Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Tak sobie pomyślałem, jak u nas na forum narzekamy na Loha, Konara, Woickiego, itp., to co muszą pisać ludzie na forum piłkarskim, jak do ich klubu trafia 32-letni były reprezentant Nepalu na MŚ U-19 z trzeciej ligi hiszpańskiej :D na Boga, pośmiać z podbijania świata przez Konara można, ale nie róbmy sobie jaj, że to za słaby atakujący na Radom
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

@Camillo Marcotti

Jeżeli pogłoski o pensji Konara się potwierdzą, to będzie zarabiał dwa razy mniej niż oczekiwana pensja przez niejakiego Jorge Felixa, który chce podwyżki od Piasta Gliwice - do 300 tysięcy euro za sezon. Może jednak dajmy temu Konarowi zarobić, on przynajmniej nie odpada z Łotyszami w pucharach :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Chal »

A wiecie, że Kosok był w ścisłym topie ligowych przyjmujących w sezonie 18/19, czy pamięć sięga maksymalnie tyle, ile tytuł najsłynniejszego obecnie polskiego filmu poza granicami naszego kraju?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Chal pisze:A wiecie, że Kosok był w ścisłym topie ligowych przyjmujących w sezonie 18/19, czy pamięć sięga maksymalnie tyle, ile tytuł najsłynniejszego obecnie polskiego filmu poza granicami naszego kraju?
I to jest gość. Nie dość, że blokuje, atakuje ze środka, to jeszcze został jednym z najlepszych przyjmujących. Skarb nie zawodnik :D

Oczywiście literówkę zapewne zrobiłeś i chodzi o blokujących, nie da się ukryć, że pamięć na Forum krótka :) jak już ktoś wspominał, jak Kosokowi będzie się chciało i trener coś z Niego wykrzesa, to może stać się zawodnikiem pierwszej szóstki obok Amerykanina.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Środowisko rzeszowskie pewnie potwierdzi, że sam Kosok to niekoniecznie z chęcią zostałby pożegnany za poczynania boiskowe, a także to, że nie jest najłatwiejszym charakterem w szatni. Ja nigdy fanem jego nie byłem i pewnie nie zostanę, bo jedno co sobą człowiek reprezentuje na boisku a co innego w życiu. A tu ci, co mieli styczność z nim, wiedzą o czym mówię.
Kłamca.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Camillo Marcotti pisze: może stać się zawodnikiem pierwszej szóstki obok Amerykanina.
Jako przyjmujący będzie się dostojnie zbierał do ataku :D

A całkiem serio, to właśnie jest problem Resovii, że Kosok, Tammemaa, Jendryk i Hain rywalizują o szóstkę (Krulicki jednak trochę odstaje) i nie ma żadnej hierarchii. Wielkiego sensu w tym nie widzę, chyba, że to tchnienie pana Górala i jego koncepcja jakości treningu, która przekłada się na rywalizację, a ta przenosi na poziom w meczu.

Ja osobiście, jak już parę razy pisałem, wolałbym Seyeda. Temat na pewno był do ogarnięcia, bo środkowi mega drodzy nie są (nawet Irańczyk), a on chciał zostać w Europie, czyli jakichś nie wiadomo jakich propozycji nie miał, skoro wrócił do Iranu, gdzie otwarcie mówił, że waluta traci względem dolara i siatkarze nie grają wcale za niebotyczne pieniądze.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Te dywagacje są trochę pozbawione sensu bo wiadomo, że Giuliani wyjdzie parą Jendryk-Tammemaa. Amerykanin zjada konkurencję a Estończyk też jest zdecydowanie lepszy od pozostałych. Bardziej interesuje mnie to który środkowy będzie siedział na trybunach. Tutaj zacięta rywalizacja pomiędzy Kosokiek, a Krulicki.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Dlaczego bez sensu? Co do tego, że będzie grał Jendryk to się zgodzę, ale czy Tammemaa czy Hain to tutaj kompletnie nie mam pewności. Nie zapominajmy też, że jest jeszcze Taht i całego sezonu na pewno nie będzie stał w kwadracie, kiedy on pojawiałby się na boisku w miejsce Szerszenia, to siłą rzeczy musiałby grać Hain (ewentualnie Kosok) ze względu na limity. Nawet jakaś krótka zmiana Tahta za Szerszenia, to trzeba od razu ściągać 1 środkowego zagranicznego, więc tutaj na pewno będzie rywalizacja.

Co do informacji transferowych, bo wcale się jeszcze nie skończyły to Gałązka pisał, że najprawdopodobniej w Gdańsku nowym przyjmującym będzie Penchev, a Prawda Siatki podawała wczoraj w składzie Będzina Gunie, więc nie wiem czy nie wiedzieli, że są z nim jakieś problemy, czy się ostatecznie dogadał i zostaje. Dodatkowo jeszcze Schmidt zostaje na kolejny sezon w Będzinie.
fantrento7
Posty: 83
Rejestracja: 17 mar 2020, o 07:24
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: fantrento7 »

Szkoda, że Radom przepłaca za Konarskiego, jak blisko podpisania był Egleskalns, który od 3 lata zjada Ligue A i w LM roztrzaskał Vervę zagrywką i atakiem.
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: krzychszp »

Po cichu liczę że Egleskans trafi do Verwy, w końcu Gacek mówił że możliwy jest jeszcze transfer obcokrajowca.
Oczywiście pewnie nic z tego nie wyjdzie z przyczyn budżetowych.
aleksiej
Posty: 57
Rejestracja: 23 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: aleksiej »

Łukasz Makowski w Będzinie
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

krzychszp pisze:Po cichu liczę że Egleskans trafi do Verwy, w końcu Gacek mówił że możliwy jest jeszcze transfer obcokrajowca.
Oczywiście pewnie nic z tego nie wyjdzie z przyczyn budżetowych.
Budżet faktycznie Warszawa ma mniejszy, ale z drugiej strony gdzieś ten Egleskalns musi trafić. Może jednak wybierze Warszawę z racji braku lepszych opcji? Jeżeli to faktycznie Warszawa szuka atakującego z zagranicy a nie środkowego.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Trochę dziwny byłby transfer środkowego do Warszawy, gdy jest para Nowakowski i Wrona. Jednak Superlak na ataku to niewiadoma. Ten Ziobrowski coś długo nie zostaje potwierdzony, dlatego myślę, że może coś być na rzeczy.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

Nadal możliwy jest transfer Pourya Fayaziego do Ślepska Malow Suwałki.
Rekkiuu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2020, o 16:25
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Rekkiuu »

Skra chyba ogłosi jutro Sandera skoro brakuje im tylko jego do ogłoszenia a najczęściej transfery ogłaszali w piątki . A w poniedziałek wracają do treningów :D :P
mi9901
Posty: 26
Rejestracja: 2 maja 2020, o 09:32
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: mi9901 »

Rekkiuu pisze:Skra chyba ogłosi jutro Sandera skoro brakuje im tylko jego do ogłoszenia a najczęściej transfery ogłaszali w piątki . A w poniedziałek wracają do treningów :D :P
Możliwe bo dziś ogłosili ze Wlazły odchodzi(czyli największa gwiazda).To jutro ogłoszą nowa największą gwiazdę drużyny.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

choe pisze:Nadal możliwy jest transfer Pourya Fayaziego do Ślepska Malow Suwałki.
Z tym to z tego co widać nigdy nic nie wiadomo. Choć fajnie by było.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

kamil1999 pisze:
choe pisze:Nadal możliwy jest transfer Pourya Fayaziego do Ślepska Malow Suwałki.
Z tym to z tego co widać nigdy nic nie wiadomo. Choć fajnie by było.
W Iranie kryzys, o czym Seyed mówił, więc Fayazi drugi raz nie da drapaka :D

Ale ciekawą sytuację teraz mamy, bo taki Kaliberda, Fayazi, Gasparnini, Lima czy nawet Visotto mają problem, żeby znaleźć klub. Niektórzy z nich by w ogóle pewnie nie chcieli wcześniej grać u nas, mimo że liga mocna. Ciekawe, czy np. gdyby Nysa, Lubin albo Będzin nie miały kompletnych składów, to mogłyby takich graczy zatrudnić.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Vissotto ponoć w Volei Renata.

Co do Ślepska, ktoś na tt pisał o Nikoli Kovačeviciu, ale to jest pewnie fake news.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Vilgefortz pisze:Vissotto ponoć w Volei Renata.

Co do Ślepska, ktoś na tt pisał o Nikoli Kovačeviciu, ale to jest pewnie fake news.
Też mi się to wydawało nieprawdopodobne. I myślę, że Kowal szuka okazji na rynku, żeby znaleźć gościa do szóstki obok Walińskiego, bo nie sądzę, by postawił na Rousseaux. A tak jak piszę, teraz to kluby z mocnych lig są w lepszej sytuacji niż siatkarze bez kontraktów, bo mogą dyktować swoje warunki.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Egleskalns to byłaby spoko opcja z uwagi na to, że jest zgrany z Trinidadem. W dodatku nie jest to atakujący z łapanki. Udrys w tym sezonie nie grał tak często, ile powinien, a jego forma nie zawsze była zadowalająca. Warszawa miała problemy z ustabilizowaniem pozycji atakującego w ostatnich sezonach, a Egleskalns gdyby odpalił, to nie dość, że grałby fajnie, to też szczególnie drogi by nie był. Na pewno lepsza opcja niż Ziobrowski. Mimo, że jestem zwolennikiem stawiania przede wszystkim na rodzimych siatkarzy, tak po prostu do Ziobrowskiego nie jestem w ogóle przekonany.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

Szary Wilk pisze: Mimo, że jestem zwolennikiem stawiania przede wszystkim na rodzimych siatkarzy, tak po prostu do Ziobrowskiego nie jestem w ogóle przekonany.
Ziobrowski miewał dobre mecze, ale bardzo rzadko i może mam słabą pamięć, ale wydaje mi się, że przede wszystkim dawał radę wtedy, gdy Dvoranen, Lipiński i Gruszczyński trzymali przyjęcie, czyli krótko mówiąc - miał pojedynczy lub lotny blok. A jeżeli z takim rozgrywającym jak Tavares nie dał sobie rady, to ja już nie bardzo mam nadzieję, że z niego będzie choćby solidny ligowiec. Przez długi czas go broniłem, bo miał niezłe momenty. Ale w przekroju całego sezonu to był najgorszy atakujący ligi z tych podstawowych.

To nie jest poziom na ekipę Anastasiego, chyba że Włoch go ogarnie. Jeżeli rzeczywiście będzie para Ziobrowski - Superlak, to znaczy, że z finansami Warszawa się mocno pilnuje. Niby z Królem czy Grobelnym też dało się wygrywać, ale tutaj dochodzi kilku ważnych graczy, którzy są nowi. Do Szalpuka (wciąż nieogłoszonego) mam chyba nawet większe obawy niż do Trinidada.
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

johnnyrotten pisze:
Szary Wilk pisze: Mimo, że jestem zwolennikiem stawiania przede wszystkim na rodzimych siatkarzy, tak po prostu do Ziobrowskiego nie jestem w ogóle przekonany.
Ziobrowski miewał dobre mecze, ale bardzo rzadko i może mam słabą pamięć, ale wydaje mi się, że przede wszystkim dawał radę wtedy, gdy Dvoranen, Lipiński i Gruszczyński trzymali przyjęcie, czyli krótko mówiąc - miał pojedynczy lub lotny blok. A jeżeli z takim rozgrywającym jak Tavares nie dał sobie rady, to ja już nie bardzo mam nadzieję, że z niego będzie choćby solidny ligowiec. Przez długi czas go broniłem, bo miał niezłe momenty. Ale w przekroju całego sezonu to był najgorszy atakujący ligi z tych podstawowych.

To nie jest poziom na ekipę Anastasiego, chyba że Włoch go ogarnie. Jeżeli rzeczywiście będzie para Ziobrowski - Superlak, to znaczy, że z finansami Warszawa się mocno pilnuje. Niby z Królem czy Grobelnym też dało się wygrywać, ale tutaj dochodzi kilku ważnych graczy, którzy są nowi. Do Szalpuka (wciąż nieogłoszonego) mam chyba nawet większe obawy niż do Trinidada.
Dzisiaj na Livie z Robertem Pryglem Ptygiel mówił że w Warszawie jest para Ziobrowski Superlak.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Chyba nikt nie wspomniał, że 2 libero w Będzinie został Wiktor Haduch. Tak więc para libero na nadchodzący sezon to Gregorowicz - Haduch.
Jeśli chodzi o libero, to ostatnie niewiadome zostały nam w Katowicach.
Na ataku i rozegraniu mamy chyba wszystko.
Przyjęcie, tutaj zostały jeszcze niewiadome:
4 przyjmujący - Zaksa
2/3 przyjmujący - Gdańsk
2/3 przyjmujący - Suwałki
4 przyjmujący - Będzin
Środkowi, tutaj zakładając, że Gunia zostanie w Będzinie, zostały 3 niewiadome:
- Warszawa
- Radom
- Lubin
No i w końcu zamkniemy ten długi okres transferowy w Pluslidze.
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: choe »

Vilgefortz pisze:Vissotto ponoć w Volei Renata.

Co do Ślepska, ktoś na tt pisał o Nikoli Kovačeviciu, ale to jest pewnie fake news.
Nie ma i nie było tematu Kovacevicia w Ślepsku. Na przysłowiowej "tapecie" wspomniany Fayazi, ale niewykluczony również kierunek południowo-amerykański. Obraca się jedno ciekawe nazwisko - Cristian Poglajen. Gdyby udało się zakontraktować Fayaziego to uważam, że ofensywa Suwałk będzie prezentować się co najmniej naprawdę nieźle.

Co do Skry - jutro ogłosi Taylora Sandera. Pewna informacja.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

choe pisze:
Vilgefortz pisze:Vissotto ponoć w Volei Renata.

Co do Ślepska, ktoś na tt pisał o Nikoli Kovačeviciu, ale to jest pewnie fake news.
Nie ma i nie było tematu Kovacevicia w Ślepsku. Na przysłowiowej "tapecie" wspomniany Fayazi, ale niewykluczony również kierunek południowo-amerykański. Obraca się jedno ciekawe nazwisko - Cristian Poglajen. Gdyby udało się zakontraktować Fayaziego to uważam, że ofensywa Suwałk będzie prezentować się co najmniej naprawdę nieźle.

.
Toteż napisałem, że uważam to za fake news.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
dmak1
Posty: 122
Rejestracja: 29 mar 2020, o 15:49
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dmak1 »

Podczas live z kibicami Robert Prygiel powiedział, że jest szansa na bardzo dobrego środkowego z dobrej reprezentacji. Obecnie negocjacje trwają z 3 zawodnikami. Zakontraktowanie Konarskiego otworzyło możliwość takiego ruchu. Wygląda na to, że Enea faktycznie trochę musiała zwiększyć finansowanie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

dmak1 pisze:Podczas live z kibicami Robert Prygiel powiedział, że jest szansa na bardzo dobrego środkowego z dobrej reprezentacji. Obecnie negocjacje trwają z 3 zawodnikami. Zakontraktowanie Konarskiego otworzyło możliwość takiego ruchu. Wygląda na to, że Enea faktycznie trochę musiała zwiększyć finansowanie.
Jacy środkowi, którzy nie mają klubu pasują do tego opisu? Ja zbyt wielu nie znajduję, ale to może kwestia kilkunastu godzin na nogach :]
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Vilgefortz pisze:
dmak1 pisze:Podczas live z kibicami Robert Prygiel powiedział, że jest szansa na bardzo dobrego środkowego z dobrej reprezentacji. Obecnie negocjacje trwają z 3 zawodnikami. Zakontraktowanie Konarskiego otworzyło możliwość takiego ruchu. Wygląda na to, że Enea faktycznie trochę musiała zwiększyć finansowanie.
Jacy środkowi, którzy nie mają klubu pasują do tego opisu? Ja zbyt wielu nie znajduję, ale to może kwestia kilkunastu godzin na nogach :]
Dwóch z Europy wszyscy to reprezentaci krajów. Jeden ma opaskę kapitana ja tylko znalazlem Viktora Yosifova pasuje do opisu :D
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: barti522 »

Vilgefortz pisze:
dmak1 pisze:Podczas live z kibicami Robert Prygiel powiedział, że jest szansa na bardzo dobrego środkowego z dobrej reprezentacji. Obecnie negocjacje trwają z 3 zawodnikami. Zakontraktowanie Konarskiego otworzyło możliwość takiego ruchu. Wygląda na to, że Enea faktycznie trochę musiała zwiększyć finansowanie.
Jacy środkowi, którzy nie mają klubu pasują do tego opisu? Ja zbyt wielu nie znajduję, ale to może kwestia kilkunastu godzin na nogach :]
Między innymi Ci zawodnicy chyba nie mają jeszcze klubów:
Le Roux, Yosifov, Gotsev, Boehme, Okolic, Van Doorn
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”