Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze:Jesli chodzi o Gdańsk to dojdzie jakiś środkowy. Założę się, że zagraniczny skoro limity nie blokują bo Mordyl to nie jest dobry środkowy. Nie wiadomo czy Majcherski odchodzi czy zostaje. Słyszałem oba wersje. Jeśli odchodzi to może dołączyć jakiś zagraniczny libero, który może być lepszy od Olenderka będącego słabym punktem drużyny.
Jeśli chodzi o Radom to właściwie jest pewne, że szukają co najmniej dwóch zagranicznych skrzydłowych i jednego polskiego środkowego.
Jeśli chodzi o Katowice to nie wiemy czy z Wattenem się porozumieją. Będą też szukali pewnie jakiegoś dobrego przyjmującego no i nie było żadnych informacji ze Zniszczoł zostaje a miał kontrakt na jeden sezon. Niewiadomych sporo w tym klubie.
Co do Ślepska to Włodarczyka nie będzie bo on pewnie do Włoch. Roussoux to plotka, którą podzieliłsię tylko jeden użytkownik, więc 50/50.
Co do Będzina to nie wiemy kto będzie na libero i kogo jeszcze zatrudnią na środek. Bardzo wątpię czy kapitan będzie grał w szóstce bo nie ma mniej plastycznego środkowego w lidze od Ratajczaka.
Co do Cuprum to Smoliński to też raczej na pewno będzie ławkowicz.
Tak więc jest sporo niewiadomych. I to w potencjalnym pierwszym składzie.
Kamil - to są szóstki na teraz, co pisałem pod spodem. kilku graczy jeszcze dojdzie, ale nie jest to jakaś duża zmiana już patrząc na wszystkie zespoły, zdecydowanie więcej wiemy niż nie wiemy. Parę rzeczy mogę wyjaśnić, z tego co słyszałem to Majcherski zostaje. Do Gdańska owszem mógłby jakiś środkowy dołączyć, ale równie dobrze mógłby to być Dryja czy Zniszczoł więc może się już nie zakładaj, że to będzie zagraniczny, bo już się chciałeś zakładać, co do zagranicznego przyjmującego w Nysie hehe. Nie wiemy też na pewno, czy ktoś wgl dojdzie, jak u nich z finansami, czy ktoś bardziej na uzupełnienie na środku aczkolwiek szansa pewnie jest, że ktoś się pojawi. NIe będzie zagranicznego libero w Gdańsku, raczej para Olenderek - Majcherski. Radom szuka 3 graczy do 6-tki, to się zgodzę, sam o tym pisałem. Z Wattenem na razie to Drąg pisał, że może wrócić do Katowic, więc go wstawiłem do składu. Przyjmującego do 6-tki to niekoniecznie muszą szukać z ich stanem finansów, bo nie zapominaj, że przyjść ma Stolc i to nie do 6-tki. Jeśli zostanie Szymański, to przyjęcie zamknięte. Tak ze Zniszczołem jeszcze nie wiadomo, 1 z portali fb pisał, że zostaje, ale to nie jest pewne źródło, jednak może zostać więc go umieściłem. Masz jakieś informacje, że Włodarczyk do Włoch? Bo tego nie widziałem, Maciej Trąbski na TT niedawno pisał, że Włodarczyk jedną nogą w Suwałkach. O Rousseuax to nieprawda, że 1 użytkownik, bo były te informacje na TT, tak samo Trąbski o tym pisał, że jest bardzo blisko Suwałk. W Będzinie wiemy, kto będzie na libero, jest to Szymon Gregorowicz, nie mamy pewności, kto będzie 2 libero, 1 z portali fb donosił, że Macheta może zostać, w takim wypadku by się zgadzało, że Gregorowicz do podstawy. Ratajczak, to faktycznie przydałby się ktoś, lepszy, była informacja jakiś czas temu, że negocjują z Dryją, ale nie wiadomo czy zostanie, więc na dziś jest Ratajczak. Dlaczego Smoliński w Cuprum, to miałby być ławkowicz? Teraz grał w podstawie normalnie bardzo często, a był jeszcze Sacharewicz i Morozau. Generalnie dojdzie jeszcze 1 środkowy, bo zostaje prawdopodobnie jeszcze Bartłomiej Zawalski, więc już 3 miejsca obsadzone, do tego zagranicznego już raczej nie wezmą bo jest Muniz, Jimenez i Tavares. Więc jak widać bardzo, bardzo dużo już wiadomo. Chyba nie zrozumiałeś do końca mojego postu, to są składy na teraz, gdybym miał podawać szóstkę Radomia, to w tym momencie podałbym tak:

? - Kędzierski - Sander - ? - ? - Ostrowski - Masłowski

O nich faktycznie nie wiemy dużo, ale to jest pojedynczy przypadek, 2 to Katowice czy zostanie Zniszczoł i Watten, ale przecież ja o tym pisałem. W niektórych zespołach zostały jeszcze pojedyncze przetasowania aczkolwiek zdecydowaną większość składów już znamy. ;)
perykles pisze:
Co do pierwszych 6 zespołów pełna zgoda. Jeżeli chodzi o pozostałe to zostane przy swoim dużo znaków zapytania, które mogą okazać się kluczowe.
To nie jest prawda. Olsztyn nie ma już praktycznie żadnych znaków zapytania, 6-tka znana. Suwałki praktycznie tak samo, ewentualnie 1 inny przyjmujący, reszta składu znana. Nysa skład praktycznie skompletowany. Lubin skład skompletowany, za wyjątkiem 1 środkowego i to nie wiadomo, czy do 6-tki czy już tylko ktoś na uzupełnienie. Znaków zapytania zostało, ale kilka, na pewno nie sporo. Ewentualnie znak zapytania bym postawił jeszcze przy Huberze, czy to nie był czasami żart z jego strony, że fake info z tym Radomiem i faktycznie tam nie wyląduje.

EDIT: Jest informacja na TT, że zespół z Padwy złożył propozycję Włodarczykowi, podobnie jak Suwałki, ale nigdzie nie widzę na razie informacji, że go nie będzie na pewno w Suwałkach, ale generalnie to tutaj jest chyba ostatni znak zapytania w składzie Suwałk.
Ostatnio zmieniony 1 cze 2020, o 12:51 przez filippiotro, łącznie zmieniany 1 raz.
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Moim zdaniem to był żart coś jest na rzeczy Gałązka tego nie dementował.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Kliper pisze:Moim zdaniem to był żart coś jest na rzeczy Gałązka tego nie dementował.
Tez biorę pod uwagę, że to mógł być taki dziwny żart ze strony Hubera aczkolwiek gdyby Fiel mógł grać na polskich papierach, to Radom i Skra mogliby się podzielić tymi środkowymi, jeśli Huber do Radomia to Fiel do Skry, a jeśli Huber zostaje w Skrze, to Fiel do Radomia, tak żeby nie blokować im limitów.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

filippiotro pisze: To nie jest prawda. Olsztyn nie ma już praktycznie żadnych znaków zapytania, 6-tka znana. Suwałki praktycznie tak samo, ewentualnie 1 inny przyjmujący, reszta składu znana. Nysa skład praktycznie skompletowany. Lubin skład skompletowany, za wyjątkiem 1 środkowego i to nie wiadomo, czy do 6-tki czy już tylko ktoś na uzupełnienie. Znaków zapytania zostało, ale kilka, na pewno nie sporo. Ewentualnie znak zapytania bym postawił jeszcze przy Huberze, czy to nie był czasami żart z jego strony, że fake info z tym Radomiem i faktycznie tam nie wyląduje.
Nie chciało mi się tego pisać ale niech będzie:

Wlazły - Janusz - Lipiński (?) - Mika (?) - Crer - Mordyl (?) - Olenderek (Mika jest raczej pewny, co do Lipińskiego to jeszcze bym polemizował, no i przyjdzie jeszcze jakiś środkowy stąd znak zapytania przy Mordylu)
Gąsior (?) - Kędzierski - Sander - Firszt(?) - Ostrowski (?) - Grzechnik (?) - Masłowski (tutaj same niewiadome kto na środku, przyjęciu obok Sandera, ataku i wreszcie czy zostanie zniesiony ten zakaz)
Schulz - Droszyński/Stępień - Żaliński - Schott - Teryomenko - Poręba/Concepcion - Gruszczyński (zgoda tak raczej będzie wyglądał ten skład chociaż większość zawodników musi jeszcze zostać potwierdzonych)
Bołądź - Tuaniga - Rousseaux/Włodarczyk (?) - Waliński (?) - Takvam - Sacharewicz - Filipowicz/Czunkiewicz (no w Suwałkach kluczowe pytanie kto zagra na przyjęciu, a to po odejściu Szerszenia jest bardzo istotne)
Jarosz - Firlej - Kwasowski (?) - Buchowski - Nowakowski - Zniszczoł (?) - Watten (?) ( Zniszczoł miał roczny kontrakt, Kwasowski nie wiem czy miał 2 letni, możliwe, że też roczny albo 1+1, Watten wiadomo + nie spodziewałby się fajerwerków jeśli chodzi o transfery)
Ben Tara (?) - Komenda (?) - Bartman (?) - Łapszyński/Bućko - Lemański (?) - Zajder/M'Baye - Ruciak - jeśli chodzi o Beniaminka to te ruchy transferowe to dla mnie na razie gdybanie. Nie wykluczam, że wymienieni zawodnicy tam trafią ale myślę, że możemy się jeszcze zdziwić)
Faryna - Thiaguinho (?)- Fabio (?) - Ademar (?) - Gunia - Ratajczak - Gregorowicz (jeśli chodzi o zaciąg brazylijski w Będzinie i w ogóle o transfery do tego klubu to mam podobne zdanie jak Bednaruk komentujący te doniesienia na Twitterze + dodajmy do tego zaległości finansowe)
Jimenez (?) - Tavares - Ferens (?)/Jakubiszak - Muniz (?) - Pietraszko (?) - Smoliński - Szymura (co do Lubina to wydaje mi się, że pewni są Jakubiszak i Szymura, pozostałych wliczam do spekulacji)
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

No to jak tak się zaczniemy bawić to wiadomo, że tak jest. :) Ale ty przecież wypisujesz wszystkich, którzy nie są oficjalnie potwierdzeni, to jak chcesz czekać na oficjalki to przecież spoko, czekaj, jest też dział z oficjalnymi transferami. Dla mnie 3/4 tych pytajników można zlikwidować, bo to transfery praktycznie pewne. ;) Ja pisałem składy na podstawie różnych doniesień medialnych, dla mnie TT Macieja Trąbskiego to bardzo dobre źródło, gdzie podaje wiele sprawdzonych informacji przed czasem i mało kiedy się myli. Mamy po prostu konflikt interesów, co do podejścią, bo ty poddajesz pod wątpliwość Brazylijczyków w Będzinie i praktycznie każdy transfer. Nie wiem ile osób już pisało, że Waliński pewny w Suwałkach, a to że nie ma ogłoszenia, no to nie ma, ale ja tam żadnych pytajników nie stawiam przy nim. Wiesz pytajnik można postawić przy każdym zawodniku nawet tym potwierdzonym, bo co będzie jak nagle jakieś Dynamo Moskwa wjedzie, jak w przypadku Deroo? Takim sposobem za chwile dojdziemy do tego, że ani Kwolek nie jest pewny w Warszawie, ani Fornal w Jastrzębiu, ani Śliwka w Zaksie.

Lipiński, Mika, Mordyl mają być w Gdańsku
Gąsior, Firszt, Ostrowski, Grzechnik w Radomiu
Waliński w Suwałkach
Kwasowski w Katowicach
Ben Tara, Bartman, Ruciak w Nysie
Brazylijczycy raczej w Będzinie
Jimenez, Ferens, Muniz, Pietraszko w Lubinie

A jak ktoś nie rozumie, co to znaczy na teraz i że ja też twierdzę, że w Radomiu dojdą 3 nowe nazwiska do 6-tki, to co ja na to poradzę, nic. :)
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

filippiotro pisze: Mamy po prostu konflikt interesów, co do podejścią, bo ty poddajesz pod wątpliwość Brazylijczyków w Będzinie i praktycznie każdy transfer.
Dokładnie mamy różne zdanie ale to chyba dobrze bo od tego jest to forum, żeby wyrażać swoje opinie. Uwierz mi, że ja też bardzo lubię te spekulacje tylko jestem ostrożny z umieszczaniu od razu zawodników w danym klubie. Dodam jeszcze tylko, że nie podważam praktycznie każdego transferu tylko dając znak zapytania stwierdzam, że jeszcze coś może się wydarzyć w kontekście jakiegoś zawodnika. Co nie zmienia faktu, że większość transferów, które wypisałeś może się sprawdzić. A co do tego Będzina to akurat mam bardzo duże wątpliwości, a trener Bednaruk na Twitterze tylko mnie w nich utwierdza.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

perykles pisze:
Dokładnie mamy różne zdanie ale to chyba dobrze bo od tego jest to forum, żeby wyrażać swoje opinie. Uwierz mi, że ja też bardzo lubię te spekulacje tylko jestem ostrożny z umieszczaniu od razu zawodników w danym klubie. Dodam jeszcze tylko, że nie podważam praktycznie każdego transferu tylko dając znak zapytania stwierdzam, że jeszcze coś może się wydarzyć w kontekście jakiegoś zawodnika. Co nie zmienia faktu, że większość transferów, które wypisałeś może się sprawdzić. A co do tego Będzina to akurat mam bardzo duże wątpliwości, a trener Bednaruk na Twitterze tylko mnie w nich utwierdza.
Ok to się zgadzamy w końcu, no zobaczymy co z tym Będzinem, takie informacje spływają to ich umieściłem do składu, ale tu się zgodzę, że to nie jest jeszcze 100% pewne, Kwasowski ponoć zostaje w Katowicach na kolejny sezon, tak słyszałem z prywatnego źródla, ta informacja powinna Cię chyba ucieszyć. :) O Nysie tez słyszałem prywatnie, że Ben Tara na ataku, Bartman na przyjęciu, nie że tylko na podstawie informacji z forum i TT ich umieszczam do składu, no ale wiadomo każdy news się może nie sprawdzić, bo to na razie są plotki do czasu aż klub nie potwierdzi, jednak zdecydowana większość się pewnie sprawdzi.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: perykles »

filippiotro pisze:Kwasowski ponoć zostaje w Katowicach na kolejny sezon, tak słyszałem z prywatnego źródla, ta informacja powinna Cię chyba ucieszyć. :)
Potwierdzam, to że Kwasowski zostanie w Gieksie jest raczej pewne. Ja bardziej zastanawiałem się na tym jak wyglądał jego kontrakt. Niestety przy obecnych władzach klubu mało jaka informacja będzie mnie cieszyła :]
Heimlock
Posty: 620
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Heimlock »

filippiotro pisze:dla mnie TT Macieja Trąbskiego to bardzo dobre źródło, gdzie podaje wiele sprawdzonych informacji przed czasem i mało kiedy się myli. )
Kogoś jeszcze ciekawego warto śledzić na twitterze w sferze transferów i ciekawostek siatkarskich?
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Brazylijczycy w Będzinie są w miarę pewni bo o nich mówił Grzyb. Zgadzam się, że większość znamy i w przeważającej ilości nie znamy tylko 1 czy dwóch nazwisk, ale właśnie to jedno czy dwa nazwiska mogą sprawić, że skład będzie wyglądał znacznie lepiej. Zupełnie inaczej wygląda Gdańsk z Mordylem a na przykład z Vigrassem. Zupełnie inaczej wygląda Verva z Superlakiem a na przykład z Torresem czy kto tam jest na rynku. A ten Radom to taka niewiadoma, że zupełnie nie powinien się znaleźć w tycvh typach no i Ostrowski ani Firszt to nie są na ten moment zawodnicy pierwszego składu. To są na ten moment rezerwowi którzy są pewni.
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

filippiotro pisze:
Kliper pisze:Moim zdaniem to był żart coś jest na rzeczy Gałązka tego nie dementował.
Tez biorę pod uwagę, że to mógł być taki dziwny żart ze strony Hubera aczkolwiek gdyby Fiel mógł grać na polskich papierach, to Radom i Skra mogliby się podzielić tymi środkowymi, jeśli Huber do Radomia to Fiel do Skry, a jeśli Huber zostaje w Skrze, to Fiel do Radomia, tak żeby nie blokować im limitów.

@Kliper - Gałązka nie jest żadną wyrocznią jeżeli chodzi o transfery, ale w tym przypadku się zgodzę, że nie jest nic przesądzone. Rozmowy na pewno były i prawdopodobnie są nadal.

@filippiotro - nie napiszę, że na 100%, żeby nie było że wprowadzam w błąd, ale z moich informacji wynika, że ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny :)
Rycerzyk99
Posty: 23
Rejestracja: 23 mar 2020, o 11:03

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rycerzyk99 »

W kontekście Zawiercia, trzeba liczyć ze Andrzejewski pójdzie na wypożyczenie. Wolałbym widzieć pare Rusek-Żurek. Andrzejewski nie przemawia w żadnym kontekście do mnie.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze:Brazylijczycy w Będzinie są w miarę pewni bo o nich mówił Grzyb. Zgadzam się, że większość znamy i w przeważającej ilości nie znamy tylko 1 czy dwóch nazwisk, ale właśnie to jedno czy dwa nazwiska mogą sprawić, że skład będzie wyglądał znacznie lepiej. Zupełnie inaczej wygląda Gdańsk z Mordylem a na przykład z Vigrassem. Zupełnie inaczej wygląda Verva z Superlakiem a na przykład z Torresem czy kto tam jest na rynku. A ten Radom to taka niewiadoma, że zupełnie nie powinien się znaleźć w tycvh typach no i Ostrowski ani Firszt to nie są na ten moment zawodnicy pierwszego składu. To są na ten moment rezerwowi którzy są pewni.
Tak tak, to ja się z tym zgadzam, że jedno nazwisko może diametralnie zmienić siłę drużyn, mi nie chodziło w tych składach, że mamy już typować miejsca, bo wszystko wiemy, tylko że generalnie z całości ligi pewnie z 80% nazwisk to już znamy, kto zagra w poszczególnych zespołach lub przynajmniej są oni tam bardzo prawdopodobni. Zgadzam się też, że nie ma na razie jak typować Radomia, bo mogą być jeszcze co najmniej 2 mocne nazwiska do 6-tki albo i ze 3. Firszt na pewno nie jest w 1 składzie. Jednak czy Ostrowski się tam nie znajdzie, to nie wiadomo, zależy od tego czy Radom pokusi się o aż dwa mocne transfery na środek, czy jednak 1 plus Ostrowski, Grzechnik i ktoś jeszcze bardziej na uzupełnienie. Tyle, że Radom to jest sytuacja wyjątkowa, bo większość wiemy co i jak. Nawet Katowice już dosyć wiadomo, Jarosz, Firlej, Kwasowski, Buchowski, Nowakowski z zastrzeżeniem, że może przyjdzie jakiś nowy przyjmujący do 6-tki, ale może też nie i Buchowski jest planowany. Z tym Torresem w Warszawie, to weź ty mi może nie rób niepotrzebnych nadziei, co ? :] :D
demo002 pisze:
@filippiotro - nie napiszę, że na 100%, żeby nie było że wprowadzam w błąd, ale z moich informacji wynika, że ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny :)
Też słyszałem o takim scenariuszu i tak nieśmiało zasugerowałem, że coś takiego mogłoby się wydarzyć, ale też właśnie na jakieś 100% nie było mnie stać żeby zaraz nie zostać zjechanym, że ploty sieje niepotrzebne hehe.
Ostatnio zmieniony 1 cze 2020, o 14:22 przez filippiotro, łącznie zmieniany 3 razy.
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: IISAC »

Rycerzyk99 pisze:W kontekście Zawiercia, trzeba liczyć ze Andrzejewski pójdzie na wypożyczenie. Wolałbym widzieć pare Rusek-Żurek. Andrzejewski nie przemawia w żadnym kontekście do mnie.
Rusek skończył karierę.
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

filippiotro pisze: Tak tak, to ja się z tym zgadzam, że jedno nazwisko może diametralnie zmienić siłę drużyn, mi nie chodziło w tych składach, że mamy już typować miejsca, bo wszystko wiemy, tylko że generalnie z całości ligi pewnie z 80% nazwisk to już znamy, kto zagra w poszczególnych zespołach lub przynajmniej są oni tam bardzo prawdopodobni. Zgadzam się też, że nie ma na razie jak typować Radomia, bo mogą być jeszcze co najmniej 2 mocne nazwiska do 6-tki albo i ze 3. Firszt na pewno nie jest w 1 składzie. Jednak czy Ostrowski się tam nie znajdzie, to nie wiadomo, zależy od tego czy Radom pokusi się o aż dwa mocne transfery na środek, czy jednak 1 plus Ostrowski, Grzechnik i ktoś jeszcze bardziej na uzupełnienie. Tyle, że Radom to jest sytuacja wyjątkowo, bo większość wiemy co i jak. Nawet Katowice już dosyć wiadomo, Jarosz, Firlej, Kwasowski, Buchowski, Nowakowski z zastrzeżeniem, że może przyjdzie jakiś nowy przyjmujący do 6-tki, ale może też nie i Buchowski jest planowany. Z tym Torresem w Warszawie, to weź ty mi może nie rób niepotrzebnych nadziei, co ? :] :D
demo002 pisze:
@filippiotro - nie napiszę, że na 100%, żeby nie było że wprowadzam w błąd, ale z moich informacji wynika, że ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny :)
Też słyszałem o takim scenariuszu i tak nieśmiało zasugerowałem, że coś takiego mogłoby się wydarzyć, ale też właśnie na jakieś 100% nie było mnie stać żeby zaraz nie zostać zjechanym, że ploty sieje niepotrzebne hehe.
Radom pewnie zostanie z trójką środkowych. Albo wezmą juniora. Po prostu wyżej cenię umiejętności Grzechnika niż Ostrowskiego.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

kamil1999 pisze: Radom pewnie zostanie z trójką środkowych. Albo wezmą juniora. Po prostu wyżej cenię umiejętności Grzechnika niż Ostrowskiego.
A to sory, bo ja wyżej stawiam po prostu Ostrowskiego, on teraz pograł chyba najwięcej w 6-tce razem z Pajenkiem, ale to nie mamy na razie co dyskutować, bo z tym juniorem to też chyba nie jest jeszcze pewne, być może będą 2 nowe nazwiska na środku, chyba ta kwestia jeszcze nie jest przesądzona. W sumie nic nie słyszałem też co dalej z Boruchem.
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

W jednym z wywiadów Stępień powiedział że nie będzie w tym sezonie 14 zawodników więc na 99% będzie 3 środkowych.
Ostrowski dobry sezon i jemu bliżej do 6tki.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Kliper pisze:W jednym z wywiadów Stępień powiedział że nie będzie w tym sezonie 14 zawodników więc na 99% będzie 3 środkowych.
Ostrowski dobry sezon i jemu bliżej do 6tki.
Skoro tak, to ja też stawiam, że w 6-tce będzie grał Ostrowski i Huber albo Fiel, jeśli te informacje się potwierdzą. Przy założeniu, że Fiel jako Polak oczywiście. Z innych opcji, to tylko Dryja i Zniszczoł mogliby wchodzić w grę, już chyba nie ma innych wolnych polskich środkowych, którzy mogliby grać w 6-tce w Radomiu.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

w Wawie serio musi byc kiepsko jak przychodzi niewiadomy Trinidad, przegrali walkę o Lemańskiego z beniaminkiem (chyba, że to wybór Bartka)
PS. ktoś wie czy Tuaniga zostaje na 100 % w Suwałkach ?
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

fantrento7 pisze:w Wawie serio musi byc kiepsko jak przychodzi niewiadomy Trinidad, przegrali walkę o Lemańskiego z beniaminkiem (chyba, że to wybór Bartka)
W Wawie jest właśnie lepiej niż mogło się wydawać jakiś czas temu.

Poniżej wklejam Ci wypowiedź Gacka, gdzie mówi, że już dawno temu planowali Trinidada do składu. To bardzo niedoceniany rozgrywający, który zadziwi Cię pewnie nieraz, jeśli uważasz go za słabeusza.

Marcin Komenda nie był brany pod uwagę w obecnych transferach, miał ważny kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów. Ja od dłuższego czasu prowadziłem rozmowy z Angelem Trinidadem de Haro i jestem bardzo zadowolony, że będziemy razem pracować - odpisał były polski libero.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... dyscyplina

O Lemańskiego przecież nie wiemy, czy przegrali z Nysą, jak to nazywasz, na moje jeśli faktycznie znajdzie się w Nysie, to po prostu zamiast niego postanowili wydać środki na Szalpuka lub kolejnego zagranicznego gracza. Bo nie wiem, czy wiesz ale może być kolejny zawodnik z zagranicy i tutaj masz kolejną wypowiedź Gacka:

Zapewnił też, że kolejne transfery szykowane są już niebawem.

- Jest duża szansa, że będzie akcent zagraniczny - poinformował.

Tak więc na ten moment, to są pozytywne informacje, co do składu Warszawy. Jestem ogromnie ciekawy, czy to nazwisko gracza z zagranicy ma być zamiast Szalpuka, gdyby z nim temat ostatecznie nie wypalił, czy jednak jest opcja, że będzie i Szalpuk i jeszcze gracz zagraniczny, wtedy wychodzi, że na pozycję atakującego lub środkowego.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

fantrento7 pisze:w Wawie serio musi byc kiepsko jak przychodzi niewiadomy Trinidad, przegrali walkę o Lemańskiego z beniaminkiem (chyba, że to wybór Bartka)
PS. ktoś wie czy Tuaniga zostaje na 100 % w Suwałkach ?
Zostaje i prawdopodobnie z 2 letnim kontraktem. Walińskiemu pozostały jedynie formalności.
Pawel9221
Posty: 1186
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Pawel9221 »

Ruciak wszystkie znaki na ziemii wskazuja ze nie zagra w Nysie jak wielu twierdzilo, a idzie do Lublina , jutro ma byc ogloszony
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Pawel9221 pisze:Ruciak wszystkie znaki na ziemii wskazuja ze nie zagra w Nysie jak wielu twierdzilo, a idzie do Lublina , jutro ma byc ogloszony
Ciekawi mnie jaki libero może trafić za Ruciaka oby nie Stańczak.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Zksiak »

Pawel9221 pisze:Ruciak wszystkie znaki na ziemii wskazuja ze nie zagra w Nysie jak wielu twierdzilo, a idzie do Lublina , jutro ma byc ogloszony
Mylisz sie Ruciak na100% zagra w Stali Nysa koniec kropka.Do lublina ma trafic akualny mistrz europy ponad 100 wystepow w reprezentacji ,moze chodzic o Majstorovicia
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Jeśli tak to transfer Majstorovicia oraz Galabova do Bydgoszczy pokazują jak rośnie w siłę 1liga. Chodź z drugiej strony nie rozumiem zabijanie się o Ruciaka Nysy z Lublinem jak właśnie oba kluby mogą wziąć tańszego a równie dobrego libero zagranicznego.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Fajnie, że pierwsza liga się tak rozwija, ale szkoda, że zarazem plusliga się tak nie rozwija. Pierwszoligowców stać na coraz droższych graczy, a w pluslidze nic się nie zmienia pod względem finansowym.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

Kliper pisze:
Pawel9221 pisze:Ruciak wszystkie znaki na ziemii wskazuja ze nie zagra w Nysie jak wielu twierdzilo, a idzie do Lublina , jutro ma byc ogloszony
Ciekawi mnie jaki libero może trafić za Ruciaka oby nie Stańczak.
Niewykluczone, bo z moich informacji wynika, że jutro Ślepsk ogłosi odejście Stańczaka.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

PlusLiga tez ogłasza coraz lepszych tylko według niektórych taht=krastins czy fereira=walinski. Z takim podejściem polskich ekspertów forumowych to nigdy u nas liga nie będzie w fazie rozwoju
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7915
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Matson pisze:PlusLiga tez ogłasza coraz lepszych tylko według niektórych taht=krastins czy fereira=walinski. Z takim podejściem polskich ekspertów forumowych to nigdy u nas liga nie będzie w fazie rozwoju
Liga się wzmocniła na tyle, na ile wzmocniła się Skra (Sander, Bieniek), na reszcie pozycji status quo, kilku mocnych graczy przyszło, kilku mocnych graczy odeszło. Cieszy i to, to fakt, zwłaszcza obecnie.
kamil1999 pisze:Jeśli tak to transfer Majstorovicia oraz Galabova do Bydgoszczy pokazują jak rośnie w siłę 1liga.
Jak na 1 ligę, jak najbardziej, ale myślę, że za rok tych graczy nie będzie w Pluslidze. Taki Galabov grał w zdecydowanie najgorszej drużynie ligi francuskiej (i robił tam 40% w ataku), ta I liga w Polsce to trochę naturalny kierunek dla niego.
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Matson pisze:PlusLiga tez ogłasza coraz lepszych tylko według niektórych taht=krastins czy fereira=walinski. Z takim podejściem polskich ekspertów forumowych to nigdy u nas liga nie będzie w fazie rozwoju
Oczywiście. Przecież takie transfery jakie teraz robi Zawiercie, Olsztyn, Radom czy czasem nawet Będzin(Fayazi) to jeszcze parę lat temu mogły tylko najlepsze kluby. Pomogło otworzenie ligi oraz zmniejszenie liczby drużyn swego czasu.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”