AZS Politechnika Warszawska

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: pk+ »

maksik pisze:
Pele pisze:Faktytym nie pisał - ciekawe czy się dogadali z Rybakiem w kwesti długów???
Kasa winna Radkowi R. to tylko część ze sporych zaległych należności tego klubu wobec prawie wszystkich byłych zawodników tej drużyny.. Wstyd!
Wstyd wymazany jeśli się uporali z zaległościami i zapłacili... skandal jeśli nie zapłacili a licencje dostali, ciekawe więc zapłacili czy nie?
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Pele »

Zgadza się - i w tym momencie powstaje znów pytanie po jaką cholerę cała procedura licencyjna skoro z niespałconymi kontraktami się ją dostae (ją czyli licencje?)
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: maksik »

pk+ pisze:
maksik pisze:
Pele pisze:Faktytym nie pisał - ciekawe czy się dogadali z Rybakiem w kwesti długów???
Kasa winna Radkowi R. to tylko część ze sporych zaległych należności tego klubu wobec prawie wszystkich byłych zawodników tej drużyny.. Wstyd!
Wstyd wymazany jeśli się uporali z zaległościami i zapłacili... skandal jeśli nie zapłacili a licencje dostali, ciekawe więc zapłacili czy nie?
Z moich info wiem że jeszcze z 3 tygodnie temu NIE.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: limona »

Czy ktoś orientuje się ile chętnych zgłosiło się do wolontariatu w ramach organizacji meczów?
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: KK fan »

http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... ewanz_skry

Politechnika naprawdę zaczyna mi imponować. Może to nie są mecze o punkty, lecz AZS może w tym sezonie zaleźć za skórę niejednemu faworytowi...To może być taki Kędzierzyn z sezonu 2008/2009 z tą różnicą że drugiego miejsca w tabeli chyba nie zajmą ale walczyć na pewno będą w każdym spotkaniu.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Mania »

Wydaje mi się, że analogii i porównań nie trzeba szukać aż tak daleko. ;) Oczywiście zachowując proporcje, to przecież raptem 2 lata temu Polibuda też była postrachem mocarzy. I gdyby nie załamanie w połowie sezonu kto wie na którym miejscu by skończyli ten marsz. :)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Arff »

No tak... tylko wtedy było troszkę inna sytuacja... celem było utrzymanie, byli rewelacją rozgrywek i nikt się nie spodziewał po nich takiej gry... grali za grosze... tym razem jednak jest stabilny budżet, mocna ekipa i cel wejścia do szóstki...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Crooge »

ja bylbym spokojniejszy, gdyby poszli ścieżką Kedzierzynian ;]

A tak z ciekawostek, bo brawurowych wykonaniach hymnów Wielunia i Farciarzy, teraz padło na Polibude....i zaczynam się bardzo mocno obawiać....
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: przeemekk90 »

Tak zastanawiam się kto będzie przegrywał, skoro przy 10 zespołach będzie walka o 6 miejsce to margines błędu jest bardzo bardzo mały. W czołówce będzie ciasno a pojedyncze potknięcia będą decydować o końcowej klasyfikacji. Liga jest zdecydowanie za mała.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Mania »

Arff, dlatego napisałam, że zachowując wszelkie proporcje. ;) Też widzę różnice. Nie zmienia to jednak faktu, że mimo wzmocnień nadal traktuje się PW po macoszemu i zbywa machnięciem ręki plany gry w 6 w play-offach. Przyczyny są oczywiste. ;) Dla wielu dobre wyniki AZS-u będą zaskoczeniem, bo nadal założeniem jest utrzymanie się, czyli gra w czołowej 6. :D
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: KK fan »

przeemekk90 pisze:Tak zastanawiam się kto będzie przegrywał, skoro przy 10 zespołach będzie walka o 6 miejsce to margines błędu jest bardzo bardzo mały. W czołówce będzie ciasno a pojedyncze potknięcia będą decydować o końcowej klasyfikacji. Liga jest zdecydowanie za mała.
Dokładnie o tym samym myślę. Wszyscy mają w tym sezonie takie ambicje i oczekiwania że szkoda gadać. Liga będzie z takim podziałem: 3 bardzo mocne drużyny (wiadomo kto :D ), 2 mocne, które też powinny powalczyć o medal (JW, AZS Częstochowa) i reszta 5 drużyn przy której praktycznie każda może z każdą wygrać. Politechnika jest według mnie na czele tej ostatniej grupy i z tą uwagą że najsilniejszym również się postawią. Podsumowując, jeśli AZS Politechnika Warszawska będzie grała w pucharach w sezonie 2011/12 to wielki szok dla mnie to nie będzie.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Arff »

Będę w tym roku z całych sił kibicował zespołowi z Warszawy i osobiście pojadę do Częstochowy, zobaczyć minę Pakosza, który ogląda dekorację medalistów i Radka Panasa unoszącego medal w geście triumfu :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: maksik »

Arff pisze:Będę w tym roku z całych sił kibicował zespołowi z Warszawy i osobiście pojadę do Częstochowy, zobaczyć minę Pakosza, który ogląda dekorację medalistów i Radka Panasa unoszącego medal w geście triumfu :D
o czym mowa...?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: jinx »

Pewnie...powiedz jeszcze medal wawy kosztem ktorego zespolu??:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Arff »

maksik pisze:o czym mowa...?
mowa o tym jak Radek został potraktowany, gdy zwolniono go bez najmniejszego powodu z Częstochowy, tylko po to, żeby zatrudnić kogoś, kto zwolni miejsce zięciowi Boska w klubie I ligi :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Chal »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, o 11:27 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. regulaminu forum
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Antonella Hard Core »

Orientuje sie może ktoś czy M.Salas będzie mógł już zagrać w meczu z Resovią?.
Cfaniak
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2008, o 15:39
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Cfaniak »

Antonella Hard Core pisze:Orientuje sie może ktoś czy M.Salas będzie mógł już zagrać w meczu z Resovią?.
Panas mówił, że będzie
dedkam
Posty: 105
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 14:46
Płeć: M
Lokalizacja: Łańcut k/Rzeszowa

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: dedkam »

A myślicie że który z nich jest/będzie pierwszym rozgrywającym?
Na zawsze Resovia
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Arff »

gorzej, niż Neroj w ostatnim meczu grać się chyba nie da...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Antonella Hard Core »

dedkam pisze:A myślicie że który z nich jest/będzie pierwszym rozgrywającym?
Nie ważne co my myślimy tylko ważne co o tym myśli R.Panas a w wywiadzie przed meczem z Jastrzębiem mówił że Salas miał wyjść w pierwszej szóstce więc chyba bardziej ceni Kubańczyka.
Zver
Posty: 247
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:33
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Zver »

Wiadomo jak się sprzedają/sprzedały bilety na dzisiejszy mecz?
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: 88Mario »

Zver pisze:Wiadomo jak się sprzedają/sprzedały bilety na dzisiejszy mecz?
Zostało tylko bilety za boiskiem.

Wszystkie bilety z boku boiska wykupione.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Guilder »

Statsenko tylko mnie z wyglądu przypomina Jochena Schoepsa?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Qiub »

Guilder pisze:Statsenko tylko mnie z wyglądu przypomina Jochena Schoepsa?
No chyba tylko tobie :D
Podpis.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: KadrO »

Qiub pisze:
Guilder pisze:Statsenko tylko mnie z wyglądu przypomina Jochena Schoepsa?
No chyba tylko tobie :D
Jak był młodszy i miałby dłuższe włosy to tak. :D 17:25 w pierwszym secie. Rzeszów dostał sporo wartościowego materiału z I kolejki.
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Domelinho »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, o 23:49 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Użytkownik nie miał nic do powiedzenia
beny
Posty: 170
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Wałcz

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: beny »

szyderca pisze:
beny pisze:mam nadzieje, że w sezonie nasze poglądy się zmienią i będą takie same.
Jestem tego niemal pewna, że tak się stanie. Tylko odezwij się czasem ;)
No i odzywam się, wiem że jest dopiero po 2kolejce, ale jakiś komentarz na podstawie tych dwóch meczy chętnie bym usłyszał z twojej strony.
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Stelmach »

Wg mnie Politechnika lepszego początku sobie nie mogła wymarzyć, 5 punktów na 6 możliwych w 2 meczach z Medalistami Mistrzostw Polski z tamtego sezonu coś fantastycznego ! :) W meczu z ZAK.SA trzymam kciuki z PW ale to będzie bardzo ciężki mecz...Nigdy Łatwo nie było z Kędzierzynem... Ja sie najbardziej obawiam meczy z dołem tabeli (Częstochową Olsztynem Wieluniem Bydgoszczą i Kielcami) to są mecze za "6 punktów" i jak chcemy być bardzo wysoko po I rundzie musimy te mecze wygrać. Dość optymistycznie można patrzeć w przyszłość jeżeli po rundzie zasadniczej zajmiemy 5 miejsce (O ile wygramy te najważniejsze mecze z dołem tabeli) to w Play Offach byśmy grali z 6 drużyną po rundzie zasadniczej czyli pewnie z Olsztynem,Częstochową, Bydgoszczą,Wieluniem lub Kielcami i byśmy mieli szanse nawet walczyc o miejsca 1-4 ale to jest za duże wybieganie w przysłość. Najważniejsze nie wpadać w hurraoptymizm że jest już świetnie bo przecież można jeszcze lepiej grać i wygrywać !
PS : W tym sezonie podoba mi sie taki "kompleks" Politechniki że my możemy wszystkich zniszczyć i my chcemy grać o czołowe miejsca.. Czuje że to będzie dobry sezon ! :D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Arff »

Stelmach pisze:ość optymistycznie można patrzeć w przyszłość jeżeli po rundzie zasadniczej zajmiemy 5 miejsce (O ile wygramy te najważniejsze mecze z dołem tabeli) to w Play Offach byśmy grali z 6 drużyną po rundzie zasadniczej czyli pewnie z Olsztynem,Częstochową, Bydgoszczą,Wieluniem lub Kielcami i byśmy mieli szanse nawet walczyc o miejsca 1-4 ale to jest za duże wybieganie w przysłość.
Jeżeli ekipa w tym sezonie zajmie miejsca 5-6 po rundzie zasadniczej i "dogrywce", to nie walczy już w półfinałach, tylko o 5te miejsce umożliwiające grę w pucharach...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”