Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:
Szampon093 pisze:Stanisław Wawrzyńczyk przyjmującym JW.
Nie przyjmującym JW, tylko będzie z Nimi trenował przez 3 miesiące. Potem będzie grał w II lidze.
Cóż, ja twierdze, ze będzie i bardzo możliwe, iż zacznie sezon razem z JW, wiec tak czy siak występy również może zaliczyć.
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Nie miałem w planach na ten sezon grania w profesjonalnym klubie, ponieważ zdecydowałem, że chcę się poświęcić rodzinie i być przy niej. Od stycznia tego roku jestem tatą i to był jeden z powodów mojej decyzji. Gdy otrzymałem krótkoterminową ofertę z klubu z Jastrzębia, był to swego rodzaju kompromis w decyzji, którą podjąłem, ponieważ mogę profesjonalnie grać w siatkówkę, a te trzy miesiące nie zaburzą mocno moich planów bycia przy najbliższych. Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Jastrzębskiego Węgla, będę mógł sprawdzić się w tej grupie i dołożyć przez ten okres swoją cegiełkę do końcowych sukcesów w tym sezonie – mówi Stanisław Wawrzyńczyk.
Czyli mówisz, że wiesz lepiej od Staszka co będzie robił, niż sam Staszek? :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:
Nie miałem w planach na ten sezon grania w profesjonalnym klubie, ponieważ zdecydowałem, że chcę się poświęcić rodzinie i być przy niej. Od stycznia tego roku jestem tatą i to był jeden z powodów mojej decyzji. Gdy otrzymałem krótkoterminową ofertę z klubu z Jastrzębia, był to swego rodzaju kompromis w decyzji, którą podjąłem, ponieważ mogę profesjonalnie grać w siatkówkę, a te trzy miesiące nie zaburzą mocno moich planów bycia przy najbliższych. Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Jastrzębskiego Węgla, będę mógł sprawdzić się w tej grupie i dołożyć przez ten okres swoją cegiełkę do końcowych sukcesów w tym sezonie – mówi Stanisław Wawrzyńczyk.
Czyli mówisz, że wiesz lepiej od Staszka co będzie robił, niż sam Staszek? :D
Wyrwana wypowiedz. 3 miesiące polecam do przodu rzucić okiem, jaki będziemy mieć miesiąc i okres przygotowań, a raczej początek sezonu ligowego.
Czepialstwo i wyrywanie sobie racji na tym forum jest tak zawzięte.
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Nie czepialstwo, tylko gość sam mówi, że dziecko mu się urodziło i nie będzie w tym sezonie grał profesjonalnie, a 3 miesiące może pomóc w treningu, to sobie poodbijać na poziomie i będzie mieć czas dla rodziny, a Ty mi wmawiasz, że został nowym zawodnikiem Jastrzębia, przecież na sezon wróci Gierżot to pewnie nawet Staszka do składu nie będą zgłaszać.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:Nie czepialstwo, tylko gość sam mówi, że dziecko mu się urodziło i nie będzie w tym sezonie grał profesjonalnie, a 3 miesiące może pomóc w treningu, to sobie poodbijać na poziomie i będzie mieć czas dla rodziny, a Ty mi wmawiasz, że został nowym zawodnikiem Jastrzębia, przecież na sezon wróci Gierżot to pewnie nawet Staszka do składu nie będą zgłaszać.
Nikt nikomu nie próbuje nic wmówić. Aktualnie Wawrzynczyk został zawodnikiem JW i taka informacje napisałem na forum, nie minąłem się z prawda. Szukasz punktów zaczepiania zamiast kulturalnie dodać, iż zawodnik jest ogłoszony na 3 miesiące ponieważ nie kazdy może to wiedzieć.
Nie daj Boże młodemu się coś stanie, ciekawe co wtedy będzie mówione.
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Kulturalnie dodałem. To Ty zacząłeś pisać, że został zawodnikiem i pewnie będzie grał też w sezonie ;) proponuję zakończyć dyskusję na ten temat, bo szkoda zaśmiecać wątek.

Póki co Staszek został zawodnikiem na 3 miesiące, aby pomóc w treningu, a potem ze względów rodzinnych zamierza grać w drugiej lidze. A co się stanie w razie gdyby, to zobaczymy, jeżeli się stanie ;)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:Kulturalnie dodałem. To Ty zacząłeś pisać, że został zawodnikiem i pewnie będzie grał też w sezonie ;) proponuję zakończyć dyskusję na ten temat, bo szkoda zaśmiecać wątek.

Póki co Staszek został zawodnikiem na 3 miesiące, aby pomóc w treningu, a potem ze względów rodzinnych zamierza grać w drugiej lidze. A co się stanie w razie gdyby, to zobaczymy, jeżeli się stanie ;)
Kulturalnie skwitowałes, ze nie został przyjmującym JW. Oczywiście, ze został.

Swoją droga JW jak większość zaczyna od plazy.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Wawrzyńczyk ma jakieś tam doświadczenie na plaży 8-)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”