Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: qtp »

Konarski na tvp sport: Co do Rzeszowa, dostałem telefon z klubu i była opcja, bym tam trafił.
Dzień wcześniej w wywiadzie na Strefie: Był telefon z Rzeszowa, ale o niczym konkretnym nie rozmawialiśmy

Trzeba żyć we w jakiejś innej rzeczywistości żeby stwierdzić: "były poważne rozmowy z Resovią"
dezerter
Posty: 1269
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: dezerter »

qtp pisze:Konarski na tvp sport: Co do Rzeszowa, dostałem telefon z klubu i była opcja, bym tam trafił.
Dzień wcześniej w wywiadzie na Strefie: Był telefon z Rzeszowa, ale o niczym konkretnym nie rozmawialiśmy

Trzeba żyć we w jakiejś innej rzeczywistości żeby stwierdzić: "były poważne rozmowy z Resovią"
Przecież
"Chciałem grać w silnym zespole i w silnej lidze, bo priorytetem są IO", dlatego trafiłem do Czarnych Radom, a próbowałem jeszcze szczęścia w drafcie do ligi południowokoreańskiej :D

Czego nie rozumiesz??? :] :] :]
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Tharaster »

qtp pisze:Konarski na tvp sport: Co do Rzeszowa, dostałem telefon z klubu i była opcja, bym tam trafił.
Dzień wcześniej w wywiadzie na Strefie: Był telefon z Rzeszowa, ale o niczym konkretnym nie rozmawialiśmy

Trzeba żyć we w jakiejś innej rzeczywistości żeby stwierdzić: "były poważne rozmowy z Resovią"
No to żyj, zazdroszczę interpretacji i Twoich docieków u wiarygodnego Adama Górala. Bez odbioru :)
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Resofan »

Tharaster pisze: No to żyj, zazdroszczę interpretacji i Twoich docieków u wiarygodnego Adama Górala. Bez odbioru :)
I masz czego zazdrościć - trzeźwe myślenie przeciwko urojeniom.

Co do A. Górala - ma swoje "za uszami", szczególnie w ostatnich latach. W wielu aspektach się z nim nie zgadzałem i pewnie nie zgadzam, ale wiem jedno - gdyby nie on, to w Rzeszowie najprawdopodobniej gralibyśmy obecnie przeciwko Sobieskiemu Żagań i AZS-owi Zielona Góra, a mogłoby być i gorzej. Tak więc daruj sobie te wycieczki personalne w stosunku do niego, albo wyłóż swoje pieniądze, przejmij klub i prowadź go lepiej.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Tharaster »

Ja mam sobie coś darować, a sam mnie atakujesz. To już hipokryzja i też bez odbioru.
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Resofan »

Słusznie. Niedługo będziesz miał całe forum bez odbioru.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: weary_skier »

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... cs&utm_v=2

Przecież jeśli nawet tylko 10% z tego wywiadu to prawda, to RR i tak jestbezapelacyjnie największym pośmiewiskiem ligi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

weary_skier pisze:https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... cs&utm_v=2

Przecież jeśli nawet tylko 10% z tego wywiadu to prawda, to RR i tak jestbezapelacyjnie największym pośmiewiskiem ligi.
Ciekawy artykuł, ciekawe ile w nim prawdy. Najbardziej spodobał mi się fragment, jak Igła dowiedział się o Zaninim, gdy trzeba go było odebrać z lotniska :D jeżeli rzeczywiście tak było to ja na miejscu Igły dzień później przyniósłbym wypowiedzenie i nie ręczył swoją głową za czyjeś pomysły.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2020, o 10:07 przez Camillo Marcotti, łącznie zmieniany 2 razy.
ciorny17
Posty: 8530
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

"Przecież ten człowiek jeszcze niczego nie wygrał".
Rozumiem prywatne pieniądze ładowane w klub. Ale takie podejście jak z cytatu powyżej wiele wyjaśnia i w kwestii rozwoju klubu i ingerowania w jego poczynania w stopniu mocno ograniczającym dyrektora sportowego.
Kłamca.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 604
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: rzr »

Mnie najbardziej rozwaliło to, że nowy prezes to wieloletni kibic, który jednocześnie nie miał pojęcia o limicie obcokrajowców w lidze. Po przeczytaniu tego artykułu moja reakcja była taka sama jak Weary'ego.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
themiel
Posty: 92
Rejestracja: 1 maja 2017, o 10:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: themiel »

rzr pisze:Mnie najbardziej rozwaliło to, że nowy prezes to wieloletni kibic, który jednocześnie nie miał pojęcia o limicie obcokrajowców w lidze. Po przeczytaniu tego artykułu moja reakcja była taka sama jak Weary'ego.
Akurat w to nie chce mi się wierzyć. Takie przepisy zna każdy kibic który choć troszkę interesuje się siatkówką drużynową.
ciorny17
Posty: 8530
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Jeszcze jedna sprawa. Pamiętam, jak po decyzji o zwolnieniu Ignaczaka i zaciągnięciu Maciąga, wielu pisało, że może się odbić od ściany. Jako powód podawano, że prowadzenie klubu to nie wirtualny manager, gdzie w zasadzie nie ma żadnych konsekwencji błędów.

Mocno optyka na pana Piotra się zmieniła w momencie, gdy zakontraktowano Drzyzgę i Cebulja i już głosy ucichły. Jeśli to prawda, że Novi wciska swoich podopiecznych przy aprobacie Górala, a jego siostrzeniec na kartce wypisuje nazwiska graczy i pyta ludzi z klubu co o tym sądzą, to nie brzmi to poważnie. Jeśli na końcu i tak ostatnie zadnie należy do Górala to po co w ogóle to stanowisko dyrektorskie?
Kłamca.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: knightrider »

weary_skier pisze:https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... cs&utm_v=2

Przecież jeśli nawet tylko 10% z tego wywiadu to prawda, to RR i tak jestbezapelacyjnie największym pośmiewiskiem ligi.
Jeżeli to prawda z tym budżetem to tylko ??? Ile musiało iść na pensje dla Emerytów pokroju Możdzonka, Bartmana, Marechala..
Diomedea
Posty: 4348
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Diomedea »

Jakos ten artykul dosyc przystaje do moich obserwacji. Mysle, ze duzo wiecej niz 10% jest prawda.
Co nie znaczy, ze Resovia sie nie pozbiera w nadchodzacym sezonie.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: weary_skier »

ciorny17 pisze: . Jeśli to prawda, że Novi wciska swoich podopiecznych
Orientujesz się może, jacy zawodnicy korzystają z usług tego managera?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Artem »

Jeżeli to prawda z tym budżetem to tylko ??? Ile musiało iść na pensje dla Emerytów pokroju Możdzonka, Bartmana, Marechala..
Oczywiście, że nieprawda, budżet Resovii w zeszłym sezonie kręcił się w granicach 9 mln złotych. Czytając tego typu informacje trzeba zakładać, że niektóre rzeczy są mocno koloryzowane. Wszystko się musi zgadzać, klik tu, klik tam...
kamil1999
Posty: 5518
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

rzr pisze:Mnie najbardziej rozwaliło to, że nowy prezes to wieloletni kibic, który jednocześnie nie miał pojęcia o limicie obcokrajowców w lidze. Po przeczytaniu tego artykułu moja reakcja była taka sama jak Weary'ego.
Dlatego ten artykuł to przynajmniej w połowie bujda. O tym wie kazdy fan, nie tylko siatkówki.
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

kamil1999 pisze:
rzr pisze:Mnie najbardziej rozwaliło to, że nowy prezes to wieloletni kibic, który jednocześnie nie miał pojęcia o limicie obcokrajowców w lidze. Po przeczytaniu tego artykułu moja reakcja była taka sama jak Weary'ego.
Dlatego ten artykuł to przynajmniej w połowie bujda. O tym wie kazdy fan, nie tylko siatkówki.
Czy każdy wie to bym polemizował. Ja np. nie wiem jak wyglądają limity w piłce nożnej czy ręcznej, chociaż zdarzyło mi się obejrzeć. Niemniej jak ktoś interesuje się dyscypliną nieco konkretniej, to już raczej taką wiedzę ma, zwłaszcza jak chce zostać prezesem klubu :) albo może rzeczywiście nie wiedzieli, co by tłumaczyło rokroczne problemy trenerów Resovii z limitami na boisku :D
sqlinjection
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2019, o 07:27
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: sqlinjection »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lip 2020, o 14:14 przez weary_skier, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Zmuszony jestem uznać Twój post za sprzeczny z regulaminem a w szczególności z punktem 8. i 13. Ucinam jednocześnie niepotrzebną pyskówkę jaka mogłaby się wywiązać. Kolejne obrażanie jakiegokolwiek środowiska skończy się ostrzeżeniem.
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: jarek8dywan »

Mysle, ze kazdy kibic, bez klapek oczach wie, iz w Rzeszowie od lat podejmuje sie dziwne decyzje i zarządzanie w klubie jest specyficzne. Ale ten artykul jak i poprzedni wywiad z Goralem pokazuje skale absurdu, zeby nie powiedzieć wlasnie patologii, w jakiej buduje sie sklad, relacje itd. Ostatnio w tym wątku byla mowa o nadinterpretowaniu wypowiedzi i intencji prezesa - jak widac, jest jeszcze gorzej. Wiargodnosc tego tekstu popieraja liczne wypowiedzi - m.in. Igly czy Soloduchy, takze o wybujalej wyobrazni autorow tekstu raczej mowy byc nie moze i trzeba zalozyc, ze sporo w nim niestety faktow.
ciorny17
Posty: 8530
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

weary_skier pisze:
ciorny17 pisze: . Jeśli to prawda, że Novi wciska swoich podopiecznych
Orientujesz się może, jacy zawodnicy korzystają z usług tego managera?
W chwili obecnej nie wiem. Ale wiem, że Cernic, Miller i Baranowicz swego czasu w Resovii to jego ruchy. Dodatkowo był Priddy, Kaliberda, kiedyś Fromm i Grozer. Przez chwilę Savani i Martion też.
Kłamca.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: qtp »

Artem pisze:
Oczywiście, że nieprawda, budżet Resovii w zeszłym sezonie kręcił się w granicach 9 mln złotych. Czytając tego typu informacje trzeba zakładać, że niektóre rzeczy są mocno koloryzowane. Wszystko się musi zgadzać, klik tu, klik tam...
Dokładnie, musi się klikać, wszystkie stawki bez podpisania autora w tym tekście możemy śmiało przyjąć że autor wymyślił.
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Resofan »

weary_skier pisze:https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... cs&utm_v=2

Przecież jeśli nawet tylko 10% z tego wywiadu to prawda, to RR i tak jestbezapelacyjnie największym pośmiewiskiem ligi.
Nie błysnąłeś zbytnio. To było wiadomo i bez tego artykułu.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Diomedea
Posty: 4348
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Diomedea »

Nie wiem jak w sprawie budzetu. Zgodzimy sie, ze nalezal do lepszych, w odroznieniu od pozycji.
Ale co do mechanizmow montowania skladu, to z obserwacji podane fakty wydaja sie mocno prawdopobne. Czesc przyjmujacych jakby zywcem z forum przez czytajacego kibica byla tam dopisywana.
I akurat Soloducha to wiarygodna postac.

Jesli chodzi o agentow, wiadomo ze miewaja jakies mocniejsze uklady z niektorymi prezesami. Niektorzy sa nie w ciemie bici i potrafia sie wykrecic (bylam raz mimowolnym swiadkiem) od niechcianych propozycji.

Co do limitu cudzoziemcow, moze sa jacys niedzielni kibice, ktorzy nie ogarniaja? Pewnosci nie ma, oczywiscie, ale nie wykluczalabym tego.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Resoviak333 »

Przepraszam, ale mam pytanie. Na czym polega konflikt Woickiego i Potery, czemu się tak nie lubią?

Resovia popełniała jeszcze jeden duży błąd! Kontraktowała zawodników, którzy nie byli do konca zdrowi, kontuzjowanych, albo dopiero co po kontuzji, co potem w sezonie się odbijało na grze zespołu!
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Tharaster »

Oczywiście, że niektóre rzeczy, jak domniemany budżet w poprzednim sezonie czy niewiedza Maciąga o limicie obcokrajowców to bujda, tak większość pokrywa się z tym, co można przez wiele ostatnich lat zaobserwować w Rzeszowie. Konflikt wujka z Poterą wynikł ze słabego (łagodnie mówiąc) sezonu Olsztyna, kiedy grali ze sobą przez rok. No i Sołoducha to jednak wiarygodny człowiek w środowisku i sam z chęcią chciał na parę kwestii pana Górala odpowiedzieć, a mógł dopiero teraz, bo do końca czerwca obowiązywał go kontrakt z Resovią. Dodatkowo Damian Schulz nie przebiera w środkach i sam w swoich mediach społecznościowych podkręcił jeszcze bardziej ogień dot. kwestii konfliktu z Możdżonkiem.
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: mbor3k »

Ciekawe który browar chciał zostać głównym sponsorem: Grupa Żywiec, czy Van Pur.
To potencjalnie pokazuje, że nawet bez Asseco jako głównego udziałowca Resovia raczej nie przepadnie.
Artykuł, nawet przefiltrowany, uwidacznia, jak ciężko jest negocjować z taką osobowością jak Pan Góral.
On po prostu ma swoją wizję, którą wdraża za wykładane przez siebie pieniądze. Możesz dołączyć do jego drużyny, albo nie. A kiedy coś się nie udaje, to mówi: wizja jest właściwa, ale potrzeba innych osób do jej realizacji. ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Camillo Marcotti

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Płaci to wymaga, ale jednak człowiek w biznesie uczy się na błędach. Jak mawia powiedzenie, jak dom publiczny nie funkcjonuje poprawnie, to się nie wymienia firanek, tylko personel. Ok, raz mógł nie trafić odpowiednimi ludźmi w wizję, ale skoro problem się rokrocznie powtarza, to widocznie problemem nie są ludzie, a właśnie wizja.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: Kolcz_ps »

Camillo Marcotti pisze:Płaci to wymaga, ale jednak człowiek w biznesie uczy się na błędach. Jak mawia powiedzenie, jak dom publiczny nie funkcjonuje poprawnie, to się nie wymienia firanek, tylko personel. Ok, raz mógł nie trafić odpowiednimi ludźmi w wizję, ale skoro problem się rokrocznie powtarza, to widocznie problemem nie są ludzie, a właśnie wizja.
Do pewnego momentu wizja się sprawdzała i uwiecznieniem tego było w końcu osiągnięcie MP i późniejsze wyniki. Oczywiście gra nie zawsze była idealna ale wynik był. Tak na prawdę to zabrakło pozbycia się głupie zasady braków kominów płacowych a można było utrzymać skład z pierwszego MP na dłużej i dołożyć do tego Leona.

Jedno co faktycznie można przyznać Igle, ostatnio nie mamy w klubie zawodników którzy identyfikowali się z klubem, są tylko najemnicy którzy przychodzą po dobra kase.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2019/2020

Post autor: hvar18 »

Głupoty pisze Przegląd Sportowy. Michał Potera ma znakomite relacje z Pawlem Woickim.
To mi wygląda na zale kilku osób: Ignaczak , Soloduchy i kogoś jeszcze. A przy okazji: kto to jest Soloducha???? Grał w Plus Lidze? I lidze? Czy na podstawie volley station czy jskos tam się zna? Prezes Piotr wszystko pouklada i za dwa lata będzie medal. Jest trener - jest moc. Będziemy najlepsi! !!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”