Sezon 2011/12 3. kolejka

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: OlaMleko »

Edyta pisze:
trampek22 pisze:zamiast meczu oglądnąłem magazyn liga . oj dostało się Mariuszowi i Piechockiemu za politykowanie.... podobał mi się Wanio . odważnie.
Mnie najbardziej bawił Piechocki, który wił się jak piskorz i nie wiedział jak z sensem odpowiedzieć na proste i logiczne pytania :) Więc odpowiadał bez sensu :]

OlaMleko - sprawdź w programie na stronie Polsatu Sport. Jest pełno powtórek tego magazynu na różnych kanałach Polsatu.
Okej, dzięki! Ja po prostu nie trawię Piechockiego i ciężko będzie go w ogóle słuchać, ale skoro mówisz, że tak się pogubił... głupi buc :) Trzeba to obejrzeć!
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: mily66 »

lucass90 pisze:Oglądam kolejny mecz bydgoskiej Delecty i wciąż się dziwię jak to się stało, że słabiutki już Piotrek Gruszka dostał powołanie do kadry, a genialny Dawid Konarski - nie... :|
O rudym kojocie nie wspominając.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Edyta pisze: Żeby było na temat - może pora dołączyć Delektę do grona faworytów tegorocznej ligi i zamiast o wielkiej czwórce zacząć mówić o wielkiej piątce? :)
Jeśli w następnych dwóch meczach Kisiele zdobędą conajmniej trzy punkty, to będzie można powiedziec coś więcej.
W IV secie już Delecta zagrała słabo.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: yfysk »

Antiga gra?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Gra. Przyjęcie trzyma, ale w IV secie w ataku się męczył. Jak i cały Chemik/{Konarski}.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: lucass90 »

W tie-breaku zawodnicy nie będą mogli już skorzystać z systemu challenge, bo... się zepsuł :D :D :D

Brawa dla techników.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: yfysk »

Faktycznie Bydgoszcz zaskakuje, szczególnie że grają bez Masnego i w dużej mierze bez Antigi. A to wg. mnie miały być dwa najmocniejsze punkty Delecty.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: lucass90 »

yfysk pisze:Faktycznie Bydgoszcz zaskakuje, szczególnie że grają bez Masnego i w dużej mierze bez Antigi. A to wg. mnie miały być dwa najmocniejsze punkty Delecty.
W dzisiejszym meczu grają zarówno Masny, jak i Antiga...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: yfysk »

Dzięki za info. Pojawienie się Masnego to chyba trochę niespodzianka, bo zapowiadali chyba dłuższą przerwę.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Jednak wszystko wróciło do normy i JW zwyciężyło. Szkoda zawodników Chemika, przez cały tie-break gonili i mieli szansę wyrównac na 14:14, no ale nie udało się. Ciekaw jestem jak statystycznie wypadł Konarski.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Kaziu19xx »

no to teraz pytanie kto MVP meczu? :D meczyk musiał być ładny, mi pozostała relacja tekstowa ;)
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
miedziak
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2011, o 08:35
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: miedziak »

Kto dostał nagrode MVP?
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: gargamel25 »

Łasko
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Kaziu19xx »

Delecta może okazać się czarnym koniem ligi, nam urwała punkcik przy zaciętym meczu, ciekawe jak tam pójdzie im ze SKRĄ ;)
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: tomasol »

Zwycięska passa Delecty przerwana - choć dzielnie stawiali opór i niewiele brakowało do wygranej (wnioskując po wyniku piątego seta). Jastrzębianie zagrali jak na klubowych mistrzostwach świata, wygrana pierwsza partia, następnie dołek przez jakieś dwa sety a na koniec ponownie fala wznosząca i wygrana. Tak przynajmniej wyglądały mecze z Kazaniem i Sesi.
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: agnieszkaa »

Co tam było na koniec meczu bo facet w radio powiedział coś o cyrkowej akcji czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Nagor »

Gdzie są statystyki pytam się!?
...
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Kaziu19xx »

Nagor pisze:Gdzie są statystyki pytam się!?
http://www.plusliga.pl/games/id/2049
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Nagor »

Kaziu19xx pisze:
Nagor pisze:Gdzie są statystyki pytam się!?
http://www.plusliga.pl/games/id/2049
WOW, serio :o ? Pytam poważnie, dlaczego nie wrzucili jeszcze statystyk? Jak możemy mówić, że nasza liga jest profesjonalna :| ?
...
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Kaziu19xx »

Nagor pisze:
Kaziu19xx pisze:
Nagor pisze:Gdzie są statystyki pytam się!?
http://www.plusliga.pl/games/id/2049
WOW, serio :o ? Pytam poważnie, dlaczego nie wrzucili jeszcze statystyk? Jak możemy mówić, że nasza liga jest profesjonalna :| ?
Człowieku niema teraz to będą za chwilę, spokojnie ;)
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

Relacja z meczu Chemik Delecta - JW :
http://www.delectabydgoszcz.pl/index.ph ... anie-lepsi
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Pele »

lucass90 pisze:W tie-breaku zawodnicy nie będą mogli już skorzystać z systemu challenge, bo... się zepsuł :D :D :D

Brawa dla techników.
Poważnie??
No to ciekawe jak teraz będzie rozstrzygnięta kwestia płatności za użytkowanie systemu?? Bo klub zapłacił a nie mógł kożystać do końca??
Zenada po raz kolejny. Wiem że w zasadzie wszytsko może się zepsuć ale ten challange jest jakiś taki pechowy, albo go nie ma albo się psuje albo nie widać tego co widzą wszyscy!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: pk+ »

Antiga 64% w ataku, 20 punktów w meczu, przyjęcie 60-30%... Piechocki musi być szczęśliwy czytając takie statystyki ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

A główni oponenci Piechockiego plują sobie w brodę, że szukali tak daleko a dobrą metodą ułatwiającą obalenie hegemona było przygarnięcie ich zawodnika.
Jednym wyszło lepiej, bo znaleźli jakieś Samici, albo Bartmany. Inni wyszli gorzej i zostali z Lotmanami ;).

A tak na marginesie to na razie Antiga, Samica i Bartman to najlepiej spisujący się przyjmujący w Pluslidzę. Tak według mnie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: dodonek »

Po raz kolejny bardzo dobre zawody Konarskiego - jak dla mnie najszybciej rozwijający się zawodnik na swojej pozycji lub żeby to inaczej nazwać - robiący największe postępy. Tu już nie chodzi o jakiś jeden dobry mecz w jego wykonaniu czy o jakości przeciwnika.. Chłopak jak najszybciej powinien zasilić biało-czerwonych bo zasługuje przynajmniej na tą ....szansę!! W temacie o dyspozycjach 20-tki AA wypisałem również nazwisko 2-go z ekipy Budyni - Michała Dębca. Jemu zapewne sporo dalej do kadry choć już jej posmakował..ale..Dziś ponownie bardzo fajna gra tego libero. 41 piłek przyjętych - a nie zagrywał byle kto.. żadnego babola i poza sporą ilością przyjętych bardzo trudnych piłek w punkt to ogólna skuteczność przyjęcia 51%.
BTW Chemik swoją grą sprawia wrażenie naprawdę fajnie poukładanego zespołu i widać że ciężko ich złamać psychicznie nawet jak są pod ścianą jaką jest piłka setowa czy meczowa. JW dziś przy meczowej trochę szczęśliwie ..no albo Chemik pechowo..
Ptoki natomiast szukają formy i sprawiają wrażenie mało zgranych... w takim razie Sesi czy Kazań to zespoły których zawodnicy chyba grają ze sobą pierwszy raz :)
Dziwna ta liga w tym sezonie się szykuje - co ją czyni baardzo ciekawą..

IPLA - dno! Wszyscy którzy zapłacili powinni dociekać swoich praw! Każdy ma na to dowód! Transmisji nie było i też jest na to dowód.
Poza tym dla gości od podpisywania nazwiskami na ekranie to nieważne czy trener JW to Margarido czy Bernardi lub Thorton czy Thornton...

A takiego zawodnika jak Stefan to powinno się trzymać dopóki jemu samemu się odechce grać..
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Pele »

weary_skier pisze:A główni oponenci Piechockiego plują sobie w brodę, że szukali tak daleko a dobrą metodą ułatwiającą obalenie hegemona było przygarnięcie ich zawodnika.
Jednym wyszło lepiej, bo znaleźli jakieś Samici, albo Bartmany. Inni wyszli gorzej i zostali z Lotmanami ;).

A tak na marginesie to na razie Antiga, Samica i Bartman to najlepiej spisujący się przyjmujący w Pluslidzę. Tak według mnie.
Co do tych trzech przyjmujących to wypisałeś ich w kolejności przypadkowej czy wedłóg (twoim zdaniem) poziomu gry prezentowanym oc początku sezonu?? Bo jeśli według poziomu gry to ja bym ich ułozył inaczej: Samica, BArtman, Antiga. Z tym że obaj Francuzi bardzo zdecydowanie zmienili (na plus) oblicze zespołów w któych grają.

ps.
:D może lepiej by brzmiało Samicy a nie Samici :D ;) TAk bardziej "niemęsko" :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Fartek
Posty: 96
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Fartek »

OT.
Pele weź przed napisaniem posta sprawdź pisownię, bo niedobrze się robi widząc takie błędy. I to nie są pojedyncze przypadki.
Co do tych trzech przyjmujących to wypisałeś ich w kolejności przypadkowej czy wedłóg (twoim zdaniem) poziomu gry prezentowanym oc początku sezonu?? Bo jeśli według poziomu gry to ja bym ich ułozył inaczej: Samica, BArtman, Antiga.
Czyli jakie U ?
Edyta

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Edyta »

Skoro już o błędach to zapamiętajcie w końcu, że Samica odmienia się Samiki, nie Samici (zgroza), nie Samicy (to nie jest polski rzeczownik samica). Obcojęzyczne wyrazy z c, w tym nazwiska, odmienia się w naszym języku przez wymianę c na k. Dlatego też zresztą piszemy "Delekcie", a nie "Deleccie" itd.
Analogicznie Falasca - kogo czego - Falaski, nie Falasci.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: KChudz »

dodonek pisze:IPLA - dno! Wszyscy którzy zapłacili powinni dociekać swoich praw! Każdy ma na to dowód! Transmisji nie było i też jest na to dowód.
Transmisja była na IPLI !!! - zapłaciłem i oglądałem :D
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Pele pisze: Co do tych trzech przyjmujących to wypisałeś ich w kolejności przypadkowej czy wedłóg (twoim zdaniem) poziomu gry prezentowanym oc początku sezonu??
Przypadkowo. Ale jeśli miałbym ustawiać, to dałbym jednak Antiga, Bartman, Samica.
Edyta pisze:Skoro już o błędach to zapamiętajcie w końcu, że Samica odmienia się Samiki, nie Samici (zgroza), nie Samicy (to nie jest polski rzeczownik samica)
Ok. Tylko zwróć uwagę w jakiej formie napisałem nazwisko Samiki i Bartmana. To "c" wynikło z chęci nadania osobowści w nazwisku Samiki na potrzeby potraktowania go jako grupy tych samych siatkarzy. Inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię. Mogę się zgodzić, wyszło to słabo.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, o 09:08 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”