Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

krzychszp pisze:według mnie po prostu nie ma takiej opcji żeby skończyli w Top 3 przy mocnej konkurencji.
Jest taka opcja pod warunkiem, że Superlak wskoczyłby na dużo wyższy poziom u Anastasiego i zbliżyłby się swoim poziomem bardziej do Malinowskiego czy Filipiaka, jeśli ten eksperyment się nie powiedzie, to faktycznie mogłoby być ciężko aczkolwiek rok temu była ta sama śpiewka forumowych ekspertów, Verva miała upaść, wgl nie wystartować, następnie miała zająć to 5-6 miejsce o którym wspominasz, niektórzy wyżej widzieli Resovie :) jak się skończyło wszyscy wiemy, ale to dział typy, nie transfery.

Skład jednak 12-osobowy, hmm to lepiej niech Nowakowski i Wojtaszek trzymają się w zdrowiu :) ta LM w takiej sytuacji tak średnio jest potrzebna Warszawie, ciekawy jestem podejścia Anastasiego, czy oleje ją totalnie i da pograć tam Ziobrowskiemu, Grobelnemu, Kozłowskiemu, Kowalczykowi, czy będzie chciał coś jednak ugrać mimo wąskiego składu. Ten Teklak o którym wspominał Gałązka na TT ma ponoć z nimi trenować, ale wychodzi na to, że nie będą go zgłaszać do ligi przynajmniej na początku.

Co nam zostaje?
Przyjmujący w Zaksie
Przyjmujący w Suwałkach, ponoć szerokie grono kandydatów od Kaliberdy, przez Pencheva do Klinkenberga czy jeszcze innych
Przyjmujący w Będzinie, ponoć zainteresowanie Bobrowskim
Środkowy w Radomiu
Środkowy w Lubinie, chyba że też zdecydowaliby się grać 3 środkowych.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Gra w 12 osobowym składzie jest decyzją naprawdę nie zrozumiałą. Jak 3 środkowych jestem jeszcze sobie w stanie wyobrazić to jednak gra na jednego libero jest bardzo ryzykowna. W przypadku kontuzji Damiana to kto tam miałby zagrać na libero? Kwolek?
Teklak nie będzie zarabiał jakiejś kosmicznej kwoty ale gwarantuje bezpieczeństwo, bo gdy Wojtaszek wypadnie to nie ma nawet sensownej alternatywy jak np. Śliwka w Zaksie.
LM nie jest nam potrzebna i najlepszym wyjściem jest oddanie miejsca JW bez urządzania takiej farsy jak rok temu. Nie widzę innej opcji tym bardziej, że klub ze Śląska zasłużył na grę z racji świetnych występów w zeszłym roku.
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Paragon »

krzychszp pisze:Ziobrowski w Verwie.
Nie wierzę że Warszawa z takim atakiem ma szanse na medal, według mnie po prostu nie ma takiej opcji żeby skończyli w Top 3 przy mocnej konkurencji.
Zawodnicy Warszawy próbują zaklinać rzeczywistość, że niby celują w złoty krążek. Nawet z Szalpukiem ich realny potencjał to 5 - 6 miejsce.
Faworytem do medalu nie będą, ale szanse są, jest to całkiem dobry skład, jak odpali i obejdzie się bez kontuzji, to może być walka o brąz, choć najpewniej 5 miejsce.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Aquino pisze:Gra w 12 osobowym składzie jest decyzją naprawdę nie zrozumiałą. Jak 3 środkowych jestem jeszcze sobie w stanie wyobrazić to jednak gra na jednego libero jest bardzo ryzykowna. W przypadku kontuzji Damiana to kto tam miałby zagrać na libero? Kwolek?
Teklak nie będzie zarabiał jakiejś kosmicznej kwoty ale gwarantuje bezpieczeństwo, bo gdy Wojtaszek wypadnie to nie ma nawet sensownej alternatywy jak np. Śliwka w Zaksie.
LM nie jest nam potrzebna i najlepszym wyjściem jest oddanie miejsca JW bez urządzania takiej farsy jak rok temu. Nie widzę innej opcji tym bardziej, że klub ze Śląska zasłużył na grę z racji świetnych występów w zeszłym roku.
To prawda, też nie jestem zwolennikiem takiej decyzji, co do libero jeśli Teklak będzie z nimi trenował, być może jest opcja, że zgłoszą go w dalszej części sezonu w przypadku odpukać kontuzji Wojtaszka o której wspominasz, z zawodników przyjmujących na libero awaryjnie zagrałby zapewne Grobelny albo Jan Fornal. Co do LM to też bym chętnie tam JW zobaczył, oni mają pełną 14-tke i wartościowych zmienników na przyjęciu, środku czy rozegraniu a i Bucki pokazywał w zeszłym sezonie, że daje radę więc śmiało mogliby nawet przy delikatnej rotacji w składzie zawalczyć tam ostro o coś więcej.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Aquino pisze:Gra w 12 osobowym składzie jest decyzją naprawdę nie zrozumiałą. Jak 3 środkowych jestem jeszcze sobie w stanie wyobrazić to jednak gra na jednego libero jest bardzo ryzykowna. W przypadku kontuzji Damiana to kto tam miałby zagrać na libero? Kwolek?
Teklak nie będzie zarabiał jakiejś kosmicznej kwoty ale gwarantuje bezpieczeństwo, bo gdy Wojtaszek wypadnie to nie ma nawet sensownej alternatywy jak np. Śliwka w Zaksie.
LM nie jest nam potrzebna i najlepszym wyjściem jest oddanie miejsca JW bez urządzania takiej farsy jak rok temu. Nie widzę innej opcji tym bardziej, że klub ze Śląska zasłużył na grę z racji świetnych występów w zeszłym roku.

Wreszcie rozsadny wpis.
Jestem za, tzn za oddaniem miejsca JW. Wystep Warszawy w pucharach byl zenujacy. W Tours jak dostawali lanie to mieli usmiech na ustach, nawet walczak jak Kowalczyk.
A JW pokazal sie znakomicie. I ma solidny sklad z dobra lawka.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Bardzo dziwny ruch Warszawy z 12 zawodnikami. Z jednym libero to średnio jechać na dwutygodniowy turniej, a co dopiero rozegrać całą ligę.

Co do LM dla JW - młodsi gracze mówili, że fajnie zagrać w drużynie z tymi rozgrywkami. Wątpię, że Warszawa odstąpiłaby miejsca Ptokom :] Zobaczymy, jak będzie. Decyzji CEV odnośnie składu i formatu LM powinniśmy już wypatrywać...
barti522 pisze:
Jest taka opcja pod warunkiem, że Superlak wskoczyłby na dużo wyższy poziom u Anastasiego i zbliżyłby się swoim poziomem bardziej do Malinowskiego czy Filipiaka,
Myślę, że warunkiem jest raczej to, że reszta się nie połamie (odpukać w niemalowane drewno). Superlak może wejdzie na taki poziom, a może nie. Włodarze raczej liczyli się z tym zatrudniając 2, bądź co bądź przeciętnych na ten moment, atakujących. Ciekawi mnie jaki wyjdzie kolektyw z tej grupy - w ostatnich latach był to raczej monolit opływający pewnością siebie i arogancją boiskową, ale tamten skład się bronił. Czy ten da radę ???
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Superlak od Janka Krola nie bedzie gorszy.

Szukam sensu w braku zgloszenia dla Teklaka. W zeszlym roku Kopysc wszedl na boisko 0 razy, ale byl zgloszony.
Ma to sens, jesli dopuszczaja jakis dodatkowy transfer w pozniejszym okresie. Tylko czy warto szukac jakiegos mocnego libero, majac na pierwszego Wojtaszka?
Jesli nie, to oszczednosc jest chyba niewielka, badz zadna.

Co do srodkowego-nie sledzilam pierwszoligowej kariery Superlaka. Czy po zrezygnowanoi z rozegrania nie mial jekiegos epizodu jako srodkowy? :D
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: firefoxkk »

Ma ktoś informacje czy ten 4 przyjmujący ZAKSY ma być polakiem i to ze 1 Ligi ? Trochę chyba lepsi zawodnicy z potencjałem zostali juz wyciągnięci z 1 Ligi i jak do tej pory Świder nikogo nie znalazł, bo pewnie byłby dawno temu ogłoszony :|
Że jest 2 obcokrajowców to wchodzi w grę np. ściągnięcie jakiegoś młodego Serba i pokazanie mu poważnej ligi czy kogoś innego ? ;)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

firefoxkk pisze:Ma ktoś informacje czy ten 4 przyjmujący ZAKSY ma być polakiem i to ze 1 Ligi ? Trochę chyba lepsi zawodnicy z potencjałem zostali juz wyciągnięci z 1 Ligi i jak do tej pory Świder nikogo nie znalazł, bo pewnie byłby dawno temu ogłoszony :|
Że jest 2 obcokrajowców to wchodzi w grę np. ściągnięcie jakiegoś młodego Serba i pokazanie mu poważnej ligi czy kogoś innego ? ;)
Nie mam żadnych, ale podobno Kaliberda negocjuje z dwoma polskimi klubami. Jeden to Ślepsk, a drugim nie jest Trefl, bo do Gdańska ma trafić Reichert. Myślę, że skoro Poglajen, Kaliberda czy Fayazi szukają klubów, to powinni zejść z ceny, żeby w ogóle się gdzieś zaczepić. Bo poważne ligi obsadzone, a niepoważne ich pewnie nie interesują.

Przyjęcie prawie wszędzie obsadzone, więc może Zaksa szuka doświadczonego obcokrajowca na czwartego? Jednak Łukasik jest podatny na kontuzje, a Semeniuk może nie powtórzyć tak świetnego sezonu, a Kędzierzyn gra na dwóch frontach. Nawet jak nie ma pieniędzy, to Grbić według mnie będzie chciał jeszcze jakiegoś solidnego gracza na przyjęcie, bo oprócz środka i ataku, to ławkowicze są słabi.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Pewnie większość klubów zamknie składy do końca tygodnia, bo zawodnicy zjeżdżają do klubów, które w dużej liczbie rozpoczynają w przyszłym tygodniu przygotowania do sezonu. Obstawiam, że Zaksa też już ma raczej gotowy skład

PS. Hain dalej trenuje na klubowej siłowni JW z Reynoldsem. To ci nowy Resoviak :]
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: firefoxkk »

johnnyrotten pisze:
firefoxkk pisze:Ma ktoś informacje czy ten 4 przyjmujący ZAKSY ma być polakiem i to ze 1 Ligi ? Trochę chyba lepsi zawodnicy z potencjałem zostali juz wyciągnięci z 1 Ligi i jak do tej pory Świder nikogo nie znalazł, bo pewnie byłby dawno temu ogłoszony :|
Że jest 2 obcokrajowców to wchodzi w grę np. ściągnięcie jakiegoś młodego Serba i pokazanie mu poważnej ligi czy kogoś innego ? ;)
Nie mam żadnych, ale podobno Kaliberda negocjuje z dwoma polskimi klubami. Jeden to Ślepsk, a drugim nie jest Trefl, bo do Gdańska ma trafić Reichert. Myślę, że skoro Poglajen, Kaliberda czy Fayazi szukają klubów, to powinni zejść z ceny, żeby w ogóle się gdzieś zaczepić. Bo poważne ligi obsadzone, a niepoważne ich pewnie nie interesują.

Przyjęcie prawie wszędzie obsadzone, więc może Zaksa szuka doświadczonego obcokrajowca na czwartego? Jednak Łukasik jest podatny na kontuzje, a Semeniuk może nie powtórzyć tak świetnego sezonu, a Kędzierzyn gra na dwóch frontach. Nawet jak nie ma pieniędzy, to Grbić według mnie będzie chciał jeszcze jakiegoś solidnego gracza na przyjęcie, bo oprócz środka i ataku, to ławkowicze są słabi.
Znając ZAKSE, można powiedzieć że weżną 4 chłopaka z Strzelec Opolskich i zamkną skład. Ale patrząc, że miał być wstępnie Grygiel i nie podjęli się ryzykować nim jako 2 atakującym i sciągneli Klutha, to podobna sytuacja może być że 4 przyjmującym, że po prostu nie będą w stanie zaryzykować.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

johnnyrotten pisze: Nie mam żadnych, ale podobno Kaliberda negocjuje z dwoma polskimi klubami. Jeden to Ślepsk, a drugim nie jest Trefl, bo do Gdańska ma trafić Reichert. Myślę, że skoro Poglajen, Kaliberda czy Fayazi szukają klubów, to powinni zejść z ceny, żeby w ogóle się gdzieś zaczepić. Bo poważne ligi obsadzone, a niepoważne ich pewnie nie interesują.
2 klubem zainteresowanym w teorii może być Lublin, który ponoć rozważa jeszcze wypożyczenie kogoś i zatrudnienie zawodnika zagranicznego, pisał o tym Piotr Świniarski na TT jakiś czas temu, że słyszał o jakimś mocnym transferze w Lublinie i gdyby się powiódł, byłby to prawdziwy hit, coś w ten deseń, a Lublin płaci ponoć lepiej niż niektóre kluby Plusligi. Powątpiewam osobiście w Kaliberdę tam aczkolwiek ofertę mogli złożyć. Fayazi to podpisał chyba jakiś czas temu kontrakt w Iranie.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

barti522 pisze: Fayazi to podpisał chyba jakiś czas temu kontrakt w Iranie.
Z nim to nigdy nic nie wiadomo :D

A z innej beczki - miał rację użytkownik, który pisał, że Gunia odchodzi z Będzina. Ciekawe, gdzie trafi? Biorąc pod uwagę, że Swodczyk z Boruchem poszli do beniaminka I ligi ze Świdnika i ogólnie ta liga się wzmacnia, to może gdzieś tam? Jednak swoje lata ma, a w PLS miejsc coraz mniej. Może ewentualnie Lubin, bo jest jedno miejsce wolne. Ale średnio to widzę, bo charakterystyka Guni do Tavaresa nie bardzo pasuje.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Verva potwierdzila Ziobrowskiego.Czyli nici z lepszego atakujacego i koniec spekujacji.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Może Ziobrowski odpali przy Anastasim, to właśnie Kuba zapowiadał się w juniorach jako największy potencjał w przyszłości, niestety 2,3 lata to zastój w miejscu patrząc jak rozwija się Kochanowski, Kwolek czy teraz Fornal.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Nie zgodzilbym sie, ze sie zapowiadal jakos specjalnie. Poza Kozubem i Maslowskim (a raczej odwrotnie)nalezal do slabszych graczy tamtej druzyny, byl tez dosyc chimeryczny.
Wiec ten zastoj bardzo nie dziwi.
Ale tez mam troche nadzieji. Warunki fizyczne ma niezle, ambicji mu nie brak.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Widzieliście zapowiedź zawodnika Zaksy? Ktoś kojarzy kto to może być?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Hrabia_Monte_Christo
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 19:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Hrabia_Monte_Christo »

Vilgefortz pisze:Widzieliście zapowiedź zawodnika Zaksy? Ktoś kojarzy kto to może być?
Wydaje się, że powinni oficjalnie potwierdzić Kochana.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
mimo82
Posty: 119
Rejestracja: 2 kwie 2020, o 13:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mimo82 »

Hrabia_Monte_Christo pisze:
Vilgefortz pisze:Widzieliście zapowiedź zawodnika Zaksy? Ktoś kojarzy kto to może być?
Wydaje się, że powinni oficjalnie potwierdzić Kochana.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Mi ten kolo wygląda na Adriana Staszewskiego.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Diomedea pisze:Poza Kozubem i Maslowskim (a raczej odwrotnie)nalezal do slabszych graczy tamtej druzyny, byl tez dosyc chimeryczny.
Jak nie ogladam juniorów, to pamietam mecze medalowe Polaków i Ziobrowski wyrózniał się dobrym blokiem. Aż zerknałem w staty ligowe i jest na 11-tej pozycji w ogólnym rankingu blokujacych. Plus dla niego, w tym wieku jednak spory.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

grzegorzg pisze:
Diomedea pisze:Poza Kozubem i Maslowskim (a raczej odwrotnie)nalezal do slabszych graczy tamtej druzyny, byl tez dosyc chimeryczny.
Jak nie ogladam juniorów, to pamietam mecze medalowe Polaków i Ziobrowski wyrózniał się dobrym blokiem. Aż zerknałem w staty ligowe i jest na 11-tej pozycji w ogólnym rankingu blokujacych. Plus dla niego, w tym wieku jednak spory.
Czyli rośnie nam nowy Konar? :) atakujący z blokiem :) a tak na poważnie, to ja bym chłopaka jeszcze nie skreślał, zobaczymy jak wyjdzie pod Anastasim. Może po prostu potrzebuje więcej czasu żeby złapać poziom (Muzajowi też trochę z tym zeszło). Chyba lepsza taka droga niż wejść jak Romać czy Adamajtis, których po pierwszym sezonie sporo z nas wpychało do kadry, a teraz nie mamy pojęcia gdzie grają. Oczywiście może być też tak, że z Ziobrowskiego nie wyrośnie nic ciekawego, ale dajmy mu jeszcze szansę, to wciąż młody i perspektywiczny zawodnik.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: grzegorzg »

Zawsze lepeij jest cos miec niz nie miec, oczywiscie w rozumieniu elementu technicznego. ;) , tym bardziej taki destruktywny jednak dla przeciwnika.
W kazdym razie, pamietajac o Macku Muzaju, niech ch się rozwija jak najlepiej, ma sporą szansę.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Kalembka dołącza do Ratajczaka, Schmidta i Gawryszewskiego. Będzinowi pozostało już chyba tylko ogłoszenie zmiennika Faryny. Zestawienie środkowych szału nie robi. Może ociosa tych graczy Thiaguinho, ale jednak ofensywnie regres - Dryi żaden z tych graczy raczej nie zastąpi jako ważny w ataku.
aleksiej
Posty: 57
Rejestracja: 23 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: aleksiej »

Ten środek faktycznie nie powala. Jeśli Brazylijczycy nie odpalą to Będzin z takim składem faktycznie chyba będzie się bił o utrzymanie
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Adrian Staszewski w Zaksie.

Wygląda na to, że Kędzierzyn postawił na doświadczenie w osobach Klutha i Staszewskiego. Odpowiednio w Bydgoszczy i Katowicach, o których się mówiło w ich kontekście, odgrywaliby na pewno kluczowe role. Grbić stawia chyba na wspomnianą przez Adama Górala "jakość treningu" :D Na rozegraniu dość niepewnie, ale jak się Toniutti nie połamie, to z ławką nie jest tak źle, jak się zapowiadało.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

To teraz pytanie za sto punktów: jak się Staszewski spisywał w Belgii? Nie będę udawał, że oglądałem ligę belgijską, a z czasów Kielc był to całkiem ciekawy zawodnik. Myślę, że na czwartego przyjmującego jak znalazł.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dyletant »

Tu można sprawdzić dosyć rozbudowane statystyki.

https://euromillionsvolleyleague.be/standings.php

Można znaleźć statystyki z każdego spotkania, z kilku co przejrzałem wygląda na bardzo chimerycznego zawodnika, bardzo dobre mecze przeciwko Knack czy Maaseik a słabiutkie ze średniakami lub dołem tabeli.

Edit.
Nie ma bezpośrednich linków niestety, trzeba samemu sprawdzać wyniki
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze:Nie ma bezpośrednich linków niestety, trzeba samemu sprawdzać wyniki
Łączne statystyki zawodników są tutaj:

https://bevl-web.dataproject.com/Statis ... Player=938
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

johnnyrotten pisze:Odpowiednio w Bydgoszczy i Katowicach, o których się mówiło w ich kontekście, odgrywaliby na pewno kluczowe role.
Staszewski odgrywałby kluczową rolę w Katowicach? No raczej nie, byłby tam pewnie tylko rezerwowym a podstawowa para na przyjęciu to Kwasowski z Buchowskim.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Tymczasem Poglajen nie w Suwałkach nie w Lublinie, nawet nie w Gdańsku, lecz zostaje w Turcji. W niejakim Alfyonie. Nie ma co liga turecka skorzystała na pandemii. Opłacało jej się przeczekać inne ligi. Ciekawe kto do Suwałk? Fayazi, Kaliberda?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”