I runda play off sezon 2012/2013

kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: kuki91 »

PH3N-x pisze:No i krytykowana niemal cały sezon para Bartman-Schoeps pokazała klasę w tym meczu. Choć dla mnie najważniejszym ogniwem Resovii jest Akhrem.

Dodaj, że Akhrem także był cały sezon krytykowany ;) . Pomału zaczynam wierzyć w to, że Kowal jest magiem, który na Playoff potrafi każdego przygotować....
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: BadTrue »

W Skrze brawa dla Bąkiewicza, brał wszystkie piły i to ze skutkiem dużo lepszym niż Winiar wczoraj...
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Pawel_RZ »

Ależ emocje, palce obgryzione do drugiego paliczka. Chodziłem od pokoju do pokoju, nie wytrzymywałem. Tak jak ktoś wspomniał liczyłem, że choć jedna piłka pójdzie do kogoś innego. Bartman show? Oj można tak to nazwać bo ostatni set należał do niego.
Wlazły bez zagrywki.
kanimo

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: kanimo »

Marcy$ pisze:
kanimo pisze:niech bedzie ze wielki ale co zrobil? Nie widzialam meczu, powiedzcie cos konkretnego a nie same prymiotniki :]
Trudno to opisać, to trzeba zobaczyć - szukaj powtórek.

Bartman z finału LŚ albo i lepiej:)
latwo mowic, moge tylko streama, poza PL laola nawet za pieniadze nie puszcza plusligi :<.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 20:47 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Miałem w poście nie pić, ide się uchlać. WIELKI ZBYSZEK
To jeszcze nie koniec - Skra była dzisiaj już o włos więc jak będzie w trzecim meczu kiedy tendencja się utrzyma? :)
Szkoda mi Skry i tej rywalizacji, bo chyba przewaga dwóch meczów jest już zbyt duża na odrobienie strat. Tym bardziej, że Skra gra zrywamy, a Resovia prezentuje dużo stabilniejszą formę.
Widziałaś jakie miny po każdej udanej akcji robił Woicki? Jemu miałoby się nie udać? :P O ile zawodnicy nie wyniosą z klubu na taczkach pana prezesa (który dzisiaj strasznie obgryzał paznokcie!) i pana trenera (który dzisiaj do swojego fachu zbliżył się od wczoraj bardzo - więc jak będzie w kolejnym spotkaniu) to mogą powalczyć ;)
No i krytykowana niemal cały sezon para Bartman-Schoeps pokazała klasę w tym meczu. Choć dla mnie najważniejszym ogniwem Resovii jest Akhrem.
Sugerujesz, że ten mecz obala krytykę jaka spotkała tą bez wątpienia najlepiej opłacaną i w konstelacji najbardziej utytułowaną parę atakujących w naszej lidze po tym co pokazywali w okresie (a więc i meczach pucharowych), w którym rozgrywana była faza zasadnicza?
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: lucass90 »

WOW, ale emocje !!! :o To był chyba najlepszy mecz, jaki miałem przyjemność oglądać w ostatnich miesiącach ! Brawo Sovia, trzymam kciuki za postawienie kropki nad "i" w już pierwszym meczu w ulu !


P.S.: Rozumiem już, dlaczego zawodnicy i kibice Resovii zarzucają Swędrowskiemu stronniczość.

P.S.2: Zibi Show !!! :D A już miałem pisać, że Anastasi pewnie się zaczyna martwić o swojego podstawowego atakującego... :D
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 20:48 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: kuki91 »

kanimo pisze:niech bedzie ze wielki ale co zrobil? Nie widzialam meczu, powiedzcie cos konkretnego a nie same prymiotniki :]

Pojawił się w tie-breaku przy stanie 3-1 dla skry. Z ręką na sercu, wydaje mi się, że KAŻDY atak Resovii był wykonany przez niego, nie skończył tylko jednego(w pierwszym uderzeniu, poprawił po przechodzącej)
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: wlazly107 »

Z założenia para Bartman - Schoeps miała się uzupełniać i jak jednemu nie idzie, wchodzi drugi. Przez cały sezon wydawał się to jakiś mit, aż do teraz. Brawo Zibi, brawo Jochen, brawo Alek. ;)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

COŚ F-A-N-T-A-S-T-Y-C-Z-N-E-GO!!! Nieprawdopodobny mecz kto nie widział niech płacze. Skre może uratować już tylko cud.

Zajcev MVP!!! :D :D :D
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, o 20:50 przez Hirako, łącznie zmieniany 1 raz.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: leeon »

Nie ma to jak przegrać wygrany tie break. Skra walczyła jak nigdy w sezonie przegrała jak zawsze - głupio. Tak niestety jeden slaby trener buduje legendę drugiemu slabemu trenerowi. Totalny random jeśli chodzi o formę w Skrze.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: PH3N-x »

kuki91 pisze:
PH3N-x pisze:No i krytykowana niemal cały sezon para Bartman-Schoeps pokazała klasę w tym meczu. Choć dla mnie najważniejszym ogniwem Resovii jest Akhrem.

Dodaj, że Akhrem także był cały sezon krytykowany ;) . Pomału zaczynam wierzyć w to, że Kowal jest magiem, który na Playoff potrafi każdego przygotować....
Akhrem miał problemy z powrotem do formy po kontuzji. Ponoć zawsze bardzo długo wraca do siebie. Dlatego Kowal w niektórych meczach na siłę go trzymał na boisku pomimo, że nieraz grał fatalnie. Jak widać było warto bo Alek do formy powrócił.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: tomasol »

Zibi MVP - zaliczył wejście smoka, ale nagrodę powinien dostać Achrem. Grał na wysokim poziomie przez cały mecz.
Rozal
Posty: 21
Rejestracja: 5 lut 2013, o 21:43
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Rozal »

Ale Achrem i tak nie zawodzi w najważniejszych momentach..Ale atmosfera na sali, ciekawe jak będzie w Bełchatowie. ;>
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Chal »

Bartman zrobił to samo, co w Olsztynie, no ale ciężar gatunkowy, jak i rywal, nieco inne ;) Zresztą w meczu ze Skrą w zasadniczej, gdzie również dostał MVP, też wchodził z ławki.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ostry99
Posty: 282
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: ostry99 »

Zbigniew Bartman show w tie breaku. Już widzę, jak za końcową bandą Anastasi oglądający mecz z uśmiechem na ustach mówi do siebie 'kocham tego chłopaka' :D
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Kicu »

leeon pisze:Nie ma to jak przegrać wygrany tie break. Skra walczyła jak nigdy w sezonie przegrała jak zawsze - głupio. Tak niestety jeden slaby trener buduje legendę drugiemu slabemu trenerowi. Totalny random jeśli chodzi o formę w Skrze.
No jak to jak? Przecież SKRA jest w tym sezonie zespołem stworzonym do tego ;) Dwa przegrane tie-breaki z Arkasem mimo wysokiego prowadzenia... i pamiętny set z ZAKSĄ gdzie mieli 7 czy 8 piłek setowych ;) O czymś jeszcze zapomniałem?

Tak przy okazji... troszkę bym przestrzegł kibiców Resovii przed wznoszeniem zawodników na piedestały. Akurat SKRA w tym sezonie nie jest wyznacznikiem siły. Jest to wręcz średni zespół i pokonanie go, to nie taki sukces, jak jeszcze rok temu. W lidze są silniejsi. Oczywiście zwycięstwa gratuluję, żeby nie było ;)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: kanap »

Skra przegrała identycznie jak kilka tygodni temu u siebie z Arkasem Izmir, również prowadziła w tiebreak-u znaczną liczbą punktów lecz wszystko roztrwoniła i przegrała.
Dobry mecz zagrały oba zespoły fajny pojedynek, świetne widowisko z przyjemnością się oglądało. Walka na całego.
Edyta

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Edyta »

No jak to jak? Przecież SKRA jest w tym sezonie zespołem stworzonym do tego ;) Dwa przegrane tie-breaki z Arkasem mimo wysokiego prowadzenia... i pamiętny set z ZAKSĄ gdzie mieli 7 czy 8 piłek setowych ;) O czymś jeszcze zapomniałem?
Już nie pamiętam dokładnie, ale w pierwszym meczu z Zaksą chyba też dali jakąś plamę w tie breaku? A może po prostu prowadzili 2:0 i przegrali, jakoś tak to było.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: elane »

ZB gwiazdorzy aż się kurzy, ale to co pokazał w tie-breaku zmiażdżyło.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1807
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: hardy »

czyny Nawrockiego są nie do odgadnięcia: zmiana Koistry za Kłosa na 1 akcje.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: figol »

Najbardziej śmieszy mnie popadanie ze skrajności w skrajność jeszcze przed meczem wielu by napisało jak słabym transferem był ten Zibiego Bartmana, polecam zajrzeć do anty szóstki sezonu w co drugiej Zibi a teraz dosłownie po 8 akcjach jest wynoszony na piedestał, stawiany na równi obok Achillesa, ech jakie to Polskie ...
poznasz głupiego po czynach jego
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: rafik30 »

Rozal pisze:Ale Achrem i tak nie zawodzi w najważniejszych momentach..Ale atmosfera na sali, ciekawe jak będzie w Bełchatowie. ;>
Cieszę się,że taaak długi to był mecz - tym lepiej dla Bydgoszczy i liczę na 5 spotkań w tej parze i jest na to szansa a co do atmosfery na trybunach to w półfinałach w Bydgoszczy będzie na każdym meczu 7000 kibiców i pełna hala i super doping.

Nie ma co mówić: własna hala jednak jest handicapem w tej fazie sezonu i do 3 wygranych spotkań.

Po tak ciężkich spotkaniach to jednak zmęczenie fizyczne będzie na pewno i to nawet mimo super przygotowania fizycznego jakie ma Resovia -jak to określacie.

Mam nadzieję,że Delecta już w środę zapewni sobie awans i będzie w spokoju przygotowywać się do rywalizacji w następnej fazie sezonu i patrzeć jak się "wykrwawiają" ;).
Sądzę,ze na mecz do Ufy pojadą znowu rezerwy a podstawowa "6" zostanie na miejscu i trochę odpocznie i znowu zaryzykuje grę na "złotego seta" a jak nie to i tak najważniejsza jest w tym momencie liga!
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: kanap »

hardy pisze:czyny Nawrockiego są nie do odgadnięcia: zmiana Koistry za Kłosa na 1 akcje.
To nic nowego w siatkówce aby zdekoncentrować dobrze zagrywającego rywala tak się robi, to taki manewr ale wzięcie czasu czy wideo weryfikacji. W plus lidze żadna nowość dość powszechne w serie A zresztą też.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: PH3N-x »

Swędrowski bardzo smutny. Ze zwycięskim Bartmanem przeprowadza wywiad jakby byli na jakimś pogrzebie.
Sugerujesz, że ten mecz obala krytykę jaka spotkała tą bez wątpienia najlepiej opłacaną i w konstelacji najbardziej utytułowaną parę atakujących w naszej lidze po tym co pokazywali w okresie (a więc i meczach pucharowych), w którym rozgrywana była faza zasadnicza?
Nie do końca. W zasadzie uważam, że krytyka Bartmana w wielu przypadkach była nieuzasadniona, bo był najjaśniejszym punktem Reski w wielu meczach. Jochen najwyraźniej potrzebował na prawdę dużo czasu, żeby doprowadzić się do stanu używalności. Myślę, że w fazie zasadniczej o wiele większym problemem był słaby Akhrem niż atakujący. Przy Alku w formie od razu inaczej wygląda gra młota, który ma w nim wsparcie, a warto dodać, że i Lotman swoją cegiełkę w ataku też dokłada.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Mania »

leeon pisze:Nie ma to jak przegrać wygrany tie break. Skra walczyła jak nigdy w sezonie przegrała jak zawsze - głupio. Tak niestety jeden slaby trener buduje legendę drugiemu slabemu trenerowi. Totalny random jeśli chodzi o formę w Skrze.
Jak z oceną JN sie zgadzam :D to zaczynam wierzyć, że Kowal posiadł jakąś tajemną, wręcz alchemiczna wiedzę, jak zagrać fazę zasadniczą by odpalić na p-o. :D Dlatego powstrzymaj się od oceny Trenera aktualnego Mistrza Polski. ;-)

Brawo Reska, ukłony dla ZB9, MVP dla Alka. ;-)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

Żadne zmęczenie nie będzie miało znaczenia w play-offach, zrozum to, nie ma co liczyć że Reska się wykrwawi.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: majonez »

Kicu pisze:(...)a w meczu o 5-te miejsce wygraną Wawy ze SKRĄ ;)
W tym sezonie już nic mnie nie zdziwi :]
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1807
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: hardy »

kanap pisze:
hardy pisze:czyny Nawrockiego są nie do odgadnięcia: zmiana Koistry za Kłosa na 1 akcje.
To nic nowego w siatkówce aby zdekoncentrować dobrze zagrywającego rywala tak się robi, to taki manewr ale wzięcie czasu czy wideo weryfikacji. W plus lidze żadna nowość dość powszechne w serie A zresztą też.
Jak oglądam siate od 18 lat to jakoś takiego manewru nie zauważyłem, tym bardziej że nie chodziło o postawienie bloku w tej akcji.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: przeemekk90 »

Nagroda idiota play offów (a może i sezonu) wędruje dla....Ignaczaka. Dla jednych to walka, ale dla mnie rzut przez bandy po piłkę której nie da się wybronić to idiotyzm.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: rafik30 »

Hirako pisze:Żadne zmęczenie nie będzie miało znaczenia w play-offach, zrozum to, nie ma co liczyć że Reska się wykrwawi.
No tak,ale dzisiaj to Schoeps już nie miał siły i był często blokowany w końcówce 4 seta i ogólnie 4 secie a widać było po nim,ze jednak zmęczenie jest!
Nie powiesz mi,ze mecz trwający 2h 40 minut nie zostawi w nogach i organizmie zmęczenia tym bardziej jak takie mecze 5 setowe mogą być np. DWA.
Człowiek to nie robot i gdy inny będą się przygotowywać w spokoju i odpoczywać do gry w półfinale to kolejne mecze w tej parze dopiero w weekend a moze jeszcze być 5 mecz na co osobiscie licze i zapewne wielu kibiców Delecty i w Polsce również :D
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”