Verva Warszawa Orlen Paliwa 2019/2020

Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Verva Warszawa Orlen Paliwa 2019/2020

Post autor: Hirako »

1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Oby nie odbiło się to na klubie.

Ogólnie sytuacja gospodarcza w Q2 nie była najlepsza. Większość spółek globalnych odnotowała mniejsze lub większe spadki. Nie mówi się o kryzysie ale o zastoju. Aktualnie coś ruszyło niemniej okres wakacyjny który rozpocznie się w większości krajów EU nie będzie sprzyjający znacznej poprawie sytuacji. Odbicie zapewne nastąpi z końcem Q3. Z tego co się orientuje większość spółek i korporacji jest w trybie „cost control” aby zapobiec dalszemu spadkowi. Z tego tez powodu banki wstrzymują realizacje krytycznych na obecną chwile ruchów finansowych co pociąga za sobą zastój na rynku. Świat wyciągnął wnioski po kryzysie gospodarczym i działa prewencyjnie. Jest to jednak jak mówię przejściowe (mam nadzieje).
Mostostal BB´97´02´08
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

uszat pisze:Oby nie odbiło się to na klubie.
Będzie o to bardzo trudno. :( :(

Onico posiada mały kapitał własny, więc odcięte teraz od kredytów bankowych nie będzie mogło prowadzić działalności handlowej na dotychczasową skalę, wręcz nawet może być zmuszone ogłosić upadłość. To nie jest tylko zła, tylko wręcz fatalna informacja. :( :(
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Poczekajmy.
Zapewne od września będzie jasność.
Mostostal BB´97´02´08
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

uszat pisze:Poczekajmy.
Zapewne od września będzie jasność.
Artykuł o Onico w "Pulsie Biznesu"
"Zapytaliśmy Onico o to, jak zarząd widzi możliwość dalszego działania firmy. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi."
https://www.pb.pl/onico-stanelo-pod-sciana-965411
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Bartek O »

Przyznaję się, że byłem jednym z tych, którzy uwierzyli w mocarstwowe plany ONICO Warszawa.
Pisałem między innymi, że w odróżnieniu od Szczecina w Warszawie jest realny sponsor dysponujący "grubym portfelem"....
Dużo bardziej sceptyczny byłem już po dokładnym zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym ONICO. Daleki byłem jednak od kreślenia jakichkolwiek czarnych scenariuszów.
Mam jednak głęboką nadzieję, że ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie...
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

drukjul pisze:
uszat pisze:Poczekajmy.
Zapewne od września będzie jasność.
Artykuł o Onico w "Pulsie Biznesu"
"Zapytaliśmy Onico o to, jak zarząd widzi możliwość dalszego działania firmy. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi."
https://www.pb.pl/onico-stanelo-pod-sciana-965411
Ano właśnie, w obliczu takiej właśnie sytuacji spółki staje się ona dla sektora bankowego „krytyczna” i w obliczu ogólnego zastoju stanowi realne ryzyko. Jeśli sytuacja na rynku ustabilizuje się do końca kwartału banki zapewne na nowo odkręcą kurki. Zastanawiające jest natomiast to ze płynność Onico jest praktycznie całkowicie uzależniona od kapitału obcego (bankowego).

Nie chce być uszczypliwy ale ileż się tutaj naczytałem mądrości na temat transferów, wzmacniania, osłabiania, krytykowania „minimalizmu” czy buńczucznych zapowiedzi. Ehhhh...
Mostostal BB´97´02´08
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Radomiak97 »

uszat pisze:Nie chce być uszczypliwy ale ileż się tutaj naczytałem mądrości na temat transferów, wzmacniania, osłabiania, krytykowania „minimalizmu” czy buńczucznych zapowiedzi. Ehhhh...
Ja też nie chcę być uszczypliwy, ale wydaje mi się, że zarząd klubu raczej nie jest w stanie przewidzieć ewentualnych kłopotów sponsora w przyszłości i korzysta z tych pieniędzy, jakie ma do dyspozycji.
A transfery i "buńczuczne zapowiedzi" nie mają nic do tego, bo gdyby na przykład wykoleiły się takie PGE czy Azoty to by się skończyło tak samo z transferami czy bez transferów. Zresztą, nie wiem o jakie wypowiedzi do końca chodzi, bo zarząd Onico na czele z Gackiem mówili jak dotąd dosyć rozsądnie na temat budowy drużyny.

Chwała im za to, że jako jedni z niewielu w lidze co sezon zaskakują dobrymi ruchami na rynku transferowym. A co się dzieje z ligą gdy nie ma transferów to pokazują wpisy na forach. Jeszcze kiedyś transfery Grozera czy Lisiniaca był traktowane jako norma dla czołówki, a teraz jak ktoś zrobi parę solidnych transferów to już są podejrzenia, że jak to tak można i pewnie Stocznia 2.

Tylko patrzeć aż Belgowie nas niedługo będą bić w LM. W zasadzie to Skrę już zbili.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Dziad o kozie baba o wozie.
Nie o klub i zarząd mi chodziło.

My tu merytorycznie o sytuacji Onico a kolega populizmem poleciał.

Miejmy nadzieje, dla dobra siatkówki że nie dojdzie do najgorszego scenariusza. Szkoda by było!
Mostostal BB´97´02´08
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Noworoczny »

W sumie dobrze, że Kurek wybrał Włochy, bo tak to byśmy mieli pięć stron typowania, kto go może przytulić.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
boftek
Posty: 194
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: boftek »

Z drugiej strony według Passiniego Monza walczyła o Kurka, bo ONICO obcięło dość mocno propozycję finansową dla Kurasia. Może spółka spodziewała się kłopotów i się na to zabezpieczyli pod względem finansowania klubu (takie dziecinne marzenia z mojej strony). Umowa między klubem a spółką miała się jakoś niedawno kończyć (chyba na 3 lata od 2016 roku). Warszawa to jednak stolica Polski, mam nadzieję, że jeśli najczarniejszy scenariusz wejdzie w życie to klub znajdzie nowego sponsora, szczególnie biorąc pod uwagę wzrost popularności siatkówki w stolicy... Tak, to też lekkie marzenie, nie pozostaje nam nic innego jak trzymanie kciuków za klub, który wydawał się powiewem świeżości oraz mógł o coś więcej zawalczyć...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

boftek pisze:Z drugiej strony według Passiniego Monza walczyła o Kurka, bo ONICO obcięło dość mocno propozycję finansową dla Kurasia. Może spółka spodziewała się kłopotów i się na to zabezpieczyli pod względem finansowania klubu (takie dziecinne marzenia z mojej strony). Umowa między klubem a spółką miała się jakoś niedawno kończyć (chyba na 3 lata od 2016 roku). Warszawa to jednak stolica Polski, mam nadzieję, że jeśli najczarniejszy scenariusz wejdzie w życie to klub znajdzie nowego sponsora, szczególnie biorąc pod uwagę wzrost popularności siatkówki w stolicy... Tak, to też lekkie marzenie, nie pozostaje nam nic innego jak trzymanie kciuków za klub, który wydawał się powiewem świeżości oraz mógł o coś więcej zawalczyć...
Muszę Ciebie, ale też i siebie samego zmartwić, spółka Onico jest nie tylko sponsorem klubu, jest także jego właścicielem, po tym jak pod koniec 2017 przejęli 95% akcji klubu - tylko pozostałe 5% zdaje się nadal należą do warszawskiej Politechniki.

Ogłoszenie upadłości spółki Onico, lub jej przejęcie, a jest to wydaje się niestety całkiem realny scenariusz, może się więc oznaczać, że i należący do niej klub siatkarski przestanie istnieć, bo nawet przy wariancie przejęcia spółki raczej mało prawdopodobne jest, że nowy właściciel będzie nazywał się akurat "Orlen" i że będzie mieć w planach sponsorowanie siatkówki ligowej w Warszawie. Niestety wygląda na to, że w sezonie 2019-20 po 16 latach występów najpierw "Politechniki", a później "Onico" znów może zabraknąć męskiej siatkówki na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej w stolicy. Jakaś pociecha, że przynajmniej siatkarki Wisły Warszawa awansowały do ekstraklasy. :(
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Spokojnie, tu pewnie jest jeszcze jakaś szansa na ratunek - ale faktycznie dalsze finansowanie siatkówki w Warszawie jest wątpliwe nawet jeżeli uda się jako tako naprostować finanse samej firmy.
boftek pisze:Warszawa to jednak stolica Polski, mam nadzieję, że jeśli najczarniejszy scenariusz wejdzie w życie to klub znajdzie nowego sponsora
Przykład polski - ale nie tylko polski, bo we Włoszech jest podobnie - uczy, że bardzo ciężko zbudować w wielkich ośrodkach miejskich klasowy zespół siatkarski, za to z reguły wygląda to tak, jak z Onico może wyglądać teraz. Tzn. może nie zawsze upada cała firma, za to znaleźć sponsora, który jest w stanie zagwarantować sponsoring dłużej niż kilka lat, wzorem np. firmy Cucine Lube w regionie Marche, która pod różnymi nazwami sponsoruje ten klub już kilkanaście lat, to jednak ciężka sprawa.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Poczekajmy. Ogólna sytuacja na rynku powinna się unormować z końcem kwartału trzeciego i prawdopodobnie wtedy pieniądze popłyną do Onico. To nie jest tak ze bank mówi „nie” bo nie. Są umowy i gwarancje. Zarząd spółki jest na pewno szczegółowo poinformowany jakie są opcje.
Ja bym się natomiast zastanowił nad faktem o którym już pisałem wcześniej. Mianowicie nad tym ze płynność finansowa jest zależna od banku i nie ma jako takiego kapitału zabezpieczajacego. Dla klubu niebezpieczne gdyż tak jak spółka jest wprost zależny od sytuacji rynku finansowym.
Mostostal BB´97´02´08
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Radomiak97 »

Moim zdaniem powtórka że Stoczni raczej nie zagraża, nie w nadchodzącym sezonie. Raczej wątpliwy jest scenariusz z upadkiem spółki. Natomiast jeśli kłopoty nie zostaną rozwiązane to prawdziwy problem zapowiada się za rok z finansowaniem klubu.

A szkoda by było, bo klub wnosi pewien powiew świeżości i dawał nadzieję na dobre występy w Lidze Mistrzów. Odkąd Skra obniżyła loty nie mamy zespołu, który byłby w stanie nawiązać walkę z klubami z Rosji i Włoch, a zapaść się pogłębia patrząc na transfery czołówki.

Historią z Onico też układa się niekorzystnie, bo jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się nawet o sponsorze zza granicy i znacznym wzroście budżetu, a niedawno dowiedzieliśmy się, że nie udały się te poboczne umowy sponsorskie, a dzisiaj artykuł o problemach głównego sponsora i właściciela klubu :(
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Radomiak97 pisze:Moim zdaniem powtórka że Stoczni raczej nie zagraża, nie w nadchodzącym sezonie. Raczej wątpliwy jest scenariusz z upadkiem spółki. (
A możesz proszę uzasadnić? Dlaczego „twoim zdaniem nie zagraża”? Dlaczego wątpliwy jest scenariusz z upadkiem spółki?
Mostostal BB´97´02´08
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: drukjul »

uszat pisze:Poczekajmy. Ogólna sytuacja na rynku powinna się unormować z końcem kwartału trzeciego i prawdopodobnie wtedy pieniądze popłyną do Onico..
Wyjaśnijmy jednak że jest spółka stricte handlowa, a nie produkcyjna, czy usługowa. Bez dalszego kredytowania przez banki najprawdopodobniej nie będą dłużej w stanie w dotychczasowy sposób funkcjonować i handlować na rynku paliw, co oznacza że bardzo szybko mogą stracić większość dotychczasowych klientów na rzecz konkurencji (a wiemy że rynek paliwami jest wyjątkowo konkurencyjny). Dlatego pytanie, które przesłała im mailowo redakcja "Pulsu Biznesu" i które pada w podlinkowanym wyżej artykule "jak zarząd widzi możliwość dalszego działania firmy?" nasuwa się niestety w tej sytuacji samo. https://www.pb.pl/onico-stanelo-pod-sciana-965411

Jak słusznie zauważyła dziennikarka "PB", właśnie teraz ważą się losy spółki i jej "być" albo "nie być" (czyli upadłość) to są prawdopodobnie decyzje i kwestie, które muszą zapaść i zostać wyjaśnione w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu dni, a nie perspektywa kilku miesięcy. Dokładnie dwa miesiące temu to cena pojedynczej akcji Onico na giełdzie wynosiła jeszcze ~ 70 zł, miesiąc temu już tylko ~ 50 zł, dziś w ciągu dnia spadła nawet poniżej 17 zł. "Puls Biznesu" pisząc więc, że znaleźli się jako firma pod ścianą naprawdę wcale nie przesadza. :(
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: krzysiu »

Kicha po całości i znowu to uderzy w Polski rynek .Widać,że nasze prywatne firmy oprócz może 2 przypadków mają problemy z utrzymaniem sponsorowania drużyny siatkarskiej bo chyba został taki w miarę solidny klub z Zawiercia i Rzeszowa w kontekście finansów czy któryś pominąłem?
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Wyjaśnijmy jednak że jest spółka stricte handlowa, a nie produkcyjna, czy usługowa. Bez dalszego kredytowania przez banki najprawdopodobniej nie będą dłużej w stanie w dotychczasowy sposób funkcjonować i handlować na rynku paliw.
Oczywiscie masz racje. Istotne sa dwa zasadnicze faktory, zastoj finansowy oraz wartosc spolki Onico ktora poleciala na leb. Tu sie zgadzam ze niestety rownia pochyla. Dwie nogi i obie podciete.
Mostostal BB´97´02´08
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: jinx »

Siemanko


Kogo mam pozdrowić?? ;)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Aquino »

Ale występ w tym sezonie chyba niezagrożony? Nie rozumiem tego, przecież od miesięcy wiadomo, że taka Bydgoszcz, Gdańsk czy Będzin mają problemy finansowe i grają. A tu klub z którym wszystko było ok. miałby upaść w kilka chwil? Myślę, że mają jakieś zabezpieczenie na wypadek kłopotów Onico nawet jeśli wiązałoby się to z porzuceniem marzeń o potędze w Warszawie.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Drukjul pisał już że Onico jest właścicielem (95%) klubu. Ciężko powiedzieć co się wydaży. Jeśli spółka ogłosi upadłość to fundusze zaplanowane na klub również nie będą rozdysponowane. Szansą w takim wypadku była by odsprzedaż pakietu większościowego innemu podmiotowi, najlepiej już teraz.
Ja jednak liczę na to że na pieniądzach z Alior da się przeżyć najbliższy okres. Gorzej jak końcem kwartału sektor bankowy nie zmieni kierunku. Wtedy nie będzie co zbierać.
Mostostal BB´97´02´08
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: qtp »

uszat pisze:Ja jednak liczę na to że na pieniądzach z Alior da się przeżyć najbliższy okres.
Z pieniędzy na przetrwanie ktoś będzie się bawił w sponsoring? Chłopaki z Warszawy już powinni szukać nowych klubów.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

No to niezłe jaja. W tym kraju to się da funkcjonować tylko z państwowych pieniążków, ze spółek czyli hajs podatników (PGE itd). :D

I gdzie teraz miałby zagrać taki Kwolek,Nowakowski czy Łukasik, skoro wszyscy mają skład klepnięty?

Resovia - Odpada
Skra - Odpada
ZAKSA - Odpada
Jastrzębie - Odpada

No chyba tylko Radom, ale oni nie mają kasy. O ile taki Łukasik miał być zmiennikiem w Warszawie i może sobie iść do takiej ZAKSY jako zmiennik Deroo, bo się nagra, bo Deroo czasem musi mieć przerwę, w Skrze może powalczyć o skład z Szalpukiem, Nowakowski jest w takim wieku, że wygrał już prawie wszystko i długo już nie pogra, tak Kwolek jest urządzony.

Chyba, że Serie A. Bo w Rosji go nie widzę.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Szary Wilk pisze:No to niezłe jaja. W tym kraju to się da funkcjonować tylko z państwowych pieniążków, ze spółek czyli hajs podatników (PGE itd). :D

I gdzie teraz miałby zagrać taki Kwolek,Nowakowski czy Łukasik, skoro wszyscy mają skład klepnięty?

Resovia - Odpada
Skra - Odpada
ZAKSA - Odpada
Jastrzębie - Odpada

No chyba tylko Radom, ale oni nie mają kasy. O ile taki Łukasik miał być zmiennikiem w Warszawie i może sobie iść do takiej ZAKSY jako zmiennik Deroo, bo się nagra, bo Deroo czasem musi mieć przerwę, w Skrze może powalczyć o skład z Szalpukiem, Nowakowski jest w takim wieku, że wygrał już prawie wszystko i długo już nie pogra, tak Kwolek jest urządzony.

Chyba, że Serie A. Bo w Rosji go nie widzę.
Onico w zeszłym sezonie tez mialo zamkniety sklad.
Jeżeli będzie taka sytuacja, ktos reke wyciagnie
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: qtp »

O Kwolka będzie się bił każdy klub z czołówki PL, a i z zagranicy ofert nie powinno braknąć.
Radomiak97
Posty: 109
Rejestracja: 11 cze 2019, o 14:30

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Radomiak97 »

Gdyby doszło do rozpadu drużyny to podejrzewam, że najbardziej nachapią się Resovia i Skra. Resovia ma prywatnego sponsora głównego więc Góral może sobie pozwolić na dowolną zmianę budżetu. Z kolei Skra zwiększyła swój budżet przed sezonem. I ma doświadczenie w przygarnianiu siatkarzy w potrzebie :]
Kędzierzyn ledwo finansuje obecny skład, nie wiem jak z Jastrzębiem.

A reszta, dla której brakło by miejsca w PL rozsiałaby się po ligach typu niemiecka / belgijska, może włoska.
A kto wtedy wepchałby się do Ligi Mistrzów, oto jest pytanie. Podejrzewam, że Konrad P. ruszyłby do akcji.


Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Scenariusz tragiczny zarówno dla siatkówki w Warszawie jak i całej ligi. Nie dość, że stracilibyśmy czołowy sportowo zespół, to jeszcze kolejna afera w stylu Stoczni zniszczyłaby prestiż ligi i już nikt poważny by tu nie chciał przyjechać :(

Z drugiej strony - przypadek Trefla z sezonu 17/18 pokazuje, że nie musi się to skończyć źle. Choć tu sytuacja jest jednak nieco bardziej skomplikowana.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Resovia ma prywatnego sponsora głównego więc Góral może sobie pozwolić na dowolną zmianę budżetu. Z kolei Skra zwiększyła swój budżet przed sezonem. I ma doświadczenie w przygarnianiu siatkarzy w potrzebie :]
Kędzierzyn ledwo finansuje obecny skład, nie wiem jak z Jastrzębiem.
A Warszawa ma jakiego sponsora? Nie prywatnego?

W zeszlym sezonie mistrzem przytulania siatkarzy w potrzebie byl stoleczny klub wiec nie wiem skad pomysl ze Skra.

Kedzierzyn ma najlepszych zawodnikow w lidze wiec nic dziwnego ze budzet napiety. Swoja droga, lepszy napiety ale pewny niz papierowy.

Jesli sprawdzi sie najczarniejszy ze scenariuszy to i tak zawodnicy beda do wziecia "w promocji" tak jak Onico przygarnelo Kurasia w zeszlym sezonie.
Mostostal BB´97´02´08
Camillo Marcotti

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Mi najbardziej w tym wszystkim szkoda Anastasiego - zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: ONICO Warszawa 2019/2020

Post autor: uszat »

Wiesz, to tak jest z nowymi „projektami” albo się uda i będzie pieknie, albo będzie klapa. To jest ryzyko które trzeba wkalkulować.
Ja mak jednak nadzieje że do tego końcem końców nie dojdzie i będziemy mogli się cieszyć z gry warszawskiej drużyny w nadchodzącym sezonie.
Mostostal BB´97´02´08
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”