Transfery 2014/2015

Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Transfery 2014/2015

Post autor: BadTrue »

Panie i Panowie, zapraszam do dyskusji na temat transferów (nie spekulujemy, nie fantazjujemy).
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: madlark »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, o 13:20 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
PustynnaBurza
Posty: 214
Rejestracja: 28 lut 2014, o 11:13
Płeć: K

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: PustynnaBurza »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, o 13:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: jinx »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, o 13:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Skrzypek »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, o 13:22 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: BadTrue »

Panowie i Panie oczywiście że możemy w granicach rozsądku spekulować o transferach.
Przykładowo możemy powiedzieć że w kręgu zainteresowania Skry jest : Winiarski, Lyneel....bo o tym pisaly już gazety ale
jak ktoś napisze że Skra ma zamiar ściągnąc Leona i rozmawia też z Omrcenem- no to takie coś tutaj nie przejdzie.
Są pewne granice spekulacji i będziemy tego pilnować.
totmes
Posty: 306
Rejestracja: 1 lut 2014, o 22:50
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: totmes »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, o 13:22 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Skrzypek »

BadTrue pisze:Panowie i Panie oczywiście że możemy w granicach rozsądku spekulować o transferach.
Przykładowo możemy powiedzieć że w kręgu zainteresowania Skry jest : Winiarski, Lyneel....bo o tym pisaly już gazety ale
jak ktoś napisze że Skra ma zamiar ściągnąc Leona i rozmawia też z Omrcenem- no to takie coś tutaj nie przejdzie.
Są pewne granice spekulacji i będziemy tego pilnować.
Jednak myślę, że w słowa niektórych można wierzyć..., a, jeśli pojawi się jakiś "kłamczuch'', to trudno.
Brasil

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Brasil »

To jak napiszę, że przydałby się JW solidny rezerwowy atakujący, bo Bartman jest nieregularny jak [...] to się mieści w granicach tego tematu, czy nie? Skoro przejście Łaski przesądzone, to trochę będzie musiał się Prezes Grodecki gimnastykować z limitami.

Ale tak, za każdy niejednoznaczny post powinno być ostrzeżenie. :)
totmes
Posty: 306
Rejestracja: 1 lut 2014, o 22:50
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: totmes »

Ciekawe czy można napisać, że Zatorski odejdzie do Zaksy, bo o tym pisał nadworny piewca bełchatowski Bińczyk, przed rozpoczęciem finału, a na jego miejsce ma przyjść syn ojca, może to być odebrane jako nepotyzm lub prywatny folwark
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2014, o 20:55 przez totmes, łącznie zmieniany 1 raz.
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Wymiatashi »

Mam nadzieję, że wszelkiego rodzaju posty pt. "wiem, ale nie powiem" też będą usuwane.
Jak ktoś nie może czegoś napisać to niech po prostu nie pisze.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: pewniak »

BadTrue pisze:Panowie i Panie oczywiście że możemy w granicach rozsądku spekulować o transferach.
Przykładowo możemy powiedzieć że w kręgu zainteresowania Skry jest : Winiarski, Lyneel....bo o tym pisaly już gazety ale
jak ktoś napisze że Skra ma zamiar ściągnąc Leona i rozmawia też z Omrcenem- no to takie coś tutaj nie przejdzie.
Są pewne granice spekulacji i będziemy tego pilnować.
Śliska sprawa oceniać czy napisanie o Savanim w którymś z naszych klubów jest dozwolone czy nie. Gratuluję oceniającemu. Myślę, że grono, które tutaj się wypowiada samo potrafi "zlinczować" abstrakcyjne posty.
Poza tym, czy w takim razie wykluczone są posty typu "ja widziałbym w klubie X gracza Y bo tam pasuje i jest wolny" - bo przecież to czysta spekulacja i czyjeś widzimisię.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: BadTrue »

totmes pisze:Ciekawe czy można napisać, że Zatorski odejdzie do Zaksy, bo o tym pisał nadworny piewca bełchatowski Bińczyk, przed rozpoczęciem sezonu, a na jego miejsce ma przyjść syn ojca, może to być odebrane jako nepotyzm lub prywatny folwark
W przypadku odejścia Zatorskiego Skra musi ściagnąć kogoś innego niż Piechocki junior i Kondzio doskonale o tym wie, oczywiście w przypadku gdy takowego nie znajdą Kacper jest jakimś wyjściem ale myslę (mam nadzieję) że do tego nie dojdzie ;) .
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: qtp »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, o 13:23 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: leeon »

BadTrue pisze:Panowie i Panie oczywiście że możemy w granicach rozsądku spekulować o transferach.
Przykładowo możemy powiedzieć że w kręgu zainteresowania Skry jest : Winiarski, Lyneel....bo o tym pisaly już gazety ale
jak ktoś napisze że Skra ma zamiar ściągnąc Leona i rozmawia też z Omrcenem- no to takie coś tutaj nie przejdzie.
Są pewne granice spekulacji i będziemy tego pilnować.
Ogólnie to wszyscy chyba kwękają dla zasady. Choć czy Conte w Pls nie byl na początku odbierany jako fikcja?
Brasil

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Brasil »

leeon pisze:Ogólnie to wszyscy chyba kwękają dla zasady. Choć czy Conte w Pls nie byl na początku odbierany jako fikcja?
Chyba nie, bo pierwsi o tym napisali Argentyńczycy u siebie, a poza tym wszyscy wiedzieli, jaki sezon miał Conte w Rosji.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Skrzypek »

BadTrue pisze:W przypadku odejścia Zatorskiego Skra musi ściagnąć kogoś innego niż Piechocki junior i Kondzio doskonale o tym wie, oczywiście w przypadku gdy takowego nie znajdą Kacper jest jakimś wyjściem ale myslę (mam nadzieję) że do tego nie dojdzie ;) .
Składowski napisał w PS, że jest możliwy wariant gry na 2 libero. Piechocki i ktoś jeszcze. Oczywiście, te słowa należy traktować jako czyste spekulacje, ponieważ po przeczytaniu porannego artykułu odniosłem wrażenie, że autor nic nie wie lub nie może nic napisać. Sądzę, że jest po 50%. Jednak wracając do Kacpra Piechockiego w kontekście zastosowania wariantu 2 libero, osobiście mam problem w ocenieniem w jaki elemencie jest on lepszy, w obronie czy w przyjęciu. Tak na prawdę nie wyspecjalizował się na razie w żadnym z tych elementów, więc nie wiem na czym miałaby polegać ta gra na dwie siódemki... Jeden będzie grał, a drugi oglądał mecz z trybun? Po co?
totmes
Posty: 306
Rejestracja: 1 lut 2014, o 22:50
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: totmes »

qtp pisze:
Skrzypek pisze: Jednak myślę, że w słowa niektórych można wierzyć..., a, jeśli pojawi się jakiś "kłamczuch'', to trudno.
Dokładnie. Zostawcie Panowie moderatorzy prawo do oceniania poszczególnych wpisów userom, nie starajcie się uszczęśliwiać i chronić nas na siłe tam gdzie jest to niepotrzebne.
Podpisuję się obiema rękoma, jest tutaj wielu użytkowników znających się na siatkówce i co nie co na potencjale finansowym polskich zespołów i raczej należy się spodziewać przepływu zawodników między klubami niż spektakularnych transferów do Plusligi. Cieszyłbym się przede wszystkim, tym aby liga była mocniejsza niż w tym sezonie, liczę na chociaż dwa bdb transfery do Polski, a najlepiej do Resovii. A propos Resovii orientuje się ktoś, czy zostaje w Rzeszowie Igła, bo nic nie mówiono, czy przedłuży kontrakt- osobiście uważam, że Resovia nie znajdzie kogoś lepszego, bo na tą pozycję szkoda zatrudniać stranieri, a Zator inny kierunek, Wojtaszek ma kontrakt w JW, a inni są za słabi.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: leeon »

Pierwszy chyba był Passini, ale Tweet Conte o pls traktowalismy jako kurtuazję.
kanimo

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: kanimo »

O po raz pierwszy zgadzam sie w 100% ze skrzypkiem w temacie Skry ;)
Jak dotychczas Piechocki senior pokazal, ze potrafi dbac o dobro druzyny i nie wierze by nagle zglupial do tego stopnia. Kacper chyba troche stanal w rozwoju i do pozycji 1 libero w zespole z ambicjami sporo mu brakuje.
Sova29
Posty: 19
Rejestracja: 14 lip 2013, o 15:47
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Sova29 »

Żurek przedłużył w Olsztynie i na rynku brakuje zastępców dla Zatorskiego w Skrze... Igła raczej przedłuży, więc co? Wymiana Zatorski-Gacek, Gacek-Zatorski? I wtedy dwóch libero bardziej prawdopodobne, bo Gacek może mieć kłopoty zdrowotne i ostatnio gorzej przyjmuje... Piechocki na przyjmowanie, na bronienie Gacek? Nie wiecie jak Anderson w Zenicie? Na jak długo ma kontrakt? Leon przychodzi do Zenitu, zagraniczny rozgrywający i dla Matta w lidze przynajmniej brakuje miejsca, bo limit.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Skrzypek »

kanimo pisze: Kacper chyba troche stanal w rozwoju i do pozycji 1 libero w zespole z ambicjami sporo mu brakuje.
Mam wrażenie, że AZS Częstochowa stracił ostatnio swoją moc w rozwijaniu talentów i mam również wrażenie, że to kwestia szkoleniowca.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Chal »

Sova29 pisze:Żurek przedłużył w Olsztynie
Skąd wiadomość?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
siarczanwisni
Posty: 229
Rejestracja: 18 lip 2012, o 10:37
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: siarczanwisni »

Sova29 pisze:Leon przychodzi do Zenitu
To pewne info? Bo ja słyszałem, że jest blisko podpisania kontraktu w Turcji ;) Źródło: Marcin Lew, choć on sam też pewny na 100% nie jest.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: leeon »

Sova29 pisze:Żurek przedłużył w Olsztynie i na rynku brakuje zastępców dla Zatorskiego w Skrze... Igła raczej przedłuży, więc co? Wymiana Zatorski-Gacek, Gacek-Zatorski? I wtedy dwóch libero bardziej prawdopodobne, bo Gacek może mieć kłopoty zdrowotne i ostatnio gorzej przyjmuje... Piechocki na przyjmowanie, na bronienie Gacek? Nie wiecie jak Anderson w Zenicie? Na jak długo ma kontrakt? Leon przychodzi do Zenitu, zagraniczny rozgrywający i dla Matta w lidze przynajmniej brakuje miejsca, bo limit.
Potera.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: weary_skier »

To jeszcze dwa słowa ode mnie.
Wiadomym jest, że forum tworzą użytkownicy i dlatego m.in. ten temat został otwarty a jak mogliście się przekonać wcześniejsze spekulacje transferowe nie były usuwane.
Jednakowoż granica między dyskusją a rozpasanym spamowaniem jest w tym temacie nad wyraz cienka. Dlatego też nie można go zostawić samemu sobie i kontrola dyskusji musi się pojawić. Myślę, że "linia moderacyjna" wytworzy się z czasem w praktyce, ale takie ogólniki na początek.

Nie rzucamy wyliczanek w stylu:
Skład Resovii
Drzyzga, Bruno
Juantorena, Akhrem, Buszek, Penczew, Lotman
Konarski, Agamez
Ignaczak, Wojtaszek

Posty w stylu:
Brasil pisze:To jak napiszę, że przydałby się JW solidny rezerwowy atakujący, bo Bartman jest nieregularny jak [...]
Są ok.

Użytkownicy typu JacekKK postów: 5 z wypowiedziami typu: "Jutro ogłoszenie Savaniego w Zaksie" - będą banowani.

Posty typu: Skra się zbroi. Trzech nowych graczy z najwyższej półki, ale nie powiem kto, bo nie mogę. - będą usuwane a użytkownik dostanie nagrodę w postaci ostrzeżenia.

Oczywiście użytkownicy ze stażem, którzy dali się poznać z dobrego rozeznania w wewnętrznych sprawach klubów będą traktowani pobłażliwiej.

Tyle póki co przychodzi mi na myśl.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Sova29
Posty: 19
Rejestracja: 14 lip 2013, o 15:47
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Sova29 »

siarczanwisni pisze:
Sova29 pisze:Leon przychodzi do Zenitu
To pewne info? Bo ja słyszałem, że jest blisko podpisania kontraktu w Turcji ;) Źródło: Marcin Lew, choć on sam też pewny na 100% nie jest.
Menadżer Leona ma długi język, a raczej jego współpracownicy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: madlark »

weary_skier pisze: Nie rzucamy wyliczanek w stylu:
Skład Resovii
Drzyzga, Bruno
Juantorena, Akhrem, Buszek, Penczew, Lotman
Konarski, Agamez
Ignaczak, Wojtaszek
Fakt, bez środka byłoby ciężko :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Skrzypek »

Sova29 pisze: Menadżer Leona ma długi język, a raczej jego współpracownicy.
Sam manager też. Przecież z powodu tego długiego języka kilku graczy spędziło pewien czas w areszcie.
kanimo

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: kanimo »

NP Potera choc to lakomy kasek i nie wiem czy juz gotowy na taki poziom, z drugiej strony z wielkiej czworki to tylko Skra szuka inni maja nawet nastepcow (Maselko, Popiwczak). Staty Kacpra w meczu juniorow z Austria
pokazuja, ze nie na przyjecie. Co do obron Gacka to no coments.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”