Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Adamde
Posty: 823
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adamde »

A Gruszka Gruszką, pisałem, że dał bym mu szansę jeszcze, żeby pokazał czy Katowice czy Rzeszów to jego norma trenerska, ale dla mnie wciąż niepojęte pozostaje, że Daszkiewicz nie znalazł w PlusLidze angażu. Przypomnę, że w Lubinie drugim trenerem został dawny libero, a w Jastrzębiu pierwszym gość od przygotowania fizycznego z Australii.
Spokojnie, spokojnie, liga dopiero ruszy, jeszcze nie bylo sezonu bez trenerskich przetasowan. Daszkiewicz prace znajdzie predzej czy pozniej, wyniki ostatnio robil ponad stan.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

Camillo Marcotti pisze: Krzysio to przy budowaniu składu miał tyle do powiedzenia, co jeden etatowy podpisywacz przy podpisywaniu ustaw :D
To był autorski skład Ignaczaka (+ coś tam Grucha pewnie podpowiadał), oczywiście że góra akceptowała, ale nazwiska powybierał Krzysiu.
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

kogo by nie był to nie wypalił ale to nie znaczy ze gruszka jest bezużyteczny
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

https://worldofvolley.com/Latest_news/O ... eason.html
Co za informacja!
Może Anderson lub Urnaut do Będzin a zamiast Fabio :]
Diomedea
Posty: 4412
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

A to nie jakis fake?
Bo co zrobia z podpisanymi kontraktami? Beda placic odszkodowania?
Albo zdecyduja, ze ci juz podpisani zostana? :( ???
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Matson »

To będzie dokończenie sezonu 19/20. Zawodnicy zagraniczni z tego sezonu maja już nowe kluby w większości stad postanowienie ze dokończą bez zagranicznych. Po dokończeniu tego sezonu rozpoczną sezon 20/21 w którym będą już grać zagraniczni
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Artem »

Resovia całkiem poważnie zastanawia się czy z takiej okazji nie skorzystać. Obecnie rozmyślają czy warto wykładać kasę, czy lepiej odbudowywać dawny blask drużyny z Rzeszowa ekipą, która została skompletowana przed sezonem.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Taki Anderson na armatę w JW....
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

Matson pisze:To będzie dokończenie sezonu 19/20. Zawodnicy zagraniczni z tego sezonu maja już nowe kluby w większości stad postanowienie ze dokończą bez zagranicznych. Po dokończeniu tego sezonu rozpoczną sezon 20/21 w którym będą już grać zagraniczni
Tak miało być wcześniej, ale jeżeli worldofvolley.com czegoś nie pokręcił, to także sezon 2020/21 który miał się rozpocząć za kilka miesięcy, dopiero po zakończeniu bieżącego (2019/20), też odbędzie się bez zagranicznych zawodników. Na razie włoskie portale siatkarskie nic na ten temat nie wiedzą, więc pewnie należałoby wcześniej zweryfikować informację u źródła. Ktoś zna chiński? :D
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Biciut »

Vilgefortz pisze:Taki Anderson na armatę w JW....
Pięknie by było :)
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Vilgefortz pisze:Taki Anderson na armatę w JW....
Zaraz, zaraz. To nie wystarcza wam potężny Marokańczyk który miał pozamiatać ligę tyłem do siatki?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Aquino pisze:
Vilgefortz pisze:Taki Anderson na armatę w JW....
Zaraz, zaraz. To nie wystarcza wam potężny Marokańczyk który miał pozamiatać ligę tyłem do siatki?
Wystarcza, bo Amerykanina przecież nie będzie :] Swoje Al Hachdadi pozamiata...
W Jastrzębiu wszystko jest przy ziemi.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Adriano
Posty: 597
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Adriano »

A tymczasem w Perugii możliwe przyjście Andersona i Kovacevicia. Anderson na atak bo z Atanem podobno nie najlepiej
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Biciut »

Aquino pisze:
Vilgefortz pisze:Taki Anderson na armatę w JW....
Zaraz, zaraz. To nie wystarcza wam potężny Marokańczyk który miał pozamiatać ligę tyłem do siatki?
Po wczorajszym meczu mam wrażenie, że grał dla Zawiercia ten potężny Marokańczyk :/
Jak się gość nie ogarnie to możemy widzieć pełny sezon Buckiego w wyjściowym składzie.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Malke powiada, że Kosok trenuje z Będzinem. Biorąc pod uwagę totalną bezjajeczność tamtejszego środka, taki Kosok to byłby bardzo dobry ruch. Tyle że ponoć Grzegorz nie chce grać charytatywnie. Kuba Malke mówi, że jakieś rozmowy się toczą i niedługo powinno się okazać, gdzie zagra ulubieniec rzeszowskiej publiczności.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2020, o 08:55 przez Camillo Marcotti, łącznie zmieniany 1 raz.
Diomedea
Posty: 4412
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Swoja droga to patologia z nieplaceniem.
Chyba zaczne trzymac kciuki za Stal. Ze tez Bednaruk majac propozycje z Olsztyna dal sie wciagnac w takie cos. Bal sie presji wyniku?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2020, o 23:05 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dezerter »

Diomedea pisze:Swoja droga to patologia z nieplaceniam.
Chyba zaczne trzymac kciuki za Stal. Ze tez Bednaruk majac propozycje z Olsztyna dal sie wciagnac w takie cos. Bal sie presji wyniku?
A co ma z tym wspólnego Stal i trzymanie za nią kciuków?
Diomedea
Posty: 4412
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Walke o pozostanie w lidze. To chyba oczywiste.
W Stali moze niezbyt duzo, ale raczej placa. Pomysl na zbudowanie zespolu mieli wprawdzie troche dziwny.

A co, zamkneli znowu lige w miedzyczasie?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Diomedea pisze:Swoja droga to patologia z nieplaceniam.
Chyba zaczne trzymac kciuki za Stal. Ze tez Bednaruk majac propozycje z Olsztyna dal sie wciagnac w takie cos. Bal sie presji wyniku?
Bednaruk to z początkiem roku miał ponoć oferty JW, gdzieś to czytałem/słyszałem, nie wiem czy nie w prawdzie siatki... Wydawało mi się to jednak mało prawdopodobne.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Kibic00
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2019, o 19:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kibic00 »

Chyba nie potraficie czytać że zrozumieniem. Małe powiedziexzial że klub nie chciał korzystac na warunki finansowe zawodnika a nie że proponuje kontrakt A zapłaci kiedyś tam...wydaje mi się że to dobry objaw skoro klub się że nie da rady udźwignąć takiego kontraktu i się w niego nie pakuje. Swoją drogą jestem ciekaw jak taka Nysa poradzi sobie z oplaceniem kilku grubych kontraktów bo nie sądzę żeby taki Zbyszek Bartman czy Marcin Komenda grali za paczkę frytek
Diomedea
Posty: 4412
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Chodzilo raczej o zeszly sezon, gdzie wiadomosc o placeniu od noweggo roku byla potwierdzona przez klub.
Nie ma pewnych informacji na ten rok, ale wiekszosc budzetow zmalala, samorzady tez moga miec inne priorytety.
Wiec dokonalismy ekstrapolacji.
Nie wiem oczywiscie, czy slusznie.
Ale zakupy brzylijskie na wyprzedazy to sredni objaw.

Co do Nysy juz pisalam, ze sposob budowania druzyny dziwny i podobnie jak ty sadze, ze za bardzo poszli w duze nazwiska, dodatkowo niespecjalnie w formie.

W kazdym razie sporo wskazuje (na razie), ze walka o przetrwanie odbedzie sie miedzy tymi zespolami.

A Nysa u mnie zaplusowala transmisja z minikadeta ;)

Przed poprzednim sezonem tez nie widzielismy Reski walczacej o pozostanie, takze spoko, wiadomo-wszystko moze sie pozmieniac.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Czytać umiemy, widocznie nie każdy rozumie dozę ironii, gdy mówiłem o graniu charytatywnie. Dobra, zaproponowali mi pewnie ze 2 tysiące na miesiąc, fajnie że chcą mu to wypłacić, ale zawodnik za tyle nie chce się pocić. Dowiodłem, że umiem czytać? :D

Niestety, ale Będzin nie rokuje na lepszy zespół. Parę lat już ich oglądamy, zawsze cudem się utrzymują, grają gośćmi, którzy nie znaleźli angażu nigdzie indziej, a chcieli zostać w PlusLidze. Myślę że to miała też Diomedea na myśli mówiąc o tym, że Będzin mógłby spaść. A Nysa w przeciwieństwie do Będzina już w pierwszym sezonie ściągnęła nazwiska, od których prezes Będzina może co najwyżej wziąć autograf, fakt, że może nie do końca mądrze zbudowali tą ekipę, ale to jest pierwszy rok, też część zawodników już miała umowy, część może nie chciała w pierwszym roku tam iść bo nie wiadomo jak z finansami, itp.
kamil1999
Posty: 5568
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Nysa przede wszystkim to ma spory potencjał na bycie znaczącą drużyną. Fajni fani. Region nie biedny. Fajna hala sportowa.
Do tego brak w okolicy silnego klubu piłkarskiego, który by odbierał kibiców Nysie. Na Górnym Śląsku i Zagłębiu Dąbrowskim to piłka nożna jest sportem numer jeden i to zdecydowanie. Ciężko tam dobrze funkcjonować klubowi siatkarskiemu. Tylko faktycznie mam nadzieję, że lepiej zbudują skład w przyszłym roku. Zamiast starych wyjadaczy to postawią na takich graczy typu Depowski, którzy potrzebują gdzieś szansy w pierwszym składzie no i w końcu zatrudnią graczy zagranicznych.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

I proszę, Magiera właśnie sprzedał newsa w trakcie transmisji, że Zaksa chciała powrotu Szymurki ale on odmówił.
Bał się rywalizacji ze Śliwką i Semeniukiem? Myślał że w Jastrzębiu będzie miał pewny skład? Tak zgaduję.
Szkoda, powrót Szymurki to byłoby dobre wzmocnienie składu, a i on by błyszczał grając znowu z Benem, grania też sporo.
Zakładam, że przyszedłby w miejsce Łukasika a ten by skończył w jakiejś Nysie.
Szary Wilk
Posty: 8001
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Już to info było podczas dzisiejszego neczu Jastrzebia z Resovia podane. Myslę, ze dobra decyzja, bo w ZAKSIE jest jeszcze Łukasik i w razie obniżki formy mógłby nie pograć, a tak walczy z Louatim o skład
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Papito13 »

Lucarelli pisze:I proszę, Magiera właśnie sprzedał newsa w trakcie transmisji, że Zaksa chciała powrotu Szymurki ale on odmówił.
Bał się rywalizacji ze Śliwką i Semeniukiem? Myślał że w Jastrzębiu będzie miał pewny skład? Tak zgaduję.
Szkoda, powrót Szymurki to byłoby dobre wzmocnienie składu, a i on by błyszczał grając znowu z Benem, grania też sporo.
Wspomniał też o tym podczas meczu Jastrzębia z Zawierciem.

Obie drużyny będą miały dużo grania (JW nawet więcej niż Zaksa), więc w obu miał gwarancje sporego czasu gry. Nie wiem co decydowało o takim wyborze, bo w obu drużynach nie byłby bez szans w rywalizacji o miejsce w składzie. Gdyby to było jedyne kryterium wyboru to podjąłbym taką samą decyzję. Za to dla samej Zaksy byłby to dobry transfer, bo jednak wpuszczenie Łukasika wymusza zmianę stylu gry, a przy Szymurze tego problemu by nie było.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kicu »

Lucarelli pisze:I proszę, Magiera właśnie sprzedał newsa w trakcie transmisji, że Zaksa chciała powrotu Szymurki ale on odmówił.
Bał się rywalizacji ze Śliwką i Semeniukiem? Myślał że w Jastrzębiu będzie miał pewny skład? Tak zgaduję.
Szkoda, powrót Szymurki to byłoby dobre wzmocnienie składu, a i on by błyszczał grając znowu z Benem, grania też sporo.
Gdzieś wcześniej ten "news" był już upubliczniony. Poza tym Szymura, jak sam stwierdził, od zawsze marzył o grze w Jastrzębiu, także wybór był dla niego oczywisty.
Wydaje mi się, że obecnie Rafał mógłby być na straconej pozycji w rywalizacji ze Śliwką i Semeniukiem.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: alimak »

Bzdura. ZAKSA ma Śliwkę i Semeniuka, żadnej oferty nie było. Magiera niech się lepiej skupi na szukaniu nowych piosenek do wodzirejowania na meczach reprezentacji, zamiast wymyślać sobie plotki, żeby poudawać, że coś wie.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lucarelli »

Kicu pisze:
Lucarelli pisze:I proszę, Magiera właśnie sprzedał newsa w trakcie transmisji, że Zaksa chciała powrotu Szymurki ale on odmówił.
Bał się rywalizacji ze Śliwką i Semeniukiem? Myślał że w Jastrzębiu będzie miał pewny skład? Tak zgaduję.
Szkoda, powrót Szymurki to byłoby dobre wzmocnienie składu, a i on by błyszczał grając znowu z Benem, grania też sporo.
Gdzieś wcześniej ten "news" był już upubliczniony. Poza tym Szymura, jak sam stwierdził, od zawsze marzył o grze w Jastrzębiu, także wybór był dla niego oczywisty.
Wydaje mi się, że obecnie Rafał mógłby być na straconej pozycji w rywalizacji ze Śliwką i Semeniukiem.
Zgadzam się, że nie byłby faworytem do miejsca w składzie, być może patrzyłem na to bardziej z perspektywt klubu, mieć takiego Szymure w kwadracie to świetna sprawa, poza tym tak jak mówiłem grania jest sporo, każdy by pograł.
A jeżeli chodzi o marzenie o grze w Jastrzębiu, normalna śpiewka, kultywowana w każdym sporcie lol.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: iron »

Camillo Marcotti pisze:Malke powiada, że Kosok trenuje z Będzinem. Biorąc pod uwagę totalną bezjajeczność tamtejszego środka, taki Kosok to byłby bardzo dobry ruch. Tyle że ponoć Grzegorz nie chce grać charytatywnie. Kuba Malke mówi, że jakieś rozmowy się toczą i niedługo powinno się okazać, gdzie zagra ulubieniec rzeszowskiej publiczności.
Kosok miał już opcje gry w MKSie przed sezonem ale po konsultacjach z byłymi zawodnikami odrzucił tą opcję. Myślę, że to tylko treningi. No chyba, że chce ryzykować grę za darmo.
No sympathy for fools...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”