Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze: Między innymi Ci zawodnicy chyba nie mają jeszcze klubów:
Le Roux, Yosifov, Gotsev, Boehme, Okolic, Van Doorn
Nawet nie żartuj z tym Van Doornem. Po słowach Prygla nastawiłem się na dobrego zawodnika. Ten Yosifov to już by był absolutny hit. Z wolnych zawodników najlepsza możliwość. Oby też tylko nie był brany pod uwagę Le Roux. Ten zawodnik to teraz sportowo już nawet nie cień siebie a w dodatku potrafi popsuć atmosferę w drużynie. Ale on i tak chyba mało realny.
A z wolnych zawodników to jest chyba jeszcze Nikołow, ZXingel czy Voorde.
choe pisze: Nie ma i nie było tematu Kovacevicia w Ślepsku. Na przysłowiowej "tapecie" wspomniany Fayazi, ale niewykluczony również kierunek południowo-amerykański. Obraca się jedno ciekawe nazwisko - Cristian Poglajen. Gdyby udało się zakontraktować Fayaziego to uważam, że ofensywa Suwałk będzie prezentować się co najmniej naprawdę nieźle.
Nie kojarzę Poglajena z gry naszej lidze, a raczej nie potrafię sobie przypomnieć jak grał, ale we Włoszech prezentował bardzo solidny poziom. Byłbym za. Nawet nie wiem czy nie lepszy Poglajen w garści niż Fayazi na dachu;)
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze:
barti522 pisze: Między innymi Ci zawodnicy chyba nie mają jeszcze klubów:
Le Roux, Yosifov, Gotsev, Boehme, Okolic, Van Doorn
Nawet nie żartuj z tym Van Doornem. Po słowach Prygla nastawiłem się na dobrego zawodnika. Ten Yosifov to już by był absolutny hit. Z wolnych zawodników najlepsza możliwość. Oby też tylko nie był brany pod uwagę Le Roux. Ten zawodnik to teraz sportowo już nawet nie cień siebie a w dodatku potrafi popsuć atmosferę w drużynie. Ale on i tak chyba mało realny.
A z wolnych zawodników to jest chyba jeszcze Nikołow, ZXingel czy Voorde.
Ja wymieniłem po prostu kto jest wolny z zawodników, a Van Doorn to chyba jakoś strasznie nie odstaje od tych co ty wymieniłeś :). Nie wiem czy w Radomiu jest jeszcze jakoś bardzo dużo pieniędzy po transferze Konarskiego, dosyć zaskakujące te słowa Prygla, bo chodziły przecież słuchy, że nie wiadomo wgl czy będzie 4 środkowy, a tutaj nagle ktoś mocny miałby się pojawić, no ale może faktycznie tak jest, może wrócił np temat Fiela? Już mnie nic nie zaskoczy w tym okienku. Nikolov w Neftochimiku ma grać, a Van De Voorde w Lindemans Aalst więc oni to chyba już nie tacy wolni.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dezerter »

Wkleję tutaj, bo temat się tu przewijał, a na moje pytanie o jakieś źródło tego wyimaginowanego konfliktu pomiędzy Zbyszkiem Bartmanem, a Marcinem Komendą, jakoś nikt nie potrafił odpowiedzieć.

"– To, że w klubie zagrają dwaj inni byli gracze Resovii, czyli Marcin Komenda i Bartłomiej Lemański, to duży plus?
– Tak, bardzo duży! Z Marcinem jestem w stałym kontakcie i bardzo się cieszę, że zagramy razem. Do Bartka dzwoniłem natomiast, by go przekonać do gry, kiedy wydawało mi się, że jeszcze nie jest pewien decyzji. Kiedy przyznał, że jednak będzie grał w Nysie, spadł mi kamień z serca i bardzo się ucieszyłem.
"

Jeżeli jednak źle miejsce, to proszę moderacje o przeniesienie do tematu Stal Nysa.

No i to by było na tyle. :)))
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze:
barti522 pisze: Między innymi Ci zawodnicy chyba nie mają jeszcze klubów:
Le Roux, Yosifov, Gotsev, Boehme, Okolic, Van Doorn
Nawet nie żartuj z tym Van Doornem. Po słowach Prygla nastawiłem się na dobrego zawodnika. Ten Yosifov to już by był absolutny hit. Z wolnych zawodników najlepsza możliwość. Oby też tylko nie był brany pod uwagę Le Roux. Ten zawodnik to teraz sportowo już nawet nie cień siebie a w dodatku potrafi popsuć atmosferę w drużynie. Ale on i tak chyba mało realny.
A z wolnych zawodników to jest chyba jeszcze Nikołow, ZXingel czy Voorde.
Ja wymieniłem po prostu kto jest wolny z zawodników, a Van Doorn to chyba jakoś strasznie nie odstaje od tych co ty wymieniłeś :). Nie wiem czy w Radomiu jest jeszcze jakoś bardzo dużo pieniędzy po transferze Konarskiego, dosyć zaskakujące te słowa Prygla, bo chodziły przecież słuchy, że nie wiadomo wgl czy będzie 4 środkowy, a tutaj nagle ktoś mocny miałby się pojawić, no ale może faktycznie tak jest, może wrócił np temat Fiela? Już mnie nic nie zaskoczy w tym okienku. Nikolov w Neftochimiku ma grać, a Van De Voorde w Lindemans Aalst więc oni to chyba już nie tacy wolni.
Tematu Fiela nie ma w Czarnych, Napewno większy budżet to efekt nowej umowy z Eneą.
demo002
Posty: 56
Rejestracja: 10 maja 2020, o 14:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: demo002 »

barti522 pisze: Nie wiem czy w Radomiu jest jeszcze jakoś bardzo dużo pieniędzy po transferze Konarskiego, dosyć zaskakujące te słowa Prygla, bo chodziły przecież słuchy, że nie wiadomo wgl czy będzie 4 środkowy, a tutaj nagle ktoś mocny miałby się pojawić, no ale może faktycznie tak jest, może wrócił np temat Fiela?
Generalnie są dwie opcje, mniej prawdopodobna to ta, że wyrok FIVB juz zapadł i to na korzyść Czarnych, dlatego zostały uwolnione środki, które były odłożone na ewentualną karę, a druga, że Enea sypnęła jednak znacznie większą kasą, niż na samego Konara. No cóż, ja się skłaniam bardziej ku opcji z Eneą, szkoda że dopiero teraz, jednak lepiej późno niż wcale.

Temat Fiela, jak kolega wyżej pisał jest podobnież nieaktualny.
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dmak1 »

demo002 pisze:
barti522 pisze: Nie wiem czy w Radomiu jest jeszcze jakoś bardzo dużo pieniędzy po transferze Konarskiego, dosyć zaskakujące te słowa Prygla, bo chodziły przecież słuchy, że nie wiadomo wgl czy będzie 4 środkowy, a tutaj nagle ktoś mocny miałby się pojawić, no ale może faktycznie tak jest, może wrócił np temat Fiela?
Generalnie są dwie opcje, mniej prawdopodobna to ta, że wyrok FIVB juz zapadł i to na korzyść Czarnych, dlatego zostały uwolnione środki, które były odłożone na ewentualną karę, a druga, że Enea sypnęła jednak znacznie większą kasą, niż na samego Konara. No cóż, ja się skłaniam bardziej ku opcji z Eneą, szkoda że dopiero teraz, jednak lepiej późno niż wcale.

Temat Fiela, jak kolega wyżej pisał jest podobnież nieaktualny.
Z tego co Robert Prygiel powiedział podczas wczorajszego live to czekają na ostateczną decyzję FIVB, a ewentualne pieniądze na Zhigalova są zamrożone w budżecie klubowym. Myślę, że to jednak bardziej kwestia kontraktu z ENEA. Generalnie zdradził trochę kulis sporu z Maksimem, co już też było opisane w Przeglądzie Sportowym. Każdy Czarnych ma w kontrakcie klauzulę, że jeżeli nie gra przez miesiąc to ma pewną obniżkę pensji, przez dwa kolejną, a po trzech klub może rozwiązać kontrakt. Tak było z Maksimem, który żeby nie minęły te 3 miesiące to pod koniec tego okresu chciał zagrać ze złamanym palcem na co Czarni mają badania od swojego i zewnętrznego lekarza, którego wybrał sam zawodnik. Klub i lekarze się na to nie zgodzili. Co do CEV jeżeli to prawda (chociaż pewnie trochę podrasowana pod stronę klubową) nie poprosił Czarnych ani o kontrakt, ani o badania i wydał decyzję bez żadnych wyjaśnień i rozmów z klubem. Generalnie pasuje mi to do tej instytucji, więc bym się nie zdziwił gdyby to była prawda.
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Skra ogłasza dzisaj Sandera poczekajcie do godziny 14 :D
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Rekkiuu pisze:Skra ogłasza dzisaj Sandera poczekajcie do godziny 14 :D
Na co? :] Wszyscy zdążyli się oswoić z tym transferem :)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Watten zostaje w Katowicach.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

barti522 pisze:Watten zostaje w Katowicach.
Ze sportowego punktu widzenia na pewno bardzo duże wzmocnienie. Jak to wszystko się sklei z powrotem i czy będzie się dało odbudować świetną atmosferę, którą było widać w zeszłym sezonie - zobaczymy.

Nie żebym szczególnie bronił pana Szczerbowskiego, ale z tego co nawet mówiono w Prawdzie siatki, to kontrakty podpisywane przez dyrektora Łyczkę rok temu były wysokie. Te dwuletnie zapewne również, dlatego nie dziwi mnie, że pandemia stała się pretekstem do cięć. Nie usprawiedliwiam tego działania prezesa, ale w całej sytuacji chyba nikt nie rozważył, w jakiej sytuacji mógł zostać postawiony klub z Katowic.

Menadżerem prawie wszystkich graczy Gieksy jest jeden człowiek - Jakub Michalak. Być może branie zawodników hurtem, mówiąc nieładnie, było przed rokiem wygodne. Zawodników zresztą bardzo solidnych - trzeba przyznać. Ale widzimy, że takie działanie się może odbić czkawką.

Nie wiemy, jak przebiegały rozmowy, ale przecież taki agent ma doskonałe warunki, żeby stawiać żądania. Nie zgodzić się na obniżki kontraktów swoich klientów, bo dokument jest dokumentem, a obniżka uzależniona jest tylko od dobrej woli zawodników.

Atuty w ręku ma menadżer, a gdy klub się mu postawi, może zrobić aferę w mediach i czarny PR, przez który taki zespół będzie miał kłopot, żeby kogoś sensownego pozyskać. Czyli albo dogadujecie się na moich warunkach, albo zabieram prawie wszystkich ze składu i jesteście praktycznie trupem pod względem sportowym i wizerunkowym. Taki szantaż stawia klub pod ścianą i w zasadzie jeśli Gieksa chciała przetrwać, to musiała się dogadać z Michalakiem. Być może oczywiście nie działa on takimi metodami, ale to, co napisałem, jak najbardziej mogłoby mieć miejsce.

Inna sprawa, że pan Szczerbowski opowiadał ostatnio np., że budżet sekcji siatkarskiej jest większy od nakładów na hokej, mimo że sprzęt w hokeju jest droższy. Jak gdyby zupełnie nie rozumiał, jaką pozycję ma hokej, a jaką siatkówka i wartość marketingową, telewizyjną itp. A oczkiem w głowie są chyba kopacze grający na trzecim poziomie rozgrywek, co pozostawię bez komentarza.

Gdyby prezes był operatywnym działaczem, to ogarnąłby chociaż jakiegoś sponsora na koszulki. Nie mówię, że od razu ma to wyglądać jak na trykotach niektórych włoskich ekip, ale skoro nie ma pieniędzy, to trzeba się o nie postarać i samemu uderzyć w piersi, a nie tylko żerować na miejskiej kasie.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

@johnnyrotten

Poniekąd może i masz rację, ale to działa w obie strony. Jak gość na podpisywał hurtem zawodników od jednego menago na dwa lata, to trzeba mieć świadomość, że przez dwa lata trzeba płacić. Podobny temat jak z frankowiczami, cena franka się zmieniła i nagle ratuj. Jak się nie jest pewnym swojego budżetu za dwa lata, to się podpisuje kontrakty na rok, a nie robi cyrki i potem załatwia ugody z zawodnikami, grożąc w międzyczasie sądem.

Co do Wattena, to bardzo się cieszę, że dostaje w naszej lidze.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Jastrzębie zapowiada Tervaporttiego ciekawą grą słowną.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Na Twitterze Jezioro Sportu podaję jakoby Lanza miał się przenieść do Gdańska.
Wiecie czy to wiarygodne źródło informacji?
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Aquino pisze:Na Twitterze Jezioro Sportu podaję jakoby Lanza miał się przenieść do Gdańska.
Wiecie czy to wiarygodne źródło informacji?
Trudno powiedzieć. Nie są to eksperci typowo siatkarscy. Raczej bardziej interesują się piłką nożną. Ale nie są to żadne trolle. Gdańsk kontraktujący Lanzę to byłby to hit na miarę Olsztyna kontraktującego Seyeda. Wydaje się to bardzo mało prawdopodobne, ale doskonale wiemy jaki mamy teraz rynek. Gdyby to była prawda byłbym zdecydowanie za. Uważam, że odbudowałby się u nas i choć w połowie przypominałby tego gracza z Trentino, które niepotrzebnie opuścił.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gerrard »

Serio? :] :] :] :] Przecież to jest kopalnia fake newsów. Nie zaśmiecajcie tematu informacjami z tego konta.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Gerrard pisze:Serio? :] :] :] :] Przecież to jest kopalnia fake newsów. Nie zaśmiecajcie tematu informacjami z tego konta.
Oczywiście :D Ostatnio nawet Wojtek Żaliński podpuścił kibiców koszykarskich, pisząc, że Kamil Łączyński wraca do Anwilu Włocławek, po czym Jezioro Sportu zaproponowało mu współpracę ;) Powoływanie się na to konto jest mniej więcej tym samym, co przywoływanie ASZdziennika jako prawdomównego medium. To sportowa satyra i robienie sobie żartów - również w kwestiach transferowych i innego rodzaju, oto modelowy przykład z wczoraj:

Adam Góral, właściciel Asseco Resovii dostał propozycję objęcie funkcji prezesa zarządu KPS Skry Bełchatów. Będzie to największy hit na końcówkę tegorocznego okienka. [Jezioro Sportu]
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

To mnie zmylily komentarze pod ich postami, wydające się sugerować, że to wiarygodne źródło, ale może i ci komentujący robili sobie żarty:)
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: gadugadu »

Ogórek wraca do GKS Katowice
Gil zagra w Izraelu
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

gadugadu pisze:Ogórek wraca do GKS Katowice
Gil zagra w Izraelu
Bardzo dobry libero w Tomaszowie przed przyjściem do Katowic, potem wiele nie pograł, a teraz go nie widziałem, ale myślę że jako zmiennik Wattena w porządku.

A co do Gila, to dziwna decyzja o tak egzotycznym kierunku. Nie lepiej się pokazać sezon w pierwszej lidze i złapać ogranie, zwłaszcza gdy drugi szczebel w Polsce coraz bardziej się wzmacnia? Przykładowo do takiej Gwardii jak znalazł albo do Bielska, żeby rywalizować z Macionczykiem. Ale to jego kariera i jego decyzje.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Kubiak też gral niby w Izraelu w podobnym wieku, ale to rodzynek. To jest siatkarski nie 3, a 4 świat. W Europie(tak, wiem, że Izrael to nie EU) ciężko by było znaleźć równie slabą ligę. Może coś na podobę, jakby poszedł grać do Chorwacji,Holandii czy Łotwy. Chociaż patrząc na to, ze z tych krajów da się znaleźć ciekawych siatkarzy, a z Izraela nie, to chyba jeszcze słabiej to wygląda.

W zeszłym sezonie najgorsza drużyna w calej lidze miała bilans 0-48, czyli nawet seta nie ugrali. Jaki jest sens takich tułaczek? Nie lepiej było do I ligi iść lub gdzieś do Belgii czy Niemiec?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Na twitterze mignęła mi informacja, że według argentyńskiego źródła Bruno Lima negocjuje z zespołami ligi tureckiej i PlusLigi, po tym jak upadł jego transfer do ligi niemieckiej.

Chyba jedyny niepotwierdzony transfer to Ziobrowski w Warszawie? Czy jeszcze zmiennik Faryny w Będzinie też?
To chyba jedyne tropy, ewentualnie może jeszcze Nysę bym widział, bo Kaczorowski jako zmiennik nieodgadnionego Ben Tary średnio mnie przekonuje, a pieniądze i motywacja, żeby nie spaść może zrobić swoje.
Myślę, że jakieś przetasowania mogłyby być i ewentualnie wypożyczenia zmienników np. do I ligi albo same transfery stranieri na drugi szczebel. Chyba sporo niezłych graczy nie ma klubu i warto by wykorzystać sytuację
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Też bym obstawiał Warszawę. Chodź jak pisał Gałązka/ Trąbski to wspomniany Argentyńczyk dostał też ofertę z Radomia. Więc może o ten klub i tą nieaktualną już ofertę chodziło temu Argentyńskiemu źródłu. Będzin odpada. Ich budżet z tego co słyszałem jest najmniejszy. Mają Farynę, więc nie będą obciążać budżetu na drugiego atakującego o podobnej klasie. Może zespoły 1 ligi? Bydgoszcz ma niby Strzeżka, który jest dobrym wyborem ,ale dlaczego by miała nie powalczyć o Limę jeśli by była taka opcja? Jest też Lublin u których to pozycja atakującego będzie najsłabsza czy raczej najmniej pewna bo o Romaciu nikt już chyba nie mówi jako o wielkim talencie. No i niby w porywach może i Bielsko mogło coś większego(jak na pierwszą ligę) wyłożyć, ale maja pod kontraktem jeszcze Krikuna, który w obecnej sytuacji takiego kontraktu na pewno nie wypuści.
Stawiam jednak, że to Verva, albo nieaktualne informacje.
Co do Turcji to zastanawia mnie jaki to klub mógłby być. Większość klubów tureckich ma już podpisanych atakujących.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7860
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

News z Voley Plus jest z soboty, Konarski ogłoszony oficjalnie został chyba w czwartek, bardzo prawdopodobne, że to nieaktualna informacja.

Już nie mówiąc, że sama informacja to (w tłumaczeniu):
Tymczasem, informacje z Niemiec nie wydaje się mieć dla Bruno Limy dobrego zakończenia, ale drzwi mogą się otworzyć nie tylko w Turcji, ale też w Polsce.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

W takim razie rozważania są bezsensowne. Pewnie informacja sprzed transferu Konara do Radomia.

Gałązka napisał dziś, że Moritz Reichert ma zostać graczem Gdańska. Jeśli to się potwierdzi, to solidny transfer, na pewno o wiele lepszy na papierze od Penczewa. A Bułgar z Poglajenem wobec tego nadal byliby do wzięcia. Naprawdę ciasno się zrobiło i myślę, że taki Ślepsk ma teraz komfort i może przebierać w spływających ofertach i wszystkie argumenty klub ma w swoim ręku.

Naprawdę się nie zdziwię, jeśli któryś z ciekawych graczy trafi do pierwszej ligi, bo w sumie co im zostało? Niemcy, w których cienko z finansami, może Francja czy jakieś słabsze kluby tureckie, które też chyba finansowo cienko przędą. O Brazylii nawet nie ma co wspominać pod tym względem. Może ewentualnie kluby ze słabszych lig grające w LM. Skoro Parodi poszedł do Serie A2, to myślę, że drugi szczebel w Polsce i we Włoszech na ten dziwny sezon może się naprawdę wzmocnić.
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Jeszcze żadnych transferów nie przeprowadziła Liga Grecka. Pewnie dlatego bo jako jedyna chciała dokończyć sezon. Ale gdy ruszy to może zakontraktować najlepszych z pozostałych zawodników. Reichert to solidny w każdym elemencie zawodnik. Penchev w swej najwyższej formie jest lepszy, ale z jego forma jest ostatnio jak z formą Miki.
PioterZJastrzebia
Posty: 1228
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: PioterZJastrzebia »

Verva Warszawa przy okazji info o Nowakowskim na dwa kolejne lata przemyciła też info, że w przyszłym sezonie zagrają w dwunastu. Nie będzie czwartego środkowego ani drugiego libero. Czekamy zatem na Ziobrowskiego i Szalpuka (najprawdopodobniej).
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pwpl97 »

hvar18 pisze:
pwpl97 pisze:
Aquino pisze:Jeszcze libero + środkowy w Warszawie.
Nie będzie drugiego libero w Warszawie.
Nie pisz głupot.
Andrea A nie zgodzilby się na grę z jednym libero .
Znajdą jakiegoś juniora. Z kadry Polski juniorów ktoś się nadaje?
Do sezonu 2020/2021 przystąpimy w dwunastoosobowym składzie. Brakuje nam jeszcze atakującego i przyjmującego. Ich nazwiska przedstawimy w najbliższych dniach – zakończył Piotr Gacek.
I kto tu pisze głupoty kolego? Jeszcze cos mądrego powiesz?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Chal »

Parafrazując klasyka, Bruno Lima przyjmujący już nie istnieje?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
bryt.bryt
Posty: 393
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: bryt.bryt »

twitter:
"VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
@vervawarszawapl
Jutro poznacie nazwisko naszego nowego atakującego. Siatkówka Nie możecie się doczekać? Mamy dla Was wykreślankę-zgadywankę. Znajdźcie 12 polskich miejscowości związanych z siatkówką. W klubach z 4 z nich grał dotychczas siatkarz, o którym mowa. Monokl Do dzieła!"

Ziobrowski.
krzychszp
Posty: 978
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Ziobrowski w Verwie.
Nie wierzę że Warszawa z takim atakiem ma szanse na medal, według mnie po prostu nie ma takiej opcji żeby skończyli w Top 3 przy mocnej konkurencji.
Zawodnicy Warszawy próbują zaklinać rzeczywistość, że niby celują w złoty krążek. Nawet z Szalpukiem ich realny potencjał to 5 - 6 miejsce.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”