Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: hvar18 »

Czyli dobrze mi mówili z Gil em.
Kto to Gasior?
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: alimak »

Simao pisze: Komenda i Kosok pójdą na wypożyczenie, to jest niemal pewne. Dlatego nawet nie uwzględniłem ich w kadrze na najbliższy sezon.
Odnośnie Kosoka to najchętniej rozwiązaliby z Nim kontrakt, bo ma chyba nadal aktualny. W sytuacji gdy nie dojdą do porozumienia pójdzie na wypożyczenie. Nie ma dla Niego po prostu miejsca.
Z ubiegłego sezonu z środkowych został tylko Krulicki. Moim zdaniem dobrze, bo w zeszłym sezonie środek był bardzo słaby. Zresztą ogólnie cała drużyna prezentowała się bardzo słabo, wynikiem czego są tak duże zmiany w klubie.
Słyszałem, że Kosok mocno wziął sobie do serca akcję #zostańwdomu, nie zamierza ruszać się na żadne wypożyczenia i deklaruje, że wbrew przeciwnościom stawi się na pierwszym treningu.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

hvar18 pisze:
Oskejt pisze:Skra nie weźmie libero, bo Kacper musi grać. Prezes jest wstanie zmarnować potencjał drużyny byle, żeby Kacper grał. Moim zdaniem powinni wziąć np. Kerminena i graliby na zmianę z Kacprem, jeśli już junior musi grać. No, ale widocznie Kacper nie mógłby grać na zmianę tylko musi cały czas.
Żadnego klubu w Polsce nie stać aby wziąść Kerminena. Zarabia w Rosji ogromne pieniadze
Nie wiedziałem ile zarabia. Jeśli faktycznie dużo to go u nas nie będzie. Nasza liga jest fajna, ale biedna i to boli.
Resoviak333
Posty: 144
Rejestracja: 3 maja 2020, o 09:18

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resoviak333 »

alimak pisze:
Simao pisze: Komenda i Kosok pójdą na wypożyczenie, to jest niemal pewne. Dlatego nawet nie uwzględniłem ich w kadrze na najbliższy sezon.
Odnośnie Kosoka to najchętniej rozwiązaliby z Nim kontrakt, bo ma chyba nadal aktualny. W sytuacji gdy nie dojdą do porozumienia pójdzie na wypożyczenie. Nie ma dla Niego po prostu miejsca.
Z ubiegłego sezonu z środkowych został tylko Krulicki. Moim zdaniem dobrze, bo w zeszłym sezonie środek był bardzo słaby. Zresztą ogólnie cała drużyna prezentowała się bardzo słabo, wynikiem czego są tak duże zmiany w klubie.
Słyszałem, że Kosok mocno wziął sobie do serca akcję #zostańwdomu, nie zamierza ruszać się na żadne wypożyczenia i deklaruje, że wbrew przeciwnościom stawi się na pierwszym treningu.
To bedzie walczył z Krulickim, żeby na trybunach nie siedzieć!
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: hvar18 »

I z Kalembka
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

kamil1999 pisze:
hvar18 pisze:
Oskejt pisze:Skra nie weźmie libero, bo Kacper musi grać. Prezes jest wstanie zmarnować potencjał drużyny byle, żeby Kacper grał. Moim zdaniem powinni wziąć np. Kerminena i graliby na zmianę z Kacprem, jeśli już junior musi grać. No, ale widocznie Kacper nie mógłby grać na zmianę tylko musi cały czas.
Żadnego klubu w Polsce nie stać aby wziąść Kerminena. Zarabia w Rosji ogromne pieniadze
Tak, ale w Rosji już nie będzie ich zarabiał. Nie ma tam dla niego praktycznei miejsca. W Azji raczej libero nie biorą, tak samo jak w Turcji. Zostały niektóre kluby we Włoszech, Polsce i we Francji. Więc sytuacja dla libero jest tak nieciekawa, że nie zdziwiłbym się gdyby nawet do tej Francji. A kokosów nikt tam nie zarabia.

Nie będzie go zobaczysz, jeśli dużo zarabia. Zaksa przykładowo już nie sprowadzi raczej atakujacego, bo jest bez pieniędzy, a podpisała jedynie Kochana. A odeszlo trzech graczy. Tym bardziej nie będzie miał pieniędzy żaden inny klub, który sprowadził kilku gracze. Popatrz terwz na to kto jest wolny. Z topowych twarzy Urosz Kovacevicia i już na ciągnijmy Urnauta, a i tak nikt z nich u nas nie zagra, bo nie jesteśmy wstanie im zaproponować kontraktu jakiegoś w miarę dobrego. Dlatego Urosz mimo tego, że nie chciał grać w Chinach to pójdzie do Chin. Takie sytuacje bardzo bolą, bo nawet jeśli mamy szansę na wyciągnięcie topowego gracza, ponieważ nie ma dla niego miejsca. To i tak go nie podpiszemy, bo nas nie stać.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

alimak pisze:
Simao pisze: Komenda i Kosok pójdą na wypożyczenie, to jest niemal pewne. Dlatego nawet nie uwzględniłem ich w kadrze na najbliższy sezon.
Odnośnie Kosoka to najchętniej rozwiązaliby z Nim kontrakt, bo ma chyba nadal aktualny. W sytuacji gdy nie dojdą do porozumienia pójdzie na wypożyczenie. Nie ma dla Niego po prostu miejsca.
Z ubiegłego sezonu z środkowych został tylko Krulicki. Moim zdaniem dobrze, bo w zeszłym sezonie środek był bardzo słaby. Zresztą ogólnie cała drużyna prezentowała się bardzo słabo, wynikiem czego są tak duże zmiany w klubie.
Słyszałem, że Kosok mocno wziął sobie do serca akcję #zostańwdomu, nie zamierza ruszać się na żadne wypożyczenia i deklaruje, że wbrew przeciwnościom stawi się na pierwszym treningu.
No to Jendryka nie będzie. Kiepski środek.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

hvar18 pisze:Czyli dobrze mi mówili z Gil em.
Kto to Gasior?
Atakujący KS AGH Kraków 3 w lidze pod względem zdobytych punktów 200cm.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Szalpuk w Vervie!
https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... wa/tssw7f4

Szalpuk - Kwolek
O Warszawo, jak ty mi teraz zaimponowałaś. :D
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

Tak jak mówiłem już wcześniej Szalpuk w Vervie
Czekam na oficjalne przeprosiny od pewnego użytkownika który obrażał mnie twierdzac że nie ma szans
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Oskejt pisze: Nie wiedziałem ile zarabia. Jeśli faktycznie dużo to go u nas nie będzie. Nasza liga jest fajna, ale biedna i to boli.
Nasza liga nie jest biedna. Najlepsi gracze zarabiają tu po 250-300 tys euro za sezon. Po prostu liga rosyjska i te azjatyckie są bogatsze. Nasza jest w podobnej sytuacji co liga włoska, choć tam te najbogatsze kluby mają lepsze budżety niż nasze najbogatsze to ich średniacy są biedniejsi niż nasi średniacy. Porządnie idzie zarobić w naszej lidze bo gdyby była biedna to była by na poziomie ligi serbskiej. A z Urosem nie było tak, że nie chciał grać w Chinach. On chciał grać dalej we Włoszech. Idąc do Chin odrzucił ofertę Zawiercia, ale też jakiegoś rosyjskiego klubu.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: przemik »

Matson pisze:Według Ewy Mac która ma raczej sprawdzone informacje Artur wybrał Warszawe
Czyli jednak Ewa Mac miała rację i Verve jednak stać na mistrza świata... ;)
___
Noworoczny Kibic Siatki
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

alimak pisze:
Simao pisze: Komenda i Kosok pójdą na wypożyczenie, to jest niemal pewne. Dlatego nawet nie uwzględniłem ich w kadrze na najbliższy sezon.
Odnośnie Kosoka to najchętniej rozwiązaliby z Nim kontrakt, bo ma chyba nadal aktualny. W sytuacji gdy nie dojdą do porozumienia pójdzie na wypożyczenie. Nie ma dla Niego po prostu miejsca.
Z ubiegłego sezonu z środkowych został tylko Krulicki. Moim zdaniem dobrze, bo w zeszłym sezonie środek był bardzo słaby. Zresztą ogólnie cała drużyna prezentowała się bardzo słabo, wynikiem czego są tak duże zmiany w klubie.
Słyszałem, że Kosok mocno wziął sobie do serca akcję #zostańwdomu, nie zamierza ruszać się na żadne wypożyczenia i deklaruje, że wbrew przeciwnościom stawi się na pierwszym treningu.
Jakbym był najlepiej opłacanym polskim środkowym w lidze, to też bym chciał zostać : )
krzychszp
Posty: 968
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Ziobrowski - Trinidad - Wrona - Nowakowski - Kwolek - Szalpuk - Wojtaszek

Nieźle ale mimo wszystko Skra i Zaksa na papierze mocniejsze, Resovia chyba jednak też.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

krzychszp pisze:Ziobrowski
:] Dlaczego podajesz Ziobrowskiego skoro nawet Superlak jest od niego znacznie lepszy w tym momencie. ;)
Nie Resovia nie jest mocniejsza.
Marek907
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Marek907 »

krzychszp pisze:Ziobrowski - Trinidad - Wrona - Nowakowski - Kwolek - Szalpuk - Wojtaszek

Nieźle ale mimo wszystko Skra i Zaksa na papierze mocniejsze, Resovia chyba jednak też.
Zaksa?
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: qtp »

Tharaster pisze:Jakbym był najlepiej opłacanym polskim środkowym w lidze, to też bym chciał zostać : )
To oczywiście nie jest prawdą, ale ma na pewno dobry kontrakt i wcale mu się nie dziwie jak będzie chciał zostać, swoje się już nagrał.
filippiotro pisze:
krzychszp pisze: :] Dlaczego podajesz Ziobrowskiego skoro nawet Superlak jest od niego znacznie lepszy w tym momencie. ;)
Nie Resovia nie jest mocniejsza.
A dla mnie i Ziobrowski i Resovia lepsze na papierze, a kto ma racje i tak okaże się dopiero za rok.
Marek907 pisze:Zaksa?
Brak medalu dla Zaksy trzeba będzie uznać za sensacje. A wystarczy że Sander wcale nie będzie taki fajny i amerykański jak sie wydaje to i złoto zrobią.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, o 17:21 przez qtp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

krzychszp pisze:Ziobrowski - Trinidad - Wrona - Nowakowski - Kwolek - Szalpuk - Wojtaszek

Nieźle ale mimo wszystko Skra i Zaksa na papierze mocniejsze, Resovia chyba jednak też.
No i oczywiście Jastrzębski 8-)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
krzychszp
Posty: 968
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Niektorzy z Was mocno przeceniają skład Verwy, która jednak na papierze odstaje na rozegraniu i ataku od czołówki ligi. Jesli chodzi o przyjecie to oczywiście wszyscy będą celować w Szalpuka i tu tez może byc różnie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

krzychszp pisze:Ziobrowski - Trinidad - Wrona - Nowakowski - Kwolek - Szalpuk - Wojtaszek

Nieźle ale mimo wszystko Skra i Zaksa na papierze mocniejsze, Resovia chyba jednak też.
Przestańcie pchać tego Ziobrowskiego. Superlak wyglada niebo lepiej
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

qtp pisze: A dla mnie i Ziobrowski i Resovia lepsze na papierze, a kto ma racje i tak okaże się dopiero za rok.
Co do miejsc to pełna zgoda i nie ma sensu tego cały czas robić w tym wątku, bo to wątek od transferów, do tego robią to osoby, które nie mają pojęcia, że istniał wgl taki zawodnik jak Trinidad zanim podpisał w Warszawie. Superlak to dla nich anonim itp. Co do Ziobrowskiego się tylko nie zgodzę, bo to typowo 2 atakujący.

A do kolegi Krzychszp
W miejsce Ziobrowskiego wstaw Superlak (Grobelny) i już znacznie lepiej to wygląda. Skoro przyszedł Szalpuk, zostaje Kwolek, do tego jeszcze Jan Fornal jest w razie czego, to Grobelny bez problemu będzie mógł gasić pożar na ataku, gdyby była taka konieczność.

Tak wgl to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony przyjęciem, jak na niższy budżet skoro pojawiały się plotki o Mateuszu Mice itp to skończyło się rzekłbym bardzo dobrze.
krzychszp pisze:Niektorzy z Was mocno przeceniają skład Verwy, która jednak na papierze odstaje na rozegraniu i ataku od czołówki ligi. Jesli chodzi o przyjecie to oczywiście wszyscy będą celować w Szalpuka i tu tez może byc różnie.
Nie po prostu to ty ich nie doceniasz dlatego, że nie masz pojęcia o tym jak gra Superlak czy Trinidad. Przecież gdyby przyszedł Marouf to byś pisał o wow świetny skład, a tutaj wgl nie musi być różnicy czy grałby Marouf czy będzie grał Trinidad.
krzychszp
Posty: 968
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

filippiotro pisze: Nie po prostu to ty ich nie doceniasz dlatego, że nie masz pojęcia o tym jak gra Superlak czy Trinidad.
To solidna dwójka, która jednak na papierze odstaje od czołowki ligowej czyli par:

Toniutti - Kaczmarek
Drzyga - Konarski/Butryn
Łomacz - Petkovic (Filipiak)
Kampa - Al Hachdadi

Jeżeli uważasz że to podobny poziom no to jednak jesteś w dość oczywistym błędzie.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

krzychszp pisze:
Jeżeli uważasz że to podobny poziom no to jednak jesteś w dość oczywistym błędzie.
A czy ja mówię, że na takim samym? Ale są chyba jeszcze inne pozycje nie sądzisz? No ja mogę powiedzieć, że Resovia odstaje na środku i co skłamie? Pewnie nie, chyba, że twierdzisz, iż Jendryk i Tammemaa są lepsi niż Nowakowski, Potera lepszy od Wojtaszka, Szerszeń lepszy od Kwolka itp to spoko masz do tego prawo, to Twoje zdanie, ja mam inne.

No ale jednak skoro wstawiasz do składu Ziobrowskiego, domniemam, że nie masz zielonego pojęcia jak gra Superlak, bo raczej każdy kibic śledzący siatkówkę w większym zakresie wie o tym, że Superlak w tym momencie jest od niego lepszy. Ktoś podrzucał tutaj statystyki jak wyglądał w tym sezonie przeciwko Warszawie, kiedy grał w Będzinie (60% i 55%) bodajże. Oczywiście, że na papierze jest to najsłabszy atakujący z czołówki, ale papier nie gra, ja w niego wierzę akurat i że przy pracy z Anastasim znacznie poprawi swój poziom, no a co do Trinidada to tutaj znowu średnio ogarniasz jak on gral wgl, czy gdyby przyszedł tutaj Komenda nie odstawałby Twoim zdaniem od czołówki? A Trinidad musi odstawać? Z tego co wiem Anastasi interesował się tym rozgrywającym jeszcze kiedy był trenerem w Gdańsku i mocno ceni jego umiejętności, jestem jednak zadowolony, że to on wybierał tego rozgrywającego, a nie ty.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

filippiotro pisze:


krzychszp pisze:Niektorzy z Was mocno przeceniają skład Verwy, która jednak na papierze odstaje na rozegraniu i ataku od czołówki ligi. Jesli chodzi o przyjecie to oczywiście wszyscy będą celować w Szalpuka i tu tez może byc różnie.
Nie po prostu to ty ich nie doceniasz dlatego, że nie masz pojęcia o tym jak gra Superlak czy Trinidad. Przecież gdyby przyszedł Marouf to byś pisał o wow świetny skład, a tutaj wgl nie musi być różnicy czy grałby Marouf czy będzie grał Trinidad.
Są to ciekawi gracze, ale nie przesadzajmy. De Haro jest dobrym rozgrywającym, ale nie grał w lidze porównywalnej do PLS. Przywoływany był tutaj Falasca, ale gdy on przychodził do ligi miał 35 lat na karku, ba, był rozpoznawalny. Superlak to Superlak...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze: Są to ciekawi gracze, ale nie przesadzajmy. De Haro jest dobrym rozgrywającym, ale nie grał w lidze porównywalnej do PLS. Przywoływany był tutaj Falasca, ale gdy on przychodził do ligi miał 35 lat na karku, ba, był rozpoznawalny. Superlak to Superlak...
Ale to tak masz rację i zgadzam się zdecydowanie, Trinidad nigdy nie grał w naszej lidze, zobaczymy jak się sprawdzi i ja z niego żadnej gwiazdy nie robię, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Resovia jest jakoś mocniejsza, bo tam tak samo masz graczy jak Jendryk i Tammemaa o których można powiedzieć to samo co o Trinidadzie, że nie grali w takiej lidze. Ktoś jakiś czas temu informował, że Trinidad gdyby nie przedwczesne zakończenie rozgrywek we Francji, był tam przymierzany do nagrody MVP, wcale nie tak najgorzej. O niego się jakoś nie obawiam, z resztą w razie czego jest solidny Kozłowski, ogromny znak zapytania na ataku oczywiście z tym Superlakiem :) zobaczymy co będzie, ale tak jak już pisałem w innym wątku, jak atakujący nie dadzą rady to wskoczy Grobelny, w czym problem? Przecież teraz już też tak grali jak nie było Udrysa, a jak już był to grał średnio, więc dużo nie zaryzykuję jak powiem, że teraz pewnie Superlak może być lepszy niż Udrys w tym sezonie. Oczywiście na papierze to najbardziej niepewny atakujący zgoda, ale Konarski to dla mnie tez w żaden sposób nie jest pewny. Jak coś to uważam, że JW ma bardzo dobry skład i będzie walczyć o medal, bo ty kibic Jastrzębia, być może Verva i JW stoczą bój o medal, kto wie, jest taka ewentualność. Resovia niech najpierw się odbuduje, pokaże wszystkim, że faktycznie te koszmary z przeszłości już za nimi, bo rok temu też każdy przeważnie widział ich wysoko w tabeli, a skończyło się na przedostatnim miejscu. Generalnie Resovie na pewno osobiście widziałbym wyżej z Boyerem niż Konarskim.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Przyjęcie Szalpuk- Kwolek jest drugim najlepszym w naszej lidze. Jest tylko jedno Ale, mianowicie obaj są zawodnikami kontuzjogennymi i nie było sezonu gdzie któryś by nie wypadł na przynajmniej miesiąc a czasami to i jeden i drugi.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Aquino pisze:Przyjęcie Szalpuk- Kwolek jest drugim najlepszym w naszej lidze. Jest tylko jedno Ale, mianowicie obaj są zawodnikami kontuzjogennymi i nie było sezonu gdzie któryś by nie wypadł na przynajmniej miesiąc a czasami to i jeden i drugi.
Przedwczoraj wytykane było Arturowi brak ambicji, to że jedzie na MŚ 2018, że się za bardzo ceni a dzisiaj jest w drugiej najlepszej parze przyjmujących Plusligi. Szybko.
Kłamca.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Dla mnie nie da się tego określić czy lepsi będą Kwolek z Szalpukiem, Fornal z Szymurą czy Semeniuk ze Śliwką i tak wszystko wyjdzie w czasie sezonu. Gdyby oceniać poprzez pryzmat osiągnięć to może i para Vervy byłaby na 2 miejscu bo Szymura i Semeniuk się na razie nie łapią w kadrze, ale co z tego, czy to oznacza, że Semeniuk ma być gorszy od Szalpuka? Nie, bo osiągnięcia nie grają, tylko aktualna dyspozycja, gdyby miarą osiągnięć na to spoglądać, to Konarski by wgl zjadał wszystkich innych atakujących w tej lidze, a przynajmniej ja nie mam pewności czy tak zdeklasuje Superlaka w bezpośredniej konfrontacji, tak wgl może przekonamy się już o tym w 1 kolejce, gdyż Resovia jako przedostatnia drużyna poprzedniego sezonu może się zmierzyć w niej z Vervą czyli 2 drużyną. :) Mielibyśmy hit już na starcie hehe.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Ja mu wytykałem tylko brak ambicji. ;)
Artur jest bardzo dobrym zawodnikiem i grając w Polsce podejmuje dobrą decyzję. Nie wiadomo jak było z tąJaponią czy dobrowolnie zrezygnował czy go po prostu nie chcieli i Szalpuk nie bardzo miał gdzie grać. Podobna sytuacja jest z Konarem, jak go Resovia nie weźmie to możliwe jest jego przejście do Vervy, chyba, że woli grać w Katarze.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”