Resovia Rzeszów

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: drukjul »

gregy69 pisze:
Jolly pisze: Tichacek musi najpierw dostać zgodę od swojej federacji a potem jest FIVB. W ogóle to są duże koszty więc sam Tichacek raczej sobie licencji nie kupi, będzie potrzebował wsparcia klubu.
Jeżeli tak jest, to mnie się wydaje, że to koniec historii pod tytułem: Tichacek w Resovii.
Chyba, że zaryzykują rozpoczęcie sezonu z Tichym jako obcokrajowcem, licząc na załatwienie w międzyczasie formalności.
Średnio mi się to podoba, bo jak Resovia zaczyna przekombinowywać, licząc na przychylny zbieg zdarzeń (Schmitt, Lyneel, Veres), to z reguły to się źle kończy.
Dodam do tego, że taką decyzję o zmianie licencji sportowej zawodnika z czeskiej na polską może zatwierdzić tylko zarząd FIVB (Board of Administration) a to szanowne gremium starszych już panów przeważnie zbiera tylko dwa razy w roku. Pierwszy raz - właśnie teraz na początku maja i potem drugi - zwykle pod sam koniec roku kalendarzowego.

Dwa-trzy tygodnie temu pojawiała się informacja, że właśnie teraz, na spotkaniu zarządu FIVB, które odbędzie się w dniach 3-4 maja w Marakeszu w Maroku ma zostać wreszcie załatwiona pozytywnie przez FIVB m.in sprawa polskiej licencji dla Leona i brazyliskiej dla Leala, oraz kilku innych zawodników kubańskich, ale jak to zwykle bywa pożyjemy-zobaczymy. Jednak już za tydzień przynajmniej to, czy cała ta sprawa zostanie rozstrzygnięta jeszcze w tym roku kalendarzowym powinna się już wyjaśnić i to samo się tyczy ewentualnej zmiany licencji na polską przez Tichacka, ponieważ jeżeli sprawa zmiany licencji nie stanie na FIVB wokandzie właśnie teraz, to później, jeszcze przed startem nowego sezonu Plusligi drugiej takiej okazji, aby zarząd FIVB się zebrał i sprawę przyklepał po prostu nie będzie.
Resoviaczka96
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Resoviaczka96 »

Filipecki musi pójść out.Oby zarząd to zauważył że on nic nie zrobił ,nie wniósł do drużyny.!
Prosimy o fachowca.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VolleyFan10 »

Brak słów po prostu...
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Skrzypek »

Nawrocki i Kurek swoimi wiązankami do sędziego Lemka wywołali falę oburzenia wśród kibiców RR.
Jaka reakcja na zachowanie Masłowskiego? "Ostatni prawdziwy Resoviak".
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VolleyFan10 »

Skrzypek pisze:
Nawrocki i Kurek swoimi wiązankami do sędziego Lemka wywołali falę oburzenia wśród kibiców RR.
Jaka reakcja na zachowanie Masłowskiego? "Ostatni prawdziwy Resoviak".
Chyba burak.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bezowy »

Skrzypek pisze: Nawrocki i Kurek swoimi wiązankami do sędziego Lemka wywołali falę oburzenia wśród kibiców RR.
Jaka reakcja na zachowanie Masłowskiego? "Ostatni prawdziwy Resoviak".
Zaraz, zaraz. Sytuacja jednak nie była analogiczna. Młodzik z krzesełka na trybunach, a zawodnik i trener przy stoliku sędziowskim (Nawrocki nawet za!)?
Chyba inne oczekiwania co do "gówniarza" (w sensie wieku) niż co do "starego dziada"?
I tu raczej nikt nie broni Masłowskiego - dzieciarnia w social mediach, to co innego.

A Masłowskiemu przydałaby się praca nad sobą i jakiś wychowawczy klaps. Pewnie przyjdzie z wiekiem i doświadczeniem. To pierwszy sezon i raptem kilka meczów w profesjonalnej lidze i klubie. Musi do niego dotrzeć, że jako zawodowiec z takiego klubu jest osobą publiczną.

A skorzystam z okazji i napiszę, że sportowo Masło mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Tak jak łatwo uwierzyłem wszystkim którzy tutaj pisali, że on nie potrafi przyjmować, tak później nie mogłem uwierzyć, że jednak potrafi ;)

PS Aaa! Tutaj też Wam uwierzyłem, bo nie potrafię czytać z ust :) Chyba sam muszę nad sobą popracować :]
Ale jak mam się oburzać, to nie wklejajcie napisów ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Co do Maslowskiego-to kolejny taki wyskok. Ten w Spale, na finalach byl dobrze naglosniony i czytania z ust nie wymagal.
I gowniarz zasluguje na potepienie i ukaranie.
Moze jakies kary finansowe za bluzganie na sedziow?

Sportowo zrobil skok w przyjeciu ale Modena obnazyla jego chwiejnosc w tym elemencie.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

Kolega mówi do kolegi... porównujący do Kurka powinni się stuknąć w czoła.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Adik_wwy »

haha widze masa świętych na tym forum;)jesteście żenujący:) Brawo Maślak tak trzymaj:))))
Riorwar
Posty: 87
Rejestracja: 3 lip 2015, o 01:29
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Riorwar »

kanimo pisze:Co do Maslowskiego-to kolejny taki wyskok. Ten w Spale, na finalach byl dobrze naglosniony i czytania z ust nie wymagal.
I gowniarz zasluguje na potepienie i ukaranie.
Moze jakies kary finansowe za bluzganie na sedziow?

Sportowo zrobil skok w przyjeciu ale Modena obnazyla jego chwiejnosc w tym elemencie.
Znajdź mi jakiegoś zawodnika, który nie będzie chwiejny w przyjęciu, jak Ngapeth, Le Roux i Holt zaczną do niego strzelać z zagrywki.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Skrzypek pisze:[
Nawrocki i Kurek swoimi wiązankami do sędziego Lemka wywołali falę oburzenia wśród kibiców RR.
Jaka reakcja na zachowanie Masłowskiego? "Ostatni prawdziwy Resoviak".
Ale porównanie znalazłeś. Dwie różne sytuacje. Słabe.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Adik_wwy »

VernonRoche pisze:
Skrzypek pisze:[
Nawrocki i Kurek swoimi wiązankami do sędziego Lemka wywołali falę oburzenia wśród kibiców RR.
Jaka reakcja na zachowanie Masłowskiego? "Ostatni prawdziwy Resoviak".
Ale porównanie znalazłeś. Dwie różne sytuacje. Słabe.

Słabe to jest nagrywanie kogoś podczas rozmowy z kolegą z zespolu a potem publikowanie tego na necie...
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

To nie byla prywatna rozmowa ale bluzgi w publicznym miejscu, pod adresem sedziego, przed kamerami Polsatu.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Adik_wwy »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, o 19:24 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic do powiedzenia w temacie
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: maciek77 »

Adik_wwy pisze:

Słabe to jest nagrywanie kogoś podczas rozmowy z kolegą z zespolu a potem publikowanie tego na necie...
Nie widzę, żeby Wojtaszek z nim rozmawiał. :] I nikt nikogo nie nagrywał, ja tą wiązankę zakończoną "ty pa.o jeb.na" wyłapałem na żywo.

A jakiś czas temu Masłowski zaprzeczał, że coś tam pokazywał w stronę kibiców. Teraz jakoś dziwnie te słowa brzmią.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, o 16:57 przez maciek77, łącznie zmieniany 1 raz.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Adik_wwy »

Ale porównanie znalazłeś. Dwie różne sytuacje. Słabe.[/quote]


Słabe to jest nagrywanie kogoś podczas rozmowy z kolegą z zespolu a potem publikowanie tego na necie...[/quote]

Nie widzę, żeby Wojtaszek z nim rozmawiał. :] I nikt nikogo nie nagrywał, ja tą wiązankę zakończoną "ty pa.o jeb.na" wyłapałem na żywo.

A jakiś czas temu Masłowski zaprzeczał, że coś tam pokazywał w stronę kibiców. Teraz jakoś dziwnie te słowa brzmią.[/quote]



Ehhheh nie dziwie się ze siatkowa uważana jest za mało męska dyscyplinę sportu skoro nawet zawodnikom nie dadzą trochę pobluzgac na sędziego. wszyscy mają być grzeczni i świeci nawet na drugą stronę siatki nie wolno im się patrzeć
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

Poziom niektórych użytkowników tego forum sięgnął absurdu. Jak można ta sytuacje porównywa do pamiętnych wydarzeń z Bełchatowa. Przeciez Maslowski nie mowil nic bezpośrednio do sędziego. A to ze sypnąl paroma wulgaryzmami to każdemu kibicowi nie raz nie dwa sie zdarzylo. Normalna sprawa. Widac przynajmniej ze mu zalezy. I oby więcej takich graczy w Resovii.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Sędzia nawet jakby słyszał, nie mógłby mu dać żółtej kartki :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lipton »

Serio? Zawodnik siedzący za bandami, w miejscu przeznaczonym dla członków sztabów zespołów śle najgorsze obelgi pod adresem sędziego mając świadomość, że może zostać pokazany w TV - co z resztą się stało - i wszystko jest w porządku? W dodatku młodzieżowy reprezentant kraju, a i warto dodać, znany z podobnych zachowań, bo równie skandalicznie zachowywał się choćby rok temu w trakcie finału I ligi w Katowicach. Ja tu raczej widzę świętą krowę, której wydaje się, że wszystko jej wolno.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

Sklad Resovii sie za wiele nie zmieni. Ciekawe czy bedzie roznica w jakości i poziomie gry. Bedzie możliwość porównania warsztatu pracy Kowala i nowego trenera.
A co do Maslowskiego to darujcie juz sobie te wypociny na jego temat.
Idźcie lepiej sobie zaśpiewać "gdzie jest Sovia" hehe:)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Każdemu wolno prywatnie kląć jak szewc. To Masłowskiego sprawa jak chce być postrzegany. Ale mnie takie zachowanie razi - mogę mieć swoje zdanie, ale nic poza tym.
Najważniejsza w tym wszystkim jest postawa klubu, który ma swój pogląd na swój wizerunek. Jeśli jej siatkarz rzucający mięchem z taką intensywnością jest OK.... to nic mi czy komukolwiek do tego xD
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Riorwar
Posty: 87
Rejestracja: 3 lip 2015, o 01:29
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Riorwar »

Ale delikatne to tutejsze towarzystwo xD
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Jakby Masłowski pierwszy raz pokazał, że jest mało inteligentnym i jeszcze mniej kulturalnym zawodnikiem, to pewnie ludzie by mu wybaczyli, ew. próbowali tłumaczyć, ale problem w tym, że on w wieku niespełna 20 lat tego typu ekscesów ma kilka, więc trochę słabo.

I nie wiem o co Wam chodzi z tą ''reakcją klubu'', Michał Kubiak w wieku 28 lat, jako mistrz świata, bardzo ograny siatkarz, zachowuje się podobnie, i nawet przyczyny są podobne. Aczkolwiek z tego co słyszałem, Masłowski prywatnie to jest spoko gość, a Michał, no cóż. :)
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bezowy »

Bo na Masłowskiego, może jeszcze nie jest za późno. A na Michała? No cóż...
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Riorwar pisze:Ale delikatne to tutejsze towarzystwo xD
Czym innym jest siarczyście zakląć, jak zepsujesz atak, zagrywkę etc. (jako wybuchowa reakcja na swój własny błąd), a czym innym taka wiązanka w wykonaniu gówniarza w kierunku sędziego. Niereagowanie to czysta znieczulica. Ja byłem wychowany w czasach gdy można było dostać lanie na d**ę i jak widać mam nieco inny system wartości od Ciebie.
StanLee pisze:I nie wiem o co Wam chodzi z tą ''reakcją klubu''
Chodziło mi o to, że JEŚLI JUŻ ktoś ma Masłowskiemu zwracać uwagę (poza rodzicami oczywiście) to właśnie klub, którego wizerunek jest w dużej mierze tworzony przez jego graczy. Nic więcej. Nie oczekuję że to zrobi.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

pewniak pisze: Chodziło mi o to, że JEŚLI JUŻ ktoś ma Masłowskiemu zwracać uwagę (poza rodzicami oczywiście)
No, właśnie. Czy to synowi prorektora PRz przystoi? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Adik_wwy pisze:
kanimo pisze:To nie byla prywatna rozmowa ale bluzgi w publicznym miejscu, pod adresem sedziego, przed kamerami Polsatu.
skąd wiesz pod czyim adresem i co Cię interesuje czyjas prywatna rozmowa obojętnie w jakim języku się toczy. Skoncentruj się na sobie święty kanimo
Naucz sie kolego czytac. K przy ksywce oznacza kobiete. Forma zenska przymiotnika swiety jest swieta.
"Prywatna rozmowa "toczyla sie przed kamerami Polsatu a nie przed moja kamerka czy smartfonem i kolega nie specjalnie byl zainteresowany, wiec rozmowa nie byla, a raczej monologiem.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, o 18:25 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

pewniak pisze:Chodziło mi o to, że JEŚLI JUŻ ktoś ma Masłowskiemu zwracać uwagę (poza rodzicami oczywiście) to właśnie klub, którego wizerunek jest w dużej mierze tworzony przez jego graczy. Nic więcej. Nie oczekuję że to zrobi.
A mi chodzi o to, że zwrócenie uwagi raczej niewiele pomoże, bo nie zrekompensuje mentalności, temperamentu i braku kultury oraz intelektu. Ciężko mi uwierzyć, żeby w Spale nikt nie rozmawiał z Masłowskim na temat jego zachowania. I stąd przykład Kubiaka, który potrafił po wygranym meczu na Igrzyskach prowokować awanturę po spotkaniu z Iranem, co było z grubsza kuriozalne.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

@StanLee - wiem, zdaję sobie sprawę. Jednakowoż mam w zwyczaju reagować. Nawet jeśli to nic nie da.

E: Chociaż nie ma lepszego nauczyciela niż polecenie po pensji :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”