Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

weary_skier pisze: Spodziewałem się więcej po wyborach transferowych Kowala. Nie wiem czemu dał się nabrać tak bez atutowego skrzydłowego.
Jako trzecia opcja w ataku (a może i czwarta, bo jest Takvam) się sprawdzi. Myślę, że plan jest taki, żeby z Walińskim przytrzymał przyjęcie i po to przychodzi. A zresztą - jeśli Klinkenberg ma zostać, to nie wiemy, czy Tomas będzie w szóstce czy nie. Bo starszy Belg pokazywał się momentami bardzo dobrze w ofensywie i odciążał Szerszenia z Bołądziem.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Vilgefortz pisze:Woicki w porównaniu z Prokopczukiem w Zaksie wypada dobrze, ale z Tervaporttim w JW, Kozłowskim w Vervie, a nawet z Franciskovicem w Skierce wygląda to już gorzej.
Dobra, Amerykanina odwołuję :]
Camillo Marcotti pisze:
A to rozgrywający nie powinien przede wszystkim rozgrywać? To jakby powiedzieć, że Neroj lepszy od Masnego, bo młodszy, ma zagrywkę i blok. Też wyjdzie, że lepszy.
Myślałem o nim jako drugim i rozliczałem go raczej z tych elementów, ale przejrzałem kilka jego meczów w Weronie i rozegranie gorsze od Wujka hahah
Zwracam honor pod względem Franciskovica.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: PioterZJastrzebia »

https://www.assecoresovia.pl/druzyna/zawodnicy/

Tymczasem Resovia odświeżyła sekcję zawodników na swojej stronie. To by oznaczało dwie kwestie: 1. skład oficjalnie skompletowany i w tej materii ogłoszeń nie powinno już być, 2. zostaje i Krulicki, i Kosok. Czyli Resovia startuje z pięcioma środkowymi.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: weary_skier »

Wygląda więc na to, że Resovia wzorem piłki nożnej utworzy specjalne miejsce zrzeszające niechcianych zawodników.
Nazwę się lekko zmodyfikuje i będzie klub Kosoka.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Resofan »

weary_skier pisze:Wygląda więc na to, że Resovia wzorem piłki nożnej utworzy specjalne miejsce zrzeszające niechcianych zawodników.
Nazwę się lekko zmodyfikuje i będzie klub Kosoka.
Nawet by pasowało, bo nazwa stworzona tylko poprzez zmianę kolejności liter, ale ja tego nie byłbym taki pewny. Jeśli wszyscy środkowi u Giulianiego (który jest przecież zupełnie nowym człowiekiem nie tylko w klubie, ale i lidze) wystartują z "czystą kartą", to Kosok ma szansę trafić nawet do szóstki. Jeśli chodzi o potencjał, to większy od niego wydaje się mieć jedynie Jendryk. Każdego innego może wygryźć, oczywiście pod warunkiem, że będzie mu się chciało i zdrowie pozwoli, no i oczywiście - jak to mówią - nie "położy na wszystko lagi" poświęcając ten sezon tylko na pobieranie z kasy klubu poborów zagwarantowanych w kontrakcie. Konkurencji wielkiej na środku w Resovii przecież nie ma.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Hain to niezly srodkowy, choc zrealizowac nie pozwolily mu sie dosyc czeste kontuzje. W ataku elastyczny (tu Kosok tez nie jest mocarzem, choc kiedys swietnie krecil nadgarstkiem). W bloku dosyc szybko dochodzil do skrzydel.
Obaj mieli kariery nieco ponizej potencjalu, choc Grzesiek w reprze chyba sezonik niezle pogral.
Obaj potrzebuja sie odbic, ale Kosok po slabszym sezonie i starszy. Na ile starczy ambicji i sil?
Na srodku chyba Jedryk i dalej zobaczymy. Stawiam na Haina.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2020, o 19:04 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Diomedea pisze:Stawiam na Haina.
Niby on wydawałby się podstawowym wyborem, ale trzeba pamiętać, że w tym sezonie w JW grał bardzo okazyjnie, o ironio, praktycznie tylko mecz z Resovią zagrał od deski do deski :] W poprzednim sezonie w kluczowym momencie sezonu zmieniał Gunię, a nie na odwrót. Ciekawe, jak ostatecznie będzie - nie przyzwyczaję się do niego w pasiaku :(
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: dyletant »

Hain i tak musi grać, bo Rzeszów się wyłoży z limitami, a Kosok i Królicki to nie jest poziom na pierwszy skład. Cebulj, Jendryk, Taht. Jak to jest z Szerszeniem? Na jakiej on gra licencji?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

dyletant pisze:Hain i tak musi grać, bo Rzeszów się wyłoży z limitami, a Kosok i Królicki to nie jest poziom na pierwszy skład. Cebulj, Jendryk, Taht. Jak to jest z Szerszeniem? Na jakiej on gra licencji?
Szerszeń bodajże od końca grudnia albo od stycznia gra na polskiej.
kamil1999
Posty: 5581
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Camillo Marcotti pisze:
Vilgefortz pisze:
Camillo Marcotti pisze: Może nam opowiesz w czym Francisković jest lepszy od Woickiego?
Zawodnik młodszy, ma zagrywkę, blok + na bank lepiej kondycyjnie wypadnie.
A to rozgrywający nie powinien przede wszystkim rozgrywać? To jakby powiedzieć, że Neroj lepszy od Masnego, bo młodszy, ma zagrywkę i blok. Też wyjdzie, że lepszy.
Jako pierwszy pewnie byłby lepszy Woicki od Amerykanina. Ale u drugiego rozgrywającego pożądane jest to gdy może wejść poprawić blok bądź zagrywkę. Dlatego ja bym wybrał Amerykanina jako drugiego gdyby nie blokowały mnie limity. Ale ja też nie rozumiem narzekań na Woickiego. Gdy się go odciąży to pewnie będzie grał już trochę dokładniej. A wniesie doświadczenie. Dla mnie to i tak lepsza opcja niż Prokopczuk w Zaksie czy Wolański do niedawna w JW.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Aquino »

Prawda Siatki podaje, że Konar oficjalnie w Radomiu.
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: pigula »

No to Konar nieźle się przejechał :] :] :] :]
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

pigula pisze:No to Konar nieźle się przejechał :] :] :] :]
Będzie zabawnie jak pojedzie do Jastrzębia i spotka prezesa :D założę się, że ów słynny kontrakt z jastrzębskiego stołu był wyższy niż ten z Radomia.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Camillo Marcotti pisze:
pigula pisze:No to Konar nieźle się przejechał :] :] :] :]
Będzie zabawnie jak pojedzie do Jastrzębia i spotka prezesa :D założę się, że ów słynny kontrakt z jastrzębskiego stołu był wyższy niż ten z Radomia.
Znając halę, to kibice go najpewniej wygwiżdżą, a potem inni kibice będą źli :]
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Vilgefortz pisze: Znając halę, to kibice go najpewniej wygwiżdżą, a potem inni kibice będą źli :]
Jeszcze śmieszniej by było jakby się w Jastrzębiu Marokańczyk nie sprawdził i za rok ściągnęliby Konara, jak już się "nahapie" pieniędzy w Radomiu :D ogólnie jak już wspominałem, dla mnie nie ma nic złego w poszukiwaniu klubu pod kątem wyższego kontraktu, ale trzeba przyznać, że sytuacja z Dawidem wyszła zabawna.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Camillo Marcotti pisze:
Vilgefortz pisze: Znając halę, to kibice go najpewniej wygwiżdżą, a potem inni kibice będą źli :]
Jeszcze śmieszniej by było jakby się w Jastrzębiu Marokańczyk nie sprawdził i za rok ściągnęliby Konara
Szczerze, mam nadzieję, że Mohammed będzie atakującym o jakości pokroju Łaski - po tym, co mówi widać, że jest mega zdeterminowany i wniesie do zespołu trochę ,,bezczelności boiskowej". Konarski już spalił za sobą most do Jastrzębia, podobnie jak Muzaj...
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: lukecik »

Aquino pisze:Prawda Siatki podaje, że Konar oficjalnie w Radomiu.
Oficjalnie to może tylko klub potwierdzić.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

lukecik pisze:
Aquino pisze:Prawda Siatki podaje, że Konar oficjalnie w Radomiu.
Oficjalnie to może tylko klub potwierdzić.
W tym wypadku nie tylko treść, ale też i forma wypowiedzi ma znaczenie. Redaktor Lepa sprzedał tę informację w najnowszej "Prawdzie siatki" na pasku. A to forma która sama w sobie jest treścią. :]
Camillo Marcotti

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Camillo Marcotti »

Vilgefortz pisze: Szczerze, mam nadzieję, że Mohammed będzie atakującym o jakości pokroju Łaski - po tym, co mówi widać, że jest mega zdeterminowany i wniesie do zespołu trochę ,,bezczelności boiskowej". Konarski już spalił za sobą most do Jastrzębia, podobnie jak Muzaj...
A to oczywiście, ja też mam nadzieję, że Marokańczyk odpali. Tylko wysnułem taką hipotetyczną sytuację :D
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

drukjul pisze: W tym wypadku nie tylko treść, ale też i forma wypowiedzi ma znaczenie. Redaktor Lepa sprzedał tę informację w najnowszej "Prawdzie siatki" na pasku. A to forma która sama w sobie jest treścią. :]
Szczególnie w Wiadomościach TVP :] :] :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Szary Wilk
Posty: 8014
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Odszedł z Jastrzębia, bo za mało mu zaoferowali. Twierdził, że z powodzeniem może znaleźć klub w Rosji,Chinach czy Japonii. Odpadł z draftu koreańskiego, a potem został pominięty w karuzeli transferowej przez zagraniczne kluby. Ostatecznie może skończyć w Radomiu i możliwe, że za pensje mniejszą, niż dostałby po obniżce kontraktu w Jastrzębiu, bo nie chce mi się wierzyć, że Konarowi zaproponowali mało i Al-Hachdadi gra za małą kasę, a Radom wyłożył większą sumę.

Chytry traci dwa razy, a ten z wysokim ego nawet trzy razy.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: kader14 »

Konarski trafił w końcu tam gdzie jego miejsce od kilku sezonów.Przeciętniak w przeciętnym klubie.
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Szary Wilk pisze:Al-Hachdadi gra za małą kasę
W Taubate zarabiał ok. 150 tys. dolarów. Nie wydaje mi się, że jest to mała kasa, ale mniejsza w porównaniu z Konarskim na bank.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Szary Wilk
Posty: 8014
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Vilgefortz pisze:
Szary Wilk pisze:Al-Hachdadi gra za małą kasę
W Taubate zarabiał ok. 150 tys. dolarów. Nie wydaje mi się, że jest to mała kasa, ale mniejsza w porównaniu z Konarskim na bank.
Napisałem, że nie chce mi się wierzyć, że gra za małą, przecież. Będą jaja, jak Konar serio wyląduje w Radomiu i będzie zarabiać mniej niż Al-Hachdadi.
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Szary Wilk pisze:
Vilgefortz pisze:
Szary Wilk pisze:Al-Hachdadi gra za małą kasę
W Taubate zarabiał ok. 150 tys. dolarów. Nie wydaje mi się, że jest to mała kasa, ale mniejsza w porównaniu z Konarskim na bank.
Napisałem, że nie chce mi się wierzyć, że gra za małą, przecież. Będą jaja, jak Konar serio wyląduje w Radomiu i będzie zarabiać mniej niż Al-Hachdadi.
Konar już wylądował w Radomiu, myśle że Czarni dali mu maksymalnie 60-65 tyś
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: johnnyrotten »

kader14 pisze:Konarski trafił w końcu tam gdzie jego miejsce od kilku sezonów.Przeciętniak w przeciętnym klubie.
Dosyć brutalna opinia, ale poniekąd trafna. Chyba ostatnia taka sytuacja była wtedy, gdy Konarski zaczynał poważne granie, czyli w Bydgoszczy. Ale jednak tamta ekipa z Antigą, Wroną i przede wszystkim z Masnym była ogólnie nieco lepsza od nowego składu Radomia.

Oczywiście trudno to porównywać, ale Słowak w dużej mierze wykreował Konara jako czołowego atakującego ligi. Według mnie Kędzierski to niezły sypacz, ale do klasy Miśkina nadal daleka droga, więc przy wolniejszych piłkach może być zjazd jakościowy. Zobaczcie, z jakimi rozgrywającymi grał Dawid - Drzyzga, z którym znają się jak łyse konie, a także Masny i Toniutti, czyli wirtuozi z ekspresowym tempem wystawy.

Te sezony z Kampą, który ma nieco inną charakterystykę, pokazały Konara już w gorszym wydaniu. Na palcach jednej ręki można policzyć występy, które zapadły w pamięć podczas jego dwóch sezonów w Jastrzębiu. Natomiast występów, które nie licują z tytułem dwukrotnego mistrza świata było trochę. Myślę, że rosyjskie kluby nie są w ciemię bite i widziały, jak Konarski "błyszczał" przeciw Zenitowi Kazań.

Do czego zmierzam? Moim zdaniem Konarski pokaże, czy jest klasowym graczem, który potrafi wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów w przekroju całego sezonu. Jedynie Sander i Dryja wyglądają na typowo ofensywnych graczy, podczas gdy w JW rozkład ataku był bardziej różnorodny, a zawodnicy o wyższych umiejętnościach. Atakujący powinien stukać punkty, kiedy nie idzie i do niego powinny być kierowane świece.

Jeżeli Konarski zagra przyzwoity sezon, to decyzja o wzięciu go do Tokio kosztem Muzaja będzie do obronienia. Ale jeśli tak nie będzie i zobaczymy, że król jest nagi, to sentymenty mogą być w razie porażki wypominane Heyenowi przez lata.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, o 21:00 przez johnnyrotten, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

Kliper pisze: Konar już wylądował w Radomiu, myśle że Czarni dali mu maksymalnie 60-65 tyś
Chyba se kpisz :] Nie wierzę, że poszedłby na to - nie jest o gracz, który zejdzie poniżej 150 tys. euro.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

Vilgefortz pisze:
Kliper pisze: Konar już wylądował w Radomiu, myśle że Czarni dali mu maksymalnie 60-65 tyś
Chyba se kpisz :] Nie wierzę, że poszedłby na to - nie jest o gracz, który zejdzie poniżej 150 tys. euro.
Chyba Mnie źle zrozumiałeś 60 -65 na miesiąc x 10 600 tyś zł czyli ok 150 tyś euro ;)
SevenUP
Posty: 982
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: SevenUP »

Ktoś się orientuje za co Konarskiemu chcą tyle płacić, bo jeżeli dobrze się orientuję to jakość sportowa delikatnie mówiąc na 8 klub ligi?
Kliper
Posty: 301
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Kliper »

SevenUP pisze:Ktoś się orientuje za co Konarskiemu chcą tyle płacić, bo jeżeli dobrze się orientuję to jakość sportowa delikatnie mówiąc na 8 klub ligi?
Na 8 pozycje ?
Patrząc na klasyfikację punktową to był w czołówce Plusligi
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”