Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: krzysiu »

podobno dzisiaj ma być jakiś podpis w Resce - pewnie kontrakt ze sponsorem ;)?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

krzysiu pisze:podobno dzisiaj ma być jakiś podpis w Resce - pewnie kontrakt ze sponsorem ;)?
Raczej zawodnik.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Lemański do 2020.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Nowa tradycja długie kontrakty z mlodymi
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Pewnie następny w kolejności Śliwka. Przydałby się jeszcze jakiś perspektywiczny rozgrywający, albo atakujący i na takiej bazie można byłoby budować fajny zespół
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

To z Kędzierskiego nic nie będzie?
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Filipa chyba sami nie chcieliscie. Przeciez wzil go klub slabszy i biedniejszy nawet teraz.
A i Miki pozbyliscie sie sami. Dodatkowo w pierwszym sezonie u Kowala dostawal mniej szans niz rok wczesniej u Travicy. O rocznym lawkowaniu/siedzeniu na trybunach Sliwki nie wspomne. Wiec jakiejs dozgonnej wdziecznosci za danie szansy w wejsciu na szczyt Reska raczej nie ma prawa sie domagac. Choc chyba z tematem Olka poradzila sobie juz lepiej niz z Mateuszem.
Ewentualnie od Fabie, ktory pogral sporo, nawet jak papral.

Kariera Lemana sensownie prowadzona ale u Kowala zaliczy dol. I nie wierze w slynna gre pod napieciem, bo w reprze jakby ozywil sie troche.
Moze i cos bedzie z Kedzierskiego-za jakies 5 lat i niekoniecznie na europejski top. Na tej pozycji edukacja trwa dlugo a Lukas jest w tym sezonie pierwszym.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: qtp »

reeman pisze:To z Kędzierskiego nic nie będzie?
Kaczka to maks co z niego będzie...
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Z Reską związany kontraktem jest Komenda. Co do Filipa to nie chciał On przyjść w sytuacji gdy został Jochen.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pk+ »

kanimo pisze:Filipa chyba sami nie chcieliscie. Przeciez wzil go klub slabszy i biedniejszy nawet teraz.
A i Miki pozbyliscie sie sami[...]
Przecież co co mówił Góral i znowu powtarza (o wychowankach, o polakach) to nie jest wzór metra w Sevres wg. którego należy klub prowadzić. Klub ma różne cele, które w jakiś sposób ze sobą konkurują lub się wspierają (nie przeszkadzają podążać w tym samym kierunku).

Przecież nikt nigdy nie powiedział, bierzemy chłopaków którzy urodzili się w promieniu nie większym niż 100km od Rzeszowa, lub trafili do klubu w wieku <17 lat i tylko takimi gramy :)


ps. O Mice Góral powiedział - popełniliśmy błąd.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Akurat z Filipem, to Resovii na ten moment się udało (przewidzieli), że go nie zakontraktowali. On nie jest w tej formie (siatkarskiej, bo Mr. Olympia to jak najbardziej), w jakiej był rok temu. Filip nawet z Ziobrowskim przegrywa rywalizację, a co dopiero z Jaroszem, który dzisiaj zagra, jak z Iranem podczas LŚ 2015 i zdemoluje Zaksę :D
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mmb »

Widać jak mocno brakuje Perrina - on, Rossard, Śliwka + Schops i byłby potencjał na dobrą grę.

A tak drużyn lepszych albo podobnych w lidze jest przynajmniej 6, więc poprawić wynik z tamtego sezonu, jak założył prezes, będzie bardzo ciężko.

Z innej beczki - przewiduję, że z dobrze zagrywającym Zawiercem który ma świetnie broniącego Kogę będzie przynajmniej jeden mecz w plecy :P
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Jakby był Perrin to by Śliwka nie grał... nie wiedzieć czemu
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

leeon pisze:Jakby był Perrin to by Śliwka nie grał... nie wiedzieć czemu
Przecież nie ma już Kowala więc skad ta pewność? :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: iti »

Za duzo dzisiejszego meczu nie ogladalem (a dwie pierwsze kolejki w ogole przegapilem), ale czy to juz jest ten moment kiedy rozmawiamy o przesunieciu Sliwki na atak czy jeszcze czekamy kilka meczow?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

iti pisze:Za duzo dzisiejszego meczu nie ogladalem (a dwie pierwsze kolejki w ogole przegapilem), ale czy to juz jest ten moment kiedy rozmawiamy o przesunieciu Sliwki na atak czy jeszcze czekamy kilka meczow?
Chyba Rossarda :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Tak się dzisiaj przyjrzałem dokładniej z bliska prowadzonej rozgrzewce przez Chitolliniego. Nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale w porównaniu do tego co prowadził Filipecki to niebo, a ziemia. Jakoś to wszystko wygląda lepiej, konkretniej, dla mnie spora różnica na plus. I chyba ogólnie Resovia wygląda nieźle fizycznie, chociaż na pewno to jeszcze nie to co chcą osiągnąć w sztabie.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Aranger »

Przestawienie Rossarda na atak miało sens jak jeszcze Perrin był siatkarzem Resovii, teraz nie byłoby komu grać na przyjęciu, bo Fin i Depowski to dużo większa mina niż Jarosz czy Schoeps.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: weary_skier »

reeman pisze:To z Kędzierskiego nic nie będzie?
Nie wiem, nie jestem wróżką. Ale jakbym miał stawiać to nic poza ligowy rozgrywający, żeby limit się zgadzał.
Z czwórki rzeszowskich młodych (Śliwka, Leman, Masło i on) tylko Masło ma mniejsze obycie reprezentacyjne a Kędzierki jest najstarszy. Nie wróży też dobrze, to że nie potrafi posadzić na ławce Tichacka, który 3 lata tam był.

Jeśli miałbym stawiać na jakiegoś rozgrywającego, to Komenda. Jest dwa lata młodszy od Kędzierskiego, elementem rozegrania nie odstaje a do tego potrafi zdobyć punkty w bloku i zagrywce. W ogóle element "fizyczny" u rozgrywających jest w dzisiejszej siatkówce co raz ważniejszy.
A do tego wszystkiego Komenda pogra teraz rok przy selekcjonerze. Nic tylko chłonąć od takiego autorytetu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Obstawiam, że jednak będą chcieli w przyszłości sięgnąć po Kozuba. Komenda podoba mi się dużo bardziej niż Kędzierski, trochę szkoda ze postawiono na niego. Wielkiej kariery raczej nie wróżę.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: madlark »

Obrazek :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Resovia przełożyła mecz z Zawierciem z powodu odbywających się na Podpromiu Mistrzostw Europy w akrobatyce sportowej (tak na marginesie - reakcja na tą sytuację wiceprezesa Developresu to szczyt żenady). I myślę, że szczęśliwie się złożyło, bo maraton meczów mógł wpłynąć na niespodziankę w meczu z beniaminkiem. A tak będzie parę dni więcej na wyciągnięcie wniosków i poprawienie tego i owego (zaczynając od zagrywki).
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: qtp »

pewniak pisze: (tak na marginesie - reakcja na tą sytuację wiceprezesa Developresu to szczyt żenady)
Coś więcej?
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: rzr »

Z tego co pamiętam to strasznie o to bóldupił do miasta w radiu centrum podczas wywiadu, ale czy było coś więcej to nie wiem.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

qtp pisze:
pewniak pisze: (tak na marginesie - reakcja na tą sytuację wiceprezesa Developresu to szczyt żenady)
Coś więcej?
Dużo by pisać. Konkluzja jest taka że Podpromie jest Jego, a cała reszta wyp.... tzn. może korzystać, jak nie ma sezonu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

madlark pisze:Obrazek :D
Możesz wyjaśnić o co chodzi w Twoim poście???
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: astronauta »

Też się zastanawiałem.@madlark generalnie ma niezbyt obfite wejścia, dwa zdania to już niemal epos ;) Ale ja i tak mam jednego faworyta z Rzeszowa, którego nick powinien brzmieć @linkman ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Wcześniej nie przeglądałem kalendarza, ale zrobiłem to dzisiaj i widzę, że mamy niezły hardcore na początku sezonu.
JW (w), Trefl (d), OL (d), CUP (w)
Moim zdaniem bardzo dużo zależy od jutrzejszego meczu w Jastrzębiu. Jeśli uda się wygrać, to drużyna się podbuduje i na fali pójdą pozostałe mecze. Przegrane w kolejnych meczach zaczynając od JW mogą sprawić, że bilans tych meczów będzie 0-4 i miejsce w tabeli jakiego Rzeszów nie widział od paru wiosen.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Pytanie do wtajemniczonych...
Czy projekt Asseco TV upadł wraz z obcięciem budżetu? Pytam bo tak mnie naszło jak słuchałem wywiad z Serniottim, że fajną rzeczą byłoby robienie co roku materiału (filmu) podsumowującego dany sezon. Coś w rodzaju kroniki. Zawierającego fragmenty spotkań, istotne fakty zaistniałe w trakcie sezonu (kontuzje, feralne porażki, fartowne zwycięstwa etc.), statystyki graczy itd. itp. Po pierwsze takie coś to fajna pamiątka, a po drugie (dlatego pomyślałem o tym przy okazji wywiadu z Roberto) nowy trener który przychodzi do klubu dostaje takie filmiki z ostatnich kilku sezonów do oglądnięcia i w ciągu jednego dnia jest w stanie w pigułce poznać co się działo w klubie, poczuć atmosferę ostatnich sezonów.

P.S. Czy zarejestrowanie się na forum kibiców Resovii wymaga jakiegoś "polecenia" czy "wpisowego" i jest niemożliwe dla zwykłego zjadacza chleba? Bo już drugi raz podchodzę i drugi raz jakiś admin nie chce kliknąć zatwierdzenia mnie do grona.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”