Sezon 2015/16 - kolejka 5

astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 5

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:
Hala, mimo obniżki cen biletów, w 1/3 pusta.
Obniżki cen biletów? Pisali o obniżce cen karnetów ale o biletach nic mi nie wiadomo.
Czy został już rozwiązany problem z kasami i kupnem biletów, że ostatnio działała tylko jedna kasa i ludzie nie zdążyli kupić biletów, a mecz już był rozpoczęty. Jak dzisiaj wyglądała sprzedaż biletów? Ile kas czynnych i czy była długa kolejka przed meczem?
Obniżki w porównaniu z poprzednim sezonem. Sprzedaż biletów przed meczem tak samo marnie jak ostatnio.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 5

Post autor: Noworoczny »

Jak grał Pealoss? Lepiej od Zagumnego? Ktoś widział mecz?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 5

Post autor: cwirek »

Ale dzisiaj były chyba dwie kasy czynne? Bo wizualnie kolejka mniejsza niż ostatnio.

Co do meczu - wygrał zespół bardziej zgrany i doświadczony. Mika trzyma poziom tego zespołu, do tego dobra gra zamienników na ataku i rozegraniu.

A Jastrzębski? Po raz kolejny Muzaj zamazuje całkiem fajny obraz gry paroma idiotycznymi błędami. Dzisiaj miałem wrażenie, że dużo rzeczy robi na opak - tam gdzie ma walić to kiwa, tam gdzie ma obić blok lub kiwnąć to wali przed siebie. Myślę, że jest to duże wyzwanie dla sztabu trenerskiego - nauczyć tego chłopaka takiego boiskowego cwaniactwa. Lebedew swoją drogą popełnił dzisiaj kilka błędów taktycznych - jak już ktoś wcześniej wspomniał - za długo trzymał Szafranowicza na boisku, który po powrocie na boisko wcale nie spisywał się lepiej. Co ciekawe, solidną zmianę dał Formela- widać że ma braki techniczne ale jest to materiał na dobrego zmiennika. Zespół przegrał nagłą zniżką na zagrywce i przyjęciu. Liczba zepsutych zagrywek i oddanych kontr wolała o pomstę do nieba. Lotos był dzisiaj spokojnie do ogrania i to nawet w trzech setach.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 5

Post autor: ldz »

mnie to się wydaje, że przede wszystkim z Muzajem to musi popracować ktoś, kto się zajmie jego głową. Nie wiem czy psycholog, czy trener, czy obaj. Wedle relacji 2 pierwsze sety dobre, nawet bardzo, po czym parę błędów w kolejnym secie i się spalił. To samo było rok temu i jak tego jakoś nie zwalczy to może zapomnieć o jakiejś poważnej karierze.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 5

Post autor: madlark »

ldz pisze:mnie to się wydaje, że przede wszystkim z Muzajem to musi popracować ktoś, kto się zajmie jego głową. Nie wiem czy psycholog, czy trener, czy obaj. Wedle relacji 2 pierwsze sety dobre, nawet bardzo, po czym parę błędów w kolejnym secie i się spalił. To samo było rok temu i jak tego jakoś nie zwalczy to może zapomnieć o jakiejś poważnej karierze.
raczej proponowałbym spotkanie Muzaj+Masny+trener+couch
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 5

Post autor: qtp »

Muzaj nie ma problemów z głową tylko z kondycją. Gra świetnie przez 2, 2.5 seta bo ma siłe skakać na max, a wtedy blok na wiele się nie przydaje(widziałem na Podpromiu) jak spuchnie i nie może iść górą jego repertuar ataków bardzo maleje i spada skuteczność. Tylko gra i trening na to pomogą, na razie ma wszystko.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2015/16 - kolejka 5

Post autor: ldz »

no nie wiem. W zeszłym roku potrafił grać dobrze np do końcówki pierwszego seta, do pierwszego jakiegoś spektakularnego błędu, potem było "po ptokach". Jak dla mnie to on się psychicznie blokuje po swoich błędach. Ale to pewnie trenerzy mający go na co dzień wiedzą lepiej.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”