Cerrad Czarni Radom 2019/2020

titerlitury
Posty: 347
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: titerlitury »

Bardzo fajny wpis użytkownika @united, myślę podobnie. Zapewne, mający doświadczenie w zrywaniu kontraktów Żorż, nazbyt perspektywą mamony omamił swojego podopiecznego. Nic zdrożnego jeśli chodzi o Dawida, wszak to sport zawodowy. Że zabrakło elementarnego wyczucia w czasach zarazy, to już większość pisała. Niemniej Konarski to dalej kawał grajka, być może ta sytuacja jakoś zdeterminuje go do udowodnienia/potwierdzenia własnej wartości.
Na marginesie, od kilku sezonów Czarni potrafią zaskoczyć transferami, wydawałoby się, że ponad stan. A tu nie ;)
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Jakby taka sytuacja ze zrywaniem i podpisywaniem kontraktu miała miejsce z zawodnikiem młodym, z niskim kontraktem, grającym sezon życia, gdzie na stole leży oferta z Kazania, Sankt Petersburga, Lube czy Perugii, to jakoś inaczej bym na to spoglądał.

A tutaj mamy zawodnika, który w swojej karierze nigdy koniem pociągowym nie był, ma 31 lat, jest po bardzo średnim sezonie, w kadrze wiecznie rezerwowy, rozwiązuje kontrakt z dotychczasowym klubem, porywa się na draft w Korei, gdzie niekoniecznie zawodnicy o jego profilu są chodliwym towarem. Wiemy jaki jest Żorż i jeśli taki zawodnik daje się omamić dolarami, zakładając to wszystko co wyżej napisałem, to świadczy jedynie o jego naiwności.

Nikomu nigdy źle nie życzę i nie twierdzę, że na konferencji prasowej Dawid powie, że Czarni to klub jego marzeń i w dzieciństwie wisiały w jego pokoju plakaty z zawodnikami WKS-u. Ale mam wrażenie, że chyba radomska brzytwa była najmniejszym złem. Niech Dawid na parkiecie pokaże, że się mylę. Wówczas odszczekam.
Kłamca.
Camillo Marcotti

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Albo te niebotyczne kontrakty przyszły z Budvańskiej Rivery i Rematu Zalau, to najlepszą opcją był Cerrad :D

Ja tam się cieszę, że doczekaliśmy takich czasów, że Radom kontraktuje zawodników pokroju Konarskiego i Loha, którzy kilka lat wcześniej byli dostępni tylko dla klubów czołówki. Pewnie to sytuacja tymczasowa (koronawirus), ale przynajmniej ten jeden sezon będzie na pewno sporo ciekawszy od poprzednich.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: jaet »

Długo się z komentarzem wstrzymywałem, bo chciałem żeby info przeszło w oficjalkę, więc przyszedł czas...
Smutna to w sumie lekcja życia dla Dawida i to w wieku, w którym wypadałoby już być raczej mądrym. Nie wiem czy za tą piękną katastrofą stał Dawidowy manager, czy ego samego zawodnika, pewnie jedno i drugie. Tak czy inaczej, ktoś tu strasznie przeszarżował i teraz musi tę żabę połknąć. Siatkarski klubowy świat widzi Konara dokładnie tak jak my, nawet jeżeli w CV każdy prezes z miejsca znajduje dwa złota mistrzostw świata. To nie jest zawodnik, który na młocie da inną jakość drużynie w której gra i zawojuje z nią ligę, niezależnie od tego, co to będzie za liga. I to cała tajemnica Dawidowego upadku. No ale Czarni oczywiście na całej tej historii wygrali, bo mają bardzo przyzwoitego jak na polskie warunki młota, który z gwiazdorskiego kontraktu wrócił na ziemię, a równocześnie będzie za wszelką cenę chciał udowodnić wszystkim dookoła, że się wobec niego mylili. Brawo Czarni, brawo prezes Stępień, dobra robota.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Maciek_1921Rdm
Posty: 74
Rejestracja: 23 mar 2020, o 16:19
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Maciek_1921Rdm »

Ludzie co macie taki ból dupy że Konar w Radomiu , spokojne zmiana otoczenia na dobre mu wyjdzie , jeszcze będzie chciał się pokazać bo będzie chciał pojechać na Igrzyska . A Radom będzie miał 100 lecie klubu niedługo i w następnym roku będą chcieli zdobyć medal , a kto wie czy w tym nie zrobią niespodzianki . Wszystko wyjdzie w praniu . Pozdro . WKS mocno !!!!!
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: maniek009 »

Chcesz zobaczyć przekrój polactwa, wejdź na to forum :D
Ale śmiesznie, że mu się nie udało w Korei,nie dostał się do Rosji- rewelacja, skończył gdzieś w Radomiu, ale super....
Żenada drodzy forumowicze, żenada.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: qtp »

Wywiadów w mediach udzielał Konarski a nie mengo, a ten cały szum jest spowodowany właśnie tymi śmiesznymi z dzisiejszej perspektywy wypowiedziami. Można było odejść z JW i nie komentować powodów, można było odpaść z Korei i nie komentować itd. A teraz nie dość że wylądował w najbrzydszym mieście w Polsce to jeszcze wszyscy się z niego śmieją.
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: maniek009 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 cze 2020, o 12:22 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: jaet »

Ja do Czarnych nic nie mam, wręcz przeciwnie - mocno trzymam kciuki, żeby powstał na stałe kolejny mocny ośrodek z fajną halą i kibicami. Natomiast historia Konara sama w sobie jest zabawna i pouczająca. Mierz siły na zamiary, lepszy wróbel w garści..., itd :].
No i nie bądźmy naiwni - Radom w tej historii znalazł się okazyjnie. Gdyby nie splot różnych okoliczności, to Konarski byłby dziś w składzie JW lub Resovii.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7836
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

jaet pisze:Mierz siły na zamiary
Konarski zadziałał w myśl tej frazy. ;)
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze:Jakby taka sytuacja ze zrywaniem i podpisywaniem kontraktu miała miejsce z zawodnikiem młodym, z niskim kontraktem, grającym sezon życia, gdzie na stole leży oferta z Kazania, Sankt Petersburga, Lube czy Perugii, to jakoś inaczej bym na to spoglądał.

A tutaj mamy zawodnika, który w swojej karierze nigdy koniem pociągowym nie był, ma 31 lat, jest po bardzo średnim sezonie, w kadrze wiecznie rezerwowy, rozwiązuje kontrakt z dotychczasowym klubem, porywa się na draft w Korei, gdzie niekoniecznie zawodnicy o jego profilu są chodliwym towarem. Wiemy jaki jest Żorż i jeśli taki zawodnik daje się omamić dolarami, zakładając to wszystko co wyżej napisałem, to świadczy jedynie o jego naiwności.

Nikomu nigdy źle nie życzę i nie twierdzę, że na konferencji prasowej Dawid powie, że Czarni to klub jego marzeń i w dzieciństwie wisiały w jego pokoju plakaty z zawodnikami WKS-u. Ale mam wrażenie, że chyba radomska brzytwa była najmniejszym złem. Niech Dawid na parkiecie pokaże, że się mylę. Wówczas odszczekam.
I przypomne, ze z Zaksy tez odchodzil oznajmiajac to klubowi dosyc pozno. Z klubu, gdzie sie odbudowal po sredniej grze w Resovii.

Czarni zbudowali niezly team. Lokuje ich jednak ponizej Zawiercia, moze przed Olsztynem i raczej przed Gdanskiem.
Wiec to nie jest tak, ze Dawid pierwszy raz sie wychyla.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: dmak1 »

Zgodnie z profilem Czarnych na facebook prawdopodobnie dzisiaj poznamy 2 rozgrywającego i patrząc na filmik to raczej Bartosz Zrajkowski. Dosyć ciekawe podejście klubu, że nie ogłosili Konarskiego jako ostatniego, chyba że ten ewentualny zagraniczny środkowy też będzie przychodził jako bomba transferowa.
dezerter
Posty: 1269
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: dezerter »

dmak1 pisze:Zgodnie z profilem Czarnych na facebook prawdopodobnie dzisiaj poznamy 2 rozgrywającego i patrząc na filmik to raczej Bartosz Zrajkowski. Dosyć ciekawe podejście klubu, że nie ogłosili Konarskiego jako ostatniego, chyba że ten ewentualny zagraniczny środkowy też będzie przychodził jako bomba transferowa.
Przecież Bartka Zrajkowskiego ogłosili dwa dni temu...
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

dezerter pisze:
dmak1 pisze:Zgodnie z profilem Czarnych na facebook prawdopodobnie dzisiaj poznamy 2 rozgrywającego i patrząc na filmik to raczej Bartosz Zrajkowski. Dosyć ciekawe podejście klubu, że nie ogłosili Konarskiego jako ostatniego, chyba że ten ewentualny zagraniczny środkowy też będzie przychodził jako bomba transferowa.
Przecież Bartka Zrajkowskiego ogłosili dwa dni temu...
Z tego co powiedział Prygiel to środkowy ma być dużym wzmocnieniem .
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: demo002 »

dezerter pisze:
dmak1 pisze:Zgodnie z profilem Czarnych na facebook prawdopodobnie dzisiaj poznamy 2 rozgrywającego i patrząc na filmik to raczej Bartosz Zrajkowski. Dosyć ciekawe podejście klubu, że nie ogłosili Konarskiego jako ostatniego, chyba że ten ewentualny zagraniczny środkowy też będzie przychodził jako bomba transferowa.
Przecież Bartka Zrajkowskiego ogłosili dwa dni temu...
Oficjalnie? Jeszcze nie ogłosili.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: dmak1 »

dezerter pisze:
dmak1 pisze:Zgodnie z profilem Czarnych na facebook prawdopodobnie dzisiaj poznamy 2 rozgrywającego i patrząc na filmik to raczej Bartosz Zrajkowski. Dosyć ciekawe podejście klubu, że nie ogłosili Konarskiego jako ostatniego, chyba że ten ewentualny zagraniczny środkowy też będzie przychodził jako bomba transferowa.
Przecież Bartka Zrajkowskiego ogłosili dwa dni temu...
Klub jeszcze go oficjalnie nie ogłosił
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Kliper pisze:
Z tego co powiedział Prygiel to środkowy ma być dużym wzmocnieniem .
Pewnie będzie bardziej silną jednostką, która będzie dobrze grała, ale pozycji nie podniesie, jak Seyed w Olsztynie.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2020, o 08:44 przez Vilgefortz, łącznie zmieniany 1 raz.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

Vilgefortz pisze:
Kliper pisze:
Z tego co powiedział Prygiel to środkowy ma być dużym wzmocnieniem .
Pewnie bardziej bardziej silną jednostką, która będzie dobrze grała, ale pozycji nie podniesie, jak Seyed w Olsztynie.

Rozmowy trwają z trzema środkowymi każdy gra w reprezentacji 2 z Europy jeden z poza i jeden jest kapitanem reprezentacji obstawiam Viktora Yosifova
Camillo Marcotti

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Vilgefortz pisze: Pewnie bardziej bardziej silną jednostką, która będzie dobrze grała, ale pozycji nie podniesie, jak Seyed w Olsztynie.
Nie wiemy, czy bez Seyeda Olsztyn zająłby to samo miejsce. Chociaż zgadzam się, że różnica poziomów na środku nie zmienia aż tyle w potencjale drużyny, co w przypadku innych pozycji. Niemniej lepiej mieć Yosifova niż Ostrowskiego.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: niepoinformowany »

Na stronie strefy wywiad z Konarskim.

Polecam, można się pośmiać. Ilość absurdów i zaprzeczania samemu sobie powalająca.

PS. Niektórzy kibice Radomia niech się ogarną. Śmiesznie wyszło z Konarskim, Radom jako klub zrobił dobry deal, pewnie nawet bardzo dobry o ile go nie przepłacili.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

niepoinformowany pisze:Na stronie strefy wywiad z Konarskim.

Polecam, można się pośmiać. Ilość absurdów i zaprzeczania samemu sobie powalająca.

PS. Niektórzy kibice Radomia niech się ogarną. Śmiesznie wyszło z Konarskim, Radom jako klub zrobił dobry deal, pewnie nawet bardzo dobry o ile go nie przepłacili.
Pełny tekst na PS - stwierdza, że w Radomiu zarobi więcej niż mógł po renegocjacji propozycji kontraktu w JW. Jest to możliwe przy rozbudowanej historii, w której Al Hachdadi był już na horyzoncie Pomarańczowych, którzy celowo obniżyli propozycję :]
Osobiście, trochę w to nie wierzę, ale nie nam dane to wiedzieć.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
dezerter
Posty: 1269
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: dezerter »

Chyba Konarski nie będzie miał łatwego życia w przyszłym sezonie. Każdy będzie mu patrzył na ręce.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

"Nie jestem AŻ TAK DUŻYM PEWNIAKIEM na igrzyska"
"Mogłem grać w Chinach, ale wybrałem grę w silnej lidze"
"Negocjowałem (niedawno) z Sankt Petersburgiem, bo chciałem GRAĆ w silnej lidze"

1.Dawid to ma cholernie duże mniemanie o sobie i myśli, że zagra sezon jak w Jastrzębiu i popyka na 40 % kilka meczów w LN, jak to.ma w zwyczaju, to go Vital weźmie przy tak grającym Muzaju? Serio on się ma za gracza chociażby drugiego szeregu? Jest jednym z tych, którego szanse na wyjazd oddaliły się najmocniej, a właściwie z całego grona ekipy Vitala to on ma najsłabszą pozycję.

2.Bzdura. Przecież czekał na oferty z Chin i Japonii, chcial tam grać, ale jego nikt nie chciał. Bo niby po co pchał się do draftu, w którym go odrzucili? Gada tak, jakby dostał ofertę ze Skry, a nie Radomia. Sam sobie zaprzecza i widać, że po prostu poszedł do Radomia, bo nie miał lepszej oferty.


3. On serio myślał ze by gral w wyjsciowym kosztem Poletaeva, gdyby poszedł do Sankt Petersburga? Czy nie zna sytuacji i sobie zmyślił to z menago?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Chal »

Chodzi mu zapewne o Dinamo LO.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Swoją drogą powiedział ciekawa rzecz. Z racji braku spadków Dinamo LO i inne te najsłabsze rosyjskie kluby, które nie podpisały zagranicznego, już go prawdopodobnie nie podpiszą bo im się nie opłaca. Coraz słabiej wygląda rynek. Współczuję tailkim graczom jak Schmitt czy Gasparini.
Camillo Marcotti

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

kamil1999 pisze:Swoją drogą powiedział ciekawa rzecz. Z racji braku spadków Dinamo LO i inne te najsłabsze rosyjskie kluby, które nie podpisały zagranicznego, już go prawdopodobnie nie podpiszą bo im się nie opłaca. Coraz słabiej wygląda rynek. Współczuję tailkim graczom jak Schmitt czy Gasparini.
To w zasadzie logiczne. Skoro nie ma spadków i jest sezon na przetrzymanie, to co za różnica czy drużyna zajmie ostatnie czy przedostatnie miejsce. A pieniądze można będzie spożytkować w przyszłym sezonie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Mimo wszystko Konarski i Loh musieli was kosztować fortunę. „Konar” odszedł z Jastrzębia, bo chciał więcej zarabiać.

-Właśnie nie. Z drużyny odeszli Karol Butryn (będzie grał w Resovii) i Wojciech Włodarczyk (wybrał Padwę) i mniej więcej za te pieniądze, które obaj u nas zarabiali pozyskaliśmy mistrza i wicemistrza świata. Dobry ruch, prawda? Nie wiem ile „Konar” dostawał w Jastrzębiu, ale w Radomiu nie ma żadnego gigantycznego kontraktu. Rozmawialiśmy z nim otwarcie, powiedzieliśmy na co nas stać. Nie jest tak, że wykopaliśmy nagle kasę spod ziemi i sypiemy milionami.
W sumie ciekawa sprawa. Wierzycie, że - Włodarczyk i Butryn ~ Loh i Konar?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Paragon
Posty: 290
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Paragon »

Vilgefortz pisze:
Mimo wszystko Konarski i Loh musieli was kosztować fortunę. „Konar” odszedł z Jastrzębia, bo chciał więcej zarabiać.

-Właśnie nie. Z drużyny odeszli Karol Butryn (będzie grał w Resovii) i Wojciech Włodarczyk (wybrał Padwę) i mniej więcej za te pieniądze, które obaj u nas zarabiali pozyskaliśmy mistrza i wicemistrza świata. Dobry ruch, prawda? Nie wiem ile „Konar” dostawał w Jastrzębiu, ale w Radomiu nie ma żadnego gigantycznego kontraktu. Rozmawialiśmy z nim otwarcie, powiedzieliśmy na co nas stać. Nie jest tak, że wykopaliśmy nagle kasę spod ziemi i sypiemy milionami.
W sumie ciekawa sprawa. Wierzycie, że - Włodarczyk i Butryn ~ Loh i Konar?
Konar na bank więcej dostanie niż Butryn, a Loh podejrzewam przyszedł ze mniej niż Włodi, który miał zapewne jeden z najwyższych kontraktów w Radomiu, bo oczekiwania były spore.
Jak uda się jeszcze ściągnąć dobrego środkowego do pary z Dryją, to chłopaki mogą namieszać w lidze.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Włodarczyk miał najwyższy z tego co sływszałem, nawet nie jeden z najwyższych. Zapewne kontrakt Włodarczyka=kontrakt Konarskiego, kontrakt Butryna=kontrakt Loha.
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Post autor: Kliper »

kamil1999 pisze:Włodarczyk miał najwyższy z tego co sływszałem, nawet nie jeden z najwyższych. Zapewne kontrakt Włodarczyka=kontrakt Konarskiego, kontrakt Butryna=kontrakt Loha.
Żartujesz ? :) Włodarczyk może miał jeden z najwyższych kontraktów ale opiewał może maksymalnie na 35 -40 tysiącach za miesiąc. Konarski jest zawodnikiem który dostał najwyższy kontrakt w historii Czarnych myśle że w przedziale 60-70 tysięcy za miesiąc czyli dwa kontrakty np Włodarczyka i Vincića. Loh dostanie wyższy zdecydowanie kontrakt w porównaniu z Butrynem. Nawet prezes Trefla przyznał że nie było ich stać na kontrakt Loha
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”