Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 531
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: pietrus72 »

dokładnie ....Kluth nie pociągnie nawet polowy sezonu, a tym bardziej pod presją z większym przeciwnikiem może mieć problem na ataku , Węgier byłby lepszym pomysłem ale cóż ....
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7840
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kluth to prawdopodobnie nie jest wyraźnie słabszy gracz (jeśli w ogóle) niż np. Superlak (dzieli ich rok różnicy), on miał w Szczecinie 1,5 sezonu na niezłym, ligowym poziomie. Bardzo sensowny nabytek na pozycję drugiego atakującego, zwłaszcza, że Zaksa na pewno nie miała zbyt dużego budżetu na taki transfer, patrząc po tym, jak generalnie kompletowany był ten skład.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

Jeśli będziemy rozpatrywać w takich kategoriach czy nie jest dużo gorszy niż Superlak, to tak, tyle że ani Superlak to nie jest dobry transfer na Warszawę ani Kluth na Zaksę, wiadomo na 2 bardziej, aczkolwiek gdyby było coś nie tak z Kaczmarkiem, to Kluth jest tak samo niepewny jak atakujący Warszawy, te niezłe 1,5 sezonu, to już trochę dawno było, wracamy do 3, 4 sezonów wstecz. Obecnie to jest duża niepewność jak on się zaprezentuje, mnie osobiście nigdy nie przekonywał swoją grą.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

barti522 pisze:Jeśli będziemy rozpatrywać w takich kategoriach czy nie jest dużo gorszy niż Superlak, to tak, tyle że ani Superlak to nie jest dobry transfer na Warszawę ani Kluth na Zaksę, wiadomo na 2 bardziej, aczkolwiek gdyby było coś nie tak z Kaczmarkiem, to Kluth jest tak samo niepewny jak atakujący Warszawy, te niezłe 1,5 sezonu, to już trochę dawno było, wracamy do 3, 4 sezonów wstecz. Obecnie to jest duża niepewność jak on się zaprezentuje, mnie osobiście nigdy nie przekonywał swoją grą.
Ja również fanem Bartka nie jestem, jednakże biorąc pod uwagę budżet, który pozostał, a był pewnie niewielki transfer uważam, jako udany.
Co do Superlaka, wcale nie zdziwie się jak odpali pod Anastasim. Zeszły sezon przebłyski. Nie skreślałbym go.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: barti522 »

Szampon093 pisze: Co do Superlaka, wcale nie zdziwie się jak odpali pod Anastasim. Zeszły sezon przebłyski. Nie skreślałbym go.
A to ja go nie skreślam, być może odpali, Schulz grał dobrze u Anastasiego, nawet Janek Król wyglądał lepiej niż można byłoby się tego spodziewać, bo gdyby nie ta sytuacja w zeszłym sezonie w Warszawie, to grałby w 1 ze słabszych klubów 1 ligi. Bardziej odnosiłem się do tego, że ciężko mi nazwać te transfery mocnymi na 2 najlepsze zespoły w Polsce z zeszłego sezonu, bo przecież pojawiały się plotki o transferze Hernandeza do Zaksy oraz Muzaja do Vervy i pewnie gdyby nie ten cały kryzys, to te transfery mogłyby się udać, ale rozumiem, że nastał kryzys no i zamiast takich graczy dostaliśmy Superlaka i Klutha. Ja jednak nie twierdzę, że Zaksa i Verva będą teraz słabe przez takie, a nie inne transfery na pozycji atakującego, wręcz przeciwnie uważam, że jedni i drudzy w dalszym ciągu zostają w grze o medale z tego względu, iż na innych pozycjach zagrają między innymi Toniutti, Kochanowski, Zatorski, Kwolek, Nowakowski czy Wojtaszek do tego na ławkach trenerskich Grbic oraz Anastasi i kompletnie nie będą zaskoczony jeśli te 2 zespoły spotkałyby się ze sobą przykładowo w półfinale ligi.
eleles1
Posty: 20
Rejestracja: 2 gru 2017, o 15:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: eleles1 »

Początkowo bardzo cieszyłem się na zastąpienie Wiśni na Kochana, ale widząc zdjęcia młodego sportowca ze zgrupowania w Spale, gdzie jest bez koszulki - w wielką wątpliwość stawiam jego profesjonalizm...

Czeka go wiele tygodni pracy z dietetykiem i na siłowni żeby to jakoś akceptowalnie zaczęło wyglądać :(


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Adriano
Posty: 581
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Adriano »

eleles1 pisze:Początkowo bardzo cieszyłem się na zastąpienie Wiśni na Kochana, ale widząc zdjęcia młodego sportowca ze zgrupowania w Spale, gdzie jest bez koszulki - w wielką wątpliwość stawiam jego profesjonalizm...

Czeka go wiele tygodni pracy z dietetykiem i na siłowni żeby to jakoś akceptowalnie zaczęło wyglądać :(


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

A siatkówka to są pokazy mody?
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

eleles1 pisze: Czeka go wiele tygodni pracy z dietetykiem i na siłowni żeby to jakoś akceptowalnie zaczęło wyglądać :(
Dlatego Drzyzga cały czas w koszulce chodzi.
Kłamca.
PabloFX
Posty: 819
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: PabloFX »

eleles1 pisze:Początkowo bardzo cieszyłem się na zastąpienie Wiśni na Kochana, ale widząc zdjęcia młodego sportowca ze zgrupowania w Spale, gdzie jest bez koszulki - w wielką wątpliwość stawiam jego profesjonalizm...

Czeka go wiele tygodni pracy z dietetykiem i na siłowni żeby to jakoś akceptowalnie zaczęło wyglądać :(


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Wiśnia też nie był wzorem sportowej sylwetki i zdrowego odżywiania
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Nie siać paniki. Chlop zjadl ze 2 razy cos mniej korzystnego dla swojego organizmu i wzdecia daly znac o sobie. Roznica mimo wszystko jest bardzo mala.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Gerrard »

Chłop nawet seta nie zagrał a już tezy, że wymiana Wiśnia-Kochan to może być niewypał :]
eleles1
Posty: 20
Rejestracja: 2 gru 2017, o 15:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: eleles1 »

Rzeczywiście na forum się zrobił świetny poziom - ja tylko zwracam uwagę że facet ma bemben jak Janusz po miesiącu all inclusive a tu takie ciekawe komentarze ;)

Nie wypada zawodowcom tak się zapuścić i tyle.Inny poziom, ale CR7 po pandemii w wieku 34 lat miał rekordowe wyniki wydolności i świetnie przygotowana formę...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3238
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kicu »

https://www.facebook.com/PolskaSiatkowk ... 5743081822

2:07. Zazdroszczę mu takiego "bembna".
bono
Posty: 3483
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

https://nto.pl/sebastian-swiderski-prez ... 2-15074250

Wywiad z przed kilku dni. Kilkadzisiąt % niższy budżet - ech ten minimalizm ;)
Wiadomo też dlaczego nie ma Wiśni,Hernadezów i innych.
Brawo Prezesie za dogranie Kochana i utrzymanie trzonu zespołu.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Camillo Marcotti

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Kilkadziesiąt sugeruje co najmniej 20, szczerze mówiąc trochę mi się w to wierzyć nie chce. Ławka rezerwowych już w zeszłym sezonie wybitna nie była, poza atakiem i przyjęciem, więc podobnie jak teraz, wiadomo że Stępień na pewno zarabiał więcej od Prokopczuka, no ale żeby z tych zmian 20% zebrać to wątpię. Pierwszoskładowi raczej na obniżki nie poszli, tym bardziej że część z nich ogłaszano początkiem roku, strzelam więc, że jeszcze na normalnych warunkach. Kochanowski też raczej tańszą opcją od Wiśni nie jest. Więc jeżeli nie pokontraktowali "na zeszyt", to ja tu nie widzę szansy na kilkadziesiąt procent mniejszy budżet.
bono
Posty: 3483
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: bono »

Nikt Ci nie każe wierzyć ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Camillo Marcotti pisze:Kilkadziesiąt sugeruje co najmniej 20, szczerze mówiąc trochę mi się w to wierzyć nie chce. Ławka rezerwowych już w zeszłym sezonie wybitna nie była, poza atakiem i przyjęciem, więc podobnie jak teraz, wiadomo że Stępień na pewno zarabiał więcej od Prokopczuka, no ale żeby z tych zmian 20% zebrać to wątpię. Pierwszoskładowi raczej na obniżki nie poszli, tym bardziej że część z nich ogłaszano początkiem roku, strzelam więc, że jeszcze na normalnych warunkach. Kochanowski też raczej tańszą opcją od Wiśni nie jest. Więc jeżeli nie pokontraktowali "na zeszyt", to ja tu nie widzę szansy na kilkadziesiąt procent mniejszy budżet.
Kaczmarek po takiej kontuzji musiał mocno zejść z ceny. Do tego Parodi zarabiał pewnie nie małe pieniądze skoro była to opcja rezerwowa za Deroo. A może właśnie z tamtych pieniędzy coś zostało by pokryć dziurę na ten sezon? No i jeszcze Baroti oraz Smith po słabym sezonie też pewnie zszedł z ceny. Może nawet się uzbierało. Tacy zawodnicy jak Semeniuk, Zatorski, Toniutti czy nawet Śliwka wydają się związani z klubem, więc kto wie czy znie zgodzili się nie rozwalać drużyny i na ten jeden sezon zejść z ceny. No i Łukasik przychodził jako szóstkowy wicemistrz Polski a został rezerwowym. Nowy kontrakt pewnie wynosił mniej niż stary.
Camillo Marcotti

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Camillo Marcotti »

Proszę Cię, są związani, dopóki płacą :D gdyby dostali niższe kontrakty to w większości obudziłby się Konar :) no w zasadzie za Parodiego przyszedł Staszewski, więc raczej taniej, Kaczmarek i Łukasik podpisywali nowe kontrakty przed tym sezonem? Pisząc poprzedni post sądziłem, że nie, stąd uznałem, że zarabiają tyle samo. Jeżeli podpisali nowe, to może rzeczywiście z 20% się zbierze. Co nie zmienia faktu, że "kilkadziesiąt" brzmi dużo drastyczniej, niż wspomniane przeze mnie 20%, a więcej niż 20 to już w ogóle ciężko sobie wyobrazić.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Papito13 »

Jest jeden "gwiazdorski" kontrakt mniej niż był w poprzednich sezonach. Przed startem poprzedniego sezonu odszedł Deroo, było już za późno, żeby znaleźć zastępstwo z podobnej półki, więc pewnie, w nadchodzącym sezonie, ktoś miał ten kontrakt niejako przejąć. Do tego wyraźnie tańsza ławka. Trochę się tego uzbiera, nie wiem czy aż 20%, ale nie jest to niemożliwe.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Vilgefortz »

Papito13 pisze:Jest jeden "gwiazdorski" kontrakt mniej niż był w poprzednich sezonach. Przed startem poprzedniego sezonu odszedł Deroo, było już za późno, żeby znaleźć zastępstwo z podobnej półki, więc pewnie, w nadchodzącym sezonie, ktoś miał ten kontrakt niejako przejąć. Do tego wyraźnie tańsza ławka. Trochę się tego uzbiera, nie wiem czy aż 20%, ale nie jest to niemożliwe.
Jeśli byłoby mniej niż 20%, użyliby sformułowania kilkanaście procent ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
hvar
Posty: 113
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:21
Płeć: M
Lokalizacja: skądinąd

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: hvar »

Przede wszystkim to Świderki mówi o kilkudziesięciu procentach w stosunku do tego co zakładał, a nie w stosunku do zeszłorocznego budżetu. Kto wie jak on tam sobie zaplanował przed pandemią ile będzie miał do dyspozycji kasy na sezon 2020/21.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”