Sezon 2011/2012 6 kolejka

lukaszKK
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2011, o 18:37
Płeć: M

Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: lukaszKK »

W 5 kolejce PLUS LIGI nie było żadnego zaskoczenia. Jak można było poczytać na forum kilka osób podjęło się typowania meczów i każda osoba dobrze wytypowała zwycięzców!!! Wyniki się różniły tylko w setach. żadna osoba jednak nie wytypowała wyniku 3:2 dla Skry - zaskoczenie.
Wątpię że w tym sezonie będą walczyć o najwyższe trofeum... Bardzo dobrze dla ligi by było jakby ten monopol Skry w końcu Przełamała inna drużyna np. ZAKSA która jest godna podziwu :o swojego rozwoju poczynając od zeszłego sezonu. !!!

A tutaj zestawienie 6 kolejki. Jak typujecie... ??? ???
Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz
Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel
Lotos Trefl Gdańsk - AZS UWM Olsztyn AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: krzychszp »

Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa 3-1.
Jeden set to maksimum co moze ugrac Czewa w tym meczu.
MVP: Tichacek
PGE Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 2-3.
Jak dla mnie mecz kolejki. Liczę ze Delecta podtrzyma dobrą passę i sprawi niespodziankę. Skra daleko od formy.
MVP:Konarski
Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel 1-3
Jastrzebski gra coraz lepiej i zgarnie 3 punkty.
MVP:Kubiak
Lotos Trefl Gdańsk - AZS UWM Olsztyn AZS Olsztyn 1-3
Olsztyn to faworyt tego meczu i sądzę ze Lotos zostanie z zerowym dorobkiem punktowym
MVP: Ananiev
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska 3-1
Cieżko wyobrazic sobie inny wynik niż 3 punktowe zwyciestwo Zaksy. Ambitna Politechnika ugra seta.
MVP: Rouzier
Poulinho
Posty: 82
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 15:30

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Poulinho »

Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa 3:0

Resovia prócz meczu ze Skrą i ZAKSĄ wygrywała 3:0, a Czewa nie wygrywa nic (prócz meczu z JW), więc tutaj pewnie też nie będzie żadnej niespodzianki. Duża przewaga siatkarska Reski nad AZS-em.

MVP: Nowakowski

PGE Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 3:1

Skra pomimo ostatnich niepowodzeń powinna wygrać z Delectą, choć ta jest w świetnej formie. Zaważy tu przede wszystkim doświadczenie i chęć pokazania ile naprawdę się potrafi Skry. Niewątpliwie będzie to bardzo ciekawy mecz i pełen zwrotów, jednak stawiam na przebudzenie Skry, bo jeśli nie teraz to mogą skończyć pierwszą część sezonu zasadniczego w środkowej części tabeli.

MVP: Kurek

Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel 1:3

Forma JW zmierza pewnie ku górze, nie sądzę by były tu problemy z wygraniem meczu przez Jastrzębie. Fart może się postawić w jednym secie, jednak mecz będzie należał do JW.

MVP: Holmes

Lotos Trefl Gdańsk - AZS UWM Olsztyn AZS Olsztyn 1:3

Lotos w tym sezonie tak jak przy ostatnim pobycie w +lidze jest chłopcem do bicia, Olsztyn nie będzie miał problemów ze zdobyciem kompletu punktów.

MVP: Kadziewicz

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska 3:0

ZAKSA w wysokiej formie, zaś Polibuda w kiepskiej. Tutaj też nie powinno być sensacji, Kędzierzyn bez zająknięcia zdobędzie 3 punkty i umocni się na pozycji lidera.

MVP: Rouzier
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: mAiZkSe »

Nie typuję MVP meczy, bo nie jestem w stanie uzasadnić logicznie dlaczego ten Pan a nie inny ma nim być...


Resovia - AZS Cz. : 1:3

Liczę na to że Panowie Murek Gierek i spółka zepną poślady, pokażą, że mają co w spodenkach nosić i wygryzą parkiet w Rzeszowie, sprawiając niespodziankę i inkasując komplet punktów i podniosą się z tego marazmu i przedostatniego miejsca w tabeli.


Bełchatów - Bydgoszcz : 2:3

Skra gra słabo, ostatnio nawet bardzo, a Bydgoszczanie z wiatrem w żaglach będą chcieli pokazać, że aktualne miejsce w tabeli to nie przypadek i pokonają mistrza Polski w 5 secie - albo i nawet szybciej...


Kielce - JW : 1:3

Po dobrym początku zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego się zaciął. Gra wygląda słabiej - tak jak i Szwed na skrzydle. A JW wręcz przeciwnie - z meczu na mecz Kubiak i Zbyszek wraz z kolegami pokazują coraz więcej.


Gdańsk - Olsztyn : 1:3

Gra i sytuacja w tabeli Pomorzan taka, jak 3 sezony temu - bieda, nędza i zerowy dorobek oraz słabe przyjęcie i dużo popełnianych błędów. Olsztyn mnie pozytywnie zaskakuje z meczu na mecz konsekwencją działania i solidnym rzemiosłem w grze. Każdy inny rezultat, niż pełna pula dla zawodników ze stolicy Warmii i Mazur będzie zaskoczeniem - nawet tie break.


KK - Warszawa : 3:2

Klub stołecznych, po wyszarpaniu 1 punktu w meczu z aktualnym mistrzem kraju zrobi się bardzo głodny punktów. I ZAKSA może się czuć zagrożona, zwłaszcza po słabym meczu w Częstochowie a dobrej z kolei postawie podopiecznych Radka Panasa. I nie zdziwi mnie mocno wynik w drugą stronę - czyli 5 setów i wygrana Warszawy.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
duraczek
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2011, o 23:14
Płeć: K
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: duraczek »

Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa 3-0
Zawodnicy Resovii przekonali już chyba niejedną osobę, że z każdym meczem grają coraz lepiej. Częstochowianie będą mieć problemy z ich pokonaniem, szczególnie, że grać będą na Podpromiu. Gwoździem do trumny AZS będzie doskonała forma Nowakowskiego, który w ubiegłym sezonie reprezentował jeszcze barwy AZS.
MVP: Nowakowski

PGE Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 3-2.
Zapowiada się emocjonujące spotkanie. Idąca dotąd jak burza Delecta napotyka bowiem mocniejszego rywala, niż ci, z którymi grała dotychczas. Mimo wielkiej determinacji nie będzie się jednak w stanie przeciwstawić obecnemu Mistrzowi Polski, choć wygląda na to, że może dojść do tie-breaka.
MVP: Winiarski

Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel 1-3
Kielczanie będą robić, co tylko mogą, by zaprezentować się jak najlepiej. Nie wystarczy to jednak, by sprzeciwić się coraz mocniejszemu Jastrzębskiemu Węglowi. Grę "pomarańczowych" pociągną, po emocjach w ostatnim meczu, Kubiak i Bartman.
MVP: Kubiak

Lotos Trefl Gdańsk - AZS UWM Olsztyn AZS Olsztyn 2-3
Olsztyn jest faworytem, jednak Lotos będzie chciał wreszcie zdobyć punkty. Może być gorąco.
MVP: Ananiev

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska 3-1
Mimo wielkiej ambicji i determinacji Politechniki, to ZAKSA będzie w tym meczu wyraźnie dominować. Niesieni emocjami po meczu ze Skrą warszawiacy zdołają ugrać jednego seta.
MVP: Samica
"Sport pozwala pokazać wielu osobom piękną stronę życia" - Giba
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: figol »

Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa 3-1
Częstochowa swoimi ostatnimi występami, mimo że przegranymi to jednak zaprezentowała się z dobrej strony, i w starciu z Rzeszowem powinni tą dyspozycję utrzymać, myślę że o wygraną będzie im bardzo trudno, jednak wywiezienie punktu wydaje się być w tej sytuacji całkiem możliwe do zdobycia, parafrazując mimo że obstawiam ciekawy i zacięty mecz to jednak Asseco jest w stanie ugrać komplet oczek i pomimo sporych wahań co do podania ostatecznego wyniku meczu, o pieniądze nie gram to zawsze łatwiej, stawiam jednak mimo wszystko na zacięty mecz i jednak te 3pkt dla Resovi.

PGE Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 3-2
W normalnej sytuacji postawił bym spokojnie na Mistrzów Polski ale Skra jest widocznie pod formą, nawet w lekkim dołku a Delecta ewidentnie na fali wznoszącej co może ich doprowadzić do kolejnego zwycięstwa tym razem w hali "Energia" nad aktualnymi Mistrzami Polski.

Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel 1-3
Spodziewał się o wiele więcej po drużynie z Kielc niż to co prezentują do tej pory. Jestem zawiedziony ich grą jak dotychczas. Nie błyszczy jak bym sobie tego życzył Buszek i nie jest tą opcją w ataku która byłaby odciążeniem dla ich głównej armaty Nilssona. JW wprost przeciwnie z meczu na mecz grają coraz to lepiej i jeśli zachowaj swą dyspozycję z poprzednich spotkań to i z trudnego terenu Kielc mogą wywieść komplet oczek.

Lotos Trefl Gdańsk - AZS UWM Olsztyn AZS Olsztyn 2-3
Tutaj stawiam na przysłowiową walkę na "noże" i ambitną grę zawodników obu drużyn o każdą piłkę. Spotykają się dwie drużyny które są raczej skazywane na dolną połówkę tabeli szczególnie beniaminek z Gdańska który jak do tej pory nie wygrał ani jednego spotkania i w meczu z Olsztynem również może im być ciężko.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska 3-1
Liderzy tabeli + Ligi zagrają z Politechniką która w ostatnich potyczkach pokazała się z dobrej strony wygrywając z Fartem i napędzając sporo strachu faworyzowanej Skrze. Gdyby to spotkanie odbywało się na Torwarze w Warszawie to skłaniał bym się nawet do podziału punktów a tak to myślę że gospodarze zgarną 3pkt w spotkaniu z Akademikami.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Kaziu19xx »

Asseco Resovia Rzeszów 3-1 Tytan AZS Częstochowa
Resovia jako silniejszy zespół wygrywa dwa pierwsze sety, na trzeci wychodzi lekko zdekoncentrowana co wykorzystują młodzi zawodnicy z Częstochowy. Na 4 set Rzeszowianie skupiają się na maksa i pokazują kto tu ma większe armaty w składzie ;)
MVP: Grozer

PGE Skra Bełchatów 3-2 Delecta Bydgoszcz
Delecta może okazać się czarnym koniem rozgrywek, i właśnie w tym meczu pokażą, że należy na nich uważać. SKRA jak na razie nie najlepszy początek sezonu, obie drużyny wyjdą zmobilizowane na boisko i pokażą kawałek dobrej siatkówki, Bełchatowianie w tie-breaku dostaną nagłego "kopa" i zdominują ostatni set.
MVP: Kurek

Fart Kielce 0- 3 Jastrzębski Węgiel
Jastrzębie ma przed sobą jeszcze zaległy mecz z Delectą i będzie im zależało na szybkim meczu, więc wyjdą na parkiet w pełni skupieni i zmobilizowani, to da im przepis na łatwe zwycięstwo
MVP:Kubiak

Lotos Trefl Gdańsk 3-1 AZS UWM Olsztyn AZS Olsztyn
Stawiam że tutaj będziemy mieć zaskoczenie kolejki. Gdańszczanie jak na razie mają same porażki na swoim koncie, i będą chcieli coś w końcu ugrać, a Olsztyn przyjedzie pewny siebie, aż za pewny, i przyjedzie z niedosytem, porażką, i bez punktu do swojej stolicy
MVP: Łomacz

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-1 AZS Politechnika Warszawska
Warszawa po raz kolejny skazana na porażkę, tym razem w Kędzierzynie. Ostatnio udało im się urwać punkt Bełchatowskiej SKRZE, jednak zawodnicy ZAKS-y na to nie pozwolą, a w szczególności na własnej hali.
MVP: Ruciak
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
perla16
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2011, o 11:56
Płeć: M
Lokalizacja: Strzyżów

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: perla16 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 paź 2011, o 19:28 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zabrakło uzasadnienia
Perła
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: ja123 »

Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa 3-0
Rzeszów wygra gładko w trzech setach, AZS raczej nie podskoczy wyżej notowanej Resovii
MVP: Grozer

PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 2-3
Chemik to (myślę że mogę śmiało powiedzieć) sensacyjny vice lider po 6 kolejkach urwali punkt w meczu z JW. Skra jak już powiedziano przechodzi kryzys i jezeli w Bydgoszczy sie nie przełamią to bedzie potem ciężko. obstawiłem wynik pięcio setowy z korzyścią dla Bydgoszczy, jednak można spodziewać szybszej wygranej Chemika
MVP:Konraski

Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel 0-3
Jastrzębie gra co raz lepiej,Michał Łasko bombarduje w ataku. Fart ma przestój,chociaż jeżeli Szwed sie obudzi to Kielczanie mogą ugrac jednak tego jednego seta. W każdym bądź razie 3pkt do tabeli Plusligi dla JW
MVP: Łasko

Lotos Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn 1-3
Gdańsk niestety słabiutko w tym sezonie. Szczerze mówiąc przed sezonem liczyłem że powalczą o środek tabeli lub ewentualnie jakieś puchary europejskie. Niestety myliłem się. Olsztyn przyjedzie nad morze po 3 punkty.
MVP: Hernan

Mostostal Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska 3-0
innego Wyniku niż 3-0 nie mozna sie spodziewać. Co prawda Mostostal bedzie troche zmeczony bo przeprawie hm dosyć ciężkiej w Teruel, ale Politechnika nie zdoła pokonać rozpędzonej maszyny z Kędzierzyna-Koźla. Dla Warszawiaków przemawia fakt iz urwanie punktu ze Skrą to nie był przypadek i też mogą postraszyć kędzierzynian. jednak stawiam na trzy-setowy pojedynek
MVP:Samik oby wreszcie ;)
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 15:46 przez ja123, łącznie zmieniany 1 raz.
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: nerwus »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 18:20 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Bezowy »

[ingerencja moderatora]
Bardzo ciekawa kolejka i u buka bym wiele kasy nie postawił. Potypowałbym sobie ale miałbym problemy z uzasadnieniem. W Bełchatowie przewiduję pięć setów i postawiłbym na Delectę aby móc dać MVP Antidze ;) Ciekawi mnie również kiedy obudzi sie Fart, gdyż oceniam potencjał tego zespołu wyżej niż ich aktualna pozycja.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 18:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Pele »

Skra - Delecta 2:3
Skoro Skra ma kłopoty z kontuzjami zawodników z Delecta na pewno jest objawieniem początku ligi to postawię na fuksa
MVP: Chciałbym żeby dostał Antiga, ale nie wiem czy w Bełchatowie mu dadzą

Rzeszów -Częstochowa 3:0
Po odpadnięciu z pucharów Czewy i awansie Rzeszowa w rezerwowym składzie taki wynik wydaje się oczywistym dla mnie.
mVP: Tichacek

Kielce - Jastrzębie 1:3
Ptaki grają nieźle a Kielce chyba w jakimś dołku są, i Nilsson jakby trochę mniej groźny jak na początku sezonu.
MVP: Łasko

Gdańsk - Olsztyn 2:3
Kiedyś ten gdańsk w końcu musi zacząć grać więc czemu właśnie nie teraz. Olsztyn na pewno będzie groźny ale przewiduję że gospodarze ugrają punkcik.

ZAKSA - Warszawa 3:1
Liderowi nie wypada nie wygrać tego meczu za trzy punkty bo tak wygrywa od początku sezonu i to z mocniejszymi zespołami. Ale ponieważ kędzierzynianiemają przestoje to seta chyba przegrają.
MVP> Samica (oby nareszcie)
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: ja123 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 18:20 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: arbas »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 18:20 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: ja123 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 18:20 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Pele »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 18:19 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: ja123 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, o 18:19 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: lucass90 »

Yudin rozgrzewa się z zespołem AZS-u, więc może ujrzymy go dziś na boisku :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: lucass90 »

A tak szumnie zapowiadanego najazdu kibiców z Olsztyna póki co nie ma... W sektorze dla gości siedzą 4 osoby :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: weary_skier »

Może korki, albo coś.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Aliassy »

lucass90 pisze:A tak szumnie zapowiadanego najazdu kibiców z Olsztyna póki co nie ma... W sektorze dla gości siedzą 4 osoby :D
być może jakieś problemy po drodze albo z wpuszczeniem na halę..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: lucass90 »

Być może, szkoda by było gdyby nie dojechali wcale.

Edit: Dojechali i właśnie wchodzą na halę !!! :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 682
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: zyll »

Ciekawe jest to, że jak kibice AZSu mają 200 km do dojechania, to zawsze spóźniają się z wejściem na halę, a jak jedziemy do Jastrzębia, Kędzierzyna, to zawsze jesteśmy na czas przed początkiem meczu... A pierwszy set taki, że Gdańsk lepiej pograł zagrywką i na spokojnie wygrali seta z AZSem Olsztyn. Do tego parę głupich błędów Olsztynian i kiedy można było się zbliżyć na 2 punkty czy punkty, to frajersko przegrywali akcję. Ale poczekajmy na rozwój sytuacji, nie obraziłbym się, jakby mecz miał podobny przebieg co Jastrzębie - AZS ostatnio, tyle, że goście wygrają ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Nagor »

lucass90 pisze:Być może, szkoda by było gdyby nie dojechali wcale.

Edit: Dojechali i właśnie wchodzą na halę !!! :)
I jak się prezentują?
...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Ted »

W telewizji bardzo słabo ich słychać, ale słychać. Pierwszy set za nami. Cóż poziom widowiska nie porywa, a partię wygrała drużyna, która popełniła mniej błędów własnych. Panowie z Olszyna, przyjęcie przyjęcie i jeszcze raz przyjęcie. Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia podzielą również statystyki z meczu.

PS. I na początku partii Bułgar jedzie do szpitala...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: weary_skier »

Chyba niedobrze z Ananiewem. Nie mam pojęcia co się stało w tej akcji, że skończyło się tak nieciekawie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Aliassy »

co się stało Bułgarowi? nie oglądam, problemy z łączem..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 682
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: zyll »

Jasne, czasem po upadku kolano boli tak strasznie, że wydaje się, że to puszczone więzadła, ale czasem jakieś problemy z rzepką, które można szybko wyleczyć... Ale cóż, oby Ferens pokazał się z dobrej strony, on był awizowany do pierwszego składu od początku sezonu, więc niech wykorzysta szansę (jak zresztą mówią panowie Drzyzga i Mielewski (?) ).
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Ted »

Podzielam pogląd komentatora - to mogą być wiązadła.
Edyta

Re: Sezon 2011/2012 6 kolejka

Post autor: Edyta »

zyll pisze:Jasne, czasem po upadku kolano boli tak strasznie, że wydaje się, że to puszczone więzadła, ale czasem jakieś problemy z rzepką, które można szybko wyleczyć...
Tylko że on chyba wcale nie upadł... I to nie wróży dobrze. Ależ pech AZS-u i chłopaka. :< Zdaje się, że będą dziś punkty dla Lotosu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”