Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

W wiadomości prywatnej nie miałem na celu tego że nie wolno mi zwrócić uwagi, jak chcesz to zwracaj, tylko że może lepiej nie robić tego co chwilę i sobie nie wytykać non stop i tam przenieść nasze prywatne dyskusje, jeśli w czymś się kompletnie nie zgadzamy niż wstawiać tutaj długie posty nie do końca na temat. Wybacz, ale to że Wallace gorzej wypadł od Al Hachdadiego w statach, to dla mnie niewiele znaczy, śmiem twierdzić, że ten sam Wallace nie straciłby msc w składzie na rzecz Vissotto. Może się uniosłem za bardzo i faktycznie Ci wytknąłem, ale już nie wytrzymałem, bo dostaje skrętu kiszek, jak widze post, że Al Hachdadi może być bardziej pewny od np. Luburica tylko dlatego, że jest bardziej techniczny...

Ale przechodzę do tematu, wygląda na to, że parą atakujących w Zaksie będą Kaczmarek i Grygiel.

Możliwe, że parą atakujących w Resovii będą Butryn i Domagała i z tych licznych spekulacji odnośnie Hernandezów, Boyerów itp nic nie wyjdzie i na ataku w tych klubach będą sami Polacy. Co ciekawe Zaksa podobnie jak Verva może mieć tylko 2 zawodników zagranicznych w składzie.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, o 13:47 przez filippiotro, łącznie zmieniany 5 razy.
kamil1999
Posty: 5575
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze:jak widze post, że Al Hachdadi może być bardziej pewny od np. Luburica tylko dlatego, że jest bardziej techniczny...
To kolejna rzecz, którą ty sobie sam wymyśliłeś. No i nie jest bardziej pewny. Powiedziałem, że ich bym nie zamienił. To jest, że na pewno nie jest gorszy.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

filippiotro pisze:W wiadomości prywatnej nie miałem na celu tego że nie wolno mi zwrócić uwagi, jak chcesz to zwracaj, tylko że może lepiej tam przenieść nasze prywatne dyskusje, jeśli w czymś się kompletnie nie zgadzamy niż wstawiać tutaj długie posty nie do końca na temat. Wybacz, ale to że Wallace gorzej wypadł od Al Hachdadiego w statach, to dla mnie niewiele znaczy, śmiem twierdzić, że ten sam Wallace nie straciłby msc w składzie na rzecz Vissotto. Może się uniosłem za bardzo, ale dostaje skrętu kiszek, jak widze post, że Al Hachdadi może być bardziej pewny od np. Luburica tylko dlatego, że jest bardziej techniczny...

Ale przechodzę do tematu, wygląda na to, że parą atakujących w Zaksie będą Kaczmarek i Grygiel.

Możliwe, że parą atakujących w Resovii będą Butryn i Domagała i z tych licznych spekulacji odnośnie Hernandezów, Boyerów itp nic nie wyjdzie i na ataku w tych klubach będą sami Polacy. Co ciekawe Zaksa podobnie jak Verva może mieć tylko 2 zawodników zagranicznych w składzie.
Podobno Giuliani sie nie poddał i dalej szuka atakujacego. Maciąg powiedział, że skład bedzie pełny znany za miesiąc, a skoro zostali do ogłoszenia już tylko Hain, Woicki i Domagała, którzy ponoc kontrakty podpisali już dawno temu, to raczej wiadomo, że kogoś jeszcze szuykają
Domagała wciąż nie ogłoszony!
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: firefoxkk »

ZAKSA pewnie czeka do ostatniej chwili z jakimś budżetem i czy będzie możliwość jeszcze ściągnięcia kogoś, jak rok temu Barotiego, który był ostatnim transferem. Jeśli nie znajdzie się taka okazja to zostanie para Kaczmarek-Grygiel i jak tacy atakujący będą grali w finale plusligi, to dla mnie będzie sensacja.. I tak wiadomo nie od dziś, że Kaczmarek to była 3 opcja ataku w ZAKSIE, gdy piłka była perfekcyjnie przyjęta, ale sam fakt takimi atakującymi grać o medale to chyba tylko Toniutti może zrobić w najlepszej formie, jak rok temu z Barotim praktycznie wszystkie mecze wygrali w lidze :o
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze: To kolejna rzecz, którą ty sobie sam wymyśliłeś. No i nie jest bardziej pewny. Powiedziałem, że ich bym nie zamienił. To jest, że na pewno nie jest gorszy.
Skoro byś ich nie chciał zamienić, to można interpretować to tak, że wolisz po prostu Al Hachdadiego w JW mając do wyboru jego i Luburica. Gdyby była szansa na Luburica to nawet bym się nie zastanawiał i go brał w ciemno do naszej ligi, ale pewie nie było takiej szansy, bo Rosjanie szybko podsunęli mu porządny kontrakt do podpisania. Tak wgl to przecież przez niego wyleciał Fabian z Rosji, a Papa Drzyga mówił, że chciał aby syn dalej został w Rosji, ale nie było wartościowych ofert.
Firefoxkk, po tym poście, który wstawiła dziś Zaksa, wydaje się, że ma być właśnie taka para atakujących jak Kaczmarek - Grygiel, wątpię, że będą mieć 3 atakujących.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Piszą na fb, że Rusek kończy karierę i będzie drugim trenerem Lubina :o
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze:Piszą na fb, że Rusek kończy karierę i będzie drugim trenerem Lubina :o
Oo to byłaby zaskakująca informacja, myślałem, że jeszcze będę go mógł gdzieś zobaczyć grającego w Pluslidze, np w tym Zawierciu.
zwykly74
Posty: 213
Rejestracja: 14 lis 2013, o 00:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: zwykly74 »

Resoviak333 pisze:
filippiotro pisze:W wiadomości prywatnej nie miałem na celu tego że nie wolno mi zwrócić uwagi, jak chcesz to zwracaj, tylko że może lepiej tam przenieść nasze prywatne dyskusje, jeśli w czymś się kompletnie nie zgadzamy niż wstawiać tutaj długie posty nie do końca na temat. Wybacz, ale to że Wallace gorzej wypadł od Al Hachdadiego w statach, to dla mnie niewiele znaczy, śmiem twierdzić, że ten sam Wallace nie straciłby msc w składzie na rzecz Vissotto. Może się uniosłem za bardzo, ale dostaje skrętu kiszek, jak widze post, że Al Hachdadi może być bardziej pewny od np. Luburica tylko dlatego, że jest bardziej techniczny...

Ale przechodzę do tematu, wygląda na to, że parą atakujących w Zaksie będą Kaczmarek i Grygiel.

Możliwe, że parą atakujących w Resovii będą Butryn i Domagała i z tych licznych spekulacji odnośnie Hernandezów, Boyerów itp nic nie wyjdzie i na ataku w tych klubach będą sami Polacy. Co ciekawe Zaksa podobnie jak Verva może mieć tylko 2 zawodników zagranicznych w składzie.
Podobno Giuliani sie nie poddał i dalej szuka atakujacego. Maciąg powiedział, że skład bedzie pełny znany za miesiąc, a skoro zostali do ogłoszenia już tylko Hain, Woicki i Domagała, którzy ponoc kontrakty podpisali już dawno temu, to raczej wiadomo, że kogoś jeszcze szuykają
Domagała wciąż nie ogłoszony!

Odnoszę wrażenie, że masz problem z emocjami.
Ktoś już zwracał Ci na to uwagę.
Najpierw ponad połowa Twoich tekstów to temat Boyera.
A teraz powtarzasz kolejne info o tym co powiedzial Piotr Maciąg.
A o Twoich emocjach świadczy nadużywanie nieodmiennej części mowy jaką jest wykrzyknik!
Bez obrazy.
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mbor3k »

Resoviak333 pisze: Podobno Giuliani sie nie poddał i dalej szuka atakujacego.
Policzmy więc obcokrajowców w takiej sytuacji:
Cebulj, Taht - przyjęcie
Jendryk, Tammemma - środek
X-ović - atak
Budowa bez swobodnego manewru graczami. Droga w stronę menedżera siatkarskiego i nieumiejętne gospodarowanie środkami finansowymi.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

Ale obcokrajowcy nie będą problemem
Taht zmiennikiem Cebulija, Tanema zmienia Jędrzeja a atakujący do zmiany przez butryna w razie konieczności więc tak naprawie bardzo mądrze zbudowane
kamil1999
Posty: 5575
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Kleju pisze:Ale obcokrajowcy nie będą problemem
Taht zmiennikiem Cebulija, Tanema zmienia Jędrzeja a atakujący do zmiany przez butryna w razie konieczności więc tak naprawie bardzo mądrze zbudowane
A wyobraź sobie taką sytuację, że Szerszeń gra fatalnie albo łapie kontuzję. Buszek już nie jest zawodnikiem do szóstki zespołu walczącego o medale czy nawet play-offy. Wtedy Taht siłą rzeczy musi grać w szóstce. Wtedy dwóch z 3: Tammemma, Jendryk, zagraniczny atakujący nie może grać choćby Polak na ich pozycji prezentował fatalny poziom. Nigdy nie wiadomo jak wyjdzie. Bazujesz na założeniu, że nie będzie kontuzji i że dany zawodnik wypali. Sytuacja gdzie dany zawodnik nie może grać bo limity nigdy nie jest mądra.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Dokładnie to samo można powiedzieć o innych zespołach np skrze. Dwóch zagranicznych przyjmujących bez żadnego polskiego zmiennika oprócz juniora. Załóżmy ze Lomacz łapie kontuzje i wtedy na ataku musi grać Filipiak, który nie wiadomo czy wypali.
Głupie gdybanie co jeżeli będzie sytuacja ze ten złapie kontuzje a jego zmiennik akurat będzie słabo grał i wtedy zmieni go ten który złapie kontuzje itp itd tak nigdy drużyny się nie zbuduje bo zawsze coś może wypaść :p Dlatego zdarzają się sezony ze klub ma pecha przez kontuzje i wtedy się z tym godzi a nie buduje w nastepnym sezonie taki zespół żeby nie wiadomo co przewidział
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Matson pisze:Dokładnie to samo można powiedzieć o innych zespołach np skrze. Dwóch zagranicznych przyjmujących bez żadnego polskiego zmiennika oprócz juniora. Załóżmy ze Lomacz łapie kontuzje i wtedy na ataku musi grać Filipiak, który nie wiadomo czy wypali.
Głupie gdybanie co jeżeli będzie sytuacja ze ten złapie kontuzje a jego zmiennik akurat będzie słabo grał i wtedy zmieni go ten który złapie kontuzje itp itd tak nigdy drużyny się nie zbuduje bo zawsze coś może wypaść :p Dlatego zdarzają się sezony ze klub ma pecha przez kontuzje i wtedy się z tym godzi a nie buduje w nastepnym sezonie taki zespół żeby nie wiadomo co przewidział
No, a co mają dopiero powiedzieć najlepsze ekipy świata, które mają gwiazdozbiór. Też nigdy nie wiadomo, czy coś tfu tfu bardzo poważnego się nie stanie. A rezerwowi już nie dadzą równej jakości co podstawowi zawodnicy. Nie ma co gdybać i polegać na założeniach.
Szary Wilk
Posty: 8009
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Ja już pamiętam te "fajne szósteczki" Resovii i od paru lat się kończy poza podium. Ja się wcale nie dziwię Giulaniemu. Ma presje na medal, a kontraktują mu graczy, którzy mogliby powalczyć o Play off i tyle.

Wcale nie dziwię się, że chce sprawdzonego atakującego. Butryn fajnie grał, ale pamiętajcie, że trener jest rozliczany ze swojej pracy i za to mu płacą i tu nie ma prób, nie ma dawania szans. On sobie kompletuje kadrę i jeśli uzna, że Butryn jest za słaby, to jest jego wizja i widocznie musi być w tym trochę prawdy, jeśli ekspert i trener ma takie obawy.


Generalnie, to ja strasznie nie rozumiem Resovii. Niedawno do wyjęcia z Radomia był Fornal, Huber, teraz z Katowic Szymura, z ZAKSY Wiśniewski, a oni zawsze jakieś dziwne ruchy, których nikt nie rozumie. Tak jak dzieciak by grał w managera online.


Jeśli Warszawa się jakoś dźwignie i weźmie Szalpuka i Anastasi to poukłada, to według mnie Resovii do pierwszej trójki będzie troche brakować.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, o 14:46 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil1999
Posty: 5575
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Matson pisze:Dokładnie to samo można powiedzieć o innych zespołach np skrze. Dwóch zagranicznych przyjmujących bez żadnego polskiego zmiennika oprócz juniora. Załóżmy ze Lomacz łapie kontuzje i wtedy na ataku musi grać Filipiak, który nie wiadomo czy wypali.
Głupie gdybanie co jeżeli będzie sytuacja ze ten złapie kontuzje a jego zmiennik akurat będzie słabo grał i wtedy zmieni go ten który złapie kontuzje itp itd tak nigdy drużyny się nie zbuduje bo zawsze coś może wypaść :p Dlatego zdarzają się sezony ze klub ma pecha przez kontuzje i wtedy się z tym godzi a nie buduje w nastepnym sezonie taki zespół żeby nie wiadomo co przewidział
Ale w Resovii będzie więcej pozycji zablokowanych niż w Skrze. Oni mają całe zagraniczne przyjęcie i nie mogą grać ze sobą tylko Petković z Franciskoviciem. Łomacz jest pewny, więc tylko kontuzja Łomacza mogła by ugotować zespół.
Z drugiej strony mamy Resovię. Mają dwóch zagranicznych przyjmujących, dwóch zagranicznych środkowych no i niektórzy od nich oczekują, że zakontraktują jeszcze zagranicznego atakującego i to takiego klasowego(W Skrze Francisković przynajmniej i tak jest szykowany na rezerwę). W Resovii będzie przy tym układzie zdecydowanie więcej konfiguracji, które z powodów limitów nie będą mogły zostać wykorzystane.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Szary Wilk pisze:Jeśli Warszawa się jakoś dźwignie i weźmie Szalpuka i Anastasi to poukłada, to według mnie Resovii do pierwszej trójki będzie troche brakować.
Przecież oni mają tam taki sam problem z prawym, co według Ciebie Resovia, która notabene bierze już trochę ogranego atakującego na poziomie ligowym zawodnika, tylko znak zapytania jest taki, czy udźwignie grę o presje, a z Polaków na prawym to by mnie ucieszył tylko Kurek i Muzaj w tej sytuacji. A nie widzę brać sensu teraz po zakontraktowaniu dwóch stranieri na środek siatki, zagraniczego bombardiera. Superlak nie rozegrał do tej pory, nawet dobrego pół sezonu w profesjonalnej lidze, a o Ziobrowskim szkoda lepiej klawiatury. Najgorszy atakujący w lidze - to chyba mówi wszystko. Może im zabraknąć odejścia na prawym skrzydle i będzie wtedy problem, a Szalpuk po tych dwóch latach w Skrze i problemach zdrowotnych też jest wielką zagadką. Gigantyczny regress zaliczył ten siatkarz i liczę, że w jakimś stopniu go naprostuje AA.
Szary Wilk
Posty: 8009
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Resovia nie tak dawno miała skład:

Shoji-Lemański,Możdżonek-Mika,Rossard-Schulz-Perry

I to był skład na medal i wyszło bardzo źle, dół tabeli. Teraz sytuacja jest podobna. Są wielkie oczekiwania, ale jak wyjdzie? Wtedy mieli w składzie 3 mistrzów świata, solidnego Kawike Shoji, sprawdzonego w PlusLidze Rossarda, który grał przecież bardzo dobrze i obiecujących Perry'ego i Lemańskiego.

Teraz zdecydowanie na plus jest pozycja rozgrywającego, bo Drzyzga jest jednak rozgrywającym bardzo dobrym, ale musi jednak mieć przyjęcie, a z tym ciekawe jak będzie. Na pewno też osoba trenera zdecydowanie in plus i raczej nie powinny ich tak gnębić kontuzje. Jeśli chodzi o minusy i znaki zapytania, to według mnie:

1.Taht,Tammemaa,Woicki to mogą być podobne transfery co Krastins,Krulicki,Kędzierski
2.Karol Butryn może nie dźwignąć ciężaru gry o medale, to znaczy na pewno chcąc grać o najwyższe cele obsadzenie tej pozycji powinno być na pewniaka, a tu mamy spory znak zapytania i na ławce 20 letniego zmiennika.
3.Słaba ławka. Zawsze trzeba skupić się na 2-3 silnych zmiennikach. Na środku na ławce nie będzie praktycznie nikogo choćby solidnego. Na przyjęciu Taht - ok, zmiennik ok, ale jednak każdy klub z TOP 4 ma lepszego zmiennika. Na ataku tak jak wyżej napisałem.
4.Całkowity brak zgrania - Kolejny rok wymieniają całą kadrę i jest tutaj bardzo dużo niepasujących elementów


@up

Warszawa ma Kwolka, który gra rewelacyjnie na poziomie ligowym i ociera się o miejsce na igrzyskach w kadrze, która jest teraz praktycznie najlepsza na świecie, a na pewno w TOP 3. Do tego jest mocny środek (2 mistrzów świata, w tym jeden absolutny światowy TOP - Nowakowski). Jest na libero Wojtaszek, a więc też topowy zawodnik, czego Resovia nie ma i kombinuje.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Opieranie gry na jednym zawodniku zazwyczaj się nie kończy dobrze, więc Kwolek musiałby mieć końskie zdrowie, żeby samemu to dźwignąć. Wiele drużyn miało świetnych środkowych i co z tego? W współczesnej siatkówce to skrzydła robią teraz największą robotę, w kontekście wygrywania medali i tytułów. Pozycja libero względem poprzednich sezonów jest bardzo dobrym wyborem w Asseco Resovii. Przychodzi Polak i też bardzo sprawdzony i niedocieniany ligowiec przez ostatnie lata, gdzie z Perrym i innym Masłowskim robiły się problemy z limitami, a wymienna gra nie daje jakichkolwiek korzyści w sezonie ligowym na tej pozycji.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, o 15:17 przez Tharaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

Boże jeżeli ktoś porównuje Krastinsa do Tahta to chyba czas opuścić to forum bo szkoda czasu na czytanie tych wszystkich wypocin :(
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Matson pisze:Boże jeżeli ktoś porównuje Krastinsa do Tahta to chyba czas opuścić to forum bo szkoda czasu na czytanie tych wszystkich wypocin :(
O, o tym też zapomniałem wspomnieć. Podpisuję się po tym i nie mam nic więcej do dodania.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mmb »

Przecież to drużyna na odbudowanie, a nie na grę o medale, tych chyba nikt poważny nie oczekuje od przedostatniej ekipy minionego sezonu, mam nadzieję, że GTW także ;)

Gdyby celem było pudło, to AG rzuciłby więcej grosza na nazwiska, a nie na solidnych graczy jak teraz i pewnie wiele by z tego nie wynikło, więc myślę, że zmienił strategię.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

mmb pisze:Przecież to drużyna na odbudowanie, a nie na grę o medale, tych chyba nikt poważny nie oczekuje od przedostatniej ekipy minionego sezonu, mam nadzieję, że GTW także ;)

Gdyby celem było pudło, to AG rzuciłby więcej grosza na nazwiska, a nie na solidnych graczy jak teraz i pewnie wiele by z tego nie wynikło, więc myślę, że zmienił strategię.
Nie no skąd! Zajmując 13 miejsce w lidze, głupotą jest przebudowanie całej drużyny! :] :]
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Panowie teraz bez żartów, Gacek powiedział w wywiadzie na stronie polsatu sport, że jest duża szansa na kolejny akcent zagraniczny w składzie Vervy.
Może Kwolek będzie miał jednak wsparcie. :D
kamil1999
Posty: 5575
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Może trzeci porządny środkowy do Nowakowskiego i Wrony skoro Lemański jednak nie dla Warszawy. Może powrót Vigrassa? Ewentualnie jeszcze jakiś atakujący, ale podobno Superlak i Ziobrowski już pewni.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Środkowy też mógłby być, tyle że ma zostać Kowalczyk, więc czy byłby sens jeszcze 4 środkowego ciągnąć, zdecydowanie lepiej jakby jakiś porządny skrzydłowy miał się jeszcze pojawić. Co do tych atakujących tak większość mówiła, że już pewni, a ostatnio w Prawdzie Siatki, Mielewski postawił jakby delikatny znak zapytania przy Ziobrowskim mówiąc, że na dzisiaj tak, ale to jeszcze nie jest pewne na 100%, coś w tym stylu.
Teoretycznie może pewnie jeszcze chodzić o kogoś z zagranicy zamiast Szalpuka, jest pare możliwości, zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, o 15:58 przez filippiotro, łącznie zmieniany 1 raz.
Wilinho10
Posty: 132
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Wilinho10 »

Krastins = Taht , Tammema = Krulicki hehehe dawno już się tak nie uśmiałem. Kolega jest oderwany od rzeczywistości i to totalnie. Czas chyba kończyć karierę na tym forum.

Widzę, że niektórzy mają ogromny problem z Resovią i jej transferami. Żeby się tylko nie okazało, że to jednak... np. Nowakowski zejdzie z formą i będzie o wiele słabszy niż w poprzednich sezonach. ;)
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Szary Wilk nie postawił tam znaku równości.
Nie zapominajmy, że Taht grał w Perugii na pozycji zagrywającego, tak samo jak Hoag. Ot, podobna jakość gracza.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

kamil1999 pisze:Może trzeci porządny środkowy do Nowakowskiego i Wrony skoro Lemański jednak nie dla Warszawy. Może powrót Vigrassa? Ewentualnie jeszcze jakiś atakujący, ale podobno Superlak i Ziobrowski już pewni.
Od przybytku na szczęście głowa nie boli. Zresztą Warszawa to jak wiadomo miasto nowej świeckiej tradycji i całkiem niedawno w sezonie 2018-19 w ciągu sześciu miesięcy, licząc zakontraktowanego na mecze finałowe z ZAKS-ą Muzaja, przewinęło się przez ten zespół aż pięciu nominalnych atakujących, przy czym przez większość sezonu trzech było wtedy w składzie zespołu. I co więcej, nikt się na ten nadmiar i zbytek wtedy nie skarżył.

A już całkiem niezależnie od tego Michałowi Superlakowi można zawsze zaproponować zmianę pozycji i przejście na lewe skrzydło i przyjęcie z atakiem. Jest duża szansa, że się zgodzi. W końcu chłopak był już w swojej siatkarskiej karierze i sypaczem, i środkowym, i atakującym, ale - uwaga, uwaga - libero i przyjmującym przynajmniej jeszcze do tej pory jeszcze nie. Skoro Michał tak lubi zmiany, to kto wie, może jako atakujący się już nudzi i chciałby spróbować czegoś nowego? :D
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

Przychodzą do Rzeszowa :
-dwukrotny vice mistrz Europy z topu ligi włoskiej źle,
- zawodnik z topu ligi włoskiej (zadaniowiec) źle,
- czołowy reprezentant USA na środek źle,
- jeden z najlepszych atakujących z naszej ligi źle.
-dwukrotny MŚ, jeden z lepszych rozgrywających, źle,
- najlepszy polski przyjmujący wg statystyk na libero źle,
- najlepiej zagrywający w naszej lidze źle,
-wybitny trener, który w przeciwieństwie do swoich poprzedników będzie miał prze cały okres przygotowawczy zawodników do dyspozycji też źle,
Ludzie ogarnijcie się, tylko zazdrość wam przesłania rozsądne myślenie.Tacy zawodnicy przychodzą do 13 zespołu naszej ligi. Co do wymiany składu to Zaksa i JW idą śladami Resovii.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Brenden Sander na kolejny sezon w Czarnych Radom.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”