Licencje w PlusLidze

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Arff »

no tak... tylko kiedy był ten oficjalny komunikat PZPS ??? Dosyć dawno temu... od tamtego czasu mogło się już wiele zmienić...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: azsiak »

Pele pisze:Nie chodzi o doniesienia prasowe lecz OFICJALNY KOMUNIKAT PZPS w którym wyraźnie jest napisane że warszawa nie ma licencji. A więc chyba cię okłamali.
Z drugiej srony co Ci mieli napisać, ma pan arcję, nie mamy licencji a ty jesteś gópi ze kupiłeś karnet na nasze mecze??? :D
Słuchaj, wydawało mi się, że nie jesteśmy dziećmi tak samo dzieci nie pracują w tym Klubie a twoje rozumowanie jest na takim poziomie. Bez obrazy ale taka jest prawda.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Pele »

Arff - obaj wiemy że od ostatniego komunikatu nie było posiedzienia komisji liencyjnej. W komunikacie o polibudzie ni ebyło więc skąd mieliby mieć licencję?? Przecież na stadionie X-lecia już nie ma bazaru, żeby takie rzeczy kupić :D
azsiak - znam prezes dolecką i dlatego mejla któego od niej otrzymałeś po prostu wyśmiałem. Bo nie ma mocy prawnej, w przeciwieństwie do komunikatu PZPS, który jest oficjalny
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Arff »

chyba że, Polibuda uzupełniła wszystko co PZPS kazało jej uzupełnić i wydanie licencji to tylko kwestia wspomnianej komisji licencyjnej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: mewa »

jeszcze beda jaja...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Pele »

arff - nawet jeśli by polibuda uzupełniła brakujace dokumenty (Rybakowi nie zapłacili przecież o czym było wczoraj) to i tak tylko Komisja może przyznać licencję. A prezeska napisała że klub ma licencję czyli kłamie???
mewa ma rację - jeszcze będą jaja.

ps.
Wychodzi na moje, jakby na początek przykładu ukarali ZAKSĘ za nieterminowe oddanie dokumentów to by było może inaczej z polibudą
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Crooge »

Pele pisze: A prezeska napisała że klub ma licencję czyli kłamie???
Proponuje wrocić do postu z treścia e-maila i jeszcze raz przeczytac podpis, bo juz drugi raz piszesz glupote.
Ja szczerze mówiąc nie widzę żadnego powodu, aby ktokolwiek z klubu miałby klamać w taki sposób. W szczególności, że takie sprawy są łatwo weryfikowalne. Ostatnio mówi sie o długach wobec Rybaka, jednak jak pokazał przyklad Wielunia, nie jest to kwestia nie do przejścia.
Kolejna sprawa przemawiająca za tym, że sprawa idzie ku dobremu, jest podpisanie umowy z kolejnym sponsorem, które odbyło się dzisiaj. Nie wydaje mi się, że ktokolwiek decydowal sie podpisywac umowe sponsorską, mając informacje o niepewnej sytuacji z licencją.
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
lolkiii
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 11:28
Płeć: M

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: lolkiii »

Panowie, nie porównuje sytuacji Wielunia i Warszawy, bo to są dwie różne bajki. Wieluń uregulował wszystkie zadłuzenia wobec zawodników , zostalo im do wyplacenia chyba po jednej pensji zaległej co jest dopuszczalne i dlatego Wieluń dostał licencje. A Warszawa do tej pory nie zapłaciła Rybakowi pieniedzy od grudnia 2009 roku wiec wszyscy co tu piszą ze niby PW dostała licence są w błędzie, a uwierzcie mi ze mam racje. Tak jak juz pisałem wczesnie do puki PW nie zaplaci Rybakowie jego pieniedzy nie beda grali , bo taki jest przepis i juz!
Awatar użytkownika
antoninette
Posty: 190
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: antoninette »

lolkiii pisze:Wieluń uregulował wszystkie zadłuzenia wobec zawodników , zostalo im do wyplacenia chyba po jednej pensji zaległej co jest dopuszczalne i dlatego Wieluń dostał licencje.
sam sobie przeczysz
lokiii pisze: A Warszawa do tej pory nie zapłaciła Rybakowi pieniedzy od grudnia 2009 roku wiec wszyscy co tu piszą ze niby PW dostała licence są w błędzie, a uwierzcie mi ze mam racje. Tak jak juz pisałem wczesnie do puki PW nie zaplaci Rybakowie jego pieniedzy nie beda grali , bo taki jest przepis i juz!
skąd masz takie świetne informacje na temat stanu konta Radka Rybaka?
una passione da vivere
lolkiii
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2010, o 11:28
Płeć: M

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: lolkiii »

akurat znam sie z Radkiem dobrze i wiem doskonale, ze PW do tej pory mu nie zapłaciła i stąd mam te informacje...
a co do Wielunia to faktycznie troche zle sformułowałem zdanie, chodzi o to ze Wieluń zaczął wyplacac zalegle pensje zawodnikom i dlatego dostali licencje.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: mewa »

Crooge pisze:Ja szczerze mówiąc nie widzę żadnego powodu, aby ktokolwiek z klubu miałby klamać w taki sposób. W szczególności, że takie sprawy są łatwo weryfikowalne.
A wg mnie nie są w ogóle weryfikowalne :) W PZPS wszyscy nabrali wody w usta, a komunikatu Komisji ds licencji nie ma już ponad tydzień od jej ostatniego posiedzenia. Dlaczego? :) Na co czekają?
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Crooge »

mewa pisze:
A wg mnie nie są w ogóle weryfikowalne :) W PZPS wszyscy nabrali wody w usta, a komunikatu Komisji ds licencji nie ma już ponad tydzień od jej ostatniego posiedzenia. Dlaczego? :) Na co czekają?
Chodzilo mi o to, że jakby w kolejnym komunikacie nie byłoby informacji o licencji dla PW, to trochę żenujaco wygladałoby takie kłamstwo.
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Pele »

Crooge pisze:
Pele pisze: A prezeska napisała że klub ma licencję czyli kłamie???
Proponuje wrocić do postu z treścia e-maila i jeszcze raz przeczytac podpis, bo juz drugi raz piszesz glupote.
Ja szczerze mówiąc nie widzę żadnego powodu, aby ktokolwiek z klubu miałby klamać w taki sposób. W szczególności, że takie sprawy są łatwo weryfikowalne. Ostatnio mówi sie o długach wobec Rybaka, jednak jak pokazał przyklad Wielunia, nie jest to kwestia nie do przejścia.
Kolejna sprawa przemawiająca za tym, że sprawa idzie ku dobremu, jest podpisanie umowy z kolejnym sponsorem, które odbyło się dzisiaj. Nie wydaje mi się, że ktokolwiek decydowal sie podpisywac umowe sponsorską, mając informacje o niepewnej sytuacji z licencją.
Masz rację, nie przeczytałem kotmejlem. Ale czy to znaczy że pisze ta Joanna CZ. prawdę?? Pocztarj ten temat od poczatku a zobaczysz jak to jest możliwe, ze z nowym sponsorem podpisuje się umowę a starych długów się nie płaci.
mewa ma razję, cos jest na rzeczy ? Może czekają na sukces siatkarzy żeby na fali dobrego startu reprezentacji przemycić przyznanie licencji PW.
Ciekawi mnie czy w wypadku przyznania licencji PW Radek Rybak wytoczy proces PW ?? Bo przeciez skoro mu nie zapłacili a dostali licencję to gdzieś zakombinowali ??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: szyderca »

Myślisz, że naprawdę tylko zaległości wobec Rybaka weterynarza wstrzymują związek przed przyznaniem licencji?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Arff »

no a niby co jeszcze ??? Resztę warunków Politechnika jak najbardziej spełnia... arena Ursynów nie jest jakąś wielką halą, ale to bardzo ładny obiekt i na rozgrywki Plus ligi jak najbardziej się nadaje...

ale tak naprawdę wydaje mi się, że to przyznawanie licencji to takie tylko straszenie ze związku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Pele »

TAK.
Bo to by swianak jeszcze jakieś prawa w tym kraju obowiązuje
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Crooge »

Pele pisze:Masz rację, nie przeczytałem kotmejlem. Ale czy to znaczy że pisze ta Joanna CZ. prawdę??
Nie, Ja poprostu nie zarzucam nikomu kłamstwa nie mając do tego twardych podstaw.
Pele pisze:Pocztarj ten temat od poczatku a zobaczysz jak to jest możliwe, ze z nowym sponsorem podpisuje się umowę a starych długów się nie płaci.
Jednak wydaje mi sie, że sytuacja jest troche w innej fazie rozwoju niż jeszcze chcoiażby 2 miesiące temu, kiedy jeszcze nikt do końca nie myślał o licencji.
Pele pisze:mewa ma razję, cos jest na rzeczy ? Może czekają na sukces siatkarzy żeby na fali dobrego startu reprezentacji przemycić przyznanie licencji PW.
Ciekawi mnie czy w wypadku przyznania licencji PW Radek Rybak wytoczy proces PW ?? Bo przeciez skoro mu nie zapłacili a dostali licencję to gdzieś zakombinowali ??
wracjąc do watku dlugów i licencji:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... eszkodzily

Wytoczyć proces może zawsze, nie musi czekać na żadne decyzje komisji licencyjnej. Poza tym wydaje mi sie, ze jemu bardziej zalazy na odzyskaniu pieniedzy, a nie na tym, żeby badac prawidlowosc procedur licencyjnych.
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Pele »

TRochę xle mnie zrozumiałes. Po prostu jesli Radkowi nie zapłaca a liceostana to znaczy ,ze zakombinowali z licencją!
A co do zarzucania kłąmstwa to... przesłali Ci może ksero tej licencji??? NIE! Bo jej nie mają! I to tyle na temat zarzucania kłamstwa
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Licencje w PlusLidze

Post autor: Mario »

Coś mie się wydaje że po zakończeniu obecnego sezonu będziemy świadkami jednego wielkiego cyrku z przyznawaniem licencji na kolejny rok. Niby liga jest zamknięta ale trzeba spełnić szereg wymogów organizacyjno-finansowych żeby w niej pozostać. Tymczasem wiadome jest że kilka klubów ligi ma problemy finansowe i spore długi m.in. względem byłych/obecnych zawodników. Będzie więc pewnie tak jak zawsze czyli wg scenariusza od lat przerabianego w piłce kopanej. Jak tu bowiem można wyrzucić z ligi kluby o uznanej marce i zasługach dla dyscypliny?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”