Kibice! Oprawy meczów!

Gastus
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 21:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Gastus »

Chciałbym żeby tutaj były zamieszczane zdjęcia filmiki itp na temat kibicowski ! Opisujcie swoje wyjazdy... ewentualne atrakcje itp !! napiszcie jak według was albo jak chcielibyście żeby wyglądało kibicowanie siatkarzom !

P.S. respekt dla AZS Częstochowa za kibiców :)
Pozdro dla graczy METIN 2!
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Knutsen »

Gastus pisze:Chciałbym żeby tutaj były zamieszczane zdjęcia filmiki itp na temat kibicowski ! Opisujcie swoje wyjazdy... ewentualne atrakcje itp !! napiszcie jak według was albo jak chcielibyście żeby wyglądało kibicowanie siatkarzom !

P.S. respekt dla AZS Częstochowa za kibiców :)
No w końcu ktoś nas docenił jako kibiców :o chyba nie pracujesz w Polsacie Sport prawda :D tam króluje Bełchatów :] :] :] :] :]
A tak na poważnie to ciekawy jestem czy pomysł się przyjmie z tymi filmikami i opisami...:)
Ja od siebie postaram się coś wrzucić kiedyś...:)

Pozdro dla Radlina
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Antos »

Jesli chodzi o kibicowanie to mi sie bardzo podoba belchatowska pszczola-maskotka ktora goraco zagrzewa sympatykow Skry do boju.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Furski-azs fan
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Hala Urania

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Furski-azs fan »

Pszczółka z Bełchatowa=kompletne dno.
Najlepsi kibica oczywiście są z Jastrzębia,pozdro dla nich :)
AZS Olsztyn
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: 1. kolejka

Post autor: chrison »

Skra_02 pisze:I te gwizdy "kibiców" z Sosnowca, gdy po raz pierwszy poszedł na zagrywkę były zbędne.
no tak... w koncu mozna gwizdac na kazdego siatkarza oprócz Mariusza Wlazłego...
Awatar użytkownika
kornik201
Posty: 7
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:35
Płeć: M
Lokalizacja: 3 planeta od Słonca

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: kornik201 »

Furski-azs fan pisze:Pszczółka z Bełchatowa=kompletne dno.
Najlepsi kibica oczywiście są z Jastrzębia,pozdro dla nich :)
Gdzie tu patriotyzm lokalny !!! !!! Oczywiscie najlepsi sa kibice AZS OLSZTYN. Respekt dla Jastrzębia za to jak dopingują. :)
AZS OLSZTYN !!!
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Ted »

Przypominam, ze tematem dyskusji sa wrazenie z meczow wyjazdowych Waszych klubow, jak i Wasze opinie na temat "prawdziwego" kibicowania.

Nie chcialbym aby ten temat przeksztalcil sie w pyskowki w stylu "Nasi kibice sa najlepsi"
Skra_02
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:09
Płeć: K

Re: 1. kolejka

Post autor: Skra_02 »

chrison pisze:
Skra_02 pisze:I te gwizdy "kibiców" z Sosnowca, gdy po raz pierwszy poszedł na zagrywkę były zbędne.
no tak... w koncu mozna gwizdac na kazdego siatkarza oprócz Mariusza Wlazłego...
Nie powinno się gwiazdać na żadnego siatkarza.
Ale pozytywnie zaskoczyło mnie to, że znalazło się kilka osób z klubu kibica Płomienia, którzy krzyczeli do reszty żeby przestali gwizdać.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Antos »

A co oznacza "prawdziwe kibicowanie"?

Wedlug mię buczenie i gwizdanie jeszcze sie miesci w kanonie zachowan kibica, ale brzydkie wyzwiska (na k, s i ch i pochodne) juz nie.
I pomyslec ze kiedys szczytem chamstwa bylo "sedzia kalosz" 8-)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: 1. kolejka

Post autor: piotrekk »

a kto powiedział że nie mozna buczeć, gwizdac czy w jakikolwiek inny dopuszczalny sposób rozpraszac zawodnika ekipy przeciwnej przed wykonaniem zagrywki??? Kibice Skry?? Nie bądźmy smieszni. To nie reprezetnacja żeby ze spotkań robić piknik. Szacunek dla rywala a atut własnej hali to dwie całkiem inne sprawy. Dla mnie idealny doping jaki chciałbym widzieć na wszystkich halach jest w tej chwili w 2 miejscach: Jastrzębiu i Rzeszowie. W Czestochwoie również byłoby ok gdyby nie te feralne incydenty w zeszłych latach które napewno pozostawiły niesmak.
kinga
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 14:43
Płeć: K
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: kinga »

A w Bełchatowie nie ma gwizdów itp. podczas gdy serwuje zawodnik z przeciwnej drużyny? Bez jaj...
Wszystko jest ok, ale wiadomo w granicach rozsądku, a tutaj nie ma mowy o jakimkolwiek przekroczeniu 'zasad' itp.
Ale ja się już przyzwyczaiłam, że Wlazły to ewenement i nie można o nim powiedzieć złego słowa itp...

Aaa i jeszcze jedno...
Dlaczego słowo kibice zostało użyte w cudzysłowie?
W takim razie kim dla Ciebie jest kibic?
Bo chyba ewidentnie się nie rozumiemy...
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Crooge »

Mi tez sie wydaje, że buczenie, gwizdanie, trabienie czy inne sposoby wyprowadzenia z równowagi przeciwników to cos normalnego w końcu po to jest się na hali, by swoich wspierac a przeciwników deprymować.
Co do najciekawszego, najbardziej gorącego kibicowania, to trzeba powiedzieć, że Czewa, Jastrzebie i Resovia wymiatają, ale powiedzmy szczerze, że tak to z reguły wygląda na meczach z dobrymi przeciwnikami, bo na innych bywa różnie.
Choć Jak jest ciekawy, zaciety mecz to nawet i u nas w Warszawie ludzie rusza tyłki do góry i czynnie kibicują. Może byłoby lepiej gdyby skiker na hali prowadził to ciekawiej, bo dotychczas z tym jest kiepsko
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Chal »

Wg kibiców z Bełchatowa gwizdy są nie na miejscu, bo oni sami nie gwiżdżą - u nich gwizdy lecą z głośnika :]
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Furski-azs fan
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:20
Płeć: M
Lokalizacja: Hala Urania

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Furski-azs fan »

Oj przepraszam bądźmy szczegółowi oni gwiżdżą przez megafon,takie coś to tylko u nich i w Erze :D
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: PaStKa »

Na Gwardii też czasem przed klubem kibica stały mikrofony. Ale coż, ten kto był we Wrocłaiu wie, że i z tym nie było najlepiej. Jeśli chodzi o kluby kibica, które bywały we Wrocłowiu, to mi w zeszłym sezonie zapadła pamięć grupa z Warszawy. Choć może dlatego, że wogle ten mecz zapadł mi w pamięć ze względu na jedno z nielicznych zwycięstw Gwadzistów. Była też spora grupa z Bełchatowa, Jastrzębia, ich jeszcze pamiętam z niezłego dopingu.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: HejdaChemik »

PaStKa pisze:Na Gwardii też czasem przed klubem kibica stały mikrofony. Ale coż, ten kto był we Wrocłaiu wie, że i z tym nie było najlepiej. Jeśli chodzi o kluby kibica, które bywały we Wrocłowiu, to mi w zeszłym sezonie zapadła pamięć grupa z Warszawy. Choć może dlatego, że wogle ten mecz zapadł mi w pamięć ze względu na jedno z nielicznych zwycięstw Gwadzistów. Była też spora grupa z Bełchatowa, Jastrzębia, ich jeszcze pamiętam z niezłego dopingu.

Z Bydgoszczy bylo nas kilku i przekrzyczelismy Was :) :) Heh :) Ale trzeba Wam przyznac ze na baraze przyjechaliscie do nas w niezlej grupie i tez bylo nienajgorzej :)
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
Gastus
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 21:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Gastus »

Nie wychwalajcie tak swoich kibiców tylko dajcie jakies dowody że są najlepsi! Poza tym tylko tu mowa o drużynach PLS . Wiem że kilka z niższych klas drużyn tez bardzo gorąco dopinguje swój zespół (np. drugoligowy Górnik Radlin ;p) ! Pozdrawiam i życze owocnej dyskusji :)
Pozdro dla graczy METIN 2!
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: PaStKa »

HejdaChemik pisze:
PaStKa pisze:Na Gwardii też czasem przed klubem kibica stały mikrofony. Ale coż, ten kto był we Wrocłaiu wie, że i z tym nie było najlepiej. Jeśli chodzi o kluby kibica, które bywały we Wrocłowiu, to mi w zeszłym sezonie zapadła pamięć grupa z Warszawy. Choć może dlatego, że wogle ten mecz zapadł mi w pamięć ze względu na jedno z nielicznych zwycięstw Gwadzistów. Była też spora grupa z Bełchatowa, Jastrzębia, ich jeszcze pamiętam z niezłego dopingu.

Z Bydgoszczy bylo nas kilku i przekrzyczelismy Was :) :) Heh :) Ale trzeba Wam przyznac ze na baraze przyjechaliscie do nas w niezlej grupie i tez bylo nienajgorzej :)
Niestety nie tylko wy nas przekczyliście. No cóż, Wrocław to miasto basketu, piłki kopanej i żużla, na siatkówce jest kiepsko z kibicowaniem. Jak przyjeżdżają reprezentaci to jest sporo ludzi (na Skrze był max), ale często, jeśli już komuś kibicują, to właśnie przyjezdnym gwiazdom.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Diego

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Diego »

A co do kibicowania w Bełchatowie, to te rączki na boki w rytmie jakiejś tam muzyki to porażka życiowa. .W Dortmundzie wygląda to 1000 razy lepiej. Wodzirej na wiejski festyn!!!!
W Rzeszowie pojawił się podobny, ale dobrze że go ludzie utemperowali.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Crooge »

mnie najbardziej dobija to, ze na halach zaczynają się pojawiać te głupawe dmuchane pałki do klaskania....jakby ludzie nie mogli tego robić dłonmi. Jak widze ten obrazek, to od razu mam przed oczami obraz piszacych Japonek...uch...
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: lucass90 »

Diego pisze:A co do kibicowania w Bełchatowie, to te rączki na boki w rytmie jakiejś tam muzyki to porażka życiowa. .W Dortmundzie wygląda to 1000 razy lepiej. Wodzirej na wiejski festyn!!!!
W Rzeszowie pojawił się podobny, ale dobrze że go ludzie utemperowali.

Zgadzam się z Tobą. "A teraz rączki do góry i kibice pozdrawiają tych z naprzeciwka !!".... blah :/ Mega-wiocha, niestety Magiera posiedział też trochę w Bełchatowie i wprowadził to coś na meczach kadry :/ :/ :/
A co do tych dmuchanych... pałek:P to też nie jest to dobry pomysł :/ Nie ma to jak bębny... :D Zresztą mnie bardziej te dmuchane pałki kojarzą się z NBA.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Eltek »

Ja dobrze pamietam wyjazd do belchatowa w tamtym sezonie. Jestem kibicem AZS-u Czestochowa i nap[rawde to co tam sie dzieje to szczyt. pamietam weszlismy na hale w sumie bylo nas tam ok 70 osob. zostalismy przywitani gwizdami :] Pamietam ze chcielismy na balkonie rozlozyc flage i zaczepic ja o barierki to nam zwrocono uwage ze zaslaniaja reklamy ;) w pierwszym secie byla wyrownana walka i przekrzyczelismy miejscowych ale partia byla przegran. w drugim secie jak AZS prowdzil od poczatku seta kibice gospodarzy ucichli. wiec oczywiscie spiker chca nas zagluszyc podkladal pod kilka ich bebnow mikrofon;p az sie balem ze hala sie zawali. i uczywiscie ten srodkowy palec tzw fan klubu skry w naszym kierunku :] :] :] to bylo dobre jak ludzie w granicach 50 lat do nas takie rzeczy pokazuja
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
Diego

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Diego »

To, że trochę ludzi was nie lubi to w większości z waszej winy. Ale macie rację, "pałeczki japońskie" to jest dopiero wkurzające.
Gastus
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 21:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Gastus »

No tak to jest żałosne... ;/ to kibice mają wspierac zespół zdartymi gardłami... za niedłguo dojedzie to tego ze doping z płyty poleci... a co myślicie o zbliżeniu kibicowania na siatkówce bardziej do tego kibicowania stadionowego ?
Pozdro dla graczy METIN 2!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: lucass90 »

Gastus pisze:... a co myślicie o zbliżeniu kibicowania na siatkówce bardziej do tego kibicowania stadionowego ?
Jeśli to kibicowanie miałoby wyglądać tak jak jest to na każdym meczu Lecha Poznań to bardzo chętnie ale potrzebne są większe hale... Bo mała grupka kibiców na jeszcze mniejszej hali nie będzie mogła - mimo dużych chęci - zrobić takiego "kotła" jaki jest w Poznaniu :)
Precz z siatkarskimi piknikami!
Ostatnio zmieniony 5 paź 2007, o 23:10 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 18 Regulaminu Forum
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: mewa »

lucass90 pisze:Precz z siatkarskimi piknikami!
Znaczy że co? Że nie mogę już chodzić na mecze piłki siatkowej?

nie krzyczę, spokojnie siedzę i sobie oglądam. Nie kibicuję, bardziej interesuje mnie siatkówka niż zwycięstwo którejkolwiek z drużyn. Jestem piknikiem w całym tego słowa znaczeniu. Wytłumacz mi więc, dlaczego ze mną precz?

Ty w szaliku śpiewający i krzyczący i dopingujący zupełnie mi nie przeszkadzasz. Uważam, że masz takie samo prawo do obejrzenia meczu jak każdy inny i przeżywania go na swój sposób. Czemu mi tego prawa odmawiasz?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: lucass90 »

mewa pisze:
Znaczy że co? Że nie mogę już chodzić na mecze piłki siatkowej?

nie krzyczę, spokojnie siedzę i sobie oglądam. Nie kibicuję, bardziej interesuje mnie siatkówka niż zwycięstwo którejkolwiek z drużyn. Jestem piknikiem w całym tego słowa znaczeniu. Wytłumacz mi więc, dlaczego ze mną precz?

Ty w szaliku śpiewający i krzyczący i dopingujący zupełnie mi nie przeszkadzasz. Uważam, że masz takie samo prawo do obejrzenia meczu jak każdy inny i przeżywania go na swój sposób. Czemu mi tego prawa odmawiasz?

Źle mnie zrozumiałeś... :/ Mówiąc o piknikach miałem na myśli taką oprawę meczu jaka ma miejsce np w Bełchatowie, gdzie doping jest momentami tak slaby, ze ich wodzirej musi im przystawiac mikrofon pod bębny... Ja nic nie mam osobiście ani do Ciebie, ani do osób starszych lub z różnych względów niemogących dopingować w jakiś aktywny sposób. Jedynie chciałbym kiedyś zobaczyć jak mecz staje się tak porywający, że wszyscy którzy są obecnie na hali, bez względu na wszystko, okazują wsparcie swojej drużynie... Poprostu nie znoszę, kiedy na hali kibicuje grupka paru osób a reszta siedzi i dłubie sobie w nosie :/

Nikogo z hali nie wyganiam tylko chciałbym jak najczęściej widzieć wspaniałe widowiska nie tylko na parkiecie ale także i na trybunach... I nikogo atakuję więc... wyluzuj trochę... :]
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: dreamer »

lucass90 pisze:Jedynie chciałbym kiedyś zobaczyć jak mecz staje się tak porywający, że wszyscy którzy są obecnie na hali, bez względu na wszystko, okazują wsparcie swojej drużynie... Poprostu nie znoszę, kiedy na hali kibicuje grupka paru osób a reszta siedzi i dłubie sobie w nosie :/
Kolego szanowny - w dziesiątkę trafiłeś. Wielu kibicom właśnie o to chodzi, aby zobaczyć takie emocje. Problem tylko w tym, co różnych ludzi (kibiców) do tych emocjonalnych odruchów jest w stanie stymulować.

Ja od lat na takie uwagi, jaką zawaełeś w wyżej cytowanym tekście mam jedną odpowiedż:
"zobacz gdzie w twojej okolicy jest najbliższy klub prowadzący pracę szkoleniową z dziećmi. Potem dowiedz się, kiedy grają najbliższy turniej minisiatkówki. Potem wybierz się na ten turniej i dokładnie popatrz na determinację i wolę walki, z jaką te dzieciaki podchodzą do każdej kolejnej akcji (mniej lub bardziej nieudanej, bo w tym wieku wirtuozem nikt nie jest). Spróbój zauważyć, ile łez pojawi się w czasie każdego meczyku. Potem spróbój wczuć się w te emocje, które nimi targają. Potem idż do domu, przemyśl to i wreszcie możliwe, że najdzie Cię olśnienie. Może zaczniesz inaczej widzieć to co dzieje się na tych tzw. profesjnalnych parkietach. Może wtedy potrafisz nie wypowiadając ani nie wykrzykując żadnego naiwnego hasła "kibicować swojej drużynie" - czyli wczuwać się w jej położenie.
Oczywiście, jeżeli to Ci się spodobało, co napisałem, to muszę Cie niestety zmartwić. Na meczu PLS-u takich emocji jak na minisiatkówce nigdy nie przeżyjesz. A czemu... Proste... I gwiazdy PLS-u i te dzieciaki z minisiatkówki, to aktorzy grający swoje role, a takiich aktorów jak dzieciaki nigdzie nie znajdziesz.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: Knutsen »

Ja nic nie mam osobiście ani do Ciebie, ani do osób starszych lub z różnych względów niemogących dopingować w jakiś aktywny sposób.
He he nie no bez przesady Bartek (mewa) myśle, że nie jest, aż tak stary, że niemógłby kibicować w aktywny sposób :D :D :D
Przecież to nie o to chodzi, żeby iść na hale i się do czegoś zmuszać. Każdy kibic powinien kibicować jak chce i gdzie chce!!!. Lukas masz chęć krzyczeć, machać szalikiem na meczach oraz tworzyć oprawy etc. rób to, bo to piękne mieć pasje (sam tak po wielokroć robię), ale czy ludzie przeżywający mecz w inny sposób już na hale nie powinni mieć wstępu?? Ja uważam, że każdy ma prawo robić co mu się podoba (w granicach zdrowego rozsądku) i gdzie mu się podoba.

Poprostu nie znoszę, kiedy na hali kibicuje grupka paru osób a reszta siedzi i dłubie sobie w nosie :/
A czemu tak ci to przeszkadza rób swoje nie zajmuj się innymi. Na meczach Lecha Poznań też nie każdy stoi w "młynie" i tworzy oprawe, na Legii (żyleta) czy gdziekolwiek indziej. Po prostu każdy wyraża się w inny sposób i każdy w inny realizuje.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
osnazfsb

Re: Kibice , Oprawy !

Post autor: osnazfsb »

e o zbliżeniu kibicowania na siatkówce bardziej do tego kibicowania stadionowego ?
Mowisz o standardach wyzywania pilkarzy, sedziow, demolowania stadionu i okolicy czy terroryzowania kibiow przeciwnej druzyny ?Wiele razy bylem na stadionie, mam nadzieje ze standardy z nich nigdy nie przejda na hale
Mówiąc o piknikach miałem na myśli taką oprawę meczu jaka ma miejsce np w Bełchatowie, gdzie doping jest momentami tak slaby, ze ich wodzirej musi im przystawiac mikrofon pod bębny
Jak lubia taki doping to ich sprawa. Nie rozumiem tej obsesji porownywania sie do Belchatowa.Zauwaz ze na wloskich czy rosyjskich halach doping jest prowadzony wlasnie w taki sposob a poziom sportpowy jest tam wyzzszy.
Precz z siatkarskimi piknikami!
To dzieki piknikom ta PLS sie rozwija i w klubach jest kasa na dobrych zawodnikow. To on zostawiaja kase z biletow i to oni sa targetem dla sposnorow bo wiekszosc fanatycznych kibicow kasa raczej nie smierdzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”