Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Awatar użytkownika
firefoxkk
Posty: 315
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 17:40
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: firefoxkk »

Nie no Kwolek i Szalpuk to czysta strzelnica będzie, jednak liczyłem że wyjedzie do Japonii.. chyba jednak Grobelny w przyszłym sezonie dużo nagra się na pozycjach przyjmujący i możliwe, że i atak będzie musiał łatać :D .
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

Aquino pisze:Przyjęcie Szalpuk- Kwolek jest drugim najlepszym w naszej lidze. Jest tylko jedno Ale, mianowicie obaj są zawodnikami kontuzjogennymi i nie było sezonu gdzie któryś by nie wypadł na przynajmniej miesiąc a czasami to i jeden i drugi.
Kwolek kontuzjogenny???
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

firefoxkk pisze:Nie no Kwolek i Szalpuk to czysta strzelnica będzie, jednak liczyłem że wyjedzie do Japonii.. chyba jednak Grobelny w przyszłym sezonie dużo nagra się na pozycjach przyjmujący i możliwe, że i atak będzie musiał łatać :D .
Ważne, że Cebulj i Szerszeń to nie będzie strzelnica. Kwolek źle przyjmuje wg Ciebie? Nie ogarną przyjęcia z Wojtaszkiem, pewnie bez szans.
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: stemar1972 »

Ciekawe jak bedzie w Jastrzębiu skoro Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) zamknęła pierwszy kwartał 2020 roku wynikiem minus 208,9 mln zł netto.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

stemar1972 pisze:Ciekawe jak bedzie w Jastrzębiu skoro Grupa Kapitałowa Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) zamknęła pierwszy kwartał 2020 roku wynikiem minus 208,9 mln zł netto.
Będzie dobrze ;)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Simao »

Myślę, że to w końcu będzie sezon, kiedy Resovia się przełamie. Każdy zawodnik chce pokazać się z jak najlepszej strony. Nie mamy żadnych wypalonych graczy, wszyscy praktycznie na dorobku i głodni sukcesu. Do tego dochodzi naprawdę bardzo dobry i inteligentny trener. To naprawdę może się udać. Może przyjęcie będziemy mieć słabsze, jednak myślę, że niekoniecznie... Na pewno jest duży potencjał w ofensywie, zagrywce, co chyba mało osób podkreśla. W sytuacji, gdy będziemy regularnie odrzucać rywali od siatki, ustawiać dobry blok to nasze przyjęcie nie musi być idealne. Myślę, że tą zagrywką będziemy mogli zrekompensować pewne braki w przyjęciu i to z nawiązką. Możemy być jedną z najlepiej zagrywających drużyn w Pluslidze. Pamiętam sezon, gdy wszyscy nas skreślali a Skra miała zdobyć MP, a w PS dziennikarze zachwycali się tą drużyną i pisali nawet o wygraniu LM. Resovia miała wtedy swój najlepszy sezon w historii. W LM przegraliśmy wtedy tylko z Zenitem, który był po za zasięgiem każdej drużyny w Europie. Sada z nimi potrafiła wygrać w KMŚ. Teraz dużo ludzi pisze podobne rzeczy jak przed tym najlepszym dla nas sezonem. To naprawdę dobrze wróży, czuję że będzie ok. Poprzedni sezon już przed rozpoczęciem wiedziałem, że będzie słabo. Jednak, że tak beznadziejnie to chyba nikt z kibiców nie przypuszczał. Z Kosokiem to ciekawie jak skonstruowana jest umowa, jakie są szczegółowe zapisy. To, że On nie będzie chciał iść na wypożyczenie to nie znaczy, że nie pójdzie...
Dlaczego? Ponieważ może być taka sytuacja, że nie będzie miał wyjścia, inaczej nie zastosowanie się do zarządzeń pracodawcy, które umożliwia mu zawarta pomiędzy dwoma stronami umowa może skutkować jej rozwiązaniem ze skutkiem natychmiastowym. Tak więc, nie wiadomo kto do końca rozdaje karty.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Simao, odnośnie zagrywki, to od kiedy odszedł Grozer, Resovię kojarzę z wiecznie zepsutymi zagrywkami. To był ostatni gość, który szedł i zabijał, jaki był na Podpromiu. Oczywiście zdarzało się później Ivovicowi i innym serwować równie efektownie, ale takiej regularności nie pamiętam.
kamil1999
Posty: 5448
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Akurat ja nie pamiętam sezonu kiedy Resovia nie miała potencjału w zagrywce. No może w zeszłym go straciła no i ten gdy w drużynie był Śliwka oraz Krastins. W innych sezonach to Resovia właśnie z reguły była najsilniejsza na zagrywce. Zapomniałeś Rossarda? Wspomniany Ivović, Perrin, Kurek, Shoji, Smith czy Schulz w sezonie w którym przyszedł do Resovii to akurat w zagrywce robił swoje. Szkoda, że nie w ataku. No i długo by wymieniać tych groźnych zagrywających jacy się przez Resovię przewinęli.
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

kamil1999 pisze:Akurat ja nie pamiętam sezonu kiedy Resovia nie miała potencjału w zagrywce. No może w zeszłym go straciła no i ten gdy w drużynie był Śliwka oraz Krastins. W innych sezonach to Resovia właśnie z reguły była najsilniejsza na zagrywce. Zapomniałeś Rossarda? Wspomniany Ivović, Perrin, Kurek, Shoji, Smith czy Schulz w sezonie w którym przyszedł do Resovii to akurat w zagrywce robił swoje. Szkoda, że nie w ataku. No i długo by wymieniać tych groźnych zagrywających jacy się przez Resovię przewinęli.
Ależ owszem, potencjał był zawsze. A potem Swędrowski na początku kolejnego seta zwykł mawiać "Asseco oddało 11 punktów po błędach, z czego aż 8 po zepsutych zagrywkach, notując jednego asa". Ale to już wynika chyba z mitycznego "nikt nie wykorzystuje swojego potencjału oddychając rzeszowskim powietrzem". Miejmy nadzieję, że w tym roku to zaskoczy, ale zauważ, że praktycznie co roku rozmawiamy o potencjale. Bo i ekipa z tego i poprzedniego sezonu potencjał miała - może nie na mistrza, ale na okolice 4 miejsca na pewno.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Camillo Marcotti pisze:Ależ owszem, potencjał był zawsze. A potem Swędrowski na początku kolejnego seta zwykł mawiać "Asseco oddało 11 punktów po błędach, z czego aż 8 po zepsutych zagrywkach, notując jednego asa". Ale to już wynika chyba z mitycznego "nikt nie wykorzystuje swojego potencjału oddychając rzeszowskim powietrzem". Miejmy nadzieję, że w tym roku to zaskoczy, ale zauważ, że praktycznie co roku rozmawiamy o potencjale. Bo i ekipa z tego i poprzedniego sezonu potencjał miała - może nie na mistrza, ale na okolice 4 miejsca na pewno.
Nie mam nic więcej do dodania i się pod tym podpisuje.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Lynn pisze:
Aquino pisze:Przyjęcie Szalpuk- Kwolek jest drugim najlepszym w naszej lidze. Jest tylko jedno Ale, mianowicie obaj są zawodnikami kontuzjogennymi i nie było sezonu gdzie któryś by nie wypadł na przynajmniej miesiąc a czasami to i jeden i drugi.
Kwolek kontuzjogenny???
2017/2018 - plecy
2018/2019 - kolano + staw skokowy
2019/2020 - staw skokowy
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

Szkoda że nie wspomniałeś o tym, w jakich okolicznościach doszło do drobnej kontuzji w tym sezonie
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: liniaprosta »

Aquino pisze:Przyjęcie Szalpuk- Kwolek jest drugim najlepszym w naszej lidze. Jest tylko jedno Ale, mianowicie obaj są zawodnikami kontuzjogennymi i nie było sezonu gdzie któryś by nie wypadł na przynajmniej miesiąc a czasami to i jeden i drugi.
Zawodnik nie może być kontuzjogenny.. co najwyżej Kwolek jest podatny na kontuzje. Takie proste a tak trudno zapamiętać.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Kwolek strzelnica ?! Przecież on przyjmuje bardzo dobrze...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aranger »

Owszem, ale z tym przyjęciem może być pewien problem. W zeszłym sezonie Verva wygrywała mecz za meczem mając pół atakującego, bo mieli linię przyjęcia nie do złamania i to otwierało Brizardowi sporo opcji. I o ile Szalpuk to dobry gracz, o tyle od Tillie przyjmuje dużo gorzej, a z atakującym znowu może być problem i po mojemu może im brakować odejścia.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

Camillo Marcotti pisze:Simao, odnośnie zagrywki, to od kiedy odszedł Grozer, Resovię kojarzę z wiecznie zepsutymi zagrywkami. To był ostatni gość, który szedł i zabijał, jaki był na Podpromiu. Oczywiście zdarzało się później Ivovicowi i innym serwować równie efektownie, ale takiej regularności nie pamiętam.
Nie no Grozer i regularność to dwie sprzeczności. Zdarzały mu się mecze, w których na 9 zagrywek 6 psuł i strzelał 3 asy.
Najlepszy sezon pod względem zagrywki to sezon ze Schmittem, kto wie czy to nie była najmocniejsza personalnie Resovia. Biorąc pod uwagę, że w tamtym sezonie gra nie odbiegała tak znacznie od potencjału...no ale wszystko posypało się przez kontuzje i mizeria trwa już...czwarty sezon?

Awizowany skład na przyszły sezon nie ma oczywiście podejścia do tamtego, ale mam nadzieję, że przynajmniej miejsce będzie w zasięgu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Camillo Marcotti pisze:Ależ owszem, potencjał był zawsze. A potem Swędrowski na początku kolejnego seta zwykł mawiać "Asseco oddało 11 punktów po błędach, z czego aż 8 po zepsutych zagrywkach, notując jednego asa". Ale to już wynika chyba z mitycznego "nikt nie wykorzystuje swojego potencjału oddychając rzeszowskim powietrzem". Miejmy nadzieję, że w tym roku to zaskoczy, ale zauważ, że praktycznie co roku rozmawiamy o potencjale. Bo i ekipa z tego i poprzedniego sezonu potencjał miała - może nie na mistrza, ale na okolice 4 miejsca na pewno.
Różnica jest taka, że tym razem ciężko zarzucić coś na poważnie Resovii z perspektywy doboru zawodników/trenera. Analogie są potrzebne (owszem, nie wiadomo, jak Resovia będzie grać), ale nie można przesadzać, bo gra Hoaga i Marechala ma tyle wspólnego z przyszłym sezonem Resovii, co swego czasu gra Grozera czy Achrema.
Aranger pisze:Owszem, ale z tym przyjęciem może być pewien problem. W zeszłym sezonie Verva wygrywała mecz za meczem mając pół atakującego, bo mieli linię przyjęcia nie do złamania i to otwierało Brizardowi sporo opcji. I o ile Szalpuk to dobry gracz, o tyle od Tillie przyjmuje dużo gorzej, a z atakującym znowu może być problem i po mojemu może im brakować odejścia.
Dokładnie, plus to tylko runda zasadnicza, takie rzeczy z reguły wychodzą w playoffach. Skra z Wlazłym po MŚ 2014 wygrała jedno mistrzostwo, gdy Lisinac robił w playoffach po 15-20 punktów, Wlazły akurat grał dobrze, a Zaksa nie trafiła z formą - a w innych sezonach obok z reguły byli Conte, Kurek czy właśnie Srecko, tylko co z tego, skoro Wlazły nie dojeżdżał. A chyba nawet @compact do Wlazłego nie porówna Superlaka... :D Na pewnym poziomie coś takiego nie przejdzie.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

WysokiPortorykanczyk pisze: Na pewnym poziomie coś takiego nie przejdzie.
Się zdziwisz mocno jak przejdzie. :) Ja całkiem serio wierzę, że Anastasi zrobi z niego atakującego, który przynajmniej nie będzie odstawał od innych. Oglądałem go teraz kilkakrotnie, jak zaczęły się pojawiać spekulacje odnośnie transferu do Vervy i no ma chłopak potencjał, to na pewno. Bednaruk go mocno zachwala. On miał teraz trochę pecha, że Faryna zagrał sezon życia, bo tak to byłby 1 atakującym pewnie i dużo gorzej by od Faryny nie wypadł, a wszyscy by go całkowicie inaczej teraz postrzegali. Bednaruk cały czas powtarzał, że ma 2 praktycznie równych atakujących, którzy świetnie spisują się na treningach i żałuje, że nie może grać na 2 napastników. :) Jeśli transfer się potwierdzi, to dostanie szansę życia, a czy ją wykorzysta to się dowiemy w czasie sezonu aczkolwiek śmieszą mnie opinie osób, które go skreślają już na samym starcie.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, o 22:15 przez filippiotro, łącznie zmieniany 2 razy.
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

filippiotro pisze:
WysokiPortorykanczyk pisze: Na pewnym poziomie coś takiego nie przejdzie.
Się zdziwisz mocno jak przejdzie :) Ja całkiem serio wierzę, że Anastasi zrobi z niego atakującego, który przynajmniej nie będzie odstawał od innych. Oglądałem go teraz kilkakrotnie, jak zaczęły się pojawiać spekulacje odnośnie transferu do Vervy i no ma chłopak potencjał, to na pewno. Bednaruk go mocno zachwala. On miał teraz trochę pecha, że Faryna zagrał sezon życia, bo tak to byłby 1 atakującym pewnie i dużo gorzej by od Faryny nie wypadł, a wszyscy by go całkowicie inaczej teraz postrzegali. Bednaruk cały czas powtarzał, że ma 2 praktycznie równych atakujących, którzy świetnie spisują się na treningach i żałuje, że nie może grać na 2 napastników. :) Jeśli transfer się potwierdzi, to dostanie szansę życia, a czy ją wykorzysta to się dowiemy w czasie sezonu aczkolwiek śmieszą mnie opinie osób, które go skreślają już na samym starcie.
Zycze Superlakowi wszystkiego dobrego ale zejdzmy na ziemię,on był drugim atakującym w Będzinie. Naprawdę podziwiam Twój optymizm.
Poza tym tak jak zauważył przedmówca, Verwa wygrywała mecze świetnym przyjęciem. Strata Tillie oznacza że już nie bedą w tym elemencie tak mocni.
Verwa będzie słabsza niż w zeszłym sezonie, co nie znaczy oczywiście że słaba.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

A co do play-offów, to równie dobrze Udrys mógł w nich odpalić a Verva zdobyć MP, no mogło tak być? mogło, jest to tak samo prawdopodobne, jak to, że akurat wtedy by nagle zaczęli przegrywać, a tego jakby było się już niestety nie dowiemy. Wygrywali bo mieli świetną linię przyjęcia po prostu i tak jak zauważył kolega powyżej dało się to robić nawet z połową atakującego. Teraz będą próbować, nie wyjdzie z Superlakiem, wejdzie Ziobrowski, nie wyjdzie z Ziobrowskim wejdzie Grobelny, proste. To nie jest tak, że teraz też nie będą mieć prawego skrzydła, bo ty tak chcesz.

Podziwiaj, podziwiaj, będziesz jeszcze bardziej podziwiał w czasie sezonu, zwłaszcza jak dojdzie do konfrontacji między nim a Konarskim. Zaksa jest w sumie w dosyć podobnej sytuacji, jak odpali Kaczmarek i ominą go kłopoty ze zdrowiem to fajnie, jeśli nie to też będą musieli kombinować.
Co do Tillie oczywiście, że przyjęcie będzie słabsze w takiej konfiguracji, zobaczymy jednak jak Szalpuk się odbuduje, albo czy wgl się odbuduje, może dołoży jednak swoje w ataku, no chyba, że z miejsca zakładamy, że dalej będzie kiepski to ok.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

krzychszp pisze:Poza tym tak jak zauważył przedmówca, Verwa wygrywała mecze świetnym przyjęciem. Strata Tillie oznacza że już nie bedą w tym elemencie tak mocni.
Kilka osób pisało, że ''Tillie wcale nie grał tak dobrze'', ale w rzeczywistości (zachowując proporcje) miał impakt w stylu Michała Winiarskiego: mocno przekraczający (dobre) statystyki.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 23 maja 2020, o 06:44 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

krzychszp pisze: 1. Smieszna jest sytuacja gdy piszesz pozamerytoryczne posty odbiegajace od tematu, odnosząc się do mnie personalnie zupełnie nie wiadomo po co.
2. Z tego co pamiętam posta o niepewnych punktach Verwy napisałem ja, zresztą jakie to ma znaczenie??
3. Uwierz że twój optymizm w kontekscie Verwy jest znacznie przesadzony. Możesz sobie uwazac ze oni z Trynidadem i Superlakiem zrobią mistrza, twoje prawo. Obawiam się jednak że się mocno rozczarujesz.
Nigdy nie napisałeś sam, to podał bodajże WysokiPortorykańczyk, ty po prostu to przepisujesz. Uwierz, że Twój pesymizm odnośnie Vervy jest znacznie przesadzony. Nie uważam, że zdobędą MP lecz, że powalczą np o brązowy medal. Obawiam się, że jednak ty się rozczarujesz kiedy skończą w czołówce i będziesz się zastanawiał jak to mogło się przydarzyć. W tym roku też czekałem, że się rozczaruje bo twierdziłem, że stać ich na finał no i pewnie byłoby stać, 2 lata temu tez liczyłem, że się rozczaruje i to jeszcze w składzie bodajże z Vernonem, Łukasikiem i Penchevem, coś się nie mogę rozczarować w dalszym ciągu. Co do Superlaka to jeszcze zgoda, ale tego biednego Hiszpana to mógłbyś już przestać cały czas umieszczać, bo gdyby zawitał tutaj Marcin Komenda pewnie byłbyś w euforii i twierdził, że nie ma żadnej różnicy między rozgrywającym Vervy, a innymi rozgrywającymi z czołówki. Bardzo Ci nie leży coś ta Verva i ewidentnie chciałbyś żeby skończyli w środku stawki, ale możesz być spokojny, trener Anastasi na to nie pozwoli i zapewne kolejny raz zrobi dobrą robotę z zespołem, który prowadzi.
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

1.Nic do Verwy nie mam, nie wiem skąd wniosek że mi nie leży ten zespół.
2. Verwa na papierze będzie słabsza niż w zeszłym sezonie, mają osłabione rozegranie i przyjęcie.To jest obiektywne stwierdzenie, wynikające z faktów. Jeżeli skończa w top 3 to będę rzeczywiście zdziwiony nie rozczarowany jak to próbujesz mi wmówić.
3. Nie wiem o co Ci chodzi z Marcinem Komendą i dlaczego akurat on się pojawił w Twoim poście w tej dyskusji w kontekście Verwy.
4. Nie wątpię że Anastasi zrobi dobrą robotę z zespołem,w tym punkcie w końcu możemy się zgodzić.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

krzychszp pisze:1.Nic do Verwy nie ma mam, nie wiem skąd wniosek że mi nie leży ten zespół.
2. Verwa na papierze będzie słabsza niż w zeszłym sezonie, mają osłabione rozegranie i przyjęcie.To jest pewne obiektywne stwierdzenie, wynikające z faktów. Jeżeli skończa w top 3 to będę rzeczywiście zdziwiony nie rozczarowany jak to próbujesz mi wmówić.
3. Nie wiem o co Ci chodzi z Marcinem Komendą i dlaczego akurat on się pojawił w Twoim poście w tej dyskusji w kontekście Verwy.
4. Nie wątpię że Anastasi zrobi dobrą robotę z zespołem,w tym punkcie w końcu możemy się zgodzić.
Wniosek na podstawie tego, że co chwilę kiedy pojawi się jakiś transfer Vervy piszesz coś w stylu no nawet, ale jednak skład... po czym wymieniasz wszystkich wpisując kolejny raz Ziobrowskiego, że no słabszy ten skład, no nie bardzo, ee gdzie na medal itp i tak w kółko, no to chyba muszą Ci jakoś nie pasować skoro notorycznie to przypominasz i również piszesz nie na temat transferów, wyliczając które miejsce mogą zająć. Może i będzie słabsza, pytanie tylko, czy rywale oprócz Skry będą tacy wzmocnieni i niełapalni, że nie będą mieć z nimi najmniejszych szans chociaż atakującego to i tak nie mieli. Tym razem przynajmniej będą zdrowi goście do gry, a nie tak jak teraz Udrys, który był wiecznie kontuzjowany, więc może tam akurat na delikatny plus będzie. Co do Komendy, możesz podać tam dowolnego innego zawodnika, którego znasz i o którym będziesz twierdził, że nie będzie odstawał. Idę spać. Pozdro.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szampon093 »

firefoxkk pisze:Nie no Kwolek i Szalpuk to czysta strzelnica będzie, jednak liczyłem że wyjedzie do Japonii.. chyba jednak Grobelny w przyszłym sezonie dużo nagra się na pozycjach przyjmujący i możliwe, że i atak będzie musiał łatać :D .
Jaka strzelnica? Bartek jeden z najlepszych przyjmujacych w lidze, przyjmujacy z prawdziwego zdarzenia, ktory zasze wykreca wysokie %. Poogladaj troche spotkan z udzialem Polaka.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Bartek O »

Szampon093 pisze:
firefoxkk pisze:Nie no Kwolek i Szalpuk to czysta strzelnica będzie, jednak liczyłem że wyjedzie do Japonii.. chyba jednak Grobelny w przyszłym sezonie dużo nagra się na pozycjach przyjmujący i możliwe, że i atak będzie musiał łatać :D .
Jaka strzelnica? Bartek jeden z najlepszych przyjmujacych w lidze, przyjmujacy z prawdziwego zdarzenia, ktory zasze wykreca wysokie %. Poogladaj troche spotkan z udzialem Polaka.
Jest wielce prawdopodobne, że ostatnim meczem jaki z udziałem Kwolka oglądał Szanowny Twórca tej interesującej teorii, jest mecz z sezonu 2018-19 Onico ze Skrą, w którym to Bartosz został zdjęty przez trenera Antige już w pierwszym (lub drugim?) secie po serii błędów w przyjęciu.
Od tamtej pory jednak Bartosz jeszcze w kilku meczach wystąpił. Spora część z nich byla nawet w telewizji. Można było coś jeszcze od lutego 2019 z udziałem Kwolka spokojnie trafić i obejrzeć.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: reeman »

Anastasi pokazał swój kunszt na IO w Londynie i ME w Polsce i Dani
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

filippiotro pisze: Teraz będą próbować, nie wyjdzie z Superlakiem, wejdzie Ziobrowski, nie wyjdzie z Ziobrowskim wejdzie Grobelny, proste. To nie jest tak, że teraz też nie będą mieć prawego skrzydła, bo ty tak chcesz.
Pogrubione zdanie to wręcz definicyjne "nie posiadanie" prawego skrzydła.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Ok skoro teraz trzeba tutaj poprawiać każde zdanie, to sformułuj je inaczej, będą próbować je mieć, bo jest ono niepewne, co nie oznacza, że to musi się nie udać i nie będzie go wcale, może tak bardziej przypasuje, zadowoli. Odnośnie strzelnicy na przyjęciu to dosyć ciekawe spostrzeżenie, bo Szalpuk przecież grał teraz w Skrze na boisku razem z Piechockim i tam nie było strzelnicy, ale teraz razem z Wojtaszkiem ma być, może więc warto zakończyć tego typu dyskusje? I skupić się na tym kto gdzie ma zagrać, a jak przyjdzie moment na ocenianie składów wtedy forumowicze będą wysnuwać takie teorie jak z tą strzelnicą, podważanie umiejętności trenerskich Anastasiego itp, to chyba nie miejsce na te teorie.

Tak więc wracając do wątku Sławek Stolc ma zagrać w Katowicach, pewnie zostanie Kwasowski i jest Buchowski, do tego Watten też może wrócić, pisał o tym Drąg. Oprócz tego mogą zostać Jarosz, Firlej czy Jan Nowakowski.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”