I runda play off sezon 2012/2013

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: kevinpsb »

Chal pisze:Najbardziej żałosne w tych wszystkich pretensjach Skry jest to, że zapominają, jak to sędziowie niejednokrotnie pomagali im w latach hegemonii.
Bez przesady było też mnóstwo meczów które Skra wygrywała a sędziowie im przeszkadzali. Takie gadanie i zwalanie na sędziów mnie śmieszy. Skra zasłużenie zdobywała swoje MP i teraz zasłużenie nie znalazła się w czwórce! W całej lidze wygrali 4 mecze z zespołami z obecnej czwórki. Myślę że każdy z zespołów w 4 w tym sezonie ma więcej pojedynków wygranych tylko w starciach między sobą (Zaksa zdecydowanie więcej, Resovia tyle samo, Bydzia tyle samo, JW dwa mniej)...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: mickey10 »

kevinpsb pisze: Bez przesady było też mnóstwo meczów które Skra wygrywała a sędziowie im przeszkadzali.
Sędziowie to też ludzie a niestety ta rasa ma ten minus że czasem sie myli.
Mylili sie mylą i będą mylić. Siatkówka idzie w strone szybkości rozgrywanych akcji oraz nieprzewidywalności. Co zapewne utrudnia ocene danej sytuacji.

Skra natomiast jako jedyny klub ( a dokładnie kiku zawodników) bardzo manifestuje te błędy. Fakt że niektóre miały ogromne znaczenie, ale takie profilaktyczne manifestacje również sie zdarzały, co spowodowało że kibice i całe środowisko wyrobiło sobie taką, a nie inną opinie.
Michał.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: mikser »

Tak jeszcze tylko na zakończenie tematu I rundy - kibice Skry się burzyli, że Alek startował do Atanasijevica pod siatką podczas uścisków dłoni na koniec - przed chwilą specjalnie obejrzałem ten moment i to nie Alek pierwszy zaczął jakieś wonty :) A wyzywany jest od chamów i buraków.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: hardy »

Jak widąc twórczość Bińczyka nie została niezauważona:
Jerzy Mielewski ‏@Mielewski

Na Boga Panie Binczyk"Atanasijevic najlepiej spisywal sie w koncowkach"? Mecz nr 2 Wbija sie w 5 secie w pojedynczy blok-podobnie mecz nr 5
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Lineczka »

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: madlark »

rafik30 pisze:
Jak słucham szowinisty Smołę w radiu Centrum i oglądam w tv to nie wiem czy ten gość widzi ten sam mecz co ja?
Odebrałeś gadżety od Radia Centrum? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”