,, tak się nie robi...
Panowie, wychodzimy"
Właściwie to tylko Skra i ZAKSA odbiegają od wszystkich. Inne drużyny podobny potencjał. Może być Reska ciut słabsza na papierze, no ale mieli TEORETYCZNIE najlepszego trenera, a przy małych różnicach w potencjale między drużynami 3-7 (obecna tabela) to powinno mieć duży wpływ na grę drużyny.

Serniotti jesli skonczylby sezon na dajmy na to 6 miejscu, to z tą kadrą Kowal mógłby zająć takie samo miejsce. Sukcesem z taką drużyną jest ugrać brąz, na to liczyli działacze. Przecież przy niewielkiej roznicy siły kadrowej, bardzo dobry trener dałby radę do tej czwórki, myślę, że wejść.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: drukjul »

Szary Wilk pisze:
Serniotti jesli skonczylby sezon na dajmy na to 6 miejscu, to z tą kadrą Kowal mógłby zająć takie samo miejsce. Sukcesem z taką drużyną jest ugrać brąz, na to liczyli działacze. Przecież przy niewielkiej roznicy siły kadrowej, bardzo dobry trener dałby radę do tej czwórki, myślę, że wejść.
A kto powiedział, że Serniotti nie dałby rady wejść do "4"? Resovia ma w tym momencie 3 pkt. straty do zajmującego III miejsce Trefla, ale gra do końca rundy z Będzinem, Katowicami i Szczecinem, podczas gdy Trefla czeka jeszcze mecz w tej rundzie z ZAKS-ą, gdzie drużynie AA ciężko może być o punkty. Tylko Jastrzębie może w tych trzech ostatnich kolejkach ligowych liczyć na łatwiejszych rywali, zatem 4-5 miejsce po pierwszej rundzie fazy zasadniczej dla Resovii jest ciągle na wyciągnięcie ręki.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Ja raczej obstawiam, że nie za dobrze działo się w zespole. Słyszałem o różnych głosach, raczej nie było zbyt kolorowo.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Michal5 pisze:Ja raczej obstawiam, że nie za dobrze działo się w zespole. Słyszałem o różnych głosach, raczej nie było zbyt kolorowo.
Jakoś Papke potrafił nie komunikować się werbalnie z Ljubo i przeżyli, dojechali do końca, to co tutaj trener robił, bił zawodników?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”