Jastrzębski Węgiel

zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: zibibobi »

Kicu pisze:Wreszcie jakiś klub zmądrzał i wykorzystał projekt @Designinho. Brawo JW! Brawo Designinho!
Żałuję, że ZAKSĘ było stać tylko na udostępnienie projektu i napisanie kilku miłych słów, a jak przychodzi co do czego to i tak zespół gra w adidasowych szmatach XXL.
Żal mi Cię!
ciorny17
Posty: 8553
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ciorny17 »

Kicu pisze:Wreszcie jakiś klub zmądrzał i wykorzystał projekt @Designinho.
O ile mnie pamięć nie myli to chyba AZS Częstochowa miał już koszulki jego projektu.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

zibibobi pisze:Żal mi Cię!
Bo?
ciorny17 pisze:O ile mnie pamięć nie myli to chyba AZS Częstochowa miał już koszulki jego projektu.
No to mamy dwa kluby i brawa dla nich.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Będzińskie tygrysy chyba też?

E: A może i nie, ale coś mi się kojarzyło... Za to wypatrzyłem, że przy Resovii też maczał chyba palce :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: zibibobi »

Kicu pisze:
zibibobi pisze:Żal mi Cię!
Bo?

Bo bezkrytycznie oceniasz to co ci się nie podoba. A to akurat nie musi być gust zadawalający wszystkich. Generalnie podobały mi się projekty Designinho, ale nie potępiam w czambuł innych strojów.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

zibibobi pisze:
Kicu pisze:
zibibobi pisze:Żal mi Cię!
Bo?

Bo bezkrytycznie oceniasz to co ci się nie podoba. A to akurat nie musi być gust zadawalający wszystkich. Generalnie podobały mi się projekty Designinho, ale nie potępiam w czambuł innych strojów.
Oczywiście, że oceniam, bo do tego mam prawo. OK, sam "design" strojów to kwestia gustu, ale już dopasowanie ich do ciała, w sporcie takim jak siatkówka, niekoniecznie. Jak mi ktoś wciska starego, zdezelowanego mercedesa, to nie będę udawał, że to najnowszy model prosto z salonu. Adidas po prostu leje na siatkówkę i daje szrot. Takie jest moje zdanie,a czy się z tym zgadzasz to już inna sprawa.
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: stemar1972 »

Dobrze, że @Designinho udzielił zgody pisemnej na swój projekt bo inaczej byłaby wtopa.A tak mamy nowe koszulki :D :D
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

Jest jakaś transmisja, albo relacja z turnieju w Raciborzu?
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: PvK »

HardcoreFan pisze:Jest jakaś transmisja, albo relacja z turnieju w Raciborzu?
http://ustre.am/1rlqJ tutaj jest.
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

Z ciekawości zapytam. Z dzisiejszego meczu transmisji nie ma? Bo nie mogę znaleźć :(
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Komunista »

Jak tam Muzaj?
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanimo »

Z relacji na siatce wynika, ze pierwszym byl Strzezek a Muzaj wszedl w koncowce i wszedl niezle.
Jak to wyglada na treningach?
Jesli w czasie sezonu Muzaj nie dobije sie na pierwszego atakujacego to kiepsko.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Komunista »

Klub i trenera ma dobrych, więc może pokaże Maciej na co go stać. Z drugiej strony jak jedna kontuzja w młodym wieku moze zahamować rozwój kariery. Szkoda takich młodych sportowców i powinni być wspierani. Mam żal do Skry za to ze przez ostatni sezon nie potrafili nic pomóc, a kibice nie byli wyrozumiali.
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanimo »

Zdaje sie, ze probowali dosyc mocno. Przynajmniej na treningach.
Szkoda, ze Maciek nie dostal wiecej czasu na boisku na poczatku sezonu. Praktycznie zaczal wchodzic na zmiany dosyc pozno.
Ale trzeba przyznac, ze wiekszosc tych wejsc byla slaba.

Z kotuzjami tak juz jest. Szalpuk przez nawracajaca kontuzje nie gral w sumie z 5 miesiacy, a ile na tym forum wypowiedzi, ze slaby sezon, ze spuscil z tonu itd. Gryc- po MS zadnego cieplego slowa, nikt nie pamieta jak zaczal ME.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Didek »

Komunista pisze: Mam żal do Skry za to ze przez ostatni sezon nie potrafili nic pomóc, a kibice nie byli wyrozumiali.
Skra jest od wygrywania a nie od dawania szans. Takie rzeczy to w szkółce niedzielnej. Bo marne pocieszenie dla ogółu 5 miejsce w lidze i ogrania zawodnika.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Komunista »

Didek pisze:
Komunista pisze: Mam żal do Skry za to ze przez ostatni sezon nie potrafili nic pomóc, a kibice nie byli wyrozumiali.
Skra jest od wygrywania a nie od dawania szans. Takie rzeczy to w szkółce niedzielnej. Bo marne pocieszenie dla ogółu 5 miejsce w lidze i ogrania zawodnika.
Ale co nie zmienia faktu, ze jakieś błędy ze strony sztabu trenerskiego zostały popełnione. Na Częstochowę, Będzin powinien dostawać szansę i czasem dostawał. Nie szło zawodnikowi i nic z tym nie zrobiono.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Jiroux »

Nic z tym nie zrobiono? Na treningach od początku wkładano w niego tyle pracy co w szóstkowych zawodników, a że Muzaj ma teraz znacznie ciekawsze zajęcia niż trenowanie to było jak było. Szansę dostawał w trakcie meczów po dwóch trzech czapach nie było co zbierać. 1-3 z Będzinem gdzie grał jako jedyny atakujący i pod koniec już nawet nie dostawał piłek w ataku. Fajna końcówka i wyciąganie seta z LTG, ale najważniejsza piłka oczywiście nie skończona. Komunista - wymieniłeś Częstochowę i Będzin. Wyjazdowo z Czewą Muzaj dostał MVP. Za taki stan rzeczy jest winny i Muzaj i klub. Bo weź tu graj i staraj się ze świadomością, że jesteś zmiennikiem kogoś kogo się nie zmienia. Mam nadzieję, że przy Lebdewie odżyje i wydrze sobie szóstkę. To ostatni moment, inaczej zostanie kolejnym młodym zdolnym...
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ldz »

Komunista pisze:Mam żal do Skry za to ze przez ostatni sezon nie potrafili nic pomóc, a kibice nie byli wyrozumiali.
eeee? Znaczy że co, obrzucaliśmy go błotem? Wyzywaliśmy? Przychodziliśmy z transparentami "Muzaj do domu"? Gwizdaliśmy? Bo niezbyt rozumiem chyba. O autografy był równie oblegany jak i reszta.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
anip
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2012, o 20:59
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: anip »

uważam, że kibice byli super to nie od nich zależały decyzje trenera, który sobie nie radził.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ursula127 »

to chyba sobie Muzaj nie radził a nie trener
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Camillo Marcotti »

Co do Muzaja, to wg. mnie od początku dostanie szansę jako pierwszy. Teraz po prostu trener gra wszystkimi, chce zobaczyć kto co prezentuje, co zresztą widać po rotacji w szóstce. Zresztą jeżeli przegra rywalizację ze Strzeżkiem, to chyba nie ma co żałować, że się marnuje na ławce, bo chyba wtedy po prostu nic z niego nie będzie. Przy całym szacunku dla Patryka oczywiście.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Czy ktos obecny na turnieju moze napisac jak sprawowali sie chlopaki na boisku?

Chodzi mi konkretnie o opis kazdego z wystepujacych zawodnikow...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mateusz1993 »

Z tego turnieju co prawa meczu nie widziałem, ale poprzednich sparingów Jastrzębia widziałem kilka. I generalnie to na ten moment wyrobiłem sobie opinię, że Jastrzębie powinno grać lepiej i być wyżej w tabeli, niż jeszcze przewidywano ze 2 miesiące temu. Bo przecież wciąż jeszcze nie dołączył Van Lankvelt, potencjalnie najlepszy gracz zespołu (tzn. który może dać najwięcej). A warto wspomnieć o Hainie i Muzaju, bo fakt może to pójść w obie strony, ale są symptomy by sądzić, że to będzie ich przełomowy sezon. Obaj wyglądali bardzo dobrze, a do tego Hain kąsił zagrywką, może w końcu zrobi ten krok do przodu, dla Muzaja to też wielka szansa, bo nie oszukujmy się będzie pierwszym przynajmniej na początku sezonu i zobaczymy czy utrzyma tę pozycję do końca sezonu.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Kolejny sparing, tym razem z reprezentacją Kataru:

Jastrzębski Węgiel – Katar 0:3 (20:25, 22:25, 22:25) Dodatkowy set: 17:25.
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: stemar1972 »

Byłem trochę za granicą, odcięty od neta chciałbym się dowiedzieć czy są jeszcze karnety na mój ulubiony klub. a jeżeli są to gdzie można je kupić. Tak na marginesie to ciekawe jak się sprzedają czy sprzedawały.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

stemar1972 pisze:Byłem trochę za granicą, odcięty od neta chciałbym się dowiedzieć czy są jeszcze karnety na mój ulubiony klub. a jeżeli są to gdzie można je kupić. Tak na marginesie to ciekawe jak się sprzedają czy sprzedawały.
Możesz sobie kupić karnet nawet leżący, tyle miejsc mają wolnych, że nie wiedzą co z tym zrobić :)
kopinho
Posty: 47
Rejestracja: 5 cze 2013, o 11:36
Płeć: M
Lokalizacja: wawa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kopinho »

Dzisiaj JW rozegrał mecz sparingowy z Będzinem. Wygrał bez najmniejszego problemu 3:0 + wygrany dodatkowy 4 set.
MKS był całkowicie bez szans. JW gra fajną siatkówkę więc wcale nie skazywałbym chłopaków na porażki ;) Jeśli zespół będą omijały poważniejsze kontuzje to powinno być dobrze!
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: woli »

kopinho pisze:Dzisiaj JW rozegrał mecz sparingowy z Będzinem. Wygrał bez najmniejszego problemu 3:0 + wygrany dodatkowy 4 set.
MKS był całkowicie bez szans. JW gra fajną siatkówkę więc wcale nie skazywałbym chłopaków na porażki ;) Jeśli zespół będą omijały poważniejsze kontuzje to powinno być dobrze!
Sparingi rządzą się swoimi prawami, ale kto wie. ;)
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: TheLinkin »

Jakim składem grał Jastrzębski w sparingu z Będzinem ?
kopinho
Posty: 47
Rejestracja: 5 cze 2013, o 11:36
Płeć: M
Lokalizacja: wawa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kopinho »

Wszyscy zagrali oprócz Haina i Strzeżka.
Zabrakło Van Lankvelta.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”