Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Chal »

Sole kompletnie nierealny, ale już Josifow jak najbardziej? Ciekawe...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
mimo82
Posty: 119
Rejestracja: 2 kwie 2020, o 13:32
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: mimo82 »

Ale cisza się zrobiła..
Podobno Olsztyn czeka z podpisywaniem umów z nowymi siatkarzami, przez to co dzieje się w innych klubach - mogą być fajne okazje na rynku. Zresztą pewnie reszta klubów które mają pewne budżety robi dokładnie to samo.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: filippiotro »

Przewijający się w tym wątku Ter Horst podobnie jak Sole, może trafić do Perugii. ;)
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze:Przewijający się w tym wątku Ter Horst podobnie jak Sole, może trafić do Perugii. ;)
Może nasz informator pomylił Olsztyn z Peruggią?:) A zatem może i Orduna tam trafi:)
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze:
filippiotro pisze:Przewijający się w tym wątku Ter Horst podobnie jak Sole, może trafić do Perugii. ;)
Może nasz informator pomylił Olsztyn z Peruggią?:) A zatem może i Orduna tam trafi:)
Hehe :) Ten akurat chyba nie, bo w orbicie zainteresowań Perugii są Travica i Zimmermann.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: filippiotro »

Fumanaki pisze:Ishikawa przymierzany do zespołu
Ishikawa wg Pasiniego jest przymierzany, nie do Olsztyna, tylko do Mediolanu. :)
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: NIEMAMLANCII »

mimo82 pisze:Ale cisza się zrobiła..
Podobno Olsztyn czeka z podpisywaniem umów z nowymi siatkarzami, przez to co dzieje się w innych klubach - mogą być fajne okazje na rynku. Zresztą pewnie reszta klubów które mają pewne budżety robi dokładnie to samo.
Cyli tak- klub X pisze do zawodnika z klubu Y- Ty wiesz, jak coś to my ci damy 10% na początek więcej niz tamci, tylko trzeba czekać co będzie się działo. Hehe
/korespondencyjne transfery?/ :D
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: azs_oln »

Ter Horst tak jak od początku pisałem była to informacja z niepewnego źródla i okazal się szybko plotką,Orduna to komuś się przyśnił a Sole to już nawet nie wiem jak skomentować i do tego jego temat cały czas wałkowany a nigdy nie pojawiło się jego nazwisko w klubie i pomysłach na drużynę
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: IISAC »

Yosifov to też plotka?
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: azs_oln »

Oczywiście ze tak
towalowli
Posty: 220
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: towalowli »

filippiotro pisze:
Fumanaki pisze:Ishikawa przymierzany do zespołu
Ishikawa wg Pasiniego jest przymierzany, nie do Olsztyna, tylko do Mediolanu. :)
Nie, żebym się napalał na nierealne transfery, ale... tego Ishikawę to ja już w różowych okularach widziałem w składzie :]
Miało być egzotycznie, więc może ten irański przyjmujący, który ma dwie oferty z Polski na stole?
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: filippiotro »

towalowli pisze:
filippiotro pisze:
Fumanaki pisze:Ishikawa przymierzany do zespołu
Ishikawa wg Pasiniego jest przymierzany, nie do Olsztyna, tylko do Mediolanu. :)
Nie, żebym się napalał na nierealne transfery, ale... tego Ishikawę to ja już w różowych okularach widziałem w składzie :]
Miało być egzotycznie, więc może ten irański przyjmujący, który ma dwie oferty z Polski na stole?
Gdyby to okazało się prawdą z tą egzotyką, to może faktycznie coś jest na rzeczy. W końcu jakiś realny transfer, a nie Sole i jeszcze ktoś na niego narzekający :D Tak odnośnie środkowych, to Teryomenko podobno miał się przenieść do Polski.
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: IISAC »

Ktoś pisał, że ma być odmłodzenie składu, a ten Irańczyk ma 21 lat( rocznik 1999), więc może być coś na rzeczy.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Skoro mówimy o egzotycznym kierunku to może jakiś polski klub wziąłby Rolanda Gergye? Już od jakiegoś czasu na mnie dobre wrażenie robi ten Węgier. Od swoich rodaków ma lepszą technikę, choć i on raczej ofensywny.
https://www.youtube.com/watch?v=9ZlNzGq ... e=emb_logo
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: drukjul »

kamil1999 pisze:Skoro mówimy o egzotycznym kierunku to może jakiś polski klub wziąłby Rolanda Gergye? Już od jakiegoś czasu na mnie dobre wrażenie robi ten Węgier. Od swoich rodaków ma lepszą technikę, choć i on raczej ofensywny.
https://www.youtube.com/watch?v=9ZlNzGq ... e=emb_logo
Lepsza technika użytkowa niż u takich autentycznych kuźniczych "młotkowych" jak Baroti, czy Padar, czy też i nawet młody Grozer sprzed dekady to akurat nie jest wysoko ustawiona poprzeczka. ;)

Ale już w porównaniu do Veresa, choć akurat ten pokazał się nam w Polsce ze swojej gorszej strony, kiedy kończył już swoją karierę i zdrowie mu się zupełnie posypało, ale był przyjmującym nietuzinkowym i uniwersalnym i wszechstronnym, który potrafił odnaleźć się i pokazać z bardzo dobrej strony zarówno w lidze włoskiej, jaki i rosyjskiej (Zoran Gajić trener mistrzów olimpijskich z 2000 roku, jeszcze w okresie kiedy miał okazję być jego trenerem w Uralu Ufa, zanim Veres przeszedł do Dynama Moskwa, mówił publicznie o nim "profesor"), Gergye to na pewno nie tylko wybitnie ofensywny, ale też surowy technicznie lewoskrzydłowy. I przyjęcie, na przykład w okresie kiedy grał w lidze francuskiej, czyli zanim trafił do Turcji było wyraźna piętą achillesową Węgra (choć jednocześnie brylował w Ligue A w ofensywie). Może się w Turcji trochę rozwinął pod względem aspektu przyjęcie-obrona, bo przyznam że zniknął mi jakoś zupełnie z radaru i od wielu miesięcy żadnego meczu z jego udziałem nie widziałem, ale nie sądzę żeby to był jakiś zdecydowany i wyraźny progres.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

drukjul pisze:
kamil1999 pisze:Skoro mówimy o egzotycznym kierunku to może jakiś polski klub wziąłby Rolanda Gergye? Już od jakiegoś czasu na mnie dobre wrażenie robi ten Węgier. Od swoich rodaków ma lepszą technikę, choć i on raczej ofensywny.
https://www.youtube.com/watch?v=9ZlNzGq ... e=emb_logo
Lepsza technika użytkowa niż u takich autentycznych kuźniczych "młotkowych" jak Baroti, czy Padar, czy też i nawet młody Grozer sprzed dekady to akurat nie jest wysoko ustawiona poprzeczka. ;)

Ale już w porównaniu do Veresa, choć akurat ten pokazał się nam w Polsce ze swojej gorszej strony, kiedy kończył już swoją karierę i zdrowie mu się zupełnie posypało, ale był przyjmującym nietuzinkowym i uniwersalnym i wszechstronnym, który potrafił odnaleźć się i pokazać z bardzo dobrej strony zarówno w lidze włoskiej, jaki i rosyjskiej (Zoran Gajić trener mistrzów olimpijskich z 2000 roku, jeszcze w okresie kiedy miał okazję być jego trenerem w Uralu Ufa, zanim Veres przeszedł do Dynama Moskwa, mówił publicznie o nim "profesor"), Gergye to na pewno nie tylko wybitnie ofensywny, ale też surowy technicznie lewoskrzydłowy. I przyjęcie, na przykład w okresie kiedy grał w lidze francuskiej, czyli zanim trafił do Turcji było wyraźna piętą achillesową Węgra (choć jednocześnie brylował w Ligue A w ofensywie). Może się w Turcji trochę rozwinął pod względem aspektu przyjęcie-obrona, bo przyznam że zniknął mi jakoś zupełnie z radaru i od wielu miesięcy żadnego meczu z jego udziałem nie widziałem, ale nie sądzę żeby to był jakiś zdecydowany i wyraźny progres.
No tak, mówiąc ofensywny chodziło mi, że nie jest orłem w przyjęciu. Mówiąc o technice, chodzi mi o atak. Nie uderza przed siebie, ile fabryka dała i nie jest taki jednokierunkowy jak na przykład Baroti. Do tego potrafi fajnie obijać blok. Gra w ataku bardziej po Francusku niż Wegiersku, choć wiadomo, że to nie poziom jeszcze Ngapetha czy Lyneela.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: iron »

Co do pary rozgrywających to pewny Droszyński i Kozub. Aczkwiek w obecnej sytuacji jeszcze wszystko możliwe.
No sympathy for fools...
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: IISAC »

Z Kozubem to prawda? Ktoś napisał na Twitterze, że Kozub nie idzie do Olsztyna.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

I to wlaśnie jest prawda. Kozub nie dla Olsztyna.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: iron »

Szampon093 pisze:I to wlaśnie jest prawda. Kozub nie dla Olsztyna.
To kto będzie drugim? Muszę sprawdzić źródło.
No sympathy for fools...
mmp
Posty: 81
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:23
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: mmp »

iron pisze:
Szampon093 pisze:I to wlaśnie jest prawda. Kozub nie dla Olsztyna.
To kto będzie drugim? Muszę sprawdzić źródło.

Kto drugim?! Myślisz, że trener pozwoli na to, żeby Droszyński był podstawowym rozgrywającym !?
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

Czyli generalnie na dziś ubyli Seyed, Hadrava i Woicki (pod Castellanim zaczynał wyglądać już lepiej) a przyszli Droszyński (Stępień?), Schultz, Woch, Gruszczyński. Nie wiadomo co z Andringą.

Gdyby nie Żaliński to taki skład biłby się o utrzymanie, chyba że jakimś cudem Schultz znowu będzie najlepszym atakującym w lidze, ale i tak wygląda to jeszcze słabo.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: alimak »

dyletant pisze:Czyli generalnie na dziś ubyli Seyed, Hadrava i Woicki (pod Castellanim zaczynał wyglądać już lepiej) a przyszli Droszyński (Stępień?), Schultz, Woch, Gruszczyński. Nie wiadomo co z Andringą.

Gdyby nie Żaliński to taki skład biłby się o utrzymanie, chyba że jakimś cudem Schultz znowu będzie najlepszym atakującym w lidze, ale i tak wygląda to jeszcze słabo.
Zostaje.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Drugim rozgrywającym podobno Stępień.
O Wochu nic nie słyszałam.
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: IISAC »

Zabłocki i Pietraszko odchodzą?
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: dyletant »

Zabłocki rozważa zakończenie kariery już, Pietraszko chyba zostaje.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: Wess »

R: Stępień, Droszyński
A: Schulz, Kapica
P: Żaliński, Andringa, Sokołowski, ?
Ś: Poręba, Pietraszko, ?
L: Gruszczyński, Zabłocki lub junior

Przyjdzie jeszcze zagraniczny przyjmujący i środkowy.
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: meduza123 »

Wess pisze:R: Stępień, Droszyński
A: Schulz, Kapica
P: Żaliński, Andringa, Sokołowski, ?
Ś: Poręba, Pietraszko, ?
L: Gruszczyński, Zabłocki lub junior

Przyjdzie jeszcze zagraniczny przyjmujący i środkowy.
Żaden rozgrywający chyba nigdy nie był pierwszym? Atakujący - jeden odcinający od dwóch lat kupony po MŚ 2018 i głupio uśmiechający się pod siatką, a drugi chyba jeszcze nie gotowy.

Dziwny skład. Olsztyn nie wyciągnął wniosków po tym co pokazywał Mika w ostatnim sezonie.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: filippiotro »

Wess pisze:R: Stępień, Droszyński
A: Schulz, Kapica
P: Żaliński, Andringa, Sokołowski, ?
Ś: Poręba, Pietraszko, ?
L: Gruszczyński, Zabłocki lub junior

Przyjdzie jeszcze zagraniczny przyjmujący i środkowy.
W dalszym ciągu chcą grać trójką środkowych i z tych licznych spekulacji odnośnie Szalachy, Wocha, Gałązki czy Gawryszewskiego, to nawet 1 z nich tutaj nie trafi? :) a z tym Sokołowskim to jak w końcu, bo 1 z userów zapierał się, że mają go wypożyczyć do AGH Kraków, kiedy sugerowaliśmy, że nie będzie 4 wyrównanych przyjmujących.
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2019/2020

Post autor: alimak »

Woch trafi.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”