Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

zaksiak123
Posty: 19
Rejestracja: 24 maja 2017, o 16:19
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: zaksiak123 »

8 bardzo dobrych sezonów w wykonaniu Wiśni? :] :] :] Fakt Wiśnia nie schodzi poniżej pewnego poziomu ale ten poziom nie jest zbyt wysoki. Z sezou na sezon gorsza zagrywka mniej bloków większe zmęczenie itd. Ale oczywiście trzymajmy zawodnika tylko dlatego że gra już długo w naszym klubie. Niech pogra jeszcze następne 7 lat co roku otrzymuje wyższy kontrakt poźniej niech zostanie trenerem prezesem...
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: choe »

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pozyskała młodego i wartościowego zawodnika, spod ciepłowniczego komina.
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

zaksiak123 pisze:8 bardzo dobrych sezonów w wykonaniu Wiśni? :] :] :] Fakt Wiśnia nie schodzi poniżej pewnego poziomu ale ten poziom nie jest zbyt wysoki. Z sezou na sezon gorsza zagrywka mniej bloków większe zmęczenie itd. Ale oczywiście trzymajmy zawodnika tylko dlatego że gra już długo w naszym klubie. Niech pogra jeszcze następne 7 lat co roku otrzymuje wyższy kontrakt poźniej niech zostanie trenerem prezesem...
Ten sezon wydaje mi się wizualnie dobry. Przynajmniej w ataku. Chodź statystyk nie mam. Zeszł był słaby, ale ten dwa sezony temu w statystykac miał lepszy niż Bieniek. Ogólnie jest to zawodnik będący w czołówce jeśli chodzi o środkowych w PlusLidze i trochę dziwne jest, że Zaksa stawiająca na stabilizację z niego rezygnuje.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: SzyMis12788 »

choe pisze:Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pozyskała młodego i wartościowego zawodnika, spod ciepłowniczego komina.
Domysły czy legit info?
HenrykG
Posty: 44
Rejestracja: 2 mar 2020, o 12:01
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: HenrykG »

Moi drodzy jeszcze tylko jedno słowo wtrącę.
Nie myślicie chyba poważnie że ktoś napisze „powiedział mi prezes/dyrektor/skarbnik bo jest moim starym kumplem. Ba! Pokazał mi nawet umowy przy kieliszku.”
No bądźcie poważni.
trochę dziwne jest, że Zaksa stawiająca na stabilizację z niego rezygnuje.
Nie jest do końca prawdą że rezygnuje.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: alimak »

HenrykG pisze:Moi drodzy jeszcze tylko jedno słowo wtrącę.
Nie myślicie chyba poważnie że ktoś napisze „powiedział mi prezes/dyrektor/skarbnik bo jest moim starym kumplem. Ba! Pokazał mi nawet umowy przy kieliszku.”
No bądźcie poważni.
Popieram. Druga rzecz jest taka, że zostawmy ogłaszanie klubom. Jak ktoś jest już trochę na forum, to wie, którym użytkownikom można ufać i czemu piszą w taki, a nie inny sposób. Czasem warto czytać między wierszami, albo analizować wpisy w danym temacie, zamiast mnożyć pytania i wiadomości prywatne.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: choe »

SzyMis12788 pisze:
choe pisze:Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pozyskała młodego i wartościowego zawodnika, spod ciepłowniczego komina.
Domysły czy legit info?
Powiedzmy, że potwierdzenie moich słów otrzymasz w ciągu najbliższych tygodni i wtedy wrócimy do tematu :)
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Ważne, żeby pozyskać teraz wartościowego atakującego i przyjmującego. Parodi powinien odejść, w jego miejsce ktoś przyjść. Wydaje mi się, że Łukasik też w klubie nie będzie chciał zostać, może powrót do Warszawy?

Zdecydowanie ZAKSA powinna postawić na atakującego. W najgorszym przypadku przyjęcie będzie wyglądać tak jak teraz, a jak widać, jest okej i będzie lepiej przy dużo mocniejszym środku.

Kaczmarek wcale nie zachwyca w ZAKSIE, liczby nie powalają, choć nie liczby grają, to nawet ciężko znaleźć jakieś mecze, gdzie był absolutnym liderem (Pamiętam jeden z Modeną u siebie, z tych ważniejszych). Do tego ten sezon ma cały stracony - najpierw choroba, teraz ciężka kontuzja i zanim się zrehabilituje i dojdzie do formy, to trochę czasu minie. Według mnie nie ma co oszczędzać i grać Barotim, jeśli ma się wysokie aspiracje. Klub mógłby dołożyć trochę więcej i postarać się o jakiegoś grajka, który może nie będzie super gwiazdą, ale chociaż będzie ostra walka o pierwszą szóstkę między tymi Panami, dlaczego nie?

Ktoś z dwójki Hernandez/Boyer/Hadrava pasowaliby idealnie, ale jak do rywalizacji z Kaczmarkiem, to i L.Williams/Malinowski/Stern to byłyby fajne transfery.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

Może zaraz Jozefacki to będzie transfer na plus?! Zejdźcie na ziemię hejterzy. Kaczmarka zostawcie w spokoju, bo lepszego nie znajda. No chyba, ze Sokolovy jakieś. Łukasz w tym sezonie do kontuzji to był absolutnie top naszej ligi.
Zaksa na maksa
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Son pisze:Może zaraz Jozefacki to będzie transfer na plus?! Zejdźcie na ziemię hejterzy. Kaczmarka zostawcie w spokoju, bo lepszego nie znajda. No chyba, ze Sokolovy jakieś. Łukasz w tym sezonie do kontuzji to był absolutnie top naszej ligi.
Chyba żartujesz, jaki top? Gdyby był takim topem, o jakim mówisz, to by choć raz się w kadrze przedarł, a poza krótkim epizodem na Mistrzostwach Europy, to Kaczmarek jest czwartym wyborem wśród atakujących. Do tego nie jest to siatkarz, który wykręca super liczby i jest liderem w ataku, grał dobrze, kiedy byli Deroo i Bieniu, a teraz nie ma okazji sprawdzić, jak dźwignąłby ciężar bycia pierwszą opcją w ofensywie.

ZAKSA po prostu musi ściągnąć dwóch siatkarzy. Jednego na przyjęciu, a drugiego na ataku. I według mnie, to najbardziej sprawdziłby się mocny, szóstkowy na przyjęcie i ktoś do rywalizacji z Kaczmarkiem, skoro ma być jedynką, ale niech ktoś mu depcze po piętach.


Kochanowski+ Conte i Malinowski to byłyby dobre transfery
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Zaksa nie przedłużała(choć tu mam sprzeczne informację bo słyszałem, że miał 3 letni i kontrakt go jeszcze obowiązywał) kontraktu by ten siedział na ławce. Kaczmarek będzie pierwszym i nie będzie raczej lepszego zmiennika niż Baroti dla niego. Zobaczymy kto na przyjęciu. Nie wydaje mi się by było to gwiazda pokroju Deroo bo pieniądze za niego pójdą za pewne właśnie na Kochanowskiego i innego środkowego. Będzie to pewnie jakiś zagraniczny klasy DeFalco czy Fayaziego czyli ktoś walczący z Semeniukiem o pozycję tego drugiego przyjmującego lub uzupełniający się z nim. Czyli Conte przy Kochanowskim i drugim klasowym środkowym raczej nie realny.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

Szary Wilk pisze:
Son pisze:Może zaraz Jozefacki to będzie transfer na plus?! Zejdźcie na ziemię hejterzy. Kaczmarka zostawcie w spokoju, bo lepszego nie znajda. No chyba, ze Sokolovy jakieś. Łukasz w tym sezonie do kontuzji to był absolutnie top naszej ligi.
Chyba żartujesz, jaki top? Gdyby był takim topem, o jakim mówisz, to by choć raz się w kadrze przedarł, a poza krótkim epizodem na Mistrzostwach Europy, to Kaczmarek jest czwartym wyborem wśród atakujących. Do tego nie jest to siatkarz, który wykręca super liczby i jest liderem w ataku, grał dobrze, kiedy byli Deroo i Bieniu, a teraz nie ma okazji sprawdzić, jak dźwignąłby ciężar bycia pierwszą opcją w ofensywie.

ZAKSA po prostu musi ściągnąć dwóch siatkarzy. Jednego na przyjęciu, a drugiego na ataku. I według mnie, to najbardziej sprawdziłby się mocny, szóstkowy na przyjęcie i ktoś do rywalizacji z Kaczmarkiem, skoro ma być jedynką, ale niech ktoś mu depcze po piętach.


Kochanowski+ Conte i Malinowski to byłyby dobre transfery
Nie porównuj kadry z klubem i tego co było rok, dwa temu, a teraz. Gołym okiem było widać, że to lider i najlepszy atakujący ligi.
Miało to potwierdzenie w statach.
Zaksa na maksa
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: alimak »

Trzecim przyjmującym będzie Polak.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: SzyMis12788 »

alimak pisze:Trzecim przyjmującym będzie Polak.
Semeniuk?
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

alimak pisze:Trzecim przyjmującym będzie Polak.
Huh? Czyli bez poważnych wzmocnień na przyjęciu?
Jeżeli przyjęcie ma być całe polskie to szkoda że nie wzięli Szymury...
Spodziewałem się mocnego zagranicznego nazwiska na przyjęciu...
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 532
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: pietrus72 »

No widzę że idzie maszyna plotek i domysłów na przyszły sezon ,a jeszcze ten nie skończył się na dobre.
Po pierwsze Kochanowski nie przyjdzie,już raz chcieli go mieć w składzie a wybrał Skrę.
Po drugie z obecnego składu to można pomyśleć kto jest w kolejce na rozszerzenie swoich CV do innych klubów:
Warda
Rejno
Parodi
Baroti
Łukasik
Stępień może odejść bo od kilku lat nie gra /sporadycznie/ wiedząc że jest Toniutti numer 1.
Smith nie wiem jaki ma kontrakt,ale chyba przedłuży.Wiśnia zostanie.Rejno nie ma uznania u Grbicia,widać gołym okiem,ale daje mu pograć.Będą szukać na tej pozycji.
Na pozycji przyjęcia jest Semeniuk ,Śliwka,Łukasik,Parodi ,właśnie dwaj ostatni mogą myśleć o zmianie klubu.Smolarczyk gra na wypozyczeniu w ZAKSIE Strzelce Opolskie.Więc będą szukać wzmocnień na trójkę ew. czwarty młody.
Kaczmarek przedłużył kontrakt, a Węgier albo odejdzie albo zostanie.Trudno powiedzieć.Zależy od trenera lub sztabu.Grygiel melodia przyszłości -wypożyczenie żeby był ograny w bojach.
Na libero chyba wróci Szymura, bo jest wypożyczony a Banach najlepiej pograłby w Strzelcach Opolskich.

Od przyszłego sezonu Grbić sam układa skład,bo ten co jest obecny jest pozostałością po Gardinim.
Możemy plotkować ale ogólnie to jest rzeczywisty zarys co nas czeka.
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Trzecim przyjmującym czyli pierwszym zmiennikiem, tak też to można interpretować, to znaczy Semeniuk?

@Son

Najlepszym atakującym był Muzaj i on był numerem jeden w prawie każdej statystyce, więc nie wiem, co za bzdury wypisujesz.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Son »

Szary Wilk pisze:Trzecim przyjmującym czyli pierwszym zmiennikiem, tak też to można interpretować, to znaczy Semeniuk?

@Son

Najlepszym atakującym był Muzaj i on był numerem jeden w prawie każdej statystyce, więc nie wiem, co za bzdury wypisujesz.
W tym sezonie w pluslidze? A to ciekawe...
Zaksa na maksa
Adriano
Posty: 583
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Adriano »

Według mnie 4 przyjmujących Zaksy w następnym sezonie będzie następująca:

Śliwka
Semeniuk
Szymura
Łukasik

I trzymam kciuki żeby tak było. Inwestujmy w to co nasze. Jeśli odejdzie Wiśniewski, Kochanowski wybierze Verve, a Bieniek ławkę w Lube(do dalszego rozwoju i wyzwań) to zakładam że środek będzie zagraniczny.
TomekK-K
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2020, o 08:18
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: TomekK-K »

Szymura jak najbardziej a co do Łukasika to nie jestem przekonany i nie chodzi o stronę sportową tylko podatność na kontuzje.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Papito13 »

Adriano pisze:Według mnie 4 przyjmujących Zaksy w następnym sezonie będzie następująca:

Śliwka
Semeniuk
Szymura
Łukasik

I trzymam kciuki żeby tak było. Inwestujmy w to co nasze. Jeśli odejdzie Wiśniewski, Kochanowski wybierze Verve, a Bieniek ławkę w Lube(do dalszego rozwoju i wyzwań) to zakładam że środek będzie zagraniczny.
Zaksa nie zmieni sposobu budowy składu. Nie będzie 4 przyjmujących na zbliżonym poziomie i budowy dwóch równych szóstek. To, że w tym sezonie Zaksa ma 4 dobrych przyjmujących jest spowodowane bardzo późnym odejściem Deroo, a nie nową wizją. W sezoni 2020/2021 będzie Śliwka, ktoś do szóstki obok Olka (zagraniczny, jeśli Kochanowski wyląduje w K-K) i jeden solidny zmiennik (raczej Polak, ktoś wcześniej w tym temacie pisał, że już jest ktoś podpisany), a czwarty przyjmujący będzie jedynie uzupełnieniem składu. Zresztą ten sam schemat powtarza się przy kontraktowaniu środkowych.

W najbliższe 2 tygodnie Zaksa pokaże w jakim jest miejscu, po meczach z Kemerovem i F4 Pucharu Polski będzie wiadomo dużo więcej.
wanilaskaj
Posty: 44
Rejestracja: 22 lis 2012, o 12:32
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: wanilaskaj »

Nie będzie Rafała Szymury w następnym sezonie.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kiko »

wanilaskaj pisze:Nie będzie Rafała Szymury w następnym sezonie.
Gdzie Rafał wylądował ?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Kiko pisze:
wanilaskaj pisze:Nie będzie Rafała Szymury w następnym sezonie.
Gdzie Rafał wylądował ?
W JW
TomekK-K
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2020, o 08:18
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: TomekK-K »

Szymury szkoda. Taki zawodnik przydałby się Zaksie. Tylko że on chce grać a bycie tym 3 raczej go nie zadowoli. Ambitny chłopak i czuję, że jeszcze pokaże na co go stać. Taka para Śliwka -Szymura wyglądałaby naprawdę przyzwoicie
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Kicu »

TomekK-K pisze:Szymury szkoda. Taki zawodnik przydałby się Zaksie. Tylko że on chce grać a bycie tym 3 raczej go nie zadowoli. Ambitny chłopak i czuję, że jeszcze pokaże na co go stać. Taka para Śliwka -Szymura wyglądałaby naprawdę przyzwoicie
Wydaje mi się, że Semen gorszy od Szymury obecnie nie jest także zmiana niewiele wnosząca. Oczywiście można sobie analizować, że grają w innych drużynach, że Toniutti, itp., ale jakbym miał porównać Szymurę z zeszłego sezonu grającego przy Toniuttim i Semena z obecnego, to jednak wybrałbym Kamila.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: ciorny17 »

Semeniuk to moim zdaniem lepszy zawodnik, z takim pewnym DNA bardziej nadającym się do obecnej siatkówki: potrafi grać mocniej, nie boi się ryzyka, a i zza 9. metra swoje dołoży. Rafał w tym sezonie nie zachwyca i spodziewałem się od niego więcej.
Kłamca.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1065
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

Uwielbiam te wpisy typu Klub powinien dołożyć i brać dobrego młota itp...... A z czego ma dołożyć ? Świder ma w sejfie schowane 5 baniek i czeka żeby wyłożyć ??? Ogarnijcie się i przestańcie pisać głupie komentarze. Skupmy się na wspieraniu drużyny i cieszmy się z wyniku w Rosji. Nie mamy wpływu na to kogo klub zakontraktuje a wypisywanie nazwisku z księżyca a jeszcze bardziej tych z przecieków klubowych. Takie klepanie naprawdę robi więcej krzywdy niż pożytku. Świder ma swoją wizję i działa więc czekajmy cierpliwie. Pewnie do końca rozgrywek nic nowego się nie dowiemy oficjalnie.
Większym problemem na tą chwilę może być mecz w Gliwicach. Oby jakiś mądry urzędnik nie uznał, że należy zakazać imprez masowych .....
Adriano
Posty: 583
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: Adriano »

mitam pisze:Uwielbiam te wpisy typu Klub powinien dołożyć i brać dobrego młota itp...... A z czego ma dołożyć ? Świder ma w sejfie schowane 5 baniek i czeka żeby wyłożyć ??? Ogarnijcie się i przestańcie pisać głupie komentarze. Skupmy się na wspieraniu drużyny i cieszmy się z wyniku w Rosji. Nie mamy wpływu na to kogo klub zakontraktuje a wypisywanie nazwisku z księżyca a jeszcze bardziej tych z przecieków klubowych. Takie klepanie naprawdę robi więcej krzywdy niż pożytku. Świder ma swoją wizję i działa więc czekajmy cierpliwie. Pewnie do końca rozgrywek nic nowego się nie dowiemy oficjalnie.
Większym problemem na tą chwilę może być mecz w Gliwicach. Oby jakiś mądry urzędnik nie uznał, że należy zakazać imprez masowych .....
Pozwól Mitam że się z Tobą nie zgodzę w kwestii finansów. Świderski jako Prezes powinien umieć również negocjować ze sponsorem kwestie zwiększenia budżetu. Z tego co wiem, a mam dobre źródło jest bardzo uległy w kwestiach tego co dostaje:) Deroo zarabiał nieco ponad 200 tys euro plus doszła suma wykupienia kontraktu. Twierdzisz że za te pieniądze nie można by pozyskać dobrego gracza? Fakty są takie że te pieniądze dostał Śliwka za przedłużenie kontraktu. Dlatego faktycznie nikogo znaczącego w następnym sezonie nie będzie.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1065
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2019/2020

Post autor: mitam »

Adriano pisze:
mitam pisze:Uwielbiam te wpisy typu Klub powinien dołożyć i brać dobrego młota itp...... A z czego ma dołożyć ? Świder ma w sejfie schowane 5 baniek i czeka żeby wyłożyć ??? Ogarnijcie się i przestańcie pisać głupie komentarze. Skupmy się na wspieraniu drużyny i cieszmy się z wyniku w Rosji. Nie mamy wpływu na to kogo klub zakontraktuje a wypisywanie nazwisku z księżyca a jeszcze bardziej tych z przecieków klubowych. Takie klepanie naprawdę robi więcej krzywdy niż pożytku. Świder ma swoją wizję i działa więc czekajmy cierpliwie. Pewnie do końca rozgrywek nic nowego się nie dowiemy oficjalnie.
Większym problemem na tą chwilę może być mecz w Gliwicach. Oby jakiś mądry urzędnik nie uznał, że należy zakazać imprez masowych .....
Pozwól Mitam że się z Tobą nie zgodzę w kwestii finansów. Świderski jako Prezes powinien umieć również negocjować ze sponsorem kwestie zwiększenia budżetu. Z tego co wiem, a mam dobre źródło jest bardzo uległy w kwestiach tego co dostaje:) Deroo zarabiał nieco ponad 200 tys euro plus doszła suma wykupienia kontraktu. Twierdzisz że za te pieniądze nie można by pozyskać dobrego gracza? Fakty są takie że te pieniądze dostał Śliwka za przedłużenie kontraktu. Dlatego faktycznie nikogo znaczącego w następnym sezonie nie będzie.
zmień źródło informacji... albo poproś żeby wytłumaczyło ci to źródło jak wygląda finansowanie klubu.... Myślisz, że ZAK przelewa na konto np. 10 baniek i prezes sobie nimi obraca ??? Nie jest to takie proste...
Zostawmy sobie dyskusje nt. pieniędzy i zarobków poszczególnych zawodników bo nikt z nas nie wie jakiej wysokości są te kontrakty. Jestem przekonany, że jakaś petarda transferowa nas czeka ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”