Cerrad Czarni Radom 2019/2020

kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Nie było stać bo Radom zaoferował więcej. Gdańsk należy do biedniejszych klubów w lidze. Pytanie czy byłoby ich stać na Butryna wtedy po fantastycznym sezonie w Katowicach? Też myślę, że nie. Nie wiem na ile Enea zwiększyła budżetowanie, ale miasto zmniejszyło. A Kędzierski czy Sander musieli dostać jakąś podwyżkę. Skoro Prygiel mówił, że Konarski i Loh nie stworzyli żadnych kominów płacowych to pewnie tak jest. Konarski w normalnych okolicznościach by nie trafił do Radomia, ale dobrze wiemy jaka była jego sytuacja. Nie był w dobrej pozycji do stawiania warunków. Jakie miał inne opcje? Katar o którym mówił? Wyautowałby się już totalnie z igrzysk. Przynajmniej Koreańczycy czy Chińczycy nie mówiąc o Japończykach, prezentują jakiś solidny poziom.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

kamil1999 pisze:Nie było stać bo Radom zaoferował więcej. Gdańsk należy do biedniejszych klubów w lidze. Pytanie czy byłoby ich stać na Butryna wtedy po fantastycznym sezonie w Katowicach? Też myślę, że nie. Nie wiem na ile Enea zwiększyła budżetowanie, ale miasto zmniejszyło. A Kędzierski czy Sander musieli dostać jakąś podwyżkę. Skoro Prygiel mówił, że Konarski i Loh nie stworzyli żadnych kominów płacowych to pewnie tak jest. Konarski w normalnych okolicznościach by nie trafił do Radomia, ale dobrze wiemy jaka była jego sytuacja. Nie był w dobrej pozycji do stawiania warunków. Jakie miał inne opcje? Katar o którym mówił? Wyautowałby się już totalnie z igrzysk. Przynajmniej Koreańczycy czy Chińczycy nie mówiąc o Japończykach, prezentują jakiś solidny poziom.
Enea Zwiększyła finansowanie Miasto najprawdopodobnie zmniejszy finansowanie o 20% jutro zapadnie najprawdopodobnie deczyja radnych na Radzie miasta nie wydaje mi się żeby Konarski zarabiał tyle co Włodarczyk ale jak tak jest to świetny deal :)
Czarncyh stać jeszcze na zakontraktowanie solidnego zagranicznego środkowego to Enea musiała dać trochę więcej kasy.
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Paragon »

Na reszcie składu przyoszczędzono z hajsem:
Ruciak-Nowawsiak
Vincic- Zrajkowski
Protopsaltis - Pasiński
Filip- Gąsior
Pajenk-Dryja

Loh zapewne wziął mniej niż Włodi
Ostry, Masło i Grzechnik hajs pewnie ten sam
Sander wziął pewnie więcej
Kędzior, może i Firszt mogli dostać trochę więcej
Konar wziął więcej niż Butryn
Jak Enea dorzuciła sporo grosza to i śmiało może hajs na jeszcze dobrego środkowego się znaleźć i nie ma co się dziwić.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Paragon pisze:Na reszcie składu przyoszczędzono z hajsem:
Ruciak-Nowawsiak
Vincic- Zrajkowski
Protopsaltis - Pasiński
Filip- Gąsior
Pajenk-Dryja

Loh zapewne wziął mniej niż Włodi
Ostry, Masło i Grzechnik hajs pewnie ten sam
Sander wziął pewnie więcej
Kędzior, może i Firszt mogli dostać trochę więcej
Konar wziął więcej niż Butryn
Jak Enea dorzuciła sporo grosza to i śmiało może hajs na jeszcze dobrego środkowego się znaleźć i nie ma co się dziwić.
Zoszczędzili sporo ale Butryn wogóle nie był w czołówce najwyższych kontraktów Vincić, Pajenk,Włodarczyk,Protopsaltis mieli wyższe kontrakty od Niego.

Taka ciekawostka z wywiadu z trenerem : Protopsaltis chciał podwyżkę o 60% Czarni mu nie chcieli aż tyle zaoferować dogadany był z Panathinaikosem poźniej się okazało że go niechcą i jego menadżer pytał się czy by było dla nieg moiejsca a Czarni już mieli komplet. Pozostał bez klubu
Ostatnio zmieniony 28 cze 2020, o 11:12 przez Kliper, łącznie zmieniany 1 raz.
Paragon
Posty: 283
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Paragon »

Kliper pisze:
Paragon pisze:Na reszcie składu przyoszczędzono z hajsem:
Ruciak-Nowawsiak
Vincic- Zrajkowski
Protopsaltis - Pasiński
Filip- Gąsior
Pajenk-Dryja

Loh zapewne wziął mniej niż Włodi
Ostry, Masło i Grzechnik hajs pewnie ten sam
Sander wziął pewnie więcej
Kędzior, może i Firszt mogli dostać trochę więcej
Konar wziął więcej niż Butryn
Jak Enea dorzuciła sporo grosza to i śmiało może hajs na jeszcze dobrego środkowego się znaleźć i nie ma co się dziwić.
Zoszczędzili sporo ale Butryn wogóle nie był w czołówce najwyższych kontraktów Vincić, Pajenk,Włodarczyk,Protopsaltis mieli wyższe kontrakty od Niego.

Taka ciekawostka z wywiadu z trenerem : Protopsaltis chciał podwyżkę o 60% Czarni mu nie chcieli aż tyle zaoferować dogadany był z Panathinaikosem poźniej się okazało że go niechcą i jego menadżer pytał się czy by było dla nieg moiejsca a Czarni już mieli komplet. Pozostał bez klubu
60 to zdecydowanie za dużo i dobry ruch klubu, ale szkoda, że potem zabrakło miejsca, bo to jest świetna opcja na wejście - uspokoić przyjęcie, obrona, zaserwować, a nawet skończyć trudną piłkę. Teraz będzie duży test dla Firszta - dostanie dużo więcej szans do gry i oby udźwignął.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze:Zapewne kontrakt Włodarczyka=kontrakt Konarskiego, kontrakt Butryna=kontrakt Loha.
Zapewne nie. Konarski ma podobno wyższy kontrakt niż Włodarczyk. Loh z kolei podobno będzie miał niższy niż Butryn i on faktycznie przyszedł w promocji dlatego się to mniej więcej bilansuje.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Paragon pisze:Na reszcie składu przyoszczędzono z hajsem:
Ruciak-Nowawsiak
Vincic- Zrajkowski
Protopsaltis - Pasiński
Filip- Gąsior
Pajenk-Dryja
Zgadza się, ale trzeba pamiętać, że pewnie cześć zaoszczedonych pieniędzy jest zabezpieczona na wypadek tego gdyby CEV oraz FIVB nie cofneli kary na Czarnych. Więc skoro Prygiel mówił, że łącznie na Loha i Konarskiego poszło tyle co na Włodarczyka i Butryna to ja mu wierzę. No i pewnie to nawet jest tak jak pisze barti. Konarski z czwórki:Konarski, Włodarczyk, Butry, Loh, może być najdroższy a Loh najtańszy.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Czarni zaprezentowali numery zawodników czyżby kadra jiż zamknięta z 3 środkowymi?
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: hvar18 »

Szukają zagranicznego środkowego. Nr 1 jest dla nich Seyed. Ma kontrakt? Rok temu też miał w Urmii a przyszedł do Olsztyna. Kto wie?...
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: demo002 »

Kliper pisze:Czarni zaprezentowali numery zawodników czyżby kadra jiż zamknięta z 3 środkowymi?
Podobno 4-ty środkowy już podpisany.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

hvar18 pisze:Szukają zagranicznego środkowego. Nr 1 jest dla nich Seyed. Ma kontrakt? Rok temu też miał w Urmii a przyszedł do Olsztyna. Kto wie?...
Z Seyedem nic mnie nie zdziwi.

On sam mówił o dewaluacji irańskiej waluty, co sprawia, że siatkarze nie zarabiają już tak dużo.

Druga sprawa to niewiadomy termin startu ligi irańskiej - rozgrywki zawieszono do odwołania, co nie ułatwi Irańczykom przygotowań do IO.

I trzecia sprawa - osobista w pewnym sensie. Seyed i Marouf zostali wezwani na przesłuchania, ponieważ krytykowali w mediach społecznościowych działania Iranu (zestrzelenie samolotu). Rozgrywający jest w USA, a Seyed pewnie też chciałby jednak uniknąć problemów.

Sam środkowy chciał zostać w Europie, ale Rosja i JW się wysypały. Wszystko przemawia za tym, że może zagrać w Czarnych. Topowa liga w Europie (miejsc już w takich nie ma) i zarobki, które będą mu odpowiadały. Chyba Fayazi też miał podpisywać w Iranie, a krążą plotki o negocjacjach ze Ślepskiem.

Osobiście byłbym bardzo zadowolony, gdyby Seyed został w naszej lidze.
kaCuCh
Posty: 35
Rejestracja: 2 sie 2013, o 08:59
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kaCuCh »

Seyed w Czarnych to na prawdę by Hyla mega transfer i dla mnie walka o top4.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

kaCuCh pisze:Seyed w Czarnych to na prawdę by Hyla mega transfer i dla mnie walka o top4.
Nie z Kedzierskim.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Szampon093 pisze:
kaCuCh pisze:Seyed w Czarnych to na prawdę by Hyla mega transfer i dla mnie walka o top4.
Nie z Kedzierskim.
Kędzierski bardzo dobry ubiegły sezon moim zdaniem stać go na więcej.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kauchuck »

Na top4 raczej za mało potencjału. I wcale nie chodzi mi tu o Kędzierskiego czy nawet Konarskiego, a o linię przyjęcia Masłowski, B. Sander, Loh. To już chyba nawet z Włodarczykiem i Protopsaltisem wyglądało to lepiej, bo uwzględniając Sandera był przynajmniej jeden solidny zmiennik.
Niemniej jednak fajnie gdyby Seyed trafił do Radomia, na pewno byłoby to wzmocnienie ligi, no i Seyed pograłby trochę przy lepszym rozgrywającym niż Woicki, może wtedy pokazałby swój prawdziwy potencjał.
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Jeszcze zobaczycie że Kędzior będzie niedłgo w Reprezentacji , mega dobry chłopak z ogromnym potenciałem
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: SzyMis12788 »

To wiadomo co z tym środkowym?
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Diomedea »

Maciek_1921Rdm pisze:Jeszcze zobaczycie że Kędzior będzie niedłgo w Reprezentacji , mega dobry chłopak z ogromnym potenciałem

Sposobem kolego Noworocznego proponuje zaklad, bo ja uwazam ze nie. Chyba, ze mowisz o pierwszych, szerokich powolaniach, takich gdzie powolywany byl np Ferens.
Drzyzga jeszcze nie konczy kariery.
Janusz i Komenda sa lepsi i w doroslej kadrze A zagrali. Firlej moze tez jest lepszy ( tu mam watpliwosci). Grono 3-4 sypaczy w reprze z reguly wystarczy.
A potem pokazuja, sie mlodzi, ktorzy dojrzeja za te 5-6 lat i beda ostro walczyc o wejscie do repry, a juz sa w reprezentacjach mlodziezowych.

Kedzierski mial nijaka zagrywke, przecietny blok, gral dosyc szybko, z wyborami roznie ale mial sporo niedokladnosci. Dobrze gral na Uniwersjadzie.Jak byl we Wloszech to na forum powstaly posty, jaki to teraz znakomity sypacz. Jakos po powrocie tej znakomitosci widac nie bylo. Troche dojrzewa, jak kazdy mlody gracz. Do kadry A musialby zrobic duzy skok jakosciowy i nie wiem czy Czarni i Prygiel to dobre miejsce i trener. Patrz kariera tak zdolnego gracza jak mlodszy Fornal.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Papito13 »

Radom do walki o czwórkę się nie włączy. Za dużo rzeczy musiało by się ułożyć po ich myśli. Nie byłbym taki pewien, że będą nawet najlepsi z poza czołowej piątki (Skra, Zaksa, Resovia, JW, Verva), a bez tego nie ma co myśleć o walce o medale.

Kędzierskiemu do kadry bardzo daleko. Jest w kolejce nie tylko za Łomaczem i Drzyzgą (którzy jeszcze kilka dobrych lat w kadrze mogą grać), ale też Januszem (który był w poprzednim sezonie znacznie lepszy) i młodszymi Komendą oraz Firlejem (Heynen go brał pod uwagę w składzie na LN 2019). Dodatkowo jest grupa młodszych rozgrywających, która go może w ciągu paru lat wyprzedzić.

Również mam wątpliwości czy Radom to dobre miejsce dla rozwoju młodych siatkarzy, chociaż całkiem sporo ich tam trafiło.
krzychszp
Posty: 968
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: krzychszp »

Jeżeli do składu dołączyłby Seyed to ja stawiam Radom wyżej od Verwy
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

krzychszp pisze:Jeżeli do składu dołączyłby Seyed to ja stawiam Radom wyżej od Verwy
Wyżej ja bym nie stawiał, bo nawet przy Seyedzie i Dryi w Radomiu Warszawa ma Nowakowskiego z Wroną, jest też zdecydowanie lepszy libero w stolicy.

Przyjęcie z lekką przewagą Vervy, bo Kwolo i nawet Szalpuk bez formy to jednak nadal wysoki poziom, a Loh musi się sprawdzić i Sander potwierdzić, że to nie tylko wystrzał formy na parę miesięcy.

Atakujący na korzyść Radomia, z sypaczem się nie podejmuję oceniać, bo nie znam dobrze Trinidada.

Widzę pewne podobieństwo, tj. mocna szóstka i budżetowa ławka, ale tu jednak lekka przewaga Warszawy.

Ja osobiście gdybym miał typować, to stawiałbym Vervę, Resovię, Czarnych, Aluron na miejscach 4-7 i tu kolejność może być bardzo różna. Zapowiada się naprawdę kolejny arcyciekawy sezon. Jak się Czarni wzmocnią Seyedem czy nawet Josifowem, to wyjdzie tylko na zdrowie całej lidze.
kaCuCh
Posty: 35
Rejestracja: 2 sie 2013, o 08:59
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kaCuCh »

johnnyrotten pisze:
krzychszp pisze:Jeżeli do składu dołączyłby Seyed to ja stawiam Radom wyżej od Verwy
Wyżej ja bym nie stawiał, bo nawet przy Seyedzie i Dryi w Radomiu Warszawa ma Nowakowskiego z Wroną, jest też zdecydowanie lepszy libero w stolicy.

Przyjęcie z lekką przewagą Vervy, bo Kwolo i nawet Szalpuk bez formy to jednak nadal wysoki poziom, a Loh musi się sprawdzić i Sander potwierdzić, że to nie tylko wystrzał formy na parę miesięcy.

Atakujący na korzyść Radomia, z sypaczem się nie podejmuję oceniać, bo nie znam dobrze Trinidada.

Widzę pewne podobieństwo, tj. mocna szóstka i budżetowa ławka, ale tu jednak lekka przewaga Warszawy.

Ja osobiście gdybym miał typować, to stawiałbym Vervę, Resovię, Czarnych, Aluron na miejscach 4-7 i tu kolejność może być bardzo różna. Zapowiada się naprawdę kolejny arcyciekawy sezon. Jak się Czarni wzmocnią Seyedem czy nawet Josifowem, to wyjdzie tylko na zdrowie całej lidze.
Mega like dla tej wypowiedzi.
Camillo Marcotti

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

A ktoś ma informacje czy są prowadzone jakieś rozmowy z Seyedem, czy to tylko pobożne forumowe życzenie?
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Właśnie Radom to najlepsze miejsce dla młodziaków xD , każdy to powtarza , i większość młodych chce u nas grać . Co do środkowego coraz głośniej słuchy dochodzą od mediów ,że Seyed . Zobaczymy
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Diomedea »

Moze na poczatek. Bo dostaja sporo szans. Choc nie wszyscy.
O ile pamietam Faryna i Firlej grali w Radomiu jako mlodziezowcy. I jakos albo oni nie chcieli albo ich nie chciano.

Ale Kedzierski nie jest mlodziak. A Prygiel nie jest wybitnym trenerem. Widac bylo postep Fornala po przejsciu do JW. Rok za dlugo tam siedzial.
Na lawce trenerskiej jest najwieksza roznica miedzy Verva a Czarnymi.
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Chociaż mamy swojego trenera , Pryku to ziom ,któremu się zawdzięcza radomską siatkówkę , nie [cenzura] głupot , a z resztą nie ma co gadać .
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: barti522 »

krzychszp pisze:Jeżeli do składu dołączyłby Seyed to ja stawiam Radom wyżej od Verwy
:] Nie baw się w zakłady bukmacherskie, szkoda pieniędzy.
Radom pewnie będzie lepszy tylko na pozycji atakującego. Dodaj do tego osobę trenera, co słusznie zauważyła Diomedea i jasno wychodzi jak bardzo taki scenariusz jest prawdopodobny. Do tego proponuję takie posty przenieść do działu o typach, tam każdy może dać upust swoim emocjom i nie ma raczej sensu zaśmiecać wątku klubowego takimi wpisami o teoriach wyssanych z palca. Niedługo dojdziemy do tego, że jak Seyed dołączy do Lubina, to i oni skończą wyżej od Warszawy. ;)
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Papito13 »

Nie przychodzi mi do głowy żaden młody siatkarz (poza Huberem), który zrobiłby wielki postęp w Radomiu. Przez klub przewinęła się masa utalentowanych siatkarzy, ale ci, którzy się rozwinęli, dokonali tego w swoich nowych klubach. Fornal jest najbardziej oczywistym przykładem, ale na pewno nie jedynym. Młodzi siatkarze chętnie do Radomia przychodzili (ale mam wrażenie, że ten trend ostatnimi czasy wygasa), bo klub chciał na nich stawiać, mieli szanse na grę i podejrzewam, że finansowo były to dobre oferty. To, że młodzi chętnie do Radomia przychodzili, nie oznacza jednak, że to było/jest dobre miejsce do rozwoju.
Robert Prygiel to nie jest zły trener, ale też nie jest to trener wybitny, albo nawet bardzo dobry. Gdyby nie był człowiekiem mocno związanym z Radomską siatkówką to by już trenerem nie był. Każdy sam może oceniać czy to dobrze czy źle.

Verva ma zdecydowanie mocniejszy skład. Mają lepiej obsadzoną każdą pozycję poza atakiem.
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Dobra każdy komentować sb może ile wlezie przed sezonem , a zobaczymy co pokaże sezon .
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Papito13 pisze:Nie przychodzi mi do głowy żaden młody siatkarz (poza Huberem), który zrobiłby wielki postęp w Radomiu. Przez klub przewinęła się masa utalentowanych siatkarzy, ale ci, którzy się rozwinęli, dokonali tego w swoich nowych klubach. Fornal jest najbardziej oczywistym przykładem, ale na pewno nie jedynym. Młodzi siatkarze chętnie do Radomia przychodzili (ale mam wrażenie, że ten trend ostatnimi czasy wygasa), bo klub chciał na nich stawiać, mieli szanse na grę i podejrzewam, że finansowo były to dobre oferty. To, że młodzi chętnie do Radomia przychodzili, nie oznacza jednak, że to było/jest dobre miejsce do rozwoju.
Robert Prygiel to nie jest zły trener, ale też nie jest to trener wybitny, albo nawet bardzo dobry. Gdyby nie był człowiekiem mocno związanym z Radomską siatkówką to by już trenerem nie był. Każdy sam może oceniać czy to dobrze czy źle.

Verva ma zdecydowanie mocniejszy skład. Mają lepiej obsadzoną każdą pozycję poza atakiem.
A Ciekawe gdzie niby się tak rozwinął Fornal jak nie w Czarnych 3 sezon w Czarnych to grał jak z nut i dostał propozycję z Jastrzębia. Bołądź, Fornal, Huber
Szalpuk był za Lozano. Prygiel stawia na młodych postawił w tamtym seaonie na Kędzierskiego. Teraz Masłowski będzie numerem 1 na Libero. Trzeba też pamiętać że Firlej, Faryna, Romać, Filipowicz a jest troche wychowanków Czarnych w Pluslidze.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”