Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

weary_skier pisze:Mocno rozczarowujący ten Kaliberda, nie wiem czy Niemiec ma więcej do zaoferowania od Protopsaltisa.
Radom miał chyba aspiracje na dołączenie do czołówki a transfery na to w ogóle nie wskazują.
Aspiracje to jedno, a realne możliwości drugie. Z tego co z kilku źródeł słyszałem, miasto jednak obcięło stypendia dość znacząco. Na transfer Kaliberdy można patrzeć z dwóch stron - jednych może rozczarowywać, ale z drugiej strony przychodzi zawodnik ograny, reprezentujący mimo wszystko określony międzynarodowy poziom. Czy traktować to w kategorii porażki dla klubu pokroju Radomia? Moim zdaniem nie, oczywiście pod warunkiem że zostanie zdrowy, a nie skończy się casusem Żigałowa.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Zależy jakie będą dalsze transfery ekipy z Radomia, na ten moment: Kaliberda,Sander,Kędzierski,Grzechnik, ? ,? , Masłowski
Radom co rok potrafi wyskoczyć z fajnym nazwiskiem, więc mogą się jeszcze wzmocnić, oficjalki chyba nie było, że Pajenk odchodzi ?
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

fantrento7 pisze:Zależy jakie będą dalsze transfery ekipy z Radomia, na ten moment: Kaliberda,Sander,Kędzierski,Grzechnik, ? ,? , Masłowski
Radom co rok potrafi wyskoczyć z fajnym nazwiskiem, więc mogą się jeszcze wzmocnić, oficjalki chyba nie było, że Pajenk odchodzi ?
Oficjalki nie było, ale odchodzi. Środek ma być podobno w 100% polski.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dmak1 »

fantrento7 pisze:Zależy jakie będą dalsze transfery ekipy z Radomia, na ten moment: Kaliberda,Sander,Kędzierski,Grzechnik, ? ,? , Masłowski
Radom co rok potrafi wyskoczyć z fajnym nazwiskiem, więc mogą się jeszcze wzmocnić, oficjalki chyba nie było, że Pajenk odchodzi ?
Patrząc na poprzedni sezon to raczej Ostrowski będzie grał w 6. Co do Kaliberdy to myślę, że jak na Radom to niezły transfer, a co do jego formy to ostatnio na turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk został wybrany do najlepszej 6. Oczywiście to tylko kilka meczy, ale pokazują że potencjał cały czas jest (pomimo kontuzji i spędzenia sporo czasu na ławce u gigantów)
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

demo002 pisze:
fantrento7 pisze:Zależy jakie będą dalsze transfery ekipy z Radomia, na ten moment: Kaliberda,Sander,Kędzierski,Grzechnik, ? ,? , Masłowski
Radom co rok potrafi wyskoczyć z fajnym nazwiskiem, więc mogą się jeszcze wzmocnić, oficjalki chyba nie było, że Pajenk odchodzi ?
Oficjalki nie było, ale odchodzi. Środek ma być podobno w 100% polski.
więc Ostrowski, Grzechnik, Boruch i jakiś junior ?
Szału nie ma.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

jaet pisze:
weary_skier pisze:Mocno rozczarowujący ten Kaliberda, nie wiem czy Niemiec ma więcej do zaoferowania od Protopsaltisa.
Radom miał chyba aspiracje na dołączenie do czołówki a transfery na to w ogóle nie wskazują.
Aspiracje to jedno, a realne możliwości drugie. Z tego co z kilku źródeł słyszałem, miasto jednak obcięło stypendia dość znacząco. Na transfer Kaliberdy można patrzeć z dwóch stron - jednych może rozczarowywać, ale z drugiej strony przychodzi zawodnik ograny, reprezentujący mimo wszystko określony międzynarodowy poziom. Czy traktować to w kategorii porażki dla klubu pokroju Radomia? Moim zdaniem nie, oczywiście pod warunkiem że zostanie zdrowy, a nie skończy się casusem Żigałowa.
Mogę się pod tym tylko podpisać. Ograny to nawet eufemizm, bo mówimy w końcu o zawodniku który był kapitanem reprezentacji, która zdobywała medale MŚ i ME. Kariera tego Ukraińca z niemieckim paszportem w ostatnich latach rzeczywiście trochę kulała i nie układała się najlepiej, ale jako defensywny przyjmujący Kaliberda w reprezentacji Niemiec na ważnych, kluczowych imprezach w sezonie dalej wygrywa rywalizację choćby z gdańsko-olsztyńskim Schottem. I to, że w Modenie Andrea Giani nie widział ostatnio Kaliberdy jako zawodnika szóstkowego, nie oznacza wcale że identycznie było w reprezentacji Niemiec. Tak było choćby w styczniowych kwalifikacjach olimpijskich w Berlinie, gdzie zespół niemiecki doszedł jednak aż do ścisłego finału turnieju. Kaliberda jako defensywny lewoskrzydłowy prochu już nie wymyśli, ale jest za to przewidywalny i gwarantuje praktycznie zawsze trenerowi dobrą jakość przyjęcia, oraz całkiem niezłą zagrywkę. Natomiast od zdobywania punktów i odciążenia atakującego, ale także sprawiana pozytywnych niespodzianek "Pryku" zostaje młodszy Sander. Mam wrażenie, że ten siatkarz w następnym sezonie może nas pozytywnie zaskoczyć i fajnie że zostaje w Pluslidze
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

fantrento7 pisze:
demo002 pisze:
fantrento7 pisze:Zależy jakie będą dalsze transfery ekipy z Radomia, na ten moment: Kaliberda,Sander,Kędzierski,Grzechnik, ? ,? , Masłowski
Radom co rok potrafi wyskoczyć z fajnym nazwiskiem, więc mogą się jeszcze wzmocnić, oficjalki chyba nie było, że Pajenk odchodzi ?
Oficjalki nie było, ale odchodzi. Środek ma być podobno w 100% polski.
więc Ostrowski, Grzechnik, Boruch i jakiś junior ?
Szału nie ma.
Nie Boruch, junior niewiadomo. Będzie na pewno minimum jeden transfer na szóstkowego środkowego, lepszego od Ostrowskiego i Grzechnika.
sherman
Posty: 74
Rejestracja: 9 maja 2020, o 10:04
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: sherman »

Mika potwierdzony przez Trefl Gdańsk
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Mlody922 »

Jeżeli wróciłby do formy z gry poprzednio w Gdańsku to na plus, ale niestety przy Mice zbyt dużo znaków zapytania, forma? zdrowie?
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: garbi »

sherman pisze:Mika potwierdzony przez Trefl Gdańsk
I pierwszy napisał o tym Marcin Gałązka tydzień temu, a wy widzę że jedziecie po nim jak podaje najgorszym człowieku :)
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

garbi pisze:
sherman pisze:Mika potwierdzony przez Trefl Gdańsk
I pierwszy napisał o tym Marcin Gałązka tydzień temu, a wy widzę że jedziecie po nim jak podaje najgorszym człowieku :)
Różnica jest taka, że Gałązka zmianie zdanie co chwilę. Nie ma żadnych dojść tylko wszystko spisuje z danych stron. To samo mógłbyś robić ty, tylko nie nazywał byś się Gałązka tylko tak jak się nazywasz. Popatrz na Trąbskiego. Gość ewidentnie ma dojścia, bo potrafi wyjechać np. z takim Kaliberdą, który zapewne mu się sprawdzi, jak inne trasfery. Gałązka przez takie akcje, jak z Reynoldsem traci swoją wiarygodność. A, że generalnie mało jest takich osób, jak on, które podają informacje, albo są, ale nie znane no to wiele osób ma go za dobre źródło. Raz trafi i jest dobrze raz nie.
Jeżeli chodzi o Kaliberde to myślę, że jest to bardzo dobry ruch. Chciałbym, aby takich graczy mogły ściągać nasze średniaki. Wtedy w lidze byłby większy urodzaj. Ogólnie to okienko jest bardzo dobre.
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: garbi »

Różnica jest taka, że Gałązka zmianie zdanie co chwilę. Nie ma żadnych dojść tylko wszystko spisuje z danych stron. To samo mógłbyś robić ty, tylko nie nazywał byś się Gałązka tylko tak jak się nazywasz. Popatrz na Trąbskiego. Gość ewidentnie ma dojścia, bo potrafi wyjechać np. z takim Kaliberdą, który zapewne mu się sprawdzi, jak inne trasfery. Gałązka przez takie akcje, jak z Reynoldsem traci swoją wiarygodność. A, że generalnie mało jest takich osób, jak on, które podają informacje, albo są, ale nie znane no to wiele osób ma go za dobre źródło. Raz trafi i jest dobrze raz nie.
Jeżeli chodzi o Kaliberde to myślę, że jest to bardzo dobry ruch. Chciałbym, aby takich graczy mogły ściągać nasze średniaki. Wtedy w lidze byłby większy urodzaj. Ogólnie to okienko jest bardzo dobre.[/quote]

Spisuje z różnych stron? Lipińskiego w Treflu, Mike w Treflu, Włodarczyka w Suwałkach spisał z innych stron?
A jak pisałem, Trąbskiego postrzegacie tu jak Boga, a macie pewność że Kaliberda zagra w czarnych? Jest to możliwe ale nie musi do tego dojść
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

garbi pisze:
sherman pisze:Mika potwierdzony przez Trefl Gdańsk
I pierwszy napisał o tym Marcin Gałązka tydzień temu, a wy widzę że jedziecie po nim jak podaje najgorszym człowieku :)
Mika krążył na tym forum między Treflem a Ślepskiem od końcówki kwietnia mniej więcej....
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: garbi »

Vilgefortz pisze:
garbi pisze:
sherman pisze:Mika potwierdzony przez Trefl Gdańsk
I pierwszy napisał o tym Marcin Gałązka tydzień temu, a wy widzę że jedziecie po nim jak podaje najgorszym człowieku :)
Mika krążył na tym forum między Treflem a Ślepskiem od końcówki kwietnia mniej więcej....
Ale to były jedynie przypuszczenia, a on podał już jako pewnik. Trąbski też podaje informacje od dawna znane, teraz z Kaliberda się wyrwał, a jak napisałem wcale nie jest to jeszcze zaklepane
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

garbi pisze:
sherman pisze:Mika potwierdzony przez Trefl Gdańsk
I pierwszy napisał o tym Marcin Gałązka tydzień temu, a wy widzę że jedziecie po nim jak podaje najgorszym człowieku :)
Mika krążył na tym forum między Treflem a Ślepskiem od końcówki kwietnia mniej więcej....[/quote]

Ale to były jedynie przypuszczenia, a on podał już jako pewnik. Trąbski też podaje informacje od dawna znane, teraz z Kaliberda się wyrwał, a jak napisałem wcale nie jest to jeszcze zaklepane[/quote]

Podał jako pewnik, bo strzelał. Stwierdził, że jest to możliwe i to dał xD. Czego ty nie rozumiesz w tym. Trąbskiemu się dużo sprawdza. To chyba logiczne, że jeśli danej osobie coś się sprawdza to będzie jej bardziej wierzył. On wyciąga ze stron i z tego forum. Nwm czy się interesujesz piłką nożną, ale to tak, jak sobie strzela The Sun tylko, że oni wszystko do przesady
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

Spisuje z różnych stron? Lipińskiego w Treflu, Mike w Treflu, Włodarczyka w Suwałkach spisał z innych stron?
A jak pisałem, Trąbskiego postrzegacie tu jak Boga, a macie pewność że Kaliberda zagra w czarnych? Jest to możliwe ale nie musi do tego dojść
Tak. Temat Rousseaux spisał z mojego komentarza. Post pojawił się kilka minut po mojej publikacji w tym wątku.
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: garbi »

Śmieszni jesteście, tyle powiem. Gość wie więcej od was wszystkich i nawet na to forum zapewne nie zagląda i przynajmniej publikuje pod imieniem i nazwiskiem a nie pseudonimem
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

garbi pisze:Śmieszni jesteście, tyle powiem. Gość wie więcej od was wszystkich i nawet na to forum zapewne nie zagląda i przynajmniej publikuje pod imieniem i nazwiskiem a nie pseudonimem
Dokładnie :)
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

garbi pisze:Śmieszni jesteście, tyle powiem. Gość wie więcej od was wszystkich i nawet na to forum zapewne nie zagląda i przynajmniej publikuje pod imieniem i nazwiskiem a nie pseudonimem
Wystarczy przejrzeć Twoje wcześniejsze posty, aby wywnioskować, że Twoje konto jest kolejnym kontem w/w Gałązki lub jego kolegi z MOSu. :)

Ja się podłączam do zdań kolegów, a nie Twojego odnośnie jego/Twoich newsów.
garbi
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2016, o 16:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: garbi »

demo002 pisze:
garbi pisze:Śmieszni jesteście, tyle powiem. Gość wie więcej od was wszystkich i nawet na to forum zapewne nie zagląda i przynajmniej publikuje pod imieniem i nazwiskiem a nie pseudonimem
Wystarczy przejrzeć Twoje wcześniejsze posty, aby wywnioskować, że Twoje konto jest kolejnym kontem w/w Gałązki lub jego kolegi z MOSu. :)

Ja się podłączam do zdań kolegów, a nie Twojego odnośnie jego/Twoich newsów.
Jestem gościem, który obserwował rocznik 99 od podstaw, nawet od mlodzika do samego juniora i teraz ;)
Trochę chłopaków udało mi się poznać, kilku z nich nawet gra na poziomie 1 - ligowym
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

garbi pisze:Śmieszni jesteście, tyle powiem. Gość wie więcej od was wszystkich i nawet na to forum zapewne nie zagląda i przynajmniej publikuje pod imieniem i nazwiskiem a nie pseudonimem
Ok Marcin, wszystko wiesz najlepiej i masz najlepsze newsy :P

Jak Kaliberda wyglądał zdrowotnie w tym sezonie?
sherman
Posty: 74
Rejestracja: 9 maja 2020, o 10:04
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: sherman »

Schulz potwierdzony w Olsztynie.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

qtp pisze:
garbi pisze:Śmieszni jesteście, tyle powiem. Gość wie więcej od was wszystkich i nawet na to forum zapewne nie zagląda i przynajmniej publikuje pod imieniem i nazwiskiem a nie pseudonimem
Ok Marcin, wszystko wiesz najlepiej i masz najlepsze newsy :P

Jak Kaliberda wyglądał zdrowotnie w tym sezonie?
Raczej nie miał problemów w mniej ważnycch meczach grał oraz pucharach.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Chal »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Matson pisze:PlusLiga tez ogłasza coraz lepszych tylko według niektórych taht=krastins czy fereira=walinski. Z takim podejściem polskich ekspertów forumowych to nigdy u nas liga nie będzie w fazie rozwoju
Liga się wzmocniła na tyle, na ile wzmocniła się Skra (Sander, Bieniek), na reszcie pozycji status quo, kilku mocnych graczy przyszło, kilku mocnych graczy odeszło. Cieszy i to, to fakt, zwłaszcza obecnie.
Nie no, na rozegraniu mamy progres i to duży (Drzyzga, Cavanna, Tiaguinho i Stępień/Droszyński za Masnego, Lipińskiego, Pająka i Woickiego). A to taka pozycja, że powinno się to przełożyć na ogólny poziom.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Marek907
Posty: 182
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Marek907 »

Gałązka ma same pewne info. Hernandez miał grać w Zaksie i gra przecież :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Chal »

Przestańmy udawać, że to, co pisze Marcin Gałązka, ma jakiekolwiek znaczenie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Dzieciakowi za mocno wszedł Pasini :D :D
PS. Prokopczuk i Zawalski oficjalnie w Zaksie
Toniutti, Kochanowski, Smith, Śliwka, Semeniuk, (błagam o atakującego), Zatorski
Będzie ciężko obronić tytuł :P
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Chal pisze:Przestańmy udawać, że to, co pisze Marcin Gałązka, ma jakiekolwiek znaczenie.
Nie widziałem żeby Trąbski się pomylił informacje o Kaliberdzie, Gilu czy Gąsiorze raczej wcześniej na forum nie oadały. Obserwuje Gałązke i większość informacji się sprawdza.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Chal »

W sumie tak mnie ten post Stana natchnął... To jest naprawdę super okienko z perspektywy całej ligi, gdyby brać pod uwagę "wagę" graczy w ubiegłym sezonie, którzy ją opuszczają.
Rok temu odchodzili Deroo, Kurek i Bieniek, czyli pewnie 3 z 5 najbardziej wartościowych siatkarzy sezonu 18/19. Teraz jest to Seyed i... na upartego Tillie? Poza nimi z Polski wyjeżdżają gracze dużej klasy, ale po niezbyt udanych sezonach - Lyneel czy Hadrava stracili sporo czasu przez kontuzje, Ferreira też trochę meczów przegapił, Vincić został posadzony przez Kędzierskiego, Koga i Perry w niedomagających zespołach niczym specjalnym się nie wyróżnili i można tak dalej wymieniać. Jeśli dodamy, że tego Seyeda z nawiązką rekompensują Bieniek i Flavio, Tillie sam Sander, a o rozegraniu już pisałem, to szykuje się nam znowu najmocniejsza liga w historii.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

@Chal
Czy najmocniejsza nie wiem, na pewno lepsza niż w poprzednim sezonie. Dla mnie chyba wciąż najlepszym składem ligi był sezon, gdy w Kielcach oglądaliśmy Nilssona. Ogólnie jakby porównać atakujących wtedy, a teraz, to tu przepaść jest ogromna. Z tego co pamiętam mieliśmy wtedy chociażby Grozera, wspomnianego Nilssona, Oivanena, Wlazłego na wysokim poziomie i sporo nazwisk, których z głowy nie pamiętam. Teraz mamy za to znacznie lepszy polski materiał, przyszło też sporo fajnych zawodników. Jednak w mojej opinii tamtego sezonu "nazwiskowo" chyba jeszcze nie bijemy.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”