Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Verdungo »

batmanowski pisze:Piechocki kładzie seta ale on jest fatalny nie podbić piłki lecacej na palce. To jest robota dla libero. Chleb z masłem.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
On się lepiej czuje w bieganiu w kółko po boisku i zbijaniu piątek z kolegami. Tak samo była akcja gdzie Ebadipour nabił piłkę na blok, Kłos miał ją na rękach i oczywiście junior musiał pokazać, że on jest wszędzie i popsuł.

PS. Piazza i tak go nie zdejmie. Być może byłaby sytuacja jak w Realu za czasów gdy grał Ronaldo, Benzema i Bale, a trenerem był Ancelotti. Gdy zdjął Bale to po meczu został wezwany do prezesa na rozmowę. Bale i Benzema to ulubieńcy prezesa.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2019, o 15:53 przez Verdungo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Noworoczny »

pawcio006 pisze:
Szary Wilk pisze:Różnica kilku klas na rozegraniu.
I właśnie dlatego Skra z Łomaczem nic nie osiągnie, a Zaksa z Toniuttim kogo by nie ściągnęła to będzie grała dobrze.

Drużyny z rozgrywaczem na poziomie Łomacza do sukcesów potrzebują gwiazd na skrzydłach i środku, tak jak Skra w poprzednim sezonie, kiedy to w play-offach Ebadipur, Lisiniac i Wlazły grali znakomicie.
A taka Zaksa z Toniuttim może wygrywać seriami nawet mając Śliwkę i Kaczmarka na skrzydłach, którzy z przeciętnym rozgrywaczem by sobie kompletnie nie radzili.
Myślę, że Zaxa wciągnęłaby nosem ligę i z Walawenderem, który jest liderem w rankingu sypaczy.

I mam nadzieję, że ten drugi set Zawiercia to był ten pierwszy set Bielska.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pawcio006 »

Hah, obstawiałem odpadnięcie Zawiercia z szóstki ale teraz chyba już wszystko jasne :]
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kanimo »

Jeszcze co do Kani, to on jest 96r, wiec uzupelniajacy do 95. Nawrocki stawial glownie na Spale, ale Kania byl powolywany i wydaje mi sie, ze cos pogral. Nio i ma medale mlodej ligi i MP.
Bylo w tych rocznikach paru innych ciekawych srodkowych.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Simao »

Z perspektywy Resovii jak na razie bardzo dobrze się to układa. Dzisiaj będzie bardzo ciężko, gdyby udalo sie wygrać za 3 punkty i Skra przegrala za 3 punkty to rownamy się punktami z Belchatowem. Liczyłem na Warszawę, tu może Zawiercie pomoże :D
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: batmanowski »

Verdungo pisze:
batmanowski pisze:Piechocki kładzie seta ale on jest fatalny nie podbić piłki lecacej na palce. To jest robota dla libero. Chleb z masłem.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
On się lepiej czuje w bieganiu w kółko po boisku i zbijaniu piątek z kolegami. Tak samo była akcja gdzie Ebadipour nabił piłkę na blok, Kłos miał ją na rękach i oczywiście junior musiał pokazać, że on jest wszędzie i popsuł.
Hahaha. Zauważyłem to też, że lata i piątki zbija i tak sobie pomyślałem, że siatkarze Skry maja ogromną cierpliwość. Mnie by to irytowało.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
krzychszp
Posty: 979
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: krzychszp »

Piechocki, Orczyk i Katic w Skrze nadają się do mema z serii "Jak oni się tam znaleźli"
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: aezakmi »

Ktoś chciał Petricia w pluslidze. No przecież on gra w Zawierciu :D
Adamde
Posty: 824
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Adamde »

Milczarek jest na ławce, mógłby grać na libero, ale wiadomo....
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pewniak »

batmanowski pisze:
Verdungo pisze:On się lepiej czuje w bieganiu w kółko po boisku i zbijaniu piątek z kolegami. Tak samo była akcja gdzie Ebadipour nabił piłkę na blok, Kłos miał ją na rękach i oczywiście junior musiał pokazać, że on jest wszędzie i popsuł.
Hahaha. Zauważyłem to też, że lata i piątki zbija i tak sobie pomyślałem, że siatkarze Skry maja ogromną cierpliwość. Mnie by to irytowało.
Winiarskiego to irytowało i już nie gra w siatkówkę :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Simao »

Moim zdaniem Katić prezentuje się najlepiej z trójki Pichocki, Orczyk, Katić.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: dyletant »

Simao pisze:Moim zdaniem Katić prezentuje się najlepiej z trójki Pichocki, Orczyk, Katić.
Zdecydowanie, dziwie się temu zawodnikowi, w końcu długoletniemu reprezentantowi Serbii, że godzi się z taką rolą. Gdyby nie kontuzje, to ilość jego gry znowu by była marginalna.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Noworoczny »

aezakmi pisze:Ktoś chciał Petricia w pluslidze. No przecież on gra w Zawierciu :D
Właśnie. Za każdym razem, jak na niego patrzę, muszę sobie przypominać, że to jednak nie on.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kanimo »

Skra jest jak buldog. A takie swieze zespoly jak Zawiercie moga miec problem z utrzymaniem jakosci na dystansie. Masnemu to tez sie zdarzalo.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Noworoczny »

pewniak pisze:
batmanowski pisze:
Verdungo pisze:On się lepiej czuje w bieganiu w kółko po boisku i zbijaniu piątek z kolegami. Tak samo była akcja gdzie Ebadipour nabił piłkę na blok, Kłos miał ją na rękach i oczywiście junior musiał pokazać, że on jest wszędzie i popsuł.
Hahaha. Zauważyłem to też, że lata i piątki zbija i tak sobie pomyślałem, że siatkarze Skry maja ogromną cierpliwość. Mnie by to irytowało.
Winiarskiego to irytowało i już nie gra w siatkówkę :]
Resztę też irytuje, ale zanim zdążą zareagować, Kacper biegnie już do następnego, i wtedy można przeczytać nazwisko na koszulce. Podobno na treningowej jest jeszcze za nazwiskiem wykrzyknik.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:Podobno na treningowej jest jeszcze za nazwiskiem wykrzyknik.
:] :] :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pawcio006 »

No to jak Radom nie wejdzie w serię porażek i nie wpuści Resovii na 5 miejsce to Zaksa ma już pewne srebro co najmniej :)
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kuchcik77 »

Ten twój Nick to od ciaglego puszczania pawia?
Co bedzie jak sovia tez zgubi punkt??bo zakladam ze Sjra dzus 3do2,uciagnie
Adamde
Posty: 824
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Adamde »

Teppan się obudził, jak to wyciągnął na 3:2 to witamy w play-offach.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Noworoczny »

Za dużo zmiennych jeszcze. To nie czasy, gdy Skra i Resovia należały do wielkiej czwórki i strata punktu z Zawierciem należało do sensacji. We wklejanych w wątku Plusligi kalkulacjach dawałem Zawierciu w tym meczu punkt.

Czy duża Zaksa pomoże małej? Czy będzie wolała w szóstce Skrę czy Resovię? Tego wszystkiego nie wiemy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: dyletant »

Rewelacyjnie gra dziś Malinowski na wysokiej piłce.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Simao »

Skre w meczu trzyma jeszcze zagrywka i za pewne wygrają 3:2. Gdyby mieli zagrywkę na poziomie ZAKSY z poprzednich meczy to było by juz po meczu. Katić to naprawdę solidny zawodnik. Ma dobrą zagrywkę i zaryzykuję stwierdzenie, ze z Szalpukiem po kontuzji to nie będą lepszą drużyną niz sa obecnie. Wlazly nie zagralby na lepszym poziomie niz obecnie Teppan.
kanimo

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: kanimo »

Noworoczny pisze:Za dużo zmiennych jeszcze. To nie czasy, gdy Skra i Resovia należały do wielkiej czwórki i strata punktu z Zawierciem należało do sensacji. We wklejanych w wątku Plusligi kalkulacjach dawałem Zawierciu w tym meczu punkt.

Czy duża Zaksa pomoże małej? Czy będzie wolała w szóstce Skrę czy Resovię? Tego wszystkiego nie wiemy.

Tez dawalam Skrze 2 pkt, ale z Onico chyba 1.
Nie wiem, czy Zawiercie moze wybierac-wygrac czy nie. Wystrzelali sie po 2 setach na zagrywce.
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Maniac`18 »

Nie rozumiem dlaczego Rzeszów ma się obawiać Olsztyna. Moim zdaniem, jak zagrają tak w obronie jak z Gdańskiem to będzie szybkie 3:0.
Tak samo nie rozumiałem faworyzowania Bełchatowa przed meczem. Przecież Zawiercie im nie leży, zawsze im się ciężko z nimi gra.
Zgadzam się, że z Wlazłym nie wyglądali by lepiej, szczególnie na sytuacyjnych. Wlazły to ostatnie sezony albo efektowny atak, albo efektowny blok z piłką pod nogi.
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pawcio006 »

Maniac`18 pisze:Nie rozumiem dlaczego Rzeszów ma się obawiać Olsztyna. Moim zdaniem, jak zagrają tak w obronie jak z Gdańskiem to będzie szybkie 3:0.
Tak samo nie rozumiałem faworyzowania Bełchatowa przed meczem. Przecież Zawiercie im nie leży, zawsze im się ciężko z nimi gra.
Zgadzam się, że z Wlazłym nie wyglądali by lepiej, szczególnie na sytuacyjnych. Wlazły to ostatnie sezony albo efektowny atak, albo efektowny blok z piłką pod nogi.
Ja najbardziej nie rozumiem określania Jastrzębia jako "pewniaka do medali", ale to już chyba czarna magia.
Craftek
Posty: 15
Rejestracja: 20 paź 2016, o 18:18
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Craftek »

Kadziewicz tak jechał po Teppanie, a teraz mu Estończyk trochę przymknął buzie... :D
Szary Wilk
Posty: 8001
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Szary Wilk »

A nagrodę dla MVP meczu wybierze dziś nietypowo prezes PGE Skry Bełchatów, z racji niedyspozycji komisarza zawodów. A najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania został...zawodnik z numerem 16 ,Kacper Piechocki !
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: VolleyFan10 »

No to teraz jazda Olsztyn !
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: Verdungo »

Szary Wilk pisze:A nagrodę dla MVP meczu wybierze dziś nietypowo prezes PGE Skry Bełchatów, z racji niedyspozycji komisarza zawodów. A najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania został...zawodnik z numerem 16 ,Kacper Piechocki !
W nagrodę dostał koszulkę z wykrzyknikiem za nazwiskiem :D
pawcio006
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2019, o 19:03
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/2019 - 22. kolejka

Post autor: pawcio006 »

Brawo Skra, pogonić te Zawiercie z 5 miejsca. Ja chcę dwóch ciekawych drabinek play-off a nie jednej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”