Sezon 2011/2012 15. kolejka

Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Aliassy »

kevinpsb, może mało widziałam spotkań JW ( tyle co było w tv i jeden na Torwarze live) ale wg mnie, gdy Bartman nie kończy, Kubiak także, to zostaje Łasko i co by facet nie robił to punkty zdobywał, no ok, ideałem nie jest, też mu się zdarzają przestoje ( bloki, walenie w aut) no i te wyśmienite wystawy..
teraz nastąpiło zmęczenie materiału, bo facet grał przecież tyle czasu non stop i w klubie i w reprezentacji. i uważam, że JW straciło siłę rażenia.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: madlark »

kevinpsb pisze:
Co za szalik miał Piechocki na meczu?
Bydgoszczy, bo zostali partnerami :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Grembi »

kevinpsb pisze: Co za szalik miał Piechocki na meczu?
Nie był to czasem szalik Delecty, z którą dzisiaj podpisali pakt o współpracy?
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: VernonRoche »

Grembi pisze:Nie był to czasem szalik Delecty, z którą dzisiaj podpisali pakt o współpracy?
Pakt o wspolpracy ? :) a na czym to ma polegac? Anschluss Bydgoszczy i wcielenie jej do Belchatowa pod milosciwie nam panujacym Piechockim
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Aliassy »

http://www.skra.pl/aktualnosci-przeglad ... olpracowac
coś co było z Czewą.. czyli ' my Wam damy młodego, nieogranego chłopaczka, wy uformujecie z tego istny boiskowy majstersztyk i potem się po niego zgłosimy ' ;)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Angulo »

Niestety, ale Jastrzębie od meczu z Resovią gra po prostu słabo. Sugerując się nazwiskami to mają drugi najsilniejszy skład w lidze, a męczą się z Olsztynem i dwukrotnie przegrywają z Fartem, który nie wygrał od siedmiu kolejek. Bez Bartmana i Łaski są na poziomie Gdańska, a to głównie za sprawą rozgrywającego i "szerokiej ławki rezerwowych". Vinhedo to dobry gracz na ławkę, a Bożko i Nemer to raczej osłabienia a nie wzmocnienia.
Piąte miejsce w zasadniczej jest pewne na 99,9%.
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: rafik30 »

VernonRoche pisze:
Grembi pisze:Nie był to czasem szalik Delecty, z którą dzisiaj podpisali pakt o współpracy?
Pakt o wspolpracy ? :) a na czym to ma polegac? Anschluss Bydgoszczy i wcielenie jej do Belchatowa pod milosciwie nam panujacym Piechockim
Na tym ma polegać ;)
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1, ... ganta.html
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

VernonRoche pisze:
Grembi pisze:Nie był to czasem szalik Delecty, z którą dzisiaj podpisali pakt o współpracy?
Pakt o wspolpracy ? :) a na czym to ma polegac? Anschluss Bydgoszczy i wcielenie jej do Belchatowa pod milosciwie nam panujacym Piechockim
Bardzo śmieszne :] :] :] .
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: madlark »

VernonRoche pisze:
Grembi pisze:Nie był to czasem szalik Delecty, z którą dzisiaj podpisali pakt o współpracy?
Pakt o wspolpracy ? :) a na czym to ma polegac? Anschluss Bydgoszczy i wcielenie jej do Belchatowa pod milosciwie nam panujacym Piechockim
Wcześniej podpisali z Częstochową. Idą w ilość. ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: BadTrue »

madlark pisze:Wcześniej podpisali z Częstochową. Idą w ilość. ;)
Skra na tym źle nie wychodzi ;) .
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: VernonRoche »

Aliassy pisze:my Wam damy młodego, nieogranego chłopaczka, wy uformujecie z tego istny boiskowy majstersztyk i potem się po niego zgłosimy
Osz ty.. Cos jak Zatorski.. No na Zatorskim to im sie oplacilo, w koncu to w niedalekiej przyszlosci, jezeli nie juz, najepszy libero w PL. Co jak co , ale Piechockiemu trzeba przyznac, ze biznesmenem i ogranizatorem to on jest dobrym. Moglby wziasc nie jednego prezesa z plusligi na warsztaty i korepetycje.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Aliassy »

VernonRoche pisze:
Aliassy pisze:my Wam damy młodego, nieogranego chłopaczka, wy uformujecie z tego istny boiskowy majstersztyk i potem się po niego zgłosimy
Osz ty.. Cos jak Zatorski.. No na Zatorskim to im sie oplacilo, w koncu to w niedalekiej przyszlosci, jezeli nie juz, najepszy libero w PL. Co jak co , ale Piechockiemu trzeba przyznac, ze biznesmenem i ogranizatorem to on jest dobrym. Moglby wziasc nie jednego prezesa z plusligi na warsztaty i korepetycje.
powinien zacząć od takiej pewnej Pani z Warszawy :]
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: ja123 »

co jak co Zatorski to pierwsza 5, na pewno nie jest najlepszy...
jestem pewien że Rusek jest lepszy.
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: rafik30 »

VernonRoche pisze:
Aliassy pisze:my Wam damy młodego, nieogranego chłopaczka, wy uformujecie z tego istny boiskowy majstersztyk i potem się po niego zgłosimy
Osz ty.. Cos jak Zatorski.. No na Zatorskim to im sie oplacilo, w koncu to w niedalekiej przyszlosci, jezeli nie juz, najepszy libero w PL. Co jak co , ale Piechockiemu trzeba przyznac, ze biznesmenem i ogranizatorem to on jest dobrym. Moglby wziasc nie jednego prezesa z plusligi na warsztaty i korepetycje.
Jest dobrym jak ma pieniądze państwowe i tylko takie a po drugie to w sumie nie do końca bo w Atomie Sopot jakoś mu nie poszło i szybko zrezygnował gdy nie płacili na czas pieniążków - więc i on nie jest taki idealny,taka prawda.
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: madlark »

BadTrue pisze:
madlark pisze:Wcześniej podpisali z Częstochową. Idą w ilość. ;)
Skra na tym źle nie wychodzi ;) .
Trzeba jakoś przykryć nieudany związek z Treflem :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: VernonRoche »

rafik30 pisze:Jest dobrym jak ma pieniądze państwowe i tylko takie a po drugie to w sumie nie do końca bo w Atomie Sopot jakoś mu nie poszło i szybko zrezygnował gdy nie płacili na czas pieniążków - więc i on nie jest taki idealny,taka prawda.
Co prawda to prawda. Na państwowym garnuszku najwygodniej. Jego dzieckiem ukochanym jest Skra i Atomem zajmowal sie pewnie tyle o ile, nie wyglada na speclanie przejetego strata tego stanowiska.
ja123 pisze:co jak co Zatorski to pierwsza 5, na pewno nie jest najlepszy...jestem pewien że Rusek jest lepszy.
No niech bedzie top 5 ale napewno przyszlosciowy dla reprezentacji .
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: BadTrue »

madlark pisze:Trzeba jakoś przykryć nieudany związek z Treflem :]
Czy zawiódł Piechocki, czy ktoś inny, tego nie wiesz ani Ty ani ja. A jak na razie Skra na tym wychodzi bardzo dobrze Zatorski i Kłos dwaj 6tkowi zawodnicy (Kłos to tylko kwestia czasu), a w tym zasługa Piechockiego, tak samo jak budowa drużyny, którą nadal wszyscy chcą doścignąć, ale jak na na razie się nie udaje.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: kevinpsb »

ja123 pisze:co jak co Zatorski to pierwsza 5, na pewno nie jest najlepszy...
jestem pewien że Rusek jest lepszy.
Nie wiem w co, bo na pewno nie w siatkówkę na swojej pozycji. Zatorski na ten moment jeśli chodzi o przyjęcie to zdecydowanie najlepszy libero w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. W obronie i wystawie jest trochę gorzej, ale umówmy się. Jest jeszcze kupa czasu, po za tym i w tych dwóch elementach jest nieźle...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: astronauta »

kevinpsb pisze:
ja123 pisze:co jak co Zatorski to pierwsza 5, na pewno nie jest najlepszy...
jestem pewien że Rusek jest lepszy.
Nie wiem w co, bo na pewno nie w siatkówkę na swojej pozycji. Zatorski na ten moment jeśli chodzi o przyjęcie to zdecydowanie najlepszy libero w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. W obronie i wystawie jest trochę gorzej, ale umówmy się. Jest jeszcze kupa czasu, po za tym i w tych dwóch elementach jest nieźle...
Chyba tu kogoś nieźle poniosło...W żadnym poważnym reprezentacyjnym turnieju chłopak nie zagrał i już jeden z najlepszych na świecie?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Asta »

Nie chce mi się szukać. Dlaczego nie gra Łasko i Thorton ?
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: martin19 »

Łasko kontuzja barku, a Thornton nie wiem... To juz jego 2 czy 3 mecz poza 12.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: kevinpsb »

astronauta pisze:
Chyba tu kogoś nieźle poniosło...W żadnym poważnym reprezentacyjnym turnieju chłopak nie zagrał i już jeden z najlepszych na świecie?
W przyjęciu... Zdecydowanie. Nie wielu jest libero, którzy na dłuższą metę potrafią tak dobrze przyjmować, kryjąc często 4, 5 nawet 6 metrów boiska. Henno, Sergio, Verbov z tego światowego topu. Jeszcze paru by się pewnie znalazło, ale dosłownie paru...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Klugenhammer »

Jeszcze ciekawostka dotycząca tej kolejki - od wielu lat nie zdarzyło się żeby wszystkie 5 meczów kolejki zakończyło się zwycięstwami gości :o
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: mily66 »

kevinpsb pisze:
ja123 pisze:co jak co Zatorski to pierwsza 5, na pewno nie jest najlepszy...
jestem pewien że Rusek jest lepszy.
Nie wiem w co, bo na pewno nie w siatkówkę na swojej pozycji. Zatorski na ten moment jeśli chodzi o przyjęcie to zdecydowanie najlepszy libero w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. W obronie i wystawie jest trochę gorzej, ale umówmy się. Jest jeszcze kupa czasu, po za tym i w tych dwóch elementach jest nieźle...
[ingerencja moderatora] Zatorski jest dobry wtedy kiedy nie dotyka piłki. Zresztą historia wypromowania tego pana jest też ciekawa.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, o 00:28 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
kuchcik77
Posty: 2348
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: kuchcik77 »

Przez moment zastanawiałem sięczy ilość wygranych spotkan ma wplyw na miejsce w tabeli w przypadku równejilościpunktów...wedle regulaminu-nie gdyz liczy siestosunek setów wygranych do przegranych.
W kontekscie Sovii i Zaksy i sławetnego quasi-walkowera; znająć jastrzębski kompleks kędzierzynian prawdopodobne jest ze Sovia i Zaksa skonczą zasadniczą z 40punktami, stosunek setów 44-19 Sovia, 44-19 Zaksa;)
(zakłądam wtope w Jastrzębiu..) stosunek małych punktów już na korzyść Resovi.
Tak czy siak, Jastrzębie grzebie szanse na wskoczenie do pierwszej trójki i na dzień dobry Delecta a potem z dyni od Skry. czy ktoś moze potwierdzić to, ze po awansie do finału PP Grodeckiemu gratulowano awansu do LM?! Czyżby w jakis tajemniczy sposob PLS zmienił zasady przyznawania mejsc w pucharach?
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: kevinpsb »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 lut 2012, o 00:32 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Bezowy »

VernonRoche pisze: niektorzy wiescili juz jakoby Delecta dolaczyla poziomem do przodującej czwórki...
Zgłaszam się. Po przegranej za Skrą nie ma co oceniać, to raz. Dwa, nawet jeżeli Delecta zajmie 5-te miejsce (co wcale nie jest oczywiste) ale jej przewaga punktowa w stosunku do zespołu nr 6 będzie dużo większa niż strata do zespołu nr 4, to w dalszym ciągu uważam, że mówienie o wielkiej piątce ma uzasadnienie. Nawiązując do innego Twojego posta interesuje mnie wyłącznie poziom sportowy a nie "personalia", a organizacyjnie i finansowo w Bydgoszczy jest całkiem dobrze - przepaść w stosunku do szóstej Politechniki ;)

Co do Zatorskiego - świetny grajek i dzisiaj świetny mecz. Na pewno Top 5 polskich libero, ale na pewno nie jest piąty ;) To chyba jego dzisiejsza postawa sprawiła, że tak chwalony dotąd Dębiec wyglądał mi na najgorszego gracza na boisku.

AZS Częstochowa - Resovia :D Wynik cieszy bo się obawiałem, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że Sovia w końcu wystąpiła w najsilniejszym wg mnie składzie. Na przekór tym wszystkim którzy (głównie na forum Resovii) usilnie lansują teorię jakoby Achrem i Boić nie powinni grać razem, to zdobyli w trzech zetach 28 punktów. Kapitalny rozkład zdobytych punktów - Grozer 17, Bojić 17, Achrem 11. Mogło być nieco więcej środka, ale to chyba jeszcze duch Travicy nie opuścił Kowala. Co prawda nie wiem jak było z przyjęciem, ale przecież Murek, Gierczyński, Janeczek serwować potrafią więc egzamin zdany. MVP Tichacka to również dobry prognostyk, widać kilka meczów na ławce dobrze mu zrobiło. Grozer sądząc po opisie stabilnie. No i zagrywka... no ale akurat na ten element kibice pasów nie mogli narzekać od początku sezonu. To chyba jedyna (na razie) różnica na plus Kowala w stosunku do Travicy.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: Klugenhammer »

Bezowy pisze:
VernonRoche pisze: niektorzy wiescili juz jakoby Delecta dolaczyla poziomem do przodującej czwórki...
Zgłaszam się. Po przegranej za Skrą nie ma co oceniać, to raz. Dwa, nawet jeżeli Delecta zajmie 5-te miejsce (co wcale nie jest oczywiste) ale jej przewaga punktowa w stosunku do zespołu nr 6 będzie dużo większa niż strata do zespołu nr 4, to w dalszym ciągu uważam, że mówienie o wielkiej piątce ma uzasadnienie.
Smiem twierdzić że nie ma "wielkiej piątki". Nie ma już nawet "wielkiej czwórki". Została już tylko "wielka trójka".
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: VernonRoche »

Bezowy pisze:Po przegranej za Skrą nie ma co oceniać, to raz.
Po wygranej z Kielcami tez nie ma co oceniac bo Kielce (do tej pory) przegrywali pod rząd, a Delecta jak do tej pory przegrala wszystkie mecze z zespolami wyzej w tabeli.
Bezowy pisze:interesuje mnie wyłącznie poziom sportowy a nie "personalia", a organizacyjnie i finansowo w Bydgoszczy jest całkiem dobrze - przepaść w stosunku do szóstej Politechniki
Bez dobrych personaliiow poziomu sportowego nie bedzie. Ale zgadzam sie ze, w ten sposob patrzac to Bydgoszcz napewno zalicza sie do klubow zorganizowanych i z finansami tez nie jest tak najgorzej. w kazdym razie od kilku ladnych lat Bydgoszcz notuje progres, dawniej miejsca w okolicy 8 potem progres i dzisiaj calkiem dobrzy zawodnicy i ciekawy zespol, co za tym izdie dobra gra i nie malo punktow. Dalej patrzac w tabele na dalsze kluby juz tak kolorowo nie jest, wbrew temu co chca nam wmowic czasem niektorzy w telewizji, nie mowie ze wszyscy. Chociz w Treflu chyba zainwestowano pieniadze niemale ale do tej pory nie uklada sie tam.

Troche szkoda zawodnikow Bydgoszczy, jesli chodzi o:
Dawid Konarski: "Przychodzi na nasz mecz 5000 ludzi, z czego 4000 to kibice Skry, a garstka jest za nami."
Bezowy pisze:Co do Zatorskiego - świetny grajek i dzisiaj świetny mecz. Na pewno Top 5 polskich libero, ale na pewno nie jest piąty To chyba jego dzisiejsza postawa sprawiła, że tak chwalony dotąd Dębiec wyglądał mi na najgorszego gracza na boisku.
Nie mowilem ze jest 5:) tylklo ze jeden z najlepszych, jesli nie naj, ale top 5 napewno.
Bezowy pisze:Co prawda nie wiem jak było z przyjęciem
Chyba niezle, patrzac przynajmniej po statystykach Bojica samego: 19 przyjec 42,1% bdb, 16 razy Akrem Ignaczak 9 obaj cos kolo 30% bdb
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2011/2012 15. kolejka

Post autor: nicram »

Czy to prawda że bilet na mecz AZS-Resovia kosztował 35 zł ??? :o
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”