PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: kader14 »

Co za frajerstwo resovi jak tego seta przegraja
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Simao »

W tej chwili to co zrobiła Resovia to coś niedopuszczalnego, jeśli chce się walczyć o medale. Teraz będzie już pewnie 3:1 dla Skry...
Atan będzie pewnie MVP, w bloku Resovia dzisiaj słabo, pomagają często swoim blokiem Bełchatowianom.
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: przemik »

To co gra Grzesiu Lomacz ze swoim środkowymi to jest jakaś magia.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: rzr »

przemik pisze: 22 paź 2022, o 15:49 To co gra Grzesiu Lomacz ze swoim środkowymi to jest jakaś magia.
Co by o nim nie mówić to jego kontry na środek są epickie.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Simao »

Niezależnie od końcowego wyniku to w Resovii jest w końcu drużyna, walka, zaangażowanie. To cieszy, bo dziś Skra gra na takim poziomie, że mogliby wygrać z każdym w lidze. Jest postęp i jakaś nadzieja na dobre zakończenie sezonu. Resovia pokazała charakter doprowadzając do piątego seta. Rok temu byłoby już 3:1 dla Skry.
Diomedea
Posty: 4515
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Diomedea »

Kupujac od trzech lat wszystkich dostepnych najlepszych od konkurencji moze nawet dobije sie do podium. ;)
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: efratello »

efratello pisze: 21 paź 2022, o 21:07
WysokiPortorykanczyk pisze: 21 paź 2022, o 20:59
efratello pisze: 21 paź 2022, o 20:51Co do fair play - fakt, że ZAKSA się musi uciekać do gierek typu przedłużanie challendży, akademickie spory z sędziami itd. pokazuje, gdzie ten zespół jest czy też jak nisko - w porównaniu do poprzednich sezonów - upadł.
Nie snowflake'uj, opisujesz prawdopodobnie każdy zespół ever.
Nie snowflejkuję, tylko odnoszę się do opinii wcześniej, że ZAKSA to buce. Imo nie buce, tylko desperaci. Nie każdy, bo Nysa się zachowywała dziś inaczej i ZAKSA się nie odwdzięczyła tym samym, bo jest w desperacji. W zeszłym roku by sobie mogła na to sobie pozwolić w meczu z Nysą.
Wysoki: opisujesz każdy zespół ever.
Bieniu: przy gwizdku sędziego na 23:23 przyznaje się do dotknięcia w bloku i jest setbol dla Resovii na 2:2.
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: ciorny17 »

Trochę kładzie Łomacz 5. seta
Dobra, nie trochę
Kłamca.
PioterZJastrzebia
Posty: 1262
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: PioterZJastrzebia »

Tragiczna końcówka Skry, ale nie zmienia to faktu, że to najlepszy mecz tego sezonu. Podział punktów sprawiedliwy.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Verdungo »

Chciałem napisać, że dobry mecz z obu stron, ale Skra żałośnie zagrała w tie-breaku.
przemik
Posty: 1602
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: przemik »

22 asy w meczu w Bełchatowie !!!!!
2-3 dla Resovii
MVP Bucki
___
Noworoczny Kibic Siatki
Szary Wilk
Posty: 8051
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Szary Wilk »

No i forum działa.

Lwów kolejna porażka. Ciekawe czy odniosą jakiekolwiek zwycięstwo w tym sezonie. Może z BBTSem "u siebie". Warszawa w końcu zwycięska, ale to nie rozwiązuje ich problemów.

Chciałbym zwrócić uwagę na rozkład ataku w Zawierciu. Konarski ponownie najmniej skuteczny. ze skrzydłowych (13/28 = 46,43 % skuteczności i 35,7 % efektywności). Ja rozumiem, że to nie są złe wyniki, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe mecze, to jest zawodnik będący 3 opcją w ataku i grający na najsłabszych procentach. Liczby liczbami, ale do niego nie idą piłki sytuacyjne, tylko raczej te lepsze. Od trudnych piłek jest Kovacević, a nawet Kwolek.

A Dulski? Stoi w kwadracie, bo Winiar kolegi nie ruszy. Ja przypomnę, że to jest pozycja ATAKUJĄCEGO i taka rola po prostu nie przystoi.
PioterZJastrzebia
Posty: 1262
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: PioterZJastrzebia »

Aż tak niesamowity był ten mecz Skry z Resovią że forum padło na ponad dobę?

Sam mecz na niesamowitym poziomie, świetne widowisko, bardzo mało błędów, chociaż ten zastój Skry od połowy tiebreaka niewytłumaczalny. Chyba że przyszło nagle zmęczenie i wszystkim wyłączyło zasilanie. Gdyby w meczu grali Muzaj czy Lanza, też by to mogło pójść w dowolną stronę.

Zawiercie ma jakiś mały kryzys, oklep od JW po czym porażka u siebie z Olsztynem bez Karlitzka. Averill w wysokiej formie.

LUK jest tragiczny, przypomina Nysę z zeszłego sezonu. A jest tutaj pewien wspólny mianownik.

Lwów jeszcze się ogarnie, nie ma na razie zwycięstwa a i tak prezentuje się co najmniej pół klasy wyżej od Bielska.

Meczu Projektu z Cuprum nie widzałem, ale cieszy że pojawił się już Tillie.

No i Jastrzębie z pozycji lidera tabeli ligowej przystąpi do obrony alkoholowego pucharu w środę :]
bono
Posty: 3534
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: bono »

Narazie to wygląda że JW nie będzie miało z kim przegrać w finale +L no chyba że z Resovią. W środe to mogą wystawić drugiego rozgrywającego, Hadrawe i Szymure a i tak nie powinni mieć problemu z oklepaniem Zaksy.
Zawiercie jakoś bez szału, to już lepiej Skra wygląda, Olsztyn też się ogarnął.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Kauchuck »

PioterZJastrzebia pisze: 23 paź 2022, o 20:33 ...
LUK jest tragiczny, przypomina Nysę z zeszłego sezonu. A jest tutaj pewien wspólny mianownik.
...
W punkt.
Rozgrywający chyba przeniósł klątwę przegranych tie breaków z Nysy do LUK-u.
zajczik
Posty: 383
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: zajczik »

Szary Wilk pisze: 23 paź 2022, o 20:12 No i forum działa.

A Dulski? Stoi w kwadracie, bo Winiar kolegi nie ruszy. Ja przypomnę, że to jest pozycja ATAKUJĄCEGO i taka rola po prostu nie przystoi.
W punkt. Powinien jak najszybciej odejść z Zawiercia do zespołu gdzie będzie miał regularne granie a przynajmniej trenera jak Pliński, który daje szansę młodym. Chciałbym zwrócić uwagę na liczbę punktów środkiem Zawiercie 11 :AZS 29 przy podobnym przyjęciu poz.
dyletant
Posty: 5113
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: dyletant »

Niesamowite % w ataku wykręciły Katowice. Teraz nie wiadomo czy to dalej LUK kuleje i nie jest w stanie hehe luk na ataku załatać czy gościom wychodziło prawie wszystko, zwłaszcza od trzeciego seta.

Co do Olsztyna spodziewałem się tie breaka, ale jak się dowiedziałem o nieobecności Karlitzka to zwątpiłem. Na szczęście kapitan znowu dał rade i myślę, że na BBTS spokojnie może wyjść w 6. Nareszcie za 6tym razem (raz nie pojechaliśmy a raz była kwarantanna w halach) wracam z Zawiercia z wygraną, zostało mi zdobyć jeszcze Kentucky, no i Nysę, na co przynajmniej w tym drugim przypadku niedługo będzie okazja :)

Tylko martwi dalej Lipiński, mam wrażenie że on wkłada 30% siły w swoje ataki. Jeśli to kwestia fizyki to takie chłopisko jest w stanie to nadrobić, ale gorzej jeśli coś mu się przestawiło w glowie vide Śliwka i coraz bardziej w tym ataku kalkuluje.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2022, o 22:05 przez dyletant, łącznie zmieniany 2 razy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: bryt.bryt »

Tillie miał być w grudniu, jest w październiku. Zamiast stopniowo wchodzić w grę, od razu robił wszystko. Tak szybko wyzdrowiał, czy sytuacja zespołu go zmusiła?
granvorka
Posty: 757
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: granvorka »

zajczik pisze: 23 paź 2022, o 21:38 Chciałbym zwrócić uwagę na liczbę punktów środkiem Zawiercie 11 :AZS 29 przy podobnym przyjęciu poz.
Aż tak to nie, ale wciąż 13-25 środkiem na korzyść Olsztyna. A przyjęcie perfekcyjne niby nawet ciut lepsze w Zawierciu. Nie widziałem tego meczu, ale niechęć Tavaresa do częstej gry środkiem jest imho już trochę obciążeniem dla skrzydłowych, zwłaszcza, że Rejno w Zaksie na małym volume robił bardzo dobre statystyki efektywności tak przy Toniuttim, jak i Januszu.

Z pozytywów kolejki - 3 pełne sety Kubickiego w Cuprum, i mocna pożoga w zagrywce. Dobra kolejka też dla Gierżota, Szymańskiego, czyli coś tam młodsi pykają w tej naszej lidze oldbojów.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Resofan »

Mecz Skry z Resovią tak rozgrzał kibiców, że na dobę padło forum :D . Nie wiem, czy był to najlepszy mecz tego sezonu, bo nie oglądam wszystkich, ale pewnie jeden z najlepszych. Najlepszy natomiast (moim zdaniem) mecz Resovii od pewnie 5-6 lat. I nie chodzi tylko o poziom, ale o walkę i zaangażowanie. To ostatnie szczególnie napawa mnie optymizmem, bo forma będzie pewnie falować (szczególnie, że jest to Resovia), ale jeśli widać, że zawodnikom naprawdę zależy, to i przegrane mecze przyjemniej się ogląda. Jako, że (jak już wspomniałem) jest to Resovia jeszcze może być "różnie", ale po tym początku sezonu, można być umiarkowanym optymistą, pierwszy raz od co najmniej 5 lat.
Z obserwacji początku sezonu największym dla mnie rozczarowaniem jest nie Bielsko czy Lwów, bo tu nikt nie liczył na "fajerwerki", ale Warszawa i Zawiercie. O ile Warszawian można wytłumaczyć "wysypaniem się" linii przyjęcia, to Zawiercie miało zamiatać tę ligę razem z Jastrzębiem. Zobaczymy jak długo Winiarski tam utrzyma stołek, ale jeszcze ze dwie porażki i może mu się ten stołek rozgrzać do czerwoności. Tak w ogóle, to ja nie bardzo rozumiałem te zachwyty nad nim za pracę w Gdańsku, bo moim zdaniem był mocno "przehypowany" jako trener, tak jak kiedyś Gruszka. Co innego Pliński - ten zapowiada się świetnie, bo tego co robi jak na razie z Nysą, chyba nikt nie przewidział. Jeśli to utrzyma na dłuższym dystansie i powtórzy w przyszłym sezonie, to mamy materiał na bardzo dobrego polskiego szkoleniowca.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: ciorny17 »

Resofan pisze: 24 paź 2022, o 09:02 Zobaczymy jak długo Winiarski tam utrzyma stołek, ale jeszcze ze dwie porażki i może mu się ten stołek rozgrzać do czerwoności. Tak w ogóle, to ja nie bardzo rozumiałem te zachwyty nad nim za pracę w Gdańsku, bo moim zdaniem był mocno "przehypowany" jako trener, tak jak kiedyś Gruszka. Co innego Pliński - ten zapowiada się świetnie, bo tego co robi jak na razie z Nysą, chyba nikt nie przewidział. Jeśli to utrzyma na dłuższym dystansie i powtórzy w przyszłym sezonie, to mamy materiał na bardzo dobrego polskiego szkoleniowca.
Bo u nas, jak z resztą pewnie wszędzie, dominuje nieracjonalne przedwczesne podpalanie się zawodnikami/trenerami.
Często ten schemat wygląda tak, że taki trener, najlepiej Polak, dostaje stosunkowo słaby klub, bez oczekiwań, robi wynik ponad stan, zgłasza się po niego topowy klub lub taki, który do tego miana aspiruje, dostaje spoko skład, ale wyniki niestety budzą rozczarowanie. Ale ciagle jest narracja, że młodym, polskim, zdolnym trenerom nie daje się szans w topowych klubach. Świderski jako trener się spalił, Gruszka to samo. Teraz mamy Winiara, Plinę więc pozostaje nic tylko czekać co owi trenerzy dadzą polskiej siatkówce.
Kłamca.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 633
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: bez_nazwy »

Najważniejsze ze mecz się podobał, i można było poczuć smak dawniejszych starć.
Skra dawno nie dawała tak widowiskowej gry (chociażby ten mecz z Rzeszowem i come back w Nysie)
a ze zdrowym Lanzą od początku w składzie mogło by się skończyć spokojnie 3:1 dla skry

Skra jak widać ma potencjał co może jej hejterom się nie podobać.

Co do Zawiercia przegrali kolejny mecz, w dodatku u siebie, bliscy porażki byli również z Bełchatowem.
Mnie ten zespół kompletnie jakoś nie przekonuje, czytałem tylko przedsezonowe wpisy wedle których ich gra miała zapowiadać się tłusta.
Tavares przeciętny jak na razie, Kwolek - od zawsze mówię że to v2 Szalpuka, Kovacević o ile potrafi oddać w ataku tyle na ile ma umiejętności to w przyjęciu jest kiepsko.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: qtp »

bez_nazwy pisze: 24 paź 2022, o 10:16 a ze zdrowym Lanzą od początku w składzie mogło by się skończyć spokojnie 3:1 dla skry
Równie spokojnie mogło się skończyć 0-3, głupie gadanie...

Porażka Zawiercia o tyle zaskakująca że Olsztyn nie grał wielkiego spotkania, Andringa jak Andringa, Lipiński przeciętny do bólu i nawet Butryn nie na swoim top poziomie.
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: ciorny17 »

bez_nazwy pisze: 24 paź 2022, o 10:16 Tavares przeciętny jak na razie, Kwolek - od zawsze mówię że to v2 Szalpuka, Kovacević o ile potrafi oddać w ataku tyle na ile ma umiejętności to w przyjęciu jest kiepsko.
Bardzo ciężko, w mojej ocenie krytykować Tavaresa. Ten skład wygląda bardzo dziwnie, bo na moje oko, to przy takiej linii przyjęcia, aż się prosi o mocny środek, ale:
- Zawiercie póki co ma tylko 18% perfekcyjnego przyjęcia (ok, Skra, Zaksa, JW, Olsztyn), co przy takim secie przyjmujących jest takim sobie wynikiem
- środkowi są z całym szacunkiem, raczej na środek tabeli jak na wygrywanie
- możemy się zachwycać Kovacevicem i jego zdolnościami z wychodzenia z trudnych sytuacji, ale on ma 30% efektywności w tym sezonie w ataku, a w zeszłym miał 32%. Kwolka ostatnie 2 sezon raczej wymierne nie są i liczymy na jego odkucie się, szczególnie w ofensywnie
- Konarski, no cóż: 37% efektywności w tym sezonie i 33% w poprzednim. Więc jak dokoptowujesz im Kwolka no to sorry, aż prosisz się o problemy.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4515
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Diomedea »

Kuba Bednaruk-dobrze sie odnajduje, bardzo konkretny komentarz.
O Boze, znowu Woicki.
W Gdansku Czerwinski z Sawickim? Martinez ma jakies problemy zdrowotne?
Lubie Kuba, ale poczatek ma slaby. Dynamika 2x gorsza niz przed kontuzja.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 421
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: JootPe2 »

Diomedea pisze: 24 paź 2022, o 16:48 Kuba Bednaruk-dobrze sie odnajduje, bardzo konkretny komentarz.
O Boze, znowu Woicki.
W Gdansku Czerwinski z Sawickim? Martinez ma jakies problemy zdrowotne?
Lubie Kuba, ale poczatek ma slaby. Dynamika 2x gorsza niz przed kontuzja.
Jakis drobny uraz, nie chcą ryzykować.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 229
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Mordimer Madderdin »

Wrócę do meczu Resovii, którego przyjemność skomentowania została brutalnie odebrana :)
W Rzeszowie w końcu procentuje coś, czego nie było od kilku lat - stabilizacja składu. Dwie pierwsze drużyny ligi to, póki co, zespoły, w których zamiany nie zrewolucjonizowały zespołu.
Ma szczególną uwagę zasługuje wg mnie postawa Fabiana, bo ewidentnie zaczął grać tak, jak wiemy, że potrafi.
Ogólnie liga niestety przesycona meczami, ale dobrze, że trafiają się perły, takie jak pojedynek ze Skrą. Przypuszczam, że w końcu na mecz z Kędzierzynem będzie na Podpromiu komplet.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Simao »

qtp pisze: 24 paź 2022, o 10:29
bez_nazwy pisze: 24 paź 2022, o 10:16 a ze zdrowym Lanzą od początku w składzie mogło by się skończyć spokojnie 3:1 dla skry
Równie spokojnie mogło się skończyć 0-3, głupie gadanie...

Porażka Zawiercia o tyle zaskakująca że Olsztyn nie grał wielkiego spotkania, Andringa jak Andringa, Lipiński przeciętny do bólu i nawet Butryn nie na swoim top poziomie.
Dokładnie, to są rozważania bez sensu odnośnie co by było gdyby...
Moim subiektywnym zdaniem Lanza nie zagrałby lepiej niż Vasina. Lanza w Nysie to był jeden z najsłabszych graczy na boisku w drużynie Skry.
Tak w ogóle to myślę, że ze zdrowym Muzajem wygralibyśmy za trzy punkty, co by było gdyby... :D Niektórzy kibice Skry na siłę próbują wytłumaczyć porażkę Skry. Tak naprawdę to mecz był wyrównany i równie dobrze mogło się zakończyć wygraną Resovii za trzy punkty. Skra zagrała chyba najlepszy mecz w sezonie, grała na własnej hali, dlatego to zwycięstwo Resovii uważam za duży sukces. Jest duży progres w porównaniu z poprzednim sezonem, oby była kontynuacja tej dobrej gry i medal na zakończenie sezonu :) Po tych słabych sezonach to nawet trzecie miejsce na koniec sezonu będzie bardzo cieszyć :)
Diomedea
Posty: 4515
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Diomedea »

Swietny mecz Perrego.
Przyzwoity Sawicki i Urbanowicz. Czerwinski-fajnie ze dostaje okazje. Oby powoli wracal do formy.
Solidne przyjecie, niezle zorganizowana gra jak na gre 3 i 4 przyjmujacym (Warszawa wyszla z tego cwiczenia znacznie gorzej).
Podoba mi sie prowadzenie zespolu przez trenera. Mysle, ze znalezli godne zastepstwo na tym stanowisku, oby na troche dluzej. Bo mlodzi wchodza i graja.
Mam nadzieje, ze Nasevich jakos sie wyrobi w przyjeciu.

W Radomiu-trudno powiedziec kto tam ma nosic na sobie ciezar gry. Schulz najwyrazniej wachniecie (na solidnym bloku Gdanska). Lukasik tez niewyrazny. O Mauricio nie wspomne. NIe wiem jak wysoki jest jego kontrakt, ale gra slabiutka. Kandydat na najgorszy transfer sezonu.
A moze juz graja na zwolnienie trenera? Jakos to wygladalo gragmentami innych spotkan, tym razem prawie caly mecz bez blysku-chaos, bledy wlasne.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023 Kolejka V

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 24 paź 2022, o 19:05 Swietny mecz Perrego.
Przyzwoity Sawicki i Urbanowicz. Czerwinski-fajnie ze dostaje okazje. Oby powoli wracal do formy.
Solidne przyjecie, niezle zorganizowana gra jak na gre 3 i 4 przyjmujacym (Warszawa wyszla z tego cwiczenia znacznie gorzej).
Podoba mi sie prowadzenie zespolu przez trenera. Mysle, ze znalezli godne zastepstwo na tym stanowisku, oby na troche dluzej. Bo mlodzi wchodza i graja.
Mam nadzieje, ze Nasevich jakos sie wyrobi w przyjeciu.

W Radomiu-trudno powiedziec kto tam ma nosic na sobie ciezar gry. Schulz najwyrazniej wachniecie (na solidnym bloku Gdanska). Lukasik tez niewyrazny. O Mauricio nie wspomne. NIe wiem jak wysoki jest jego kontrakt, ale gra slabiutka. Kandydat na najgorszy transfer sezonu.
A moze juz graja na zwolnienie trenera? Jakos to wygladalo gragmentami innych spotkan, tym razem prawie caly mecz bez blysku-chaos, bledy wlasne.
Zgadzam się, a trener Nawrocki to jak dla mnie nieporozumienie. Z całym szacunkiem, ale trenowanie drużyny w PlusLidze to za wysokie progi jak dla Niego...
Mauricio jak dla mnie na ten moment jest liderem, jeśli chodzi o najgorszy transfer do PlusLigi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”