Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

PioterZJastrzebia pisze:
kamil1999 pisze:Marcin Gałązka pisze, że posiada pewne info iż Reynolds nie będzie 1 trenerem JW.
No i to by było na tyle jeśli chodzi o "pewne info" od Pana G.
Reynolds 1 trenerem.
Żenujący spadek jakości dziennikarstwa sportowego zaczyna boleć.

U nas składzik znany:
Trener: Reynolds

R: Kampa - Tervaportti
A: Al Hachdadi - Bucki
Ś: Gladyr - Wiśniewski - Szalacha - Cichosz-Dzyga
P: Fornal - Szymura - Louati - Gierżot
L: Popiwczak - Biniek
Jak wszystko zadziała - finał jak najbardziej realny 8-)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
JW8127
Posty: 154
Rejestracja: 26 sty 2020, o 20:45
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: JW8127 »

PioterZJastrzebia pisze:
kamil1999 pisze:Marcin Gałązka pisze, że posiada pewne info iż Reynolds nie będzie 1 trenerem JW.
No i to by było na tyle jeśli chodzi o "pewne info" od Pana G.
Reynolds 1 trenerem.
Spokojnie, przecież on "lubi sobie potrolować"
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: SzyMis12788 »

JW8127 pisze:
PioterZJastrzebia pisze:
kamil1999 pisze:Marcin Gałązka pisze, że posiada pewne info iż Reynolds nie będzie 1 trenerem JW.
No i to by było na tyle jeśli chodzi o "pewne info" od Pana G.
Reynolds 1 trenerem.
Spokojnie, przecież on "lubi sobie potrolować"
Takie trollowanie jest żałosne, ale to już kwestia gustu
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: garbi »

Nie widziałem, żeby pisał o tym że Reynolds nie będzie pierwszym... Napisał za to wczoraj wieczorem, że będzie Reynolds, dzięki czemu wiedzieliśmy zanim Jastrzębie ogłosiło :)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

garbi pisze:Nie widziałem, żeby pisał o tym że Reynolds nie będzie pierwszym... Napisał za to wczoraj wieczorem, że będzie Reynolds, dzięki czemu wiedzieliśmy zanim Jastrzębie ogłosiło :)
Pisał na grupach, że go nie będzie, na tt ukrył dowody.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: compact »

Przecież to jakiś atencjusz przepisujący newsy na Twittera z innych źródeł, także z tego forum, już mu ludzie wytykają, że kasuje nietrafione tweety. On jest w ogóle gdzieś zatrudniony w jakiejś redakcji? Główne "zródła" tego okienka to typ niewiadomo skąd, 21 latek i również niewiadomo skąd Ewa Mac xd
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: garbi »

compact pisze:Przecież to jakiś atencjusz przepisujący newsy na Twittera z innych źródeł, także z tego forum, już mu ludzie wytykają, że kasuje nietrafione tweety. On jest w ogóle gdzieś zatrudniony w jakiejś redakcji? Główne "zródła" tego okienka to typ niewiadomo skąd, 21 latek i również niewiadomo skąd Ewa Mac xd
Ja na przykład zobaczyłem u niego, że Włodarczyk ma przejść do Suwałk, a dzień później Maciej Trąbski to potwierdził, a jego akurat macie tutaj za Boga, także wstrzymalbym się z takimi osądami. Całą czwórkę przyjęcia w Suwałkach Gałązka też podał pierwszy.
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: qtp »

Bardzo duże osłabienie JW na pozycji trenera, w połowie sezonu będzie zwalnianie Reynoldsa i szukanie zastępstwa. Moim zdaniem JW na ten moment zdecydowanie poza 4.
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Nie skreślam Reynoldsa, ale to nieco niepoważne zachowanie ze strony zarządu. To tak jakby Zaksa po odejściu Gardiniego wydarła jakiegoś statystyka "bo swój". Swoją drogą twierdzenie, że Australijczyk, który odkrył gdzie jest Jastrzębie 4 lata temu, a w międzyczasie z 1.5 roku go tam nie było, jest swój, jest co najmniej śmieszne.

Widocznie, co zrozumiałe patrząc na sytuację w kopalniach, kurek z kasą został przykręcony i prezes wolał więcej oszczędzić na trenerze niż na zawodnikach. Już nie raz widzieliśmy efekty takich zachowań, ale popatrzymy raz jeszcze, może akurat tym razem będzie inaczej. W końcu aż trzy mecze w tamtym sezonie pod wodzą Reynoldsa w poprzednim sezonie już wygrali. Z tego dwa z Zawierciem i Radomiem i trzeci ze Skrą. To wystarczająca rekomendacja dla prezesa. Chore.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Niby śmieszne, ale w JW zawodzili tacy trenerzy jak de Giorgi czy Santilli. Kovac nie czuł środowiska. Zobaczymy jak odnajdzie się Luke, który jest widocznie zaangażowany w życie klubu
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Już był zaangażowany Dejewski z Prielożnym :) czy Santili się nie sprawdził to akurat kwestia dyskusyjna. Jak go zwolnili Jastrzębie było bodajże drugie. A De Giorgi to typ trenera podobny do Castellaniego - dobry fachowiec, ale jak gdzieś dadzą więcej to nie ma sentymentów. Nawet jeżeli trzeba w połowie roku zostawić klub, to w imię lepszych pieniędzy, warto.
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: qtp »

Vilgefortz pisze:Niby śmieszne, ale w JW zawodzili tacy trenerzy jak de Giorgi czy Santilli. Kovac nie czuł środowiska.
Santili to przeciętny trener, za Kovaca JW pierwszy raz od 100 lat wyglądało na ekipe która może coś wygrać.
Moim zdaniem eksperyment z Reynoldsem udać się nie może, tym bardziej szkoda że był do wzięcia ten Daszkiewicz.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Kiepski »

Jastrzębie przy w miarę ogarniętym składzie w dobie pandemii mimo wszystko mogło się pokusić o lepszego trenera. Do mnie Reynolds także w ogóle nie przemawia. Może się okazać że będzie pierwszym trenerem do wymiany w Pluslidze. W tamtym sezonie takim typem dla mnie był Gruszka i pomimo fatalnych wyników długo się trzymał. Ciekawe jak będzie w tym sezonie z Reynoldsem.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Aquino »

Kompletnie mnie skład JW nie przekonuje. Marokańczyka nie widziałem nigdy na żywo ale z tego co piszecie to taki typ Kaczmarka. Będzie jednym wielkim rozczarowaniem. Nigdy się takie wynalazki u nas w lidze nie sprawdzają. Louati po fatalnym sezonie w Monzie może się odbuduje bo w reprezentacji grał przyzwoicie.
Taki skład na miejsca 4-6 .
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: qtp »

Aquino pisze: Marokańczyka nie widziałem nigdy na żywo. Będzie jednym wielkim rozczarowaniem.
:]
Wiadomo że z takim Superlakiem to nie ma nawet co porównywać, ale chyba nie będzie tak źle.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Aquino pisze:Kompletnie mnie skład JW nie przekonuje. Marokańczyka nie widziałem nigdy na żywo ale z tego co piszecie to taki typ Kaczmarka. Będzie jednym wielkim rozczarowaniem. Nigdy się takie wynalazki u nas w lidze nie sprawdzają. Louati po fatalnym sezonie w Monzie może się odbuduje bo w reprezentacji grał przyzwoicie.
Taki skład na miejsca 4-6 .
Fatalny sezon w Monzie? Zrobił zbliżone liczby do Cebulija.

MECZE
Y.L - zagrał w 21 meczach (w 83 setach)
K.C - zagrał w 21 meczach (w 67 setach)
PUNKTY
Y.L - zdobył 228 punktów (średnio 11 punktów na mecz)
K.C - zdobył 176 punktów (średnio 8 punktów na mecz)
SERWIS
Y.L - serwował 228 razy (34 asów i 62 błędy) 0,41 na set
K.C - serwował 223 razy (22 asów i 48 błędów) 0,33 na set
PRZYJĘCIE
Y.L - przyjmował 466 razy (39 piłek nie przyjął, 215 negatywnego, 116 perfekcyjnego - 25%)
K.C - przyjmował 323 razy (23 piłek nie przyjął, 135 negatywnego, 80 perfekcyjnego - 25%)
ATAK
Y.L - atakował 385 razy (33 błędy, 40 razy zablokowany, skończył 171 ataków)
skuteczność - 44%
K.C - atakował 284 razy (14 błędów, 28 razy zablokowany, skończył 137 ataków)
skuteczność - 48%
BLOK
Y.L - 23 bloki - średnio 0.23 na set
K.C - 17 bloki - średnio 0,25 na set
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Nawet jeśli ostatni sezon miał fatalny to odprawiając swego czasu w LM, Dinamo, Skrę czy Trentino, pokazał co potrafi. Pierwszy sezon w lidze włoskiej też miał ok co pozwoliło awansować mu do lepszego klubu(takiego włoskiego Zawiercia lub Radomia).
Nie rozumiem deprecjonowania ani Kaczmarka ani Al Hachdadiego, który i tak przychodzi za zawodnika, który był jednym ze słabszych punktów zespołu.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: knightrider »

Louatti pomógł solidnie Francji awansować na IO.. Szymura w porównaniu do Fromma to wzmocnienie.
zwykly74
Posty: 213
Rejestracja: 14 lis 2013, o 00:33
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: zwykly74 »

Camillo Marcotti pisze:Nie skreślam Reynoldsa, ale to nieco niepoważne zachowanie ze strony zarządu. To tak jakby Zaksa po odejściu Gardiniego wydarła jakiegoś statystyka "bo swój". Swoją drogą twierdzenie, że Australijczyk, który odkrył gdzie jest Jastrzębie 4 lata temu, a w międzyczasie z 1.5 roku go tam nie było, jest swój, jest co najmniej śmieszne.

Widocznie, co zrozumiałe patrząc na sytuację w kopalniach, kurek z kasą został przykręcony i prezes wolał więcej oszczędzić na trenerze niż na zawodnikach. Już nie raz widzieliśmy efekty takich zachowań, ale popatrzymy raz jeszcze, może akurat tym razem będzie inaczej. W końcu aż trzy mecze w tamtym sezonie pod wodzą Reynoldsa w poprzednim sezonie już wygrali. Z tego dwa z Zawierciem i Radomiem i trzeci ze Skrą. To wystarczająca rekomendacja dla prezesa. Chore.
Oczywiście jesteś bardzo blisko Klubu JW.
Znasz aktualną sytuację finansową klubu lepiej niż np.
Prezes? Masz też kompetencje żeby oceniać warsztat pracy np. Reynoldsa (czytaj: zawodowo jesteś związany z jakąkolwiek dyscypliną sportu), a nie tylko pisaniem na tym forum?
Jeśli tak to ani słowa.
P.s. Też wolałbym Daszkiewicza.
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

zwykly74 pisze: Oczywiście jesteś bardzo blisko Klubu JW.
Znasz aktualną sytuację finansową klubu lepiej niż np.
Prezes? Masz też kompetencje żeby oceniać warsztat pracy np. Reynoldsa (czytaj: zawodowo jesteś związany z jakąkolwiek dyscypliną sportu), a nie tylko pisaniem na tym forum?
Jeśli tak to ani słowa.
P.s. Też wolałbym Daszkiewicza.
Rozpocząłem zdanie o budżecie od "widocznie", co powinno dać do zrozumienia, że są to moje przypuszczenia. Co do samego Reynoldsa, co również podkreśliłem w poprzedniej wiadomości, nie skreślam go, ale decyzję zarządu uważam co najmniej za dziwną. Tym bardziej, co sam zauważyłeś, jest wciąż wolny dobry polski trener.

Nie jestem zwolennikiem myśli "wywalmy zagranicznych trenerów, zatrudniajmy tylko polskich", ale uważam też, że jak mają się u nas fachu uczyć goście typu Reynoldsa czy wcześniej choćby Tanika, to już naprawdę lepiej znowu tego Gruszkę wciskać, może się w końcu nauczy. Oczywiście mówię to z punktu widzenia kibica "całościowo" siatkówki Polskiej, bo jak wiadomo prezes przy zatrudnianiu trenera patrzy na inne czynniki niż kibic. Też prezes będzie za swoją decyzję odpowiadał przez zarządem, a nie ja. Ja tylko mam wrażenie, że prezes może odpowiadać za tą decyzję przed zarządem zanim zakończy się sezon. Tylko tyle i aż tyle ;)
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Mój menedżer i prezes klubu poinformowali mnie o chęci podpisania ze mną nowej, dłuższej i prawdopodobnie lepszej finansowo umowy. Jastrzębski Węgiel to jedna z bardziej stabilnych i dobrze zorganizowanych drużyn w Polsce i poza nią. Dotarliśmy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów i mocno liczyliśmy się w walce o mistrzostwo kraju, ale zdecydowałem się odejść.
Gdzieś przypadkowo trafiłem na wywiad Kovaca sprzed miesiąca, gdzie mówi dlaczego opuszcza Jastrzębski. Skoro rzekomo proponowali Slobodanowi kontrakt, nawet wyższy niż ten w połowie sezonu, wychodzi na to, że byłoby ich stać na trenera. Tym bardziej dziwi mnie fakt Reynoldsa. Może to rzeczywiście głęboko ukryty trenerski talent, na którym póki co jedynie prezes Jastrzębia się poznał?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Camillo Marcotti pisze:
Mój menedżer i prezes klubu poinformowali mnie o chęci podpisania ze mną nowej, dłuższej i prawdopodobnie lepszej finansowo umowy. Jastrzębski Węgiel to jedna z bardziej stabilnych i dobrze zorganizowanych drużyn w Polsce i poza nią. Dotarliśmy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów i mocno liczyliśmy się w walce o mistrzostwo kraju, ale zdecydowałem się odejść.
Gdzieś przypadkowo trafiłem na wywiad Kovaca sprzed miesiąca, gdzie mówi dlaczego opuszcza Jastrzębski. Skoro rzekomo proponowali Slobodanowi kontrakt, nawet wyższy niż ten w połowie sezonu, wychodzi na to, że byłoby ich stać na trenera. Tym bardziej dziwi mnie fakt Reynoldsa. Może to rzeczywiście głęboko ukryty trenerski talent, na którym póki co jedynie prezes Jastrzębia się poznał?
Ale kiedyś musi zacząć karierę head coacha...
Co do Kovača - z wypowiedzi Reynoldsa wnioskuję, że to on był, co najmniej od marca szykowany do roli pierwszego trenera, bo jak powiedział: od dwóch miesięcy przygotowuje strategię na sezon.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: stemar1972 »

W Jastrzębiu zarząd jest jednoosobowy. Czyli pan Gorol odpowiada sam przed sobą tym bardziej, że jest prezesem właściciela Jastrzębskiego Węgla. A właścicielem nie jest Jastrzębska Spółka Węglowa tylko Stowarzyszenie Jastrzębie Borynia.Tyle można wyczytać z krs.( https://baza-krs.pl/klub-sportowy-jastr ... 0000233145) A Reynolds był już pierwszym trenerem w Berlinie i jak to się zakończyło to wszyscy wiedzą. tak na marginesie Santiliego zwolniono po wygranym meczu kiedy zespół był na drugim miejscu. Lepiej niech Reynolds wygrywa bo czeka go los poprzedników. Ludzie wokół klubu są jak widać bardzo niecierpliwi.
Diomedea
Posty: 4364
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Diomedea »

A on juz nie mial jakiegos nieudanego incydentu w Berlinie?

W Jastrzabkach nazwiska niby fajne, niby niezle skomponowane. Lecz ja widze pewne oslabienie z 2 powodow:

Pierwszy to niedocenianie roli trenera. Juz ostatnio na Olsztynie sie zemscilo a i JW chyba tez mial pewne problemy.

Drugi-gracze, ktorzy przyszli sa niezli. Ale brakuje mi walczaka bedacego liderem na poziom czolowki PL. Zawodnika jednoczesnie walecznego, oddzialywujacego na innych i przede wszystkim stabilnego.
Tomek Fornal jeszcze nie (i chyba nie ma charakteru lidera?). Szymura tez nie. Louati? Pierwszy sezon w Polsce, podobnie Marokanczyk (ktory nie jest zadnym klepaczem).
Jednak ci co odeszli tzn Lyneel, Vigrass to wlasnie tacy zawodnicy. Fromm walczyl sporo z samym soba, jednak tak doswiadczony zawodnik potrafi zespolowi dac jakies wsparcie nawet przy slabszej formie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

stemar1972 pisze:W Jastrzębiu zarząd jest jednoosobowy. Czyli pan Gorol odpowiada sam przed sobą tym bardziej, że jest prezesem właściciela Jastrzębskiego Węgla. A właścicielem nie jest Jastrzębska Spółka Węglowa tylko Stowarzyszenie Jastrzębie Borynia.Tyle można wyczytać z krs.( https://baza-krs.pl/klub-sportowy-jastr ... 0000233145) A Reynolds był już pierwszym trenerem w Berlinie i jak to się zakończyło to wszyscy wiedzą. tak na marginesie Santiliego zwolniono po wygranym meczu kiedy zespół był na drugim miejscu. Lepiej niech Reynolds wygrywa bo czeka go los poprzedników. Ludzie wokół klubu są jak widać bardzo niecierpliwi.
Nic nowego JSW to sponsor tytularny, a dziedzictwo klubu to Jastrzębie-Borynia. Zarząd jednak musi się liczyć z zarządem spółki.
Oby Reynolds udanie przeprowadził sezon - byłby pierwszym trenerem od sezonu 16/17, który zacznie i skończy sezon.
Diomedea pisze:
Drugi-gracze, ktorzy przyszli sa niezli. Ale brakuje mi walczaka bedacego liderem na poziom czolowki PL. Zawodnika jednoczesnie walecznego, oddzialywujacego na innych i przede wszystkim stabilnego.
Tomek Fornal jeszcze nie (i chyba nie ma charakteru lidera?). Szymura tez nie. Louati? Pierwszy sezon w Polsce, podobnie Marokanczyk (ktory nie jest zadnym klepaczem).
Jednak ci co odeszli tzn Lyneel, Vigrass to wlasnie tacy zawodnicy. Fromm walczyl sporo z samym soba, jednak tak doswiadczony zawodnik potrafi zespolowi dac jakies wsparcie nawet przy slabszej formie.
A kto był liderem JW w tym sezonie? Kto najczęściej brał drużynę na barki? Fornal... Konarski grał swoje regularnie punktował, Kampa był mózgiem i sercem zespołu. Czy Lyneel był aż tak ważny w tym sezonie? Prawie cały przesiedział na ławce w różowej koszulce... Vigrass zagrał nieźle, ale szukał się w tym sezpnie i widać, że nie był to tak udany sezon jak w Warszawce. Fromm słabo w przyjęciu i ataku.
Ja zmiany w składzie postrzegam bardzo pozytywnie.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2020, o 14:24 przez Vilgefortz, łącznie zmieniany 1 raz.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: stemar1972 »

Vilgefortz pisze:
stemar1972 pisze:W Jastrzębiu zarząd jest jednoosobowy. Czyli pan Gorol odpowiada sam przed sobą tym bardziej, że jest prezesem właściciela Jastrzębskiego Węgla. A właścicielem nie jest Jastrzębska Spółka Węglowa tylko Stowarzyszenie Jastrzębie Borynia.Tyle można wyczytać z krs.( https://baza-krs.pl/klub-sportowy-jastr ... 0000233145) A Reynolds był już pierwszym trenerem w Berlinie i jak to się zakończyło to wszyscy wiedzą. tak na marginesie Santiliego zwolniono po wygranym meczu kiedy zespół był na drugim miejscu. Lepiej niech Reynolds wygrywa bo czeka go los poprzedników. Ludzie wokół klubu są jak widać bardzo niecierpliwi.
Nic nowego JSW to sponsor tytularny, a dziedzictwo klubu to Jastrzębie-Borynia. Zarząd jednak musi się liczyć z zarządem spółki.
Oby Reynolds udanie przeprowadził sezon - byłby pierwszym trenerem od sezonu 16/17, który zacznie i skończy sezon.
Dziedzictwo klubu to chyba GKS Jastrzębie a Jastrzębie BOrynia to stowarzyszenie kilku osób skupionych wokół zwiazków zawodowych kopalni Borynia. To widać w KRS.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Tharaster »

Diomedea pisze:A on juz nie mial jakiegos nieudanego incydentu w Berlinie?
Owszem, miał. Wyleciał już po paru kolejkach z tamtej drużyny. Nie jestem fanem zatrudniania takich "szkoleniowców", bo od robienia atmosfery mają być głównie zawodnicy, a jeden z atutów Reynoldsa wymienia się głównie robienie atmosfery :]
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

stemar1972 pisze: Dziedzictwo klubu to chyba GKS Jastrzębie a Jastrzębie BOrynia to stowarzyszenie kilku osób skupionych wokół zwiazków zawodowych kopalni Borynia. To widać w KRS.
Jakby się czepiać to Górnik Jastrzębie :] Chodziło raczej o fakt, że pod nazwą Jastrzębie Borynia zaczął święcić sukcesy.
KS Jastrzębie Borynia - właściciel klubu to klub wielosekcyjny powstały w latach 70'. Z tym, że sekcja kobieca upadła blisko 5 lat temu i obecnie mamy ino JW i AT JW...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: stemar1972 »

Vilgefortz pisze:
stemar1972 pisze: Dziedzictwo klubu to chyba GKS Jastrzębie a Jastrzębie BOrynia to stowarzyszenie kilku osób skupionych wokół zwiazków zawodowych kopalni Borynia. To widać w KRS.
Jakby się czepiać to Górnik Jastrzębie :] Chodziło raczej o fakt, że pod nazwą Jastrzębie Borynia zaczął święcić sukcesy.
KS Jastrzębie Borynia - właściciel klubu to klub wielosekcyjny powstały w latach 70'. Z tym, że sekcja kobieca upadła blisko 5 lat temu i obecnie mamy ino JW i AT JW...
Jak wynika z krs KS Jastrzębie Borynia powstał w 1990 roku jako klub jednosekcyjny siatkówki.(http://www.krs-online.com.pl/klub-sport ... -1043.html) W XXI chyba na jeden sezon odkupiono klub siatkówki kobiecej z Pszczyny i to trwało jeden bądź dwa sezony. Ale tu pamięć może mnie mylić a nie chce mi się szukać Tak więc miłośniku fantasy polecam czytanie krs. :)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

stemar1972 pisze:90 roku jako klub jednosekcyjny siatkówki.(http://www.krs-online.com.pl/klub-sport ... -1043.html) W XXI chyba na jeden sezon odkupiono klub siatkówki kobiecej z Pszczyny i to trwało jeden bądź dwa sezony. Ale tu pamięć może mnie mylić a nie chce mi się szukać Tak więc miłośniku fantasy polecam czytanie krs. :)
Haha, ten wiedźmiński antagonista mnie zdradza. Zwracam honor pod tym względem. Ale z tym, że prezes Gorol odpowiada sam przed sobą się nie zgadzam - zarząd JW, a także zarząd JSW mają wpływ na działania klubu
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”