Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

kryptowaluciarz
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2020, o 19:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kryptowaluciarz »

Widzę,że nie którzy mają już ból dupy na temat Nysy.
Kolego trenerzy Stelmach i Janas od dwóch lat nie pracują za ,, pół darmo,, .
Komenda,Ruciak,Bartman,Lemański są już w Nysie i uwierz mi,że nie będą grać za ,,pół darmo,,.
Reasumując ,jeśli tacy zawodnicy chcą grać w Nysie to znaczy ,że nie jest najgorzej z pieniędzmi.
Ciekawe jak z kasą w Katowicach i Będzinie?
Bo o nich nikt nie pisze,że grają tam zawodnicy za pół darmo,a może za darmo
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mewa »

kryptowaluciarz pisze:Reasumując ,jeśli tacy zawodnicy chcą grać w Nysie to znaczy ,że nie jest najgorzej z pieniędzmi.
oczywiście niekoniecznie musi mieć to związek z sytuacją, ale od razu mi się przypomniało, jacy zawodnicy chcieli grać w Stoczni Szczecin...
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dezerter »

mewa pisze:
kryptowaluciarz pisze:Reasumując ,jeśli tacy zawodnicy chcą grać w Nysie to znaczy ,że nie jest najgorzej z pieniędzmi.
oczywiście niekoniecznie musi mieć to związek z sytuacją, ale od razu mi się przypomniało, jacy zawodnicy chcieli grać w Stoczni Szczecin...
Chyba jednak dwa światy. W Nysie zawsze martwiono się, by budżet był realny i zamknięty przed rozpoczęciem sezonu. Między innymi dlatego klub męczył w 1 lidze 15 sezonów...
Oskejt pisze:Według grupy Jak będzie pod siatką - sekcja siatkówki. Zespół Stal Nysy zasila już w 100% Marcin Komenda, Zbigniew Bartman Bartłomiej Lemanski oraz atakujący reprezentacji Tunezji, który przyjdzie z, ligi francuskiej.
Co to za grupa, chętnie dołączę. Dzięki
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Lynn »

ten Tunezyjczyk to Hamza Nagga?
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dezerter »

Lynn pisze:ten Tunezyjczyk to Hamza Nagga?
Podobno Wassim Ben Tara. Ma matkę Polkę oraz kuzynkę grającą w Energetyku Poznań.
https://volleybox.net/wassim-ben-tara-p ... eT1ioMh5cA
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Nie wiem czy Ben Tara miał kontuzję czy nie ale nie było go na kwalifikacjach do IO w Gdańsku. Na MŚ stał w kwadracie, także nie wiem czy to dobry transfer.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Gerrard »

mewa pisze:
kryptowaluciarz pisze:Reasumując ,jeśli tacy zawodnicy chcą grać w Nysie to znaczy ,że nie jest najgorzej z pieniędzmi.
oczywiście niekoniecznie musi mieć to związek z sytuacją, ale od razu mi się przypomniało, jacy zawodnicy chcieli grać w Stoczni Szczecin...
Oby tutaj było drugie Zawiercie w kwestii prowadzenie projekt, a nie Stocznia v2 (w zasadzie v3, v2 to było Onico :| )
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Ben Tara to zawodnik z ogromnym potencjałem. Pamiętam nawet jak udanie zastąpił Boyera w tym sezonie gdy Chamount było objawieniem LM i razem ze Skrą oraz Lokomotivem, wyeliminowało Dinamo Moskwa. Ten mecz w którym udanie zastąpił Boyera to był wygrany mecz z Trentino jeśli nic nie pomyliłem. W każdym razie mimo tego talentu to jego gwiazda jeszcze nie rozbłysła. Nawet nie tyle w Europejskiej siatkówce co w samej League 1. Ale transfer jak dla mnie na plus. Jest to ciekawy zawodnik. Może awans do lepszej ligi pomoże mu odpalić tak jak przejscie Fornala z Czarnych do JW, mu pomogło.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2747
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Simao »

Możliwe, że to już był wtedy max na co stać tego zawodnika. Z takim potencjałem lub większym jak Ben Tara jest większość polskich zawodników grających w Pluslidze, a którzy jakoś nie potrafią wykorzystać tego swojego potencjału. Np. Ziobrowski, to tylko jeden z przykładów. Takich zawodników jest i było bardzo dużo. Jak kiedyś Gromadowski, jakiś czas temu Romać, który po świetnym etapie gry w Lubinie przepadł. Był nawet w Skrze, choć tylko zmiennikiem Wlazlego i nie miał okazji aby coś pograć więcej. Gromadowski podobnie. Z innych zawodników o wielkim potencjałem, którzy jednak nie zrobili wielkiej kariery jest np. Bartosz Krzysiek. Choć teraz ma swoje 5 minut i zagra w Koreii, jednak raczej nic znaczącego już nie osiągnie. To są tylko atakujący, wymieniłem kilku z wielu. Na każdej pozycji można wymieniać zawodników. Sam potencjał to nie wszystko...
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kleju »

Kolejna plotka rzucona bez pokrycia sensu i realnych doniesień
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Gerrard pisze:
mewa pisze:
kryptowaluciarz pisze:Reasumując ,jeśli tacy zawodnicy chcą grać w Nysie to znaczy ,że nie jest najgorzej z pieniędzmi.
oczywiście niekoniecznie musi mieć to związek z sytuacją, ale od razu mi się przypomniało, jacy zawodnicy chcieli grać w Stoczni Szczecin...
Oby tutaj było drugie Zawiercie w kwestii prowadzenie projekt, a nie Stocznia v2 (w zasadzie v3, v2 to było Onico :| )

Wstrzymałbym się z takimi porównaniami. Kurek i Kazijsky to kompletnie inna liga kontraktów niż Komenda i Bartman.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Lynn pisze:ten Tunezyjczyk to Hamza Nagga?

Chciałbym go zobaczyć w pl, ale on się nie rusza ze swojego kraju. Jestem ciekaw co pokaże ten Wassim Ben Tara. Grał w Ajaccio, a nie jest to topowy zespół Francuski. Zajął 10 miejsce na 14 jeśli dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Jacek »

Oskejt pisze:Man to info od osoby z zarządu. Skąd wezmą się pieniądze, nie mogę powiedzieć. Osobiście zaskoczyła mnie informacja z Lemanem, ale sprawdzi w źródło, więc mogę powiedzieć, że raczej nie będą to rzucone słowa na wiatr. Ogólnie na jak będzie pod siatką staramy się nie wrzucać jakiś kompletnych bzdur. Narazie skuteczność mamy dobrą. Szkoda, tylko że volleytime dwa dni temu daje Leman do vervy, a po zobaczeniu naszego postu odrazu Leman w Nysie xDD.
Że Lemana nie będzie w Warszawie napisałem z miesiąc temu :) Nysa dziś jest jego drugą opcją. Pierwszą jest klub, który z założenia ma się bić o medale. Jeżeli tam trafi to do Nysy trafi inny środkowy, z tego właśnie klubu.
Sprawa Komendy też nie jest prosta bo Nysa mimo, że będzie miała nowych sponsorów to w dalszym ciągu nie jest w stanie pokryć kosztów kontraktu, który Komenda ma w Rzeszowie a wiadomo, że Rzeszów nie chciałby dopłacać. W każdym razie rozmowy trwają i jest duża szansa na pomyślne ich zakończenie. Komenda ma też ofertę z Włoch i gdyby nie fakt, że na wakacjach spodziewa się dziecka zapewne by z tej oferty skorzystał.
Bartman i ten reprezentant Tunezji są najbliżej Nysy.

Dodam jeszcze, że ta grupa na fejsie dupy nie urywa.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Jacek pisze:
Oskejt pisze:Man to info od osoby z zarządu. Skąd wezmą się pieniądze, nie mogę powiedzieć. Osobiście zaskoczyła mnie informacja z Lemanem, ale sprawdzi w źródło, więc mogę powiedzieć, że raczej nie będą to rzucone słowa na wiatr. Ogólnie na jak będzie pod siatką staramy się nie wrzucać jakiś kompletnych bzdur. Narazie skuteczność mamy dobrą. Szkoda, tylko że volleytime dwa dni temu daje Leman do vervy, a po zobaczeniu naszego postu odrazu Leman w Nysie xDD.
Że Lemana nie będzie w Warszawie napisałem z miesiąc temu :) Nysa dziś jest jego drugą opcją. Pierwszą jest klub, który z założenia ma się bić o medale.
Z założenia bić się o medale... Ktoś z trójki Zaksa/JW/Skra?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Jacek »

Vilgefortz pisze:
Jacek pisze:
Oskejt pisze:Man to info od osoby z zarządu. Skąd wezmą się pieniądze, nie mogę powiedzieć. Osobiście zaskoczyła mnie informacja z Lemanem, ale sprawdzi w źródło, więc mogę powiedzieć, że raczej nie będą to rzucone słowa na wiatr. Ogólnie na jak będzie pod siatką staramy się nie wrzucać jakiś kompletnych bzdur. Narazie skuteczność mamy dobrą. Szkoda, tylko że volleytime dwa dni temu daje Leman do vervy, a po zobaczeniu naszego postu odrazu Leman w Nysie xDD.
Że Lemana nie będzie w Warszawie napisałem z miesiąc temu :) Nysa dziś jest jego drugą opcją. Pierwszą jest klub, który z założenia ma się bić o medale.
Z założenia bić się o medale... Ktoś z trójki Zaksa/JW/Skra?
Tak :)
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Według mnie Jastrzębski, tylko tam ma to sens.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

jaet pisze:Według mnie Jastrzębski, tylko tam ma to sens.
Też tak myślę...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kryptowaluciarz
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2020, o 19:58
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kryptowaluciarz »

Wiadomo,że taki gracz jak Komenda przy ,,normalnych warunkach,, nie przyszedłby do Nysy.
Obecnie w Polsce obsady na rozegraniu są już zajęte,a po drugie w lipcu Komenda zostanie ojcem .
Wyjazd za granicę dla niego nie wchodzi w grę,bo chce być blisko domu.
Stocznia Nysie nie grozi,bo każdy kontrakt podpisany ma pokrycie.
Dla tych,którzy mają dalej ból dupy w sprawie Nysy i pisali ,że Ruciak w Nysie napewno nie zagra to powiem,że Zibi Bartman i Marcin Komenda byli kilka dni temu w Nysie.
Czyli na tą chwilę w Nysie jest Ruciak,Bartman,Komenda,Lemański ,a z Tunezyjczykiem trwają rozmowy i nie jest pewny.
Pozdrawiam
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Oskejt »

Oskejt pisze:
Kleju pisze:Kolejna plotka rzucona bez pokrycia sensu i realnych doniesień
Man to info od osoby z zarządu. Skąd wezmą się pieniądze, nie mogę powiedzieć. Osobiście zaskoczyła mnie informacja z Lemanem, ale sprawdzi w źródło, więc mogę powiedzieć, że raczej nie będą to rzucone słowa na wiatr. Ogólnie na jak będzie pod siatką staramy się nie wrzucać jakiś kompletnych bzdur. Narazie skuteczność mamy dobrą.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Oskejt pisze:Oj przypadkowo. Wie ktoś jak można usunąć post?
Edytuj i usuń treść, napisz "do usunięcia" ;)
Jacek pisze: Że Lemana nie będzie w Warszawie napisałem z miesiąc temu :) Nysa dziś jest jego drugą opcją. Pierwszą jest klub, który z założenia ma się bić o medale. Jeżeli tam trafi to do Nysy trafi inny środkowy, z tego właśnie klubu.
Też obstawiam JW. A ten środkowy to pewnie Szalacha lub Vigrass, bo wiele opcji już nie zostaje :D W sumie Kanadyjczyk mógłby pasować, chociaż Szalacha na wypożyczenie to chyba bardziej realna opcja. Ciekawe, co z obcokrajowcami, bo jeżeli będzie tylko Tunezyjczyk, to limity można spokojnie wykorzystać na dobrego środkowego albo solidnego libero z zagranicy. A jak Radom się szybko nie wykaraska z tego zakazu, to i taki Brenden Sander byłby super opcją na przyjęcie.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Jacek pisze: Że Lemana nie będzie w Warszawie napisałem z miesiąc temu :) Nysa dziś jest jego drugą opcją. Pierwszą jest klub, który z założenia ma się bić o medale. Jeżeli tam trafi to do Nysy trafi inny środkowy, z tego właśnie klubu.
Ze słów Jacka wnioskuję, że chodzi o Jastrzębski i jeśli tam się dogada Lemański, to wtedy Szalacha może powędrować do Nysy.

Gladyr, Wiśniewski, Lemański
Szalacha, Zajder, M'Baye
Nowakowski, Wrona, Kowalczyk

Tak by to w teorii mogło wyglądać na linii JW - Nysa - Warszawa. No chyba, że jednak nie o Szalache się tu rozchodzi lecz o Vigrassa, co zasugerował johnyrotten. Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy Warszawa będzie chciała kogoś wziąć na 3 środkowego, czy zostają po prostu z Kowalczykiem jako 3-cim.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Jeśli to by się sprawdziło w JW mielibyśmy wielu młodych graczy, urodzonych po lub w 95':
- Biniek (mówi się o nim) i Szymura - 95'
- Popiwczak, Lemański (jeśli chodzi o śląski klub) - 96'
- Fornal - 97'
- prezes mówił o dwóch juniorach (ktoś wspominał o Gierżocie) -01'
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

@filippiotro

Myślę, że realizuje się to, o czym mówił Anastasi, czyli stabilny, ale ograniczony budżet. Widocznie trzeba było dokonać wyboru między Szalpukiem a Lemańskim. W mojej opinii jak najbardziej słusznie postawiono na wzmocnienie do podstawowego składu kosztem trzeciego środkowego.

@Vilgefortz

Tutaj też chyba mamy politykę oszczędnościową, ale widać w tym jakąś koncepcję. Rezygnacja z absurdalnie wysokiego kontraktu Konara, podpisanie Szymury, który zapewne nie jest jakoś niesamowicie drogi po sezonie w Katowicach, no i to, o czym piszesz, czyli włączanie juniorów, by zachować ciągłość szkolenia w akademii. Jeżeli JW nie zagra w Lidze Mistrzów, to całkiem logiczne jest, żeby uszczuplić nieco tę szeroką kadrę i wydawać mniej pieniędzy na kontrakty.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Vilgefortz pisze: prezes mówił o dwóch juniorach (ktoś wspominał o Gierżocie) -01'
Myślę, że 2 juniorem może być 4 środkowy, podobnie jak w Warszawie, gdzie słyszało się o takiej opcji, że 4 środkowy i 2 libero to mogą być juniorzy typowo do treningów.
johnnyrotten pisze: Myślę, że realizuje się to, o czym mówił Anastasi, czyli stabilny, ale ograniczony budżet. Widocznie trzeba było dokonać wyboru między Szalpukiem a Lemańskim. W mojej opinii jak najbardziej słusznie postawiono na wzmocnienie do podstawowego składu kosztem trzeciego środkowego.
Gdyby było tak jak mówisz, to zdecydowanie byłby to słuszny wybór.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

filippiotro pisze:
Vilgefortz pisze: prezes mówił o dwóch juniorach (ktoś wspominał o Gierżocie) -01'
Myślę, że 2 juniorem może być 4 środkowy, podobnie jak w Warszawie, gdzie słyszało się o takiej opcji, że 4 środkowy i 2 libero to mogą być juniorzy typowo do treningów.
Też myślę, że to może być środkowy, w AT JW jest kilku o fajnych warunkach fizycznych.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

I to jest bardzo dobry pomysł. Jeden środkowy do rotacji by wystarczał. Zdecydowanie lepiej jest posiadać środek 2 mocnych+1 niezły+1 junior, aniżeli 4 przeciętnych
marcin2212
Posty: 192
Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: marcin2212 »

Po Kampie, Buckim i Popiwczaku w Jastrzębskim zostaje oficjalnie Jurij Gladyr
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

marcin2212 pisze:Po Kampie, Buckim i Popiwczaku w Jastrzębskim zostaje oficjalnie Jurij Gladyr
Bardzo mnie to cieszy. Bardzo dobry zeszły sezon no i gra jako Polak. Ciekawe czy JW ogloszą jeszcze jakieś niespodziewane przedłużenie kontraktu?
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

kamil1999 pisze:
marcin2212 pisze:Po Kampie, Buckim i Popiwczaku w Jastrzębskim zostaje oficjalnie Jurij Gladyr
Bardzo mnie to cieszy. Bardzo dobry zeszły sezon no i gra jako Polak. Ciekawe czy JW ogloszą jeszcze jakieś niespodziewane przedłużenie kontraktu?
Szczerze, wątpię.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Po co JW kolejny środkowy który narazie tylko broni się nazwiskiem w naszej lidzie? Jakaś dziwna koncepcja panuje w tym klubie, że zamiast zaczynać budowę drużyny od mocnych skrzydeł, pakuje sie pieniądze na 4 środkowych podobnej klasy, gdzie dwójka rezerwowych mogłaby mieć zapewnione miejsce w podstawowym składzie innych klubów, które liczą sie w walce o MP. Niby w ostatnich latach to Resovia marnotrawiła swoje możliwości finansowe i w dziwaczny sposób podchodzono tam w ostatnich latach do budowy składu, ale w JW mam wrażenie, że nie jest pod tym względem inaczej, a nikt nie chce na to zwrócić uwagi.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”