Stroje zespołów w Pluslidze

Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Edyta

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Edyta »

Zaksa rewelacyjna, zwłaszcza te białe. To co zaprezentował profesjonalny grafik ma się do twojej propozycji jak traktor do porsche.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Basil »

@Edyta, designinho zdecydowanie jest z tych najbardziej profesjonalnych, robił dla mnie pewną rzecz w ogóle nie związaną z koszulkami i efekt był oszałamiający ;) Ta czerwono - niebieska szarfa i białe kontury herbu - super pomysł!
[edit]
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Pawel909 »

W przypadku ZAKSY pewnie skończy sie niebieską wersją stroju reprezentacji z doklejonym logo, choć obym sie mylił... :|
Edyta

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Edyta »

@Basil - zgadzam się z twoją opinią, bardziej chodziło mi o to, że tamten projekt jest prawdopodobnie oficjalny na ten rok i wykonany w studiu zajmującym się tym zawodowo. Designinho na początku tego wątku napisał, że tymi projektami zajmuje się z nudów podczas przerw w pracy, więc można przyjąć że profesjonalistą nie jest (czyli tworzy projekty w ramach hobby). Jednak jakość jego pomysłów bije na głowę praktycznie każdy projekt, jaki oglądam w ostatnich latach na siatkarskich parkietach :)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Kicu »

Designinho pisze:Obrazek
O kur** :o
Obrazek

Chcę takie! Choć chciałbym zobaczyć to w połączeniu ze spodenkami. Jednak dla mnie póki co chyba numer 1 wśród strojów ZAKSY.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Basil »

Obrazek

Tymczasem w Polsacie... ;)
[edit]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: leeon »

Fiu bziuuu. :-)

Większość strojów klubów pls nawet nie umywa się do dzieł Naszego forumowego kolegi. Kolejny szoker ten strój Zaksy. Nie korzystanie z tych projektów to wstyd. No ale cóż jak kadra w habitach nagina to czego oczekiwać...
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Koso »

Kozak stroje tylko według mnie wyglądały by lepiej na mniej umięśnionym modelu. Chociaż bardziej realistycznie by było ^^.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Lineczka »

Białe koszulki dla ZAKSY rewelacyjne!
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: StanLee »

Basil pisze:Obrazek
Tylko Polsat jest w stanie wstawić zdjęcie Luisa Diaza jako Ernardo Gomeza, gdy Diaz nie jdzie na MŚ, i przedstawić Gomeza jako największą gwiazdę zespołu, gdy ten prawdopodobnie będzie zmiennikiem kapitana reprezentacji, Kervina Pineruy.
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Dzięki wszystkim! Wysłałem to do Zaksy, może udostępnią na swoim profilu fb tak jak to zrobili z ciemną wersją :)
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Alfred Tennyson »

Designinho pisze:Obrazek
Obrazek
Obrazek
Prima sorta! Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, żeby prezes Nowosielska, która bądź co bądź rozruszała marketing w Zaksie z tego nie skorzystała zwłaszcza, że spokojnie wystarczy miejsca na loga wszystkich sponsorów.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: akukuk »

Projekty Designinho dla Zaksy - majstersztyk. Szczególne wrażenie robi na mnie ta biała koszulka, no po prostu rewelacja!
Co do tych wrzuconych na facebooka od firmy AWO - dla mnie bardzo słabe, takie zupełnie nijakie i całkowicie bez wyrazu. Z perspektywy Zaksy aż żal nie skorzystać z propozycji Designinho, takie stroje to byłoby coś.
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: HardcoreFan »

Stroje zaprojektowane dla Skry świetne. Te dla Zaksy niesamowite, ale to nadal na stroje dla JW nie mogę się napatrzeć. Była by możliwość pokazania pleców tego właśnie kompletu? Bo jestem strasznie ciekaw jak to według naszego forumowego projektanta miałoby wyglądać. Jeżeli plecy były by chociaż w połowie tak dopracowane jak przód to prawdziwy ideał.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Abdullo »

Ja nie wiem czy koszulka bez pasków Adidas ba ramieniu przejdzie. Do tego zmiana układu logotypów, dorzucenie wszystkich sponsorów. Projekt ciekawy ale myślę iż w takim stanie nie przejdzie. Niestety.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: madlark »

@ Designinho o home Zaksy(wygląda bdb)
czy te pasy z przodu tak po prostu urywają się na szwie?
z przodu i tyły wygląda dobrze, ale jak jest boku?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: sb.slav »

Edyta pisze:Zaksa rewelacyjna, zwłaszcza te białe. To co zaprezentował profesjonalny grafik ma się do twojej propozycji jak traktor do porsche.
Też mi szczena opadła. Taka prostota - i klasa zarazem. Aż za eleganckie te trykoty dla uprawiania tak "prymitywnego", fizycznego sportu jak siatkówka, na Wimbledon bardziej się nadają, albo na The Masters ;)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: zupa93 »

Bardzo fajne stroje ZAKSy, aczkolwiek mam mały problem ze strojem białym. Oddzielnie przód i tył wyglądają świetnie, ale mam wrażenie, że po połączeniu czerwono-niebieski pasek na lewym barku może dziwnie kończyć się na samej górze. Nie wiem czy ktoś, zwrócił na to uwagę.
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: damianho »

Designinho mam małą sprawę liczę że odpiszesz mi na prywatnej wiadomości na tym forum ;)

Co do tematu to koszulki Zaksy w mojej opini najlepsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: madlark »

damianho pisze:Designinho mam małą sprawę liczę że odpiszesz mi na prywatnej wiadomości na tym forum ;)
lepiej pisać na kontakt: designinho.forum@gmail.com
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Przepraszam Was, że milczę ale aktualnie robię dość duży projekt dla VC Polonia Londyn, w skład którego wchodzić będą nowy herb, logo, koszulki i być może także strona www. Jak tylko skończę to na wszystkie posty odpiszę. Dzisiaj chciałem tylko nawiązać do tego co napisał @madlark - zdecydowanie preferuję kontakt mailowy (dlatego podaję go w stopce) bo ten forumowy skrypt do wiadomości prywatnych nie jest moim zdaniem najlepszy :)
ZTG
Posty: 37
Rejestracja: 25 wrz 2013, o 11:16
Płeć: K

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: ZTG »

To i ja się dołączę do zachwytów nad koszulkami ZAKSY. Jak to się dziś mówi: są epickie, rozwalają system tudzież urywają d..ę. Zwłaszcza biała. Brawo!
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Basil »

Stroje Czarnych jakieś takie szkaradne... :(

http://www.radom.sport.pl/sport-radom/5 ... 3.html?i=2
[edit]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: lucass90 »

http://www.radom.sport.pl/sport-radom/5 ... 3.html?i=7

A Piasek na jakiej pozycji będzie grał?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Xaar »

Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Basil »

W Olsztynie tak jak zapowiadali zaadoptowali te okropne stroje naszej kadry więc pewnie ZAKSA pokaże takie same łachy różniące się układem kolorów :( Dzisiaj stroje zaprezentuje też Resovia ale tam chyba nie ma się czego spodziewać bo podejrzewam, że zmiany z powodu sponsorów jak co roku będą raczej kosmetyczne :(
[edit]
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Koso »

Mnie stroje Czarnych osobiście się nawet podobają.

Co do Olsztyna to przecież nie ma tego "czegoś" na dole koszulki to nie będzie to samo jak w reprezentacji Polski.
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: Designinho »

Tak patrzyłem trochę na to w czym grali podczas przygotowań nasi ligowcy i wychodzi mi na to, że jedyną drużyną ubieraną przez firmę Errea będzie Skra Bełchatów :( Coś musi być tam nie tak skoro lekką ręką z włoskiej firmy zrezygnowały Zaksa i Politechnika (?). Szkoda, bo moim zdaniem Errea szyje najlepiej skrojone koszulki :( Czarni mają faktycznie mało ciekawy design ale widzę, że firma Asics postarała się przynajmniej o dobrze dopasowane trykoty przylegające do ciała, wyobraźmy sobie jakby to wyglądało gdyby ta koszulka Czarnych była luźna... Olsztyn ma ten sam model koszulki co nasza kadra - szkoda bo miałem nadzieję, że zamówią ten z Londynu. Na mnie osobiście na razie najgorsze wrażenie zrobiły koszulki Lotosu, tutaj pomysł może by się obronił ale jego wykonanie strasznie nieudolne i Częstochowy, która tak samo nieudolnie próbowała zrobić coś na podstawie swoich koszulek z zeszłego sezonu...
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Stroje zespołów w Pluslidze

Post autor: tclancy22 »

Szkoda, że w Częstochowie znowu nie podjęli z tobą współpracy. Podziękowali chociaż?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”