Jastrzębski Węgiel

Jezdziec Chaosu
Posty: 91
Rejestracja: 16 paź 2007, o 21:30
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Jezdziec Chaosu »

revis pisze:Skąd te informacje???
W klubie ci tego nie potwierdzą, ale podpytaj ludzi w mieście, potwierdzą te informacje.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

zresztą w ten sam sposób przepuścili przez ręce Kadziewicza, Plińskiego, Szymańskiego, Konstantinova (tylko poprzedni sezon), Żygadłe, teraz Murka... niegdyś pewnego Włocha i Czarnogórca...
nigdy nie chodziło o jakieś poważne pieniądze tylko do około 10% do kontraktu...
Jezdziec Chaosu
Posty: 91
Rejestracja: 16 paź 2007, o 21:30
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Jezdziec Chaosu »

Z resztą duża zasługa w tym pewnego pana, który odpowada w tym klubie na transfery. Nie jest przecież tajemnicą, że nie uchodzi za ulubieńca centrali, nie wspomnę już o zawodnikach.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

oliwy do ognia dolewają wypowiedzi tego pana odnośnie następnego sezonu...
Jezdziec Chaosu
Posty: 91
Rejestracja: 16 paź 2007, o 21:30
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Jezdziec Chaosu »

Co do transferów wielkiego pola manewru nie ma. Za Spółki Węglowe wzięli się ważniacy z Warszawy, także do końca nie wiadomo ile dokładnie będzie wynosił budżet na następny sezon. Co do Murka, nie wiem na ile to prawdą, ale za pozostanie chciał ponad milion. Większą kasę chce Patryk. Teraz pytanie kogo ten pan wymyśli na rozegranie. Wujek był blisko, ale oczywiście ten pan musiał wsadzić swoje trzy grosze, rezultat? Wujek gra w Rzeszowie, a u nas nadal nic nie wiadomo.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

Może ty nic nie wiesz, ale Freriks jest rozgrywaczem w naszej drużynie :)
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: revis »

Jezdziec Chaosu pisze:Co do transferów wielkiego pola manewru nie ma. Za Spółki Węglowe wzięli się ważniacy z Warszawy, także do końca nie wiadomo ile dokładnie będzie wynosił budżet na następny sezon. Co do Murka, nie wiem na ile to prawdą, ale za pozostanie chciał ponad milion. Większą kasę chce Patryk. Teraz pytanie kogo ten pan wymyśli na rozegranie. Wujek był blisko, ale oczywiście ten pan musiał wsadzić swoje trzy grosze, rezultat? Wujek gra w Rzeszowie, a u nas nadal nic nie wiadomo.

Eeee rozbrat na jakiś czas miałeś z siatkówką ??? :)
AZS szkoli inni biorą...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

dobry zawodnik musi byc dobrze opłacony... wydaje mi się, że tutaj nawet nie chodziło o pieniądze lecz o atmosferę jaką wytwarza TEN pan wokół własnej osoby. Wszystkim na dobre wyszłaby zmiana. Niedawno zatrudniono mało medialnego prezesa... czy nie czas aby w końcu klub, który staje się rozpoznawalny w Europie reprezentowali profesjonaliści w każdym calu? Może sponsorowi pasuje TEN pan w zarządzie? Tego się już nie dowiemy...
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: 23_Janne »

Biciut pisze:oliwy do ognia dolewają wypowiedzi tego pana odnośnie następnego sezonu...
Hmmm, szczególnie jedna - ta o zapowiadanej walce o mistrzostwo, sprzed tygodnia chyba...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

Za bardzo nie wiem dlaczego miałby mówić inaczej. Jakby nie było Jastrzębski Węgiel nadal jest wśród sześciu zespołów, który w przyszłym sezonie będą liczyły sie w walce o medale. Jastrzębie zbojeń jeszcze nie skończyło.
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: revis »

Ted pisze:Za bardzo nie wiem dlaczego miałby mówić inaczej. Jakby nie było Jastrzębski Węgiel nadal jest wśród sześciu zespołów, który w przyszłym sezonie będą liczyły sie w walce o medale. Jastrzębie zbojeń jeszcze nie skończyło.
Według mnie JSW już praktycznie kadrę zamyka- dojdzie Pęcherz, ewentualnie Grygiel za Kamińskiego i albo albo - czyli polski środkowy bądź przyjmujący.
AZS szkoli inni biorą...
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: 23_Janne »

Ted pisze:Za bardzo nie wiem dlaczego miałby mówić inaczej. Jakby nie było Jastrzębski Węgiel nadal jest wśród sześciu zespołów, który w przyszłym sezonie będą liczyły sie w walce o medale. Jastrzębie zbojeń jeszcze nie skończyło.
Przede wszystkim to nie ma już mowy o czymś takim jak "stawka sześciu zespołów". W kontekście dokonanych ruchów tranferowych wszystko wskazuje na to, że prym (i to dość zdecydowanie) wieść będą Skra i Resovia, pozostałe zespoły raczej będą walczyć o brąz - a tu faworytem (mimo dotychczasowego braku transferów) zdaje się być Olsztyn... No chyba, że Jastrzębski pokusi się jednak o P. Gruszkę i jakiegoś klasowego środkowego... :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Arff »

Na prawdę ?? No to jakąś nowość nam tu zaprezentowałeś... po pierwsze sezon transferowy ciągle trwa i tylko patrzeć jak Olsztyn, Jastrzębie i ZAKSA (już mają bardzo silny zespół, a ma jeszcze ktoś dojść) dołączą do tych dwu klubów... niedługo potem Częstochowa i Gdańsk... fakt nie można mówić o 6stce bo nigdy takowej nie było... zawsze była mowa o 4ce... ale w tym roku będzie 7 zespołów na bardzo wysokim poziomie... jak można w ogóle opowiadać takie rzeczy ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: 23_Janne »

Hehe, to chyba ja powinienem zapytać, co to za reakcja :D - i to oburzenie, jakby kolega jakiejś prawdy absolutnej bronił :D ??? . Stwierdzenie, że sezon transferowy ciągle trwa też jest nie lada nowością ;) . No ale tak szczerze: cieszę sie, że sie nie zgadzasz ze mną - uważam, że na tym właśnie polega dyskusja i po to jest to forum ;) . Pozostając przy meritum: czas pokaże, kto jak się jeszcze "dozbroi", o Jastrzębiu już napisałem (po finalizacji transferów Pęcherza/Grygla już wielu ruchów nie będzie), natomiast co do "dołączenia do dwójki": pozostanę przy tym, co już wcześniej napisałem; a największą szansę na to ma, moim zdaniem, Olsztyn (jak na razie całkowita cisza u nich - ale sądzę, że zdecydowanie "przed burzą" ;) ).
Natomiast z takim stwierdzeniem, ze będziemy mieli 7 zespołów na "bardzo wysokim poziomie" (dość mocne określenie) byłbym ostrożny - ale bardzo się ucieszę, jeśli tak właśnie będzie ;) ...
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Skalar121 »

no i Jane co Ty na to? JW juz nikogo nie kupi mocnego tak?
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Pavello
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 11:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pavello »

Hehe bardzo ciekawy transfer. Jastrzebie teraz liczy sobie sporo obcokrajowcow. Ciekawe jak rozwiaza ten problem i jak bedzie wygladac pierwsza "szostka" JW :)
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

bardzo prosto... mają 3 przyjmujących (nie Polaków) i rozgrywający...
2 jest zawsze na boisku... tym razem doszedł dobry zmiennik (Pęcherz), który odciąży graczy z podstawowego składu
Opisywac dalej?
Jezdziec Chaosu
Posty: 91
Rejestracja: 16 paź 2007, o 21:30
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Jezdziec Chaosu »

Dzięki Samicy, spokojniejsze sny będzie miał Rufio. Ciekawi mnie jeszcze, czy jastrzębianie zdecydują sie na kolejnego "polskiego" przyjmującego i co ze środkiem?
Awatar użytkownika
agatka0708
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2008, o 17:00
Płeć: K
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: agatka0708 »

Proponuje taki sklad na przyszly sezon:
Freriks - wystawa
jurkiewicz, czarnowski -blok (kadziewicz?)
yudin, samica - przyjecie
prygiel - atak
no, oczywiście jeszcze rusek, pozycja niezagrozona do tej pory przez nikogo :) :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Arff »

zgadzam się z Agatką, ale jak na mnie, drugim przyjmującym będzie Seba Pęcherz... albo przynajmniej, ostro będzie walczył z Yudinem o miejsce w składzie i mam nadzieje że wygra...

co do obcokrajowców to Rafa i Ivanov na 100% odejdą...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Jezdziec Chaosu
Posty: 91
Rejestracja: 16 paź 2007, o 21:30
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Jezdziec Chaosu »

A ja myślę, że Yudin będzie w końcu grzał ławę. To wiecznie nie obecny na boisku zawodnik, który myśli, że tylko się uśmiechnie i panny mdleją, a z nimi trener. Jest młody, zdolny, ale sądzę, że ma boisko będzie wchodził z kwadratu dla rezerwowych. I nie chce krakać, ale niech tylko AZS dogada się z Mlekpolem i zaczną się transfery - to tak na marginesie co by niektórzy nie byli zdziwieni, gdy Czarnowski wróci do Olsztyna.
Awatar użytkownika
agatka0708
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2008, o 17:00
Płeć: K
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: agatka0708 »

szkoda mi Rafy, jakos tak sie do niego przywiazalam osobiscie :p ;) taki dobry duszek w drużynie, zawsze z usmiechem
fajnie by bylo jakby zostal, ale tylu obcokrajowcow, to niedlugo juz reprezentacja 'Reszta Świata' by się nam na Ślasku uzbierała ;)
Awatar użytkownika
agatka0708
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2008, o 17:00
Płeć: K
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: agatka0708 »

Jezdziec Chaosu pisze:A ja myślę, że Yudin będzie w końcu grzał ławę. To wiecznie nie obecny na boisku zawodnik, który myśli, że tylko się uśmiechnie i panny mdleją, a z nimi trener.
Nie sadze ze z Yudina zrezygnuja (czyt. na lawke), podczas ostanich meczy w Australii dostal MVP, czy cuś, wiec w dalszym ciagu jest wartosciowy

Ps: a co, zazdroscisz mu takiej slawy i powodzenia ??? :D :P
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Arff »

jak zostanie Ivanow to Pęcherz jest pewniakiem w 6... jeśli nie, będzie walka z Yudinem, Hardy na strażaka... ale przy Samice nie powinno być problemów z przyjęciem...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: szyderca »

agatka0708 pisze:Nie sadze ze z Yudina zrezygnuja (czyt. na lawke), podczas ostanich meczy w Australii dostal MVP, czy cuś, wiec w dalszym ciagu jest wartosciowy
Jak to mawiali starożytni Rzymianie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Łomacz w Politechnice też zdobywał nagrody MVP, a ławe grzeje.
agatka0708 pisze:Ps: a co, zazdroscisz mu takiej slawy i powodzenia ??? :D :P
osobiście bardzo, bardzo mu zazdroszczę. Witamy nową forumowiczkę na forum :-]
Taki ładny częstochowski rym mi powstał :-]
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: 23_Janne »

Nieźle się porobiło... :D. Rafy będzie troszkę szkoda - szczególnie jako motywatora: no, ale "lepsze jest wrogiem dobrego" - ja cały czas staram się patrzeć na transfery JW przez przyzmat odejścia Murka i szukania jego zastępcy: nie tylko, jako statystycznego przyjmującego, ale i lidera - kogoś, kto szczególnie w trudnych momentach "pociągnie" ekipę. Kto wie, być może właśnie Samica przejmie tę rolę?
Zaiste, ciekawa robi się sytuacja na środku - transfer Guillaume'a (4 stranieri) przesądza raczej los Ivanowa, zobaczymy, co z Czarnowskim... a na horyzoncie jakby coraz wyraźniejsza sylwetka "Kadzia" :o.
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: BLAEVY »

przyjęcie jest spoko bo samica i hardy? ,yudin? to dobrzi przyjmujący freriks wystawia na 1 blok lub 2 a wtedy nie trudno sie pomylić libero ok srodek jeszcze ktoś dojdzie nie wiem co będzie z pryglem chyba sobie poradzi.......... w końcu będzie miał łatwe piłki od freeriksa i zagrywka................

freriks, czarnowski, samica i hardy dobrze zagrywają a prygiel i jurek nie za dobrze ale jak przyjdzie kadziu to będą mogli walczyć o wicemistwostwo i mistrzowstwo polski samica za murka to genialny transfer zwróce uwage na freeriksa leworęczny zawodnik zagrywka z wyskoku młody inteligenty i świetny do niego nic nie mam. nie wiem czemu czarnowski grał ławe przecież nie dość że lepiej grał od jurka to jeszcze lepiej serwował,samica to świetne przyjęcie dobry atak waleczny młody ale doświadczony ma dobrą zagrywkę,jurek i prygiel najsłabsze ogniwa JW
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Arff »

jurek i prygiel najsłabsze ogniwa JW
a ja widzę Prygla jako kapitana tej wierzy Babel... co więcej myślę że będzie też liderem sportowym i poukłada ten bałagan...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: BLAEVY »

Arff pisze:
jurek i prygiel najsłabsze ogniwa JW
a ja widzę Prygla jako kapitana tej wierzy Babel... co więcej myślę że będzie też liderem sportowym i poukłada ten bałagan...
Pewnie sobie jakoś poradzi Ale moim zdaniem teraz skład jw jest silny ,Prygiel jest dobry ale tyle dobrych zawodników są od niego chyba lepsi teraz moim zdaniem jw jest 2-3 a prygiel przegrywa z Wlazłym,Szymańskim i Oivanenem,ale ja też uważam że bedzie trzymał gre w ataku razem z samicą
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Arff »

póki co Oivanen ma być drugim atakującym Resovii więc przegrywa nawet z Papke... a Paweł jest słabszym zawodnikiem od Roberta...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”