Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Danielmusizostac
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2020, o 22:18
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Danielmusizostac »

Po co komu rozgrywający którzy ławe grzeją cały czas i nikt chyba nie wie w jakiej są dyspozycji
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: ursula127 »

OnaGd1 pisze: Nie rozumiem, co to ma do rzeczy, że ktoś jest krótko na forum?!
jeśli pisze do rzeczy to dużo dobrego ( piszących mądrze na tym forum skąpo, więc każdy nowy mile widziany)
jeśli pisze banialuki to dużo złego
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

Ja bym bardzo się cieszył z kolejnych sponsorów AZSu, nawet tych małego kalibru. Zawsze to trochę większy budżet.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: ursula127 »

czy wygrana z Będzinem przybliżyła Olsztyn do PO o 2 pkt, czy oddaliła o 1 pkt?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
OnaGd1
Posty: 25
Rejestracja: 3 mar 2020, o 11:48
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: OnaGd1 »

ursula127 pisze:
OnaGd1 pisze: Nie rozumiem, co to ma do rzeczy, że ktoś jest krótko na forum?!
jeśli pisze do rzeczy to dużo dobrego ( piszących mądrze na tym forum skąpo, więc każdy nowy mile widziany)
jeśli pisze banialuki to dużo złego
Takie informacje zdobyłam z dość pewnego źródła, poczekamy, zobaczymy.
dyletant
Posty: 5097
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

ursula127 pisze:czy wygrana z Będzinem przybliżyła Olsztyn do PO o 2 pkt, czy oddaliła o 1 pkt?
Raczej to pierwsze. Cenna wygrana w składzie z Miką, który przez 3,5 seta sabotował grę.
Żaliński zaczął od 4/4 w ataku, potem drobny uraz (ale na ZAKsę już będzie gotowy) i zostaliśmy bez jednego skrzydła.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

W kontekście 3 punktów Ślepska z Treflem, play offy poszły się czesać. Czekają nas emocje w walce o zaszczytne miejsca 9-12. Już się nie mogę doczekać.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: firefoxkk »

hubert pisze:W kontekście 3 punktów Ślepska z Treflem, play offy poszły się czesać. Czekają nas emocje w walce o zaszczytne miejsca 9-12. Już się nie mogę doczekać.
Nie jest źle jeszcze.... Wystarczy nie sfrajerzyć z ZAKSA , która pewnie po powrocie zagra rezerwowym składem jak Rejno czy Lukasik., Prawdopodobnie Grbic da odpocząć swoim liderą, bo rewanż w środę już graja.. A 1 czy 2 miejsce raczej mu różnicy nie robi... Po prostu AZS ma łatwiejszy mecz tylko muszą zagrac swoje i zgarnąć pkty. :)
Oskar
Posty: 95
Rejestracja: 8 gru 2013, o 15:12
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Oskar »

hubert pisze:W kontekście 3 punktów Ślepska z Treflem, play offy poszły się czesać. Czekają nas emocje w walce o zaszczytne miejsca 9-12. Już się nie mogę doczekać.
Dobrze, że wróciłeś bo po 3 zwycięstwach jakoś mniej się zrobiło huberta w tym wątku.

W kontekście ewentualnej walki o TOP 8 mam nadzieję, że Żaliński będzie w pełni sprawny na Zaksę.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

Oskar pisze:
hubert pisze:W kontekście 3 punktów Ślepska z Treflem, play offy poszły się czesać. Czekają nas emocje w walce o zaszczytne miejsca 9-12. Już się nie mogę doczekać.
Dobrze, że wróciłeś bo po 3 zwycięstwach jakoś mniej się zrobiło huberta w tym wątku.
Wszystko zostało powiedziane o grze Olsztyna więc po co bić pianę ? Ślepsk okazuje się, nie takim ogórkiem na jaki olsztyńskie środowisko go kreowało.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Danielmusizostac
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2020, o 22:18
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Danielmusizostac »

Czemu tyczy się to Olsztyńskiego środowiska Suwałki pokazują charakter razem z (okazuje się Andrzejem K.) I trzymam kciuki za chłopaków ze ślepska pozytywnie zaskakuką podobnie jak Gdańsk. To że zawsze bedziemy za swoją drużyną to na pewno ale zaraz że środowisko Olsztyńskie robi z kogoś ogórków? Szkoda olsztyńskiej siatkówki (chociaż uważam że daniel wniósł dużo tylko troche późno ten ruch wykonany) szkoda również reski. Im równiejszy poziom więcej rywalizacji a za tym idzie jakość gry która moim zdaniem stale się podnosi w naszej lidze.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: solanum »

. Cenna wygrana w składzie z Miką, który przez 3,5 seta sabotował grę.
Żaliński zaczął od 4/4 w ataku, potem drobny uraz (ale na ZAKsę już będzie gotowy) i zostaliśmy bez jednego skrzydła.
Dla przypomnienia Zaliński /którego bardzo cenię/ zanotował % perfekcji w ataku:
- poniżej 40% w 7 meczach,
- 50% w 4 meczach,
- 60% 7 meczach,
- 70% w 2 meczach,
- poniżej 80% w 1 meczu
Mika
- poniżej 30% w 2 meczach,
- 40% w 2 meczach,
- 50% w 6 meczach,
- 60% w 3 meczach
- 70% w 2 meczach.
Zaliński zaczął od 4/4 w ataku,
Mika skończył 3/4.
Statystyka ataku podobnie wygląda u Andringi i atakującego Hadravy.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

Danielmusizostac pisze:Czemu tyczy się to Olsztyńskiego środowiska Suwałki pokazują charakter razem z (okazuje się Andrzejem K.) I trzymam kciuki za chłopaków ze ślepska pozytywnie zaskakuką podobnie jak Gdańsk. To że zawsze bedziemy za swoją drużyną to na pewno ale zaraz że środowisko Olsztyńskie robi z kogoś ogórków? Szkoda olsztyńskiej siatkówki (chociaż uważam że daniel wniósł dużo tylko troche późno ten ruch wykonany) szkoda również reski. Im równiejszy poziom więcej rywalizacji a za tym idzie jakość gry która moim zdaniem stale się podnosi w naszej lidze.
Pamiętam przedsezonowe spekulacje i tam Suwałki zdecydowanie niżej Olsztyna były. W kontekście Olsztyna to mnie najbardziej cieszy remont Uranii do 2023. Martwi natomiast budżet bo jest on skromniutki. W końcu odkuje się Resovia bo ileż może ten bajzel u nich trwać, Zawiercie też pewnie pójdzie w górę i to co w tym sezonie traktujemy za porażkę, może być normą.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
dyletant
Posty: 5097
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

Mika skończył 3/4.
Statystyka ataku podobnie wygląda u Andringi i atakującego Hadravy.
I dlatego Mika jakimś cudem wyszedł na ratio +1, a Hadrava miał +14. Poza tym Żaliński grał częśę sezonu na ataku, w końcu trzecia sprawa jeśli wyciągamy statystyki, to warto oprzeć je o ilość powtórzeń, bo łatwiej jest skończyć 6/8 akcji i mieć 66% niż 18 na 25 i też zakręcić się ok. 65%
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Danielmusizostac
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2020, o 22:18
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Danielmusizostac »

No to "kaplica" zostanie nam walka o miejsca 9-11? W składzie z Luxem i Kapelusem było 10 miejsce a i jeszcze Urbanowicz ciekawe czy uda nam się to powturzyć??
Danielmusizostac
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2020, o 22:18
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Danielmusizostac »

Jak uważacie czy Hadrawa doznał jakiejś kontuzji czy był zbyt słabo dysponowany by go sciągnąć z boiska jeżeli nie tyczy sie to kontuzją uważam że więcej dobrego mógł by zrobić niżeli mistrz świata z 2014 roku na przyjęciu gdzie śmiało Żaliński pewnie zrobił by to samo co na ataku a Hadrawa miałby więcej punktów zdobytych niż Mika jeżeli macie jakieś racjonalne wytłumaczenie to poprosze bo tego nie rozumiem....???
dyletant
Posty: 5097
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

1 dobry set to nadal za mało, w stosunku do oczekiwań jakie mieliśmy do Miki. Żegnamy tego Pana bez żalu.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: kanimo »

Chyba wzieliscie po taniosci i znajac ryzyko. Nie ma chyba w Polsce osoby zainteresowanej siatkowka meska, ktora nie znalaby stanu zdrowia i formy Mateusza od dluzszego czasu. Wiec nie ma co narzekac. :D
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: ursula127 »

dyletant pisze:1 dobry set to nadal za mało, w stosunku do oczekiwań jakie mieliśmy do Miki. Żegnamy tego Pana bez żalu.
jaki koń jest każdy widział , narzekanie teraz na Mikę to czysta hipokryzja
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
ciorny17
Posty: 8544
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Problemy zdrowotne problemami zdrowotnymi, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam Mateusz "nie dokłada" do tego jak wygląda jego gra.
Talent wiadomo, ma, ale z ciężkiej pracy też nigdy nie słynął. A może to potwierdzać nawet fakt jak wygląda pod względem fizycznym teraz. Kłos czy Nowakowski w latach młodzieńczych też jak szczupaki wyglądali. A wydaje mi się że od czasów juniora, Mice ani kilogram mięsa nie przybył.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Chal »

ciorny17 pisze:A wydaje mi się że od czasów juniora, Mice ani kilogram mięsa nie przybył.
Chyba że tymczasowo po wizycie w ulubionej "restauracji"
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: hubert »

Na przykładzie Hadravy widać jak prawdziwe jest twierdzenie, że powrót do formy trwa tyle ile przerwa. 2 miesiące chłop nie trenował, od miesiąca gra i jest to 50% dawnego Hadravy. W tym sezonie raczej już AZSowi nie pomoże. Najważniejsze aby teraz nim nie orać aby znowu coś się nie stało.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
dyletant
Posty: 5097
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

ciorny17 pisze:Problemy zdrowotne problemami zdrowotnymi, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam Mateusz "nie dokłada" do tego jak wygląda jego gra.
Talent wiadomo, ma, ale z ciężkiej pracy też nigdy nie słynął. A może to potwierdzać nawet fakt jak wygląda pod względem fizycznym teraz. Kłos czy Nowakowski w latach młodzieńczych też jak szczupaki wyglądali. A wydaje mi się że od czasów juniora, Mice ani kilogram mięsa nie przybył.
Dokładnie, nie widzę jakiegokolwiek postepu. Zdrowie zdrowiem, ale mimo ponad 2 metrów 0 pożytku w bloku, słaba zagrywka, nie chodzi na pajpa. Zobaczcie jak się rozwinęli na zagrywce Andringa z Porębą w tym czasie, ale to na pewno efekt systematycznej pracy pod kątem trenera lepszego od drugoligowego wuefisty.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

hubert pisze:Na przykładzie Hadravy widać jak prawdziwe jest twierdzenie, że powrót do formy trwa tyle ile przerwa. 2 miesiące chłop nie trenował, od miesiąca gra i jest to 50% dawnego Hadravy. W tym sezonie raczej już AZSowi nie pomoże. Najważniejsze aby teraz nim nie orać aby znowu coś się nie stało.

Już nie kopmy leżącego.
Zobaczcie jakie piłki dostaje w ostatnim czasie Hadrava.
Kompletnie nie w tempo, tragicznie na szerokości i ogólnie masakra. Woicki w obecnej formie zajechał by nawet Kurka w formie z Mistrzostw Świata.
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: azs_oln »

W kręgu zainteresowań jest pewien irański środkowy z ligi francuskiej
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: azs_oln »

Jest tez temat Jędrzeja Gruszczynskiego ale nie jesteśmy jedynym klubem który czeka na jego decyzje
dyletant
Posty: 5097
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

azs_oln pisze:W kręgu zainteresowań jest pewien irański środkowy z ligi francuskiej
Shafiei, 3 klasy gorszy od Seyeda. Chyba wolałbym jakiegoś Polaka poszukać.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Bartek O »

dyletant pisze:
azs_oln pisze:W kręgu zainteresowań jest pewien irański środkowy z ligi francuskiej
Shafiei, 3 klasy gorszy od Seyeda
W lidze francuskiej nie ma chyba żadnego irańskiego środkowego?
Wspomniany Shafiei rzeczywiście miał grać w Stade Poitevin Poitiers, ale chyba nigdy tam ostatecznie nie trafił? Chyba, że coś przeoczyłem?
Prawdą jest natomiast, że to gracz co najmniej 3 klasy słabszy od Waszego Seyeda.
Jeśli już chcecie wyciągnąć jakiegoś ciekawego środkowego z Ligue A, to mogę Wam zaproponować takie nazwiska jak Nascimento dos Santos, Stahl albo zaprawiony już w plusligowych bojach Dmytro Wasylowycz Teriomenko ;).
dyletant pisze:Chyba wolałbym jakiegoś Polaka poszukać.
Może już się znalazł ;). Podobno wybiera się do Was Damian Schulz. Ale nie wiem czy w charakterze atakującego czy środkowego ;) ?
Ostatnio zmieniony 10 mar 2020, o 08:13 przez Bartek O, łącznie zmieniany 2 razy.
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: towalowli »

Temat sypaczy jest już rozwiązany: Stępień i Droszyński zagrają w Olsztynie w przyszłym sezonie. Ciekawe, czy to kolejna decyzja zarządu, czy jednak Castellani już miał tu jakieś zdanie (o ile zdecydował się zostać, a tego nie ogłosili).
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: azs_oln »

Nic nie jest jeszcze pewne,interesują się tez zagranicznym rozgrywającym ale wszystko zależy od Janka Hadravy i ewentualnego zastępcy
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”