Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

grzegorzg pisze:Jak ktoś ogląda mecz, to własnie skomentował sytuację Drzyzga. Mówił, ze nikt nigdy - do tej pory - nie potrafił złożyć deklaracji, że walczy o MP.
No i wiemy w jakiej drużynie jest Drzyzga.
Pewnie przypadkiem zapomniałeś przytoczyć dalszą część wypowiedzi ;) ,
w której mówi, że cała czwórkę w tym roku interesuje tylko złoto,
co stoi w sprzeczności z twoim komentarzem o Kowalu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

madlark pisze:No i wiemy w jakiej drużynie jest Drzyzga.
Tego się spodziewałem.
madlark pisze:Zapomniałeś przytoczyć dalszej części wypowiedzi ,
w której mówi, że cała czwórkę w tym roku interesuje tylko złoto,
co stoi w sprzeczności z twoim komentarzem o Kowalu.
W żadnej sprzeczności. Odniosłem się do tego, że Kowal za wszelka cenę kładzie nacisk na zdobycie a nie obronę mistrzostwa, automatycznie broniąc się przed nadmierną presją.
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: anty »

grzegorzg pisze:
madlark pisze:No i wiemy w jakiej drużynie jest Drzyzga.
Tego się spodziewałem.
madlark pisze:Zapomniałeś przytoczyć dalszej części wypowiedzi ,
w której mówi, że cała czwórkę w tym roku interesuje tylko złoto,
co stoi w sprzeczności z twoim komentarzem o Kowalu.
W żadnej sprzeczności. Odniosłem się do tego, że Kowal za wszelka cenę kładzie nacisk na zdobycie a nie obronę mistrzostwa, automatycznie broniąc się przed nadmierną presją.
Gdybyś zadał sobie trud przeczytania tego wywiadu ze zrozumieniem, to zauważyłbyś, że sensem tej wypowiedzi było to, że nikt za darmo Sovii tego mistrzostwa nie da, tylko sami muszą je zdobyć. Więc do tej dyskusji pasuje to jak pięść do nosa.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Mimo że jestem kibicem Skry to patrząc na aktualną sytuacje, Resovia rywalizacje przegra ze Skra a na pewno z Zaksą. Zaksa wg mnie główny jest głównym kandydatem do złota, chyba że resovia złapie wiatr w żagle tak jak miało to miejsce w ostatnich meczach play-offow. Często oglądam treningi Skry i cieszą oczy :) także mam nadzieję ze hegemonia Skry wróci już w tym sezonie:) finał - Zaksa - Skra.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

Mamy nowego proroka :D
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

betkrzys pisze:Często oglądam treningi Skry i cieszą oczy także mam nadzieję ze hegemonia Skry wróci już w tym sezonie:) finał - Zaksa - Skra.
Przeczytaj sobie drugą linijkę podpisu pod postami użytkownika Madlark, zastanów się, kiedy ta wypowiedź mogła mieć miejsce i potem wywnioskuj co mam Ci do przekazania w kontekście Twojej wypowiedzi :D To takie darmowe ćwiczenie w ramach przygotowania do matury :) Jeszcze pewnie jest kupa czasu, ale i sporo pracy ;)
betkrzys pisze:Mimo że jestem kibicem Skry to patrząc na aktualną sytuacje, Resovia rywalizacje przegra ze Skra a na pewno z Zaksą.
2 ciekawe pytania, na które odpowiedź raczej jest, a właściwie powinna być, oczywista :)
Jaka jest aktualna sytuacja Resovii, ZAKSY i Skry...?
Kogo obchodzi "aktualna sytuacja" w kontekście rywalizacji w tym sezonie...? :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Arff pisze:To takie darmowe ćwiczenie w ramach przygotowania do matury Jeszcze pewnie jest kupa czasu, ale i sporo pracy
Już mamy "niedawnodorosłego" kolegę, któremu coś znowu przeszkadza.
Jak na Moda, to ...
anty pisze: Gdybyś zadał sobie trud przeczytania tego wywiadu ze zrozumieniem, to zauważyłbyś, że sensem tej wypowiedzi było to, że nikt za darmo Sovii tego mistrzostwa nie da, tylko sami muszą je zdobyć. Więc do tej dyskusji pasuje to jak pięść do nosa.
Gdybyś Ty łaskawie zrobił to wcześniej, to zrozumiałbyś, ze dziadek o niebie, a babka o chlebie...
Ale ok napiszę jeszcze raz> Dlaczego Kowal odsunął od siebie MP i powiedział, ze muszą zdobyć ? Raczej powinien powiedzieć, że muszą obronić !. To,że niczego nikt nie da za darmo, ani obrony ani zdobycia to oczywiste jak budowa cepa.
Ostatnio zmieniony 6 paź 2012, o 17:00 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 19. Regulaminu Forum - nie ma sensu, żebyś cytował sam siebie.
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: anty »

grzegorzg pisze: Gdybyś Ty łaskawie zrobił to wcześniej, to zrozumiałbyś, ze dziadek o niebie, a babka o chlebie...
Ale ok napiszę jeszcze raz> Dlaczego Kowal odsunął od siebie MP i powiedział, ze muszą zdobyć ? Raczej powinien powiedzieć, że muszą obronić !. To,że niczego nikt nie da za darmo, ani obrony ani zdobycia to oczywiste jak budowa cepa.
Czyli zgadzamy się co do sensu wypowiedzi Kowala a pomimo to uważasz, że uprawnionym jest użycie tego przykładu dla celów dyskusji toczonej w tym wątku? No to sobie raczej nie podyskutujemy...
zgred
Posty: 30
Rejestracja: 6 paź 2012, o 18:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: zgred »

[quote="anty"][quote="grzegorzg"]
Gdybyś Ty łaskawie zrobił to wcześniej, to zrozumiałbyś, ze dziadek o niebie, a babka o chlebie...
Ale ok napiszę jeszcze raz> Dlaczego Kowal odsunął od siebie MP i powiedział, ze muszą zdobyć ? Raczej powinien powiedzieć, że muszą obronić !. To,że niczego nikt nie da za darmo, ani obrony ani zdobycia to oczywiste jak budowa cepa.[/
ale wyście wszyscy mądrzy cmzytacie ze zrozumien tak jak niektórzy biblie czyli jak danej religii pasuje
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

Obronić = osiąść na laurach i myśleć "my som mistrze".
Zapomnieć i zdobyć = jesteśmy silni będziemy walczyć o mistrzostwo, nie ważne co było patrzymy do przodu, wciąż jesteśmy głodni sukcesów.

Gdzie tu odsuwanie presji, wręcz odwrotnie.

Kontra wszyscy nam mówią że jesteśmy mistrzami, że musimy wygrywać - jesteśmy tak biedni i zestresowani że aż przegraliśmy mistrzostwo... :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
zgred
Posty: 30
Rejestracja: 6 paź 2012, o 18:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: zgred »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 7 paź 2012, o 09:54 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ale próbuj dalej, następnym razem jednak po polsku
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Proponuję zamknąć temat interpretacji bo to temat rzeka, a "życzliwi" i tak zinterpretują wszystko na swój sposób. Wałkowanie po raz enty tego samego zaczyna nosić znamiona zaśmiecania tego tematu co dla niektórych chyba zaczyna stanowić sens życia.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

grzegorzg pisze:Kowal za wszelka cenę kładzie nacisk na zdobycie a nie obronę mistrzostwa, automatycznie broniąc się przed nadmierną presją.
A zdobycie nie jest obroną? :o
Pomijam już, że obrona oznacza, że ktoś mógłby nam ten tytuł odebrać.
To nie Skra nie obroniła MP, tylko Resovia w 2012 ten tytuł zdobyła.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Mam nadzieje, że jutro Jacek w podstawowym składzie wystawi Cale i może Kooistre, a przynajmniej da im pograć w dużym wymiarze czasu.
zgred
Posty: 30
Rejestracja: 6 paź 2012, o 18:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: zgred »

a właśnie dlaczego koistra taki zawodnik jeden z lepszych w lidze włoskiej nie gra a grosze też nie kosztował Mógłby sie chociaż jakoś spłacic ajemu sie dziwię ze mu taki układ pasuje
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Streeter »

BadTrue pisze:Mam nadzieje, że jutro Jacek w podstawowym składzie wystawi Cale i może Kooistre, a przynajmniej da im pograć w dużym wymiarze czasu.
Logicznie Twoja wypowiedź powinna być zgodna z prawdą, ale trener Nawrocki niewiele ma wspólnego z logiką. W tamtym roku kupił Kooistrę tylko po to, by Skra miała jednego kibica na trybunach więcej, w tym roku kupił Calę, po czym przestawił Wlazłego na przyjęcie, oprócz tego pojawiają się informacje, że Wlazły na przyjęciu zostanie, co oznaczałoby ławkę dla Kubańczyka - no bo chyba nikt nie wyobraża sobie pary Cala - Wlazły. Nie wiem jak to jest w Skrze, ale raczej trener w takim klubie powinien mieć decydujący głos jeśli chodzi o transfery - oczywiście na tyle, na ile pozwala budżet klubu. Tu rodzi się pytanie, po co Nawrocki ściągnął Kooistrę i (załóżmy, że to co napisałem wyżej odnośnie Wlazłego na przyjęciu w dłuższym wymiarze to prawda) Calę, skoro nie zamierza z nich korzystać?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Nawrocki przed KMŚ nie będzie eksperymentował i pozostanie przy składzie z SuperPucharu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Streeter »

madlark pisze:Nawrocki przed KMŚ nie będzie eksperymentował i pozostanie przy składzie z SuperPucharu.
Kwestia tego typu, czy później znajdzie miejsce dla Cali. Na początku poprzedniego sezonu podobnie było z Kooistrą - nie pojawił się w pierwszych meczach, to może kontuzja, może zmęczony po kadrze, z czasem na pewno wejdzie do drużyny, a okazało się inaczej. Obawiam się, że tu może być podobnie - że Nawrocki z Cali zrobi zmiennika Wlazłego, Bąku będzie na zmiany dla Winiarskiego, a Czubek będzie drugim atakującym. Aczkolwiek to tylko moje domysły, jak będzie myślę przekonamy się w niedługim czasie.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Streeter pisze:Tu rodzi się pytanie, po co Nawrocki ściągnął Kooistrę i (załóżmy, że to co napisałem wyżej odnośnie Wlazłego na przyjęciu w dłuższym wymiarze to prawda) Calę, skoro nie zamierza z nich korzystać?
Kooistra dobrze gra w brydża, natomiast Cala będzie maskotką UNICEF, który - jak wiadomo - działa przede wszystkim na czarnym lądzie.
zgred
Posty: 30
Rejestracja: 6 paź 2012, o 18:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: zgred »

dziwny trener dziwne transfery ale sezon jest długi podobna sytuacja jest w JW z BONTJE który również nie gra chociaż częściej występuje niz koistra obaj holendrzy czy to ma jakieś znaczenie
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Streeter »

zgred pisze:dziwny trener dziwne transfery ale sezon jest długi podobna sytuacja jest w JW z BONTJE który również nie gra chociaż częściej występuje niz koistra obaj holendrzy czy to ma jakieś znaczenie
Ale zauważ że z Bontje jest sytuacja troszkę inna - w Jastrzębiu Holender nie może zmienić Polaka, gdyż nie pozwala na to limit obcokrajowców, więc mógłby zmienić Holmesa, a ten zagrał poprzedni sezon kapitalnie i mało jaki środkowy mógłby go wygryźć ze składu (przynajmniej z tych grających w naszej lidze). Natomiast w przypadku Kooistry nic poza chorą wizją trenera nie przeszkadza w tym, by ten siatkarz występował na boisku w pierwszym składzie.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Streeter pisze:Ale zauważ że z Bontje jest sytuacja troszkę inna - w Jastrzębiu Holender nie może zmienić Polaka, gdyż nie pozwala na to limit obcokrajowców, więc mógłby zmienić Holmesa, a ten zagrał poprzedni sezon kapitalnie i mało jaki środkowy mógłby go wygryźć ze składu (przynajmniej z tych grających w naszej lidze). Natomiast w przypadku Kooistry nic poza chorą wizją trenera nie przeszkadza w tym, by ten siatkarz występował na boisku w pierwszym składzie.
Czytając takie teksty można odnieść wrażenie, że Holender jest jakimś skrajnym masochistą, ponieważ nie uciekł jeszcze z tego bełchatowskiego ugoru, na którym nic oprócz chorych wizji trenera nie wyrasta. Przykład Możdżonka i innych pokazuje, ze nie jest to nierealne i pewnie w przypadku Holendra byłoby podobnie. Tym bardziej, że wedle powszechnej opinii tutejszych znawców (przepraszam za wyrażenie), był jednym z najlepszych środkowych ligi włoskiej, co pewnie skutkowałoby szybkim zatrudnieniem w dowolnej części siatkarskiego świata. Tymczasem On z uporem maniaka kwitnie, tfu - raczej więdnie w Bełchatowie. Wiem, wiem ,zapewne odezwą sie głosy o lukratywnym kontrakcie. Nie sądzę jednak, aby - bedąc tak znakomitym zawodnikiem - podobnego kontraktu nie otrzymał gdziekolwiek, gdzie nie pozwolono by takiej gwiezdzie więdnąć na ławce, lub - co gorsza - na trybunach.
A tymczasem sam zawodnik jakby z zupełną pokorą znosi całą sytuację. Może jednak wie, że jest tym trzecim, a wcześniej czwartym środkowym ? Chociaż zdaję sobie sprawę, ze takie wytłumaczenie nijak nie zmieści się w głowie wielu tutejszym znawcom tematu (przepraszam za wyrażenie).
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Grimm »

grzegorzg pisze: Czytając takie teksty można odnieść wrażenie, że Holender jest jakimś skrajnym masochistą, ponieważ nie uciekł jeszcze z tego bełchatowskiego ugoru, na którym nic oprócz chorych wizji trenera nie wyrasta.
W tym jest trochę sensu.
Pamiętam jak przed finałami Jacek Nawrocki udzielił wywiadu w którym stwierdził ,że Resovia jest lepsza w elementach ofensywnych (atak ,serwis).Jednocześnie nie zrobił nic aby tą przewagę zniwelować.Byłem na kilku treningach Skry na Podpromiu i widziałem jakie zagrania prezentuje Kooistra.Nie wiem czym kierował się trener Nawrocki sadzając go konsekwentnie na trybunach.
Pamiętam mecz po PP 2012 w Bełchatowie.To właśnie Kooistra był głównym katem Resovii.Jego serwisy zamieniały się w serie punktowe dla Skry.Na siatce był równie efektowny/efektywny.
Nie rozumiem tych decyzji trenera.Zdaje się ,że z Calą będzie podobnie ,jeśli Atanasijević nie złapie dołka i Wlazły nie będzie zmuszony wrócić na atak.

Mam nadzieję ,że w końcu jakiś dziennikarz zada Jackowi Nawrockiemu pytanie ,które nurtuje ,jak się okazuje coraz więcej kibiców.W czym Wytze Kooistra jest gorszy od Karola Kłosa?
Zapewne argumenty są przekonujące skoro w poprzednim sezonie ten wspaniały środkowy spędził cały sezon na trybunach.
Ostatnio zmieniony 6 paź 2012, o 23:31 przez Grimm, łącznie zmieniany 1 raz.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

Prawda jest taka, że przez rok nie dostał zbyt wielu szans na pokazanie atutów. Z tym nie ma co dyskutować. Po pierwsze wydaje mi się, że Pliński jest nadal poza zasięgiem innych i to nie tylko w Skrze(no pewnie tylko Nowakowski ma umiejętności na odpowiednio wysokim poziomie). Po drugie Nawrocki mocno inwestuje w Kłosa, co osobiście uważam za bardzo dobre posunięcie.

Konkluzja jest taka, że Kooistra musi naprawdę pokazać wiele by wszedł na stałe do 6(tylko wtedy gdy będzie znacznie lepszy od Kłosa lub Pliny). W tym sezonie powinien pograć zdecydowanie więcej bo i pasuje do ogólnego kierunku w którym Skra chce podążać(silna ofensywa i duży rozkład ataku), no i nie ma już Marcina.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Grimm pisze:Pamiętam jak przed finałami Jacek Nawrocki udzielił wywiadu w którym stwierdził ,że Resovia jest lepsza w elementach ofensywnych (atak ,serwis).Jednocześnie nie zrobił nic aby tą przewagę zniwelować
Ok, ale przede wszystkim szkoda, ze nie zniwelował Kurka, który z uporem maniaka walił po skosie po Nowakowskim zciągając piłkę niemożebnie. Ja osobiście pukałem sie w czoło jak mozna tak grać. Fakt, potem złożył Nowakowskiemu wyrazy. Co za kurtuazja :]
Grimm pisze:Byłem na kilku treningach Skry na Podpromiu i widziałem jakie zagrania prezentuje Kooistra
Trening, treningiem... Grałeś w siatę ? Nie wiesz, ze bardzo często Ci "treningowo-rozgrzewkowi" są idealnym celem dla bloku ?
Grimm pisze:Zdaje się ,że z Calą będzie podobnie
Jasnowidzów to sami wyśmiewacie. Zaraziłeś się ?
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

Czy Hebda nadal ma kontrakt ze Skrą?
xyzz
Posty: 121
Rejestracja: 13 maja 2011, o 17:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: xyzz »

Jesli juz to Kooistra gralby na srodku w parze z Plinskim najprawdopodobniej , a wtedy pojawiloby sie mnóstwo głosów ze w Bełchatowie marnuja talent młodego i perspektywicznego Polaka. Jak to w Polsce Tak zle i tak niedobrze :D
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Grimm »

grzegorzg pisze:
Grimm pisze:Byłem na kilku treningach Skry na Podpromiu i widziałem jakie zagrania prezentuje Kooistra
Trening, treningiem... Grałeś w siatę ? Nie wiesz, ze bardzo często Ci "treningowo-rozgrzewkowi" są idealnym celem dla bloku
W tym przypadku nie masz racji.Kooistra w każdym meczu w którym grał nie zagrał słabo.Wręcz przeciwnie spisywał się bardzo dobrze.Śmiem twierdzić ,że nie zagrałby gorzej niż Kłos czy Możdżonek w finale.I proszę nie pisz ,że jestem "jasnowidzem" czy "prorokiem" bo w każdym tego typu stwierdzeniu piszę coś w stylu "wydaje mi się" , "myślę ,że"
grzegorzg pisze:
Grimm pisze:Zdaje się ,że z Calą będzie podobnie
Jasnowidzów to sami wyśmiewacie. Zaraziłeś się ?
Jak na razie sytuacja jest wręcz identyczna.
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Streeter »

grzegorzg pisze: Czytając takie teksty można odnieść wrażenie, że Holender jest jakimś skrajnym masochistą, ponieważ nie uciekł jeszcze z tego bełchatowskiego ugoru, na którym nic oprócz chorych wizji trenera nie wyrasta. Przykład Możdżonka i innych pokazuje, ze nie jest to nierealne i pewnie w przypadku Holendra byłoby podobnie. Tym bardziej, że wedle powszechnej opinii tutejszych znawców (przepraszam za wyrażenie), był jednym z najlepszych środkowych ligi włoskiej, co pewnie skutkowałoby szybkim zatrudnieniem w dowolnej części siatkarskiego świata. Tymczasem On z uporem maniaka kwitnie, tfu - raczej więdnie w Bełchatowie. Wiem, wiem ,zapewne odezwą sie głosy o lukratywnym kontrakcie. Nie sądzę jednak, aby - bedąc tak znakomitym zawodnikiem - podobnego kontraktu nie otrzymał gdziekolwiek, gdzie nie pozwolono by takiej gwiezdzie więdnąć na ławce, lub - co gorsza - na trybunach.
A tymczasem sam zawodnik jakby z zupełną pokorą znosi całą sytuację. Może jednak wie, że jest tym trzecim, a wcześniej czwartym środkowym ? Chociaż zdaję sobie sprawę, ze takie wytłumaczenie nijak nie zmieści się w głowie wielu tutejszym znawcom tematu (przepraszam za wyrażenie).
Po pierwsze, to Kooistra ma dwuletni kontrakt - więc niby jak mógł po sezonie pełnym wspaniałych wspomnień z trybun odejść? Mógł prosić o rozwiązanie kontraktu, nie wiadomo czy nie prosił, ale gdzie Bełchatów znalazłby lepszego środkowego? A że wypowiada się w wywiadach że z pokorą znosi tą sytuację... A niby co ma powiedzieć? "Nie rozumiem poczynań trenera, ja powinienem grać w szóstce, a nie kisić na trybunach!"? Chyba dobrze wiesz jak to by się odbiło na relacjach w klubie. Twoja opinia odnośnie kurczowego trzymania się Kooistry w Skrze miałaby sens dopiero po tym sezonie, w przypadku gdyby Wytze znów niewiele pograł, a potem przedłużył kontrakt. Obecnie to jest chyba tylko próba odparcia mojego zarzutu w stronę Skry, zresztą niezbyt udana.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Nadąłeś się niczym indor. W żadnym przypadku poza przypuszczeniem o Cali nie zawarłem podejrzenia o jasnowidzenie. A akurat w tym przypadku to naprawdę wróżenie z fusów i czepianie się bez sensu. To tak jakbym miał w tym momencie napisać, że transer Kovacevica to totalna klapa. Przepraszam, powinno być : wydaje mi się ... ;)
A co do Kooistry - każdy może mieć własne zdanie. Mój punkt widzenia znakomicie uzupełnili kolega Roan i koleżanka xyzz.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”